Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

QUOTE(Millano @ 2013 01 11, 16:40)
Sveika  man irgi buvi prirase Diane 35 gert bet pradejau jas gert 5 diena prasidejus mmm tai irgi labai negausiai kraujavo. Nors pries tai pirmas 2 diena budavo gausios.Taip kad vienas pliusas is kontraceptiku naudojimo yra tai kad tu tikslia zinosi kokia diena susirgsi ir negausiai kraujosi smile.gif

Tai taip iseina kad cia man tikrosios mmm prasidejo ohmy.gif nu ka tada teks pirmadieni skambint i LV ir laukt geru rezultatu 4u.gif
Atsakyti
[quote=Kregzdute 27,2013 01 12, 12:33]
Tai taip iseina kad cia man tikrosios mmm prasidejo ohmy.gif nu ka tada teks pirmadieni skambint i LV ir laukt geru rezultatu 4u.gif
[/qu
Gali but kad ir menesines.Siap pas mane budavo ivairia prasidedavo menesines,o pradejus gert Diane visalai 28dieno ir jau zinai kad rytoj ateis mmm ir taip visus 3menesius.
Linkiu sulaukt geru rezultatu tau:4u:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Millano: 12 sausio 2013 - 13:12
[quote=Millano,2013 01 12, 13:11]
[quote=Kregzdute 27,2013 01 12, 12:33]
Tai taip iseina kad cia man tikrosios mmm prasidejo ohmy.gif nu ka tada teks pirmadieni skambint i LV ir laukt geru rezultatu 4u.gif
[/qu
Gali but kad ir menesines.Siap pas mane budavo ivairia prasidedavo menesines,o pradejus gert Diane visalai 28dieno ir jau zinai kad rytoj ateis mmm ir taip visus 3menesius.
Linkiu sulaukt geru rezultatu tau:4u:
[/quote]
Aciu Milano smile.gif man ir taip budavo visad reguliarios menesines tik dabar suvartojus 21 tablete man 10dienu prasidejo anksciau bet tai nei pilva skaudejo kaip visada ir nera gausios tas tai gerai smile.gif
Atsakyti
Mergytes, gal kas turit laboratorijos telefona?
Atsakyti
QUOTE(pliuske @ 2013 01 12, 21:40)
Mergytes, gal kas turit laboratorijos telefona?


pažiūrėk www.egl.lv, ten turėtum rasti kažkokius kontaktus 4u.gif
sėkmės, Pliuske wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pasislepusi @ 2013 01 13, 11:34)
pažiūrėk www.egl.lv, ten turėtum rasti kažkokius kontaktus  4u.gif
sėkmės, Pliuske  wub.gif

tai kad ten tik pagrindinis telefonas, o laboratorijos nera.. Sos mergytes, kas zinot parasykit!!! help.gif
Atsakyti
dėdė Guglis siūlo tokį variantą :

E.Gulbja laboratorija, filiāle
Linezera iela 6, Rīga, Latvija, LV-1006
(+371) 67040269
Atsakyti
QUOTE(pasislepusi @ 2013 01 13, 11:49)
dėdė Guglis siūlo  tokį variantą :

E.Gulbja laboratorija, filiāle
Linezera iela 6, Rīga, Latvija, LV-1006
(+371) 67040269

Aciu pasislepusi, bet man reikia Embrions laboratorijos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pliuske @ 2013 01 13, 11:50)
Aciu pasislepusi, bet man reikia Embrions laboratorijos  unsure.gif

pliuske, ar neskambinai Treijsui?
Atsakyti
QUOTE(pliuske @ 2013 01 13, 10:50)
Aciu pasislepusi, bet man reikia Embrions laboratorijos  unsure.gif


oi, nežinau, kaip tada pagelbėt. gal bandytum paskambint gydytojui, o anas pasakytų?
Atsakyti
Skambinau tuo pagrindiniu numeriu, bet niekas nekelia, nes turbut tik laboratorija dirba doh.gif
Atsakyti
Jau nebereikia 4u.gif
Atsakyti