Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

QUOTE(Aivė @ 2013 11 18, 16:47)
taip jau yra su visais daktarais... (bent jau man). Ateini, trumpai nupasakoji savo situacija (vel), tada taves klausia - o sita darete? ne? (byla praverciama per kelias sekundes) tai padarom gal?  biggrin.gif  Kraujo grupe tikrino jau kokius 3 kartus pries kiekviena IVF  biggrin.gif  doh.gif

O man nedaro jokiu tyrimu pries IVF g.gif Tik antraji karta, kaip pradejom pokalbi su T. del musu planu, jis padare tyrimus. O dabar nedare pries treciaja procedura jokiu tyrimu g.gif Dar jei daktaras turi pacienciu daug tai manau tiketina, kad jie susimaiso doh.gif Man tas taip nepatinka doh.gif doh.gif doh.gif Norisi, kad ateini i susitikima ir bent jau pravertus mano byla jis prisimintu ka planavome ax.gif Mano treciasis protokolas tai isviso manau taikytas ne man buvo ir T jau viduryje darbo suprato, kad daro ne taip, bet jau nebuvo kur trauktis doh.gif
Atsakyti
O Jums visiskai jokiu tyrimu nedare?net elementaraus tepinelio?
Mes jau buvom pirmam vizitui ir dabar sake atvykti po mmmm,tai idomu reikia pasiskambinti uzsiregistruoti ar taip ir vaziuoti?
Atsakyti
QUOTE(cestrella @ 2013 11 18, 18:17)
Galima 4u.gif Kiek teko atsiskaitineti tai tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais galejome atsiskaityti mirksiukas.gif
Mergaites, as tyli sio bei kitu skyreliu skaitytoja, taciau dabar po antro (pas T) nepavykusio IVF, kilo nerimas... ar nepastebejote, kad T turedamas dideli kruvi jau maisosi pacientese? g.gif kiekviena karta nuvykus jis nepamena ka kalbejome praejusi karta doh.gif Lankausi pas ji jau 1,5 metu, taciau taip dar man su juo nera buve, kad nuvykusi turiu vos ne pati jo prasyti daryti kazka ax.gif



Na siaip paprastai as is tu "neprisimenamu" esu, pas koki daktara benueiciau smile.gif Bet su T. man truputi kitaip... Prisimena jis mane ir lb.gerai. Pamenu kai vaziavau po pirmo nepavykusio IVF, tai Baiba mano kortele pamirso ant stalo padeti. Tai T. mane po 1,5 val pasikviete ir sako, kad Baiba bus mane pamirsusi biggrin.gif Nuejom kartu iki jos, dar pasitikslino pavarda, nu ir rimtai pamirso biggrin.gif
Pries parenkant schema antram IVF ilgai skaite mano istorija, pasieme embriologo uzrasus, nagrinejosi kaip embrioniukai vystesi (mes pirma karta turejom labai daug foliu, bet paskutine diena liko tik 2, ir ne patys geriausi), ir gal valanda laiko mane ikalbinejo keisti schema, o as labai nenorejau, nes bijojau kad bus isvis kokie 4 foliai, o su tokiu dideliu atkritimu kaip pries tai, tai galvojau kad gali nelikti ka sodinti. Nu bet pasiteisino tas jo planas chuliganas smile.gif Turejom 8 labai labai stiprius embrioniukus trecia diena, ir viena kiek silpnesni smile.gif
Kai atvaziavau saldytu pasiimti, iskart pasake, kad su atsilimu problemu neturetu buti, nes embrioniukai buvo stiprus.

AISKU, yra ir toks dalykas, kad pas mane Anderstedion'as uzkiles (hormonas), ta pamate per pirma konsultacija kai tyrimus daremes. Pakartojo po KT gerimo, viskas buvo susinormalizave. Bet paskui ir nebetyre niekada. Nu as ir nesiparinau labai, pati sugeriu po 2 pakuotes KT pries bandyma, del sventos ramybes smile.gif




QUOTE(cestrella @ 2013 11 18, 19:09)
Mano treciasis protokolas tai isviso manau taikytas ne man buvo ir T jau viduryje darbo suprato, kad daro ne taip, bet jau nebuvo kur trauktis doh.gif



Oho! O kaip pastebejai kad ne tau? doh.gif unsure.gif


QUOTE(Justuteee @ 2013 11 18, 19:34)
O Jums visiskai jokiu tyrimu nedare?net elementaraus tepinelio?
Mes jau buvom pirmam vizitui ir dabar sake atvykti po mmmm,tai idomu reikia pasiskambinti uzsiregistruoti ar taip ir vaziuoti?


Butinai uzsiregistruok wink.gif Nors manau neisvarytu ir jei taip atvaziuotum... Bet blogiau tikrai nebus jei pasiskambinsi smile.gif
Atsakyti
Šiaip netikiu, kad galėjo supainioti. Neabejoju, kad pavarčiusi savo knygelę, rasi užrašus, kokį protokolą jis tau planavo skirti. Tik, kad kortelė bus latvių kalba. Jis tokį kiekį pacienčių turi, kad neįmanoma būtų neužsirašius viską atsiminti ir tikrai kaskart konsultacijos metu jis pasižymi sau pastabas. Kad neprisimena visko ir reikia kaskart priminti, tai aš normaliai žiūriu, nes dauguma daktarų taip. Aš jau pripratau prie to. Šiaip nėra T neklystantis, dėl to skubėjimo deja pasitaiko manau visko. Jis nepripažysta, bet ir su manim padarė klaidą, pamiršo, kad geriu bromkriptiną ir paskyrė kitą PRL mažinantį vaistą. Aš nė nežinojau kam skirtas tas vaistas, nes davė tabletes atskirai į popieriuką suvyniotas iš buteliuko, be jokio informacinio lapuko. Aš pasitikėjau juo aklai ir klausiau ir laikiausi jo paskirto gydymo net neabejodama. Gaila, kad ta klaida skaudžiai baigėsi, bet aš susitaikiau su netektimi ir vis tiek pas jį gydysiuosi, nes turime snaigiukų. Juk gal tam ir daugiau priežasčių buvo, o gydytojo paskirtas gydymas tik prisidėjo prie visko. Dabar kiek skambinu, tiek visada pakonsultuoja kantriai, skyrė išsitiri AFS, androstendioną, testosteroną, skydliaukę. Dar visų atsakymų neturiu, bet kol kas visi normose. Tik PRL vėl pakilo.

Meilės kibirkštėle, o tau tik androstendionas užkilęs buvo ar ir testosteronas. Skaičiau, kad jie susiję. Androstendiono atsakymo man reikia lauti tris savaites, o testosteronas prie žemutinės normų ribos, įsitenka į normas. Tai gal sakau vis tik nebus užkilęs androstendionas.
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2013 11 18, 21:58)
Šiaip netikiu, kad galėjo supainioti. Neabejoju, kad pavarčiusi savo knygelę, rasi užrašus, kokį protokolą jis tau planavo skirti. Tik, kad kortelė bus latvių kalba. Jis tokį kiekį pacienčių turi, kad neįmanoma būtų neužsirašius viską atsiminti ir tikrai kaskart konsultacijos metu jis pasižymi sau pastabas. Kad neprisimena visko ir reikia kaskart priminti, tai aš normaliai žiūriu, nes dauguma daktarų taip. Aš jau pripratau prie to. Šiaip nėra T neklystantis, dėl to skubėjimo deja pasitaiko manau visko. Jis nepripažysta, bet ir su manim padarė klaidą, pamiršo, kad geriu bromkriptiną ir paskyrė kitą PRL mažinantį vaistą. Aš nė nežinojau kam skirtas tas vaistas, nes davė tabletes atskirai į popieriuką suvyniotas iš buteliuko, be jokio informacinio lapuko. Aš pasitikėjau juo aklai ir klausiau ir laikiausi jo paskirto gydymo net neabejodama. Gaila, kad ta klaida skaudžiai baigėsi, bet aš susitaikiau su netektimi ir vis tiek pas jį gydysiuosi, nes turime snaigiukų. Juk gal tam ir daugiau priežasčių buvo, o gydytojo paskirtas gydymas tik prisidėjo prie visko. Dabar kiek skambinu, tiek visada pakonsultuoja kantriai, skyrė išsitiri AFS, androstendioną, testosteroną, skydliaukę. Dar visų atsakymų neturiu, bet kol kas visi normose. Tik PRL vėl pakilo.

Meilės kibirkštėle, o tau tik androstendionas užkilęs buvo ar ir testosteronas. Skaičiau, kad jie susiję. Androstendiono atsakymo man reikia lauti tris savaites, o testosteronas prie žemutinės normų ribos, įsitenka į normas. Tai gal sakau vis tik nebus užkilęs androstendionas.



Testoteronas irgi buvo pakiles, bet labai nedaug. O kodel tau anderstediono taip ilgai laukti reikia?? Man per kelias dienas atsakyma atsiunte vosu tyrimu darytu... Nu aisku as LV dariausi, o tu kur?

O kada tau tas tabletytes dave? Jei po punkcijos, tai jos yra skirtos tam, kad mazintu hyper galiybe, arba jei jau hyper garantuota (kaip kad man buvo po antro karto) tai labao sumazina simptomus ir pojucius. Turiu ir pavadinima uzsirasiusi. Reiketu paieskoti. Bet gal jos ir PRL musa... vat sito tai nzn... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Justuteee @ 2013 11 18, 17:34)
O Jums visiskai jokiu tyrimu nedare?net elementaraus tepinelio?
Mes jau buvom pirmam vizitui ir dabar sake atvykti po mmmm,tai idomu reikia pasiskambinti uzsiregistruoti ar taip ir vaziuoti?

Ne ne, ne taip supratote smile.gif as rasiau, kad pirmaji karta dare visus tyrimus, bet antrajam IVF man nedare jokiu tyrimu g.gif Butinai pasiskambinkite ir uzsiregistruokite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cestrella @ 2013 11 18, 23:07)
Ne ne, ne taip supratote smile.gif as rasiau, kad pirmaji karta dare visus tyrimus, bet antrajam IVF man nedare jokiu tyrimu g.gif Butinai pasiskambinkite ir uzsiregistruokite 4u.gif


Man tai tepinelius kartojo pries snaigutes...
Atsakyti
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2013 11 18, 19:01)
Na siaip paprastai as is tu "neprisimenamu" esu, pas koki daktara benueiciau smile.gif Bet su T. man truputi kitaip... Prisimena jis mane ir lb.gerai. Pamenu kai vaziavau po pirmo nepavykusio IVF, tai Baiba mano kortele pamirso ant stalo padeti. Tai T. mane po 1,5 val pasikviete ir sako, kad Baiba bus mane pamirsusi biggrin.gif Nuejom kartu iki jos, dar pasitikslino pavarda, nu ir rimtai pamirso biggrin.gif
Pries parenkant schema antram IVF ilgai skaite mano istorija, pasieme embriologo uzrasus, nagrinejosi kaip embrioniukai vystesi (mes pirma karta turejom labai daug foliu, bet paskutine diena liko tik 2, ir ne patys geriausi), ir gal valanda laiko mane ikalbinejo keisti schema, o as labai nenorejau, nes bijojau kad bus isvis kokie 4 foliai, o su tokiu dideliu atkritimu kaip pries tai, tai galvojau kad gali nelikti ka sodinti. Nu bet pasiteisino tas jo planas chuliganas smile.gif Turejom 8 labai labai stiprius embrioniukus trecia diena, ir viena kiek silpnesni smile.gif
Kai atvaziavau saldytu pasiimti, iskart pasake, kad su atsilimu problemu neturetu buti, nes embrioniukai buvo


Kazkaip ir man iki sio protokolo (II IVF) nebudavo bedu su juo... Prisimindavo jis viska, na zinoma truputi man primenant mirksiukas.gif Tik si karta buvom nuplanave protokola naturaliam cikle bandyti ir atvykus pas ji jis man priskyre kruva vaistu, nors pries tai, po nepavykusio karto, pats sake, jog man gali buti, jog netinka vaistai ir priesingai reaguoja i stimuliacija. Kai jau startavom su II-uoju IVF isvaziavau nesupratusi kodel jis man uzkele dozes vaistu, nors planavome kitaip... Antraji vizita mes su MB jo paklauseme, jis net pyktelejo ir pasake, jog bandysim taip blink.gif Na, kadangi as juo labai pasitikejau ir pasitikiu viska dareme kaip nurode, taciau kai jau gavome prastus embrioniukus, jis pats pakraipydamas galva netiesiogiai pasake, kad kazkas cia ne taip... Na, tiesiog norejau padiskutuoti kaip kitom mergaitem su juo sekasi smile.gif Zinote, gal kai negauni norimo rezultato pradedi kapstyti labai giliai verysad.gif

Meiles-kibirkstele dziaugiuosi, kad Jusu jis nepamirsta smile.gif ir antrasis planas dave geresnius rezultatus, tik gaila, kad nesekminga verysad.gif

Mergaites, gal teko kam susidurti ir turite supratima didesni nei as blush2.gif kas galetu ytakoti prasta kokybe embrioniuku? Kodel jiems sunku dalintis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cestrella: 18 lapkričio 2013 - 21:25
QUOTE(cestrella @ 2013 11 18, 23:19)
Kazkaip ir man iki sio protokolo (II IVF) nebudavo bedu su juo... Prisimindavo jis viska, na zinoma truputi man primenant mirksiukas.gif Tik si karta buvom nuplanave protokola naturaliam cikle bandyti ir atvykus pas ji jis man priskyre kruva vaistu, nors pries tai, po nepavykusio karto, pats sake, jog man gali buti, jog netinka vaistai ir priesingai reaguoja i stimuliacija. Kai jau startavom su II-uoju IVF isvaziavau nesupratusi kodel jis man uzkele dozes vaistu, nors planavome kitaip... Antraji vizita mes su MB jo paklauseme, jis net pyktelejo ir pasake, jog bandysim taip blink.gif Na, kadangi as juo labai pasitikejau ir pasitikiu viska dareme kaip nurode, taciau kai jau gavome prastus embrioniukus, jis pats pakraipydamas galva netiesiogiai pasake, kad kazkas cia ne taip... Na, tiesiog norejau padiskutuoti kaip kitom mergaitem su juo sekasi smile.gif Zinote, gal kai negauni norimo rezultato pradedi kapstyti labai giliai verysad.gif

Meiles-kibirkstele dziaugiuosi, kad Jusu jis nepamirsta smile.gif ir antrasis planas dave geresnius rezultatus, tik gaila, kad nesekminga verysad.gif

Mergaites, gal teko kam susidurti ir turite supratima didesni nei as blush2.gif kas galetu ytakoti prasta kokybe embrioniuku? Kodel jiems sunku dalintis g.gif


Embrioniuku kokybe priklauso nuo tavo kiausialasciu ir nuo TB turto wink.gif Pas mane kadangi PKS, tai as geriau metformina kelis menesius, sako jis labai pagerina kiausialasciu kokybe. Ir siaip abu su MB gerem daug vitaminu, ir jo turta kad pagerinti, ir mano kiausialasciu kokybe. Nzn ar vitaminai padejo, ar metforminas, ar pakeisti vaistai, bet antra karta geriau viskas buvo smile.gif


Del schemu ir vaistu... Man taip pat prirase kruva vaistu, nors sodino saldytus embrioniukus, kas turi vykti natur cikle. Neginu as jo smile.gif Nezinau jusu situacijos pilnai smile.gif O kad ir zinociau, galeciau tik savo nuomone pasakyti, nes vis gi nesu medike smile.gif
Mes kai aptarinejom protokola antram IVF, tai jis man pasake, kad nori keisti protokola. As kaip ir minejau, su juo pasiulytu nenorejau sutikti.. Tai jo atsakymas buvo labai paprastas: aisku, kad rizikuojam, Gali rezultatai ir prasteni buti, gali buti tokie patys, o gali buti ir geresni. Bet kaip jis sake, jei jau su pirmu protokolu nepasiseke, tai nera tikslo to paties taikyti, reikia kazko kito ieskoti. Man kardinaliai pakeite vaistus stimuliuojancius. Pirma karta gaudavau po gonal 100, veliau cetrotide ir t.t. Antra karta penkias dienas geriau clostylbegit, ir nuo trecios ar tai ketvirtos stim dienos pridejo po merional 150 kas antra diena. Paskui aisku cetrotide ir t.t. Tai manau jei prireiks trecio karto, tai vel taikysim ta pati protokola. Bet tai tik as taip manau, gal T. nuomone vel skirsis nuo manosios biggrin.gif

Atsakyti
Meiles Kibirkštėle, aš Klaipėdoj tyriausi androstendioną. Matyt siunčia į Vilnių.
Man T buvo paskyręs Cabergoline vaistukų berods po įsodinimo.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti