Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

QUOTE(Dreamsiukė @ 2013 10 28, 09:09)
Tai va man gyvenant Vilniuje, važiuoti Rygon, imt nemokamas atostogas, manau gautųsi tas pats, kas lankantis čia  g.gif  Tik nesuprantu kaip sutaupoma vos ne pusė sumos  g.gif  Tai ir mąstau, kad merginos ne viską skaičiuoja  g.gif

Sveikos kadangi man teko tiek su Lietuvos istaigomis tiek su Lv susidurti, skirtumas gaunasi, todel kad LV:
1. Tyrymai yra pigesni
2. Vaistai yra pigesni
3. Atliekant procedura LV, nebereikia moketi papildomai uz kiekviena konsultacija ( LT kiek zinau visur reikia moketi, o ir pati procedura LT yra brangiau)
4. Blastocistu auginimas yra pigesnis ( iskyrus VK,nes rodos kad jie dabar jau nemokamai tai daro)
5. Jeigu lieka ka saldyti, embrionu saldymas pigesnis, ju perkelimas taip pat.
Man asmeniskai i Vk tikrai netraukia gryzti, o Bak ir Lv kainu skirtumas tikrai zymus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Brashke_: 28 spalio 2013 - 09:19
QUOTE(_Brashke_ @ 2013 10 28, 11:18)
Sveikos kadangi man teko tiek su Lietuvos istaigomis tiek su Lv susidurti, skirtumas gaunasi, todel kad LV:
1. Tyrymai yra pigesni
2. Vaistai yra pigesni
3. Atliekant procedura LV, nebereikia moketi papildomai uz kiekviena konsultacija ( LT kiek zinau visur reikia moketi, o ir pati procedura LT yra brangiau)
4. Blastocistu auginimas yra pigesnis ( iskyrus VK,nes rodos kad jie dabar jau nemokamai tai daro)
5. Jeigu lieka ka saldyti, embrionu saldymas pigesnis, ju perkelimas taip pat.
Man asmeniskai i Vk tikrai netraukia gryzti, o Bak ir Lv kainu skirtumas tikrai zymus.


Na va, ta ir norejau pasakyti drinks_cheers.gif Man BAK'e labai viskas tinka ir patinka ir nieko nenoreciau keisti, bet kai pagalvoji, kad brangiau kone ant 5000 lt ir kad ta suma galeciau tureti kitam kartui... Tai vien del to ir galvoju, kadkita karta reiks i LV vaziuoti ax.gif ypac, kad merginu atsiliepimai nera blogi blush2.gif

Noriu pasakyti, kad ne vien kaina sudaro visa esme, nes jei pvz kas nors siulytu darytis pas B., tai as ir uz 1000 lt nedaryciau biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2013 10 28, 10:37)
Na va, ta ir norejau pasakyti  drinks_cheers.gif  Man BAK'e labai viskas tinka ir patinka ir nieko nenoreciau keisti, bet kai pagalvoji, kad brangiau kone ant 5000 lt ir kad ta suma galeciau tureti kitam kartui... Tai vien del to ir galvoju, kadkita karta reiks i LV vaziuoti  ax.gif  ypac, kad merginu atsiliepimai nera blogi  blush2.gif

Noriu pasakyti, kad ne vien kaina sudaro visa esme, nes jei pvz kas nors siulytu  darytis pas B., tai as ir uz 1000 lt nedaryciau  biggrin.gif  doh.gif

As tikriausia irgi taip pat smile.gif, pagrindine priezastis kodel palikau VK , tai klinikos politika, man ji buvo ne prie sirdies, bet niekada nesakau niekada, gal teks gryzti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Brashke_ @ 2013 10 28, 10:18)
Sveikos kadangi man teko tiek su Lietuvos istaigomis tiek su Lv susidurti, skirtumas gaunasi, todel kad LV:
1. Tyrymai yra pigesni
2. Vaistai yra pigesni
3. Atliekant procedura LV, nebereikia moketi papildomai uz kiekviena konsultacija ( LT kiek zinau visur reikia moketi, o ir pati procedura LT yra brangiau)
4. Blastocistu auginimas yra pigesnis ( iskyrus VK,nes rodos kad jie dabar jau nemokamai tai daro)
5. Jeigu lieka ka saldyti, embrionu saldymas pigesnis, ju perkelimas taip pat.
Man asmeniskai i Vk tikrai netraukia gryzti, o Bak ir Lv kainu skirtumas tikrai zymus.

drinks_cheers.gif Labai teisingai ir sistematiskai isdeliota Brashkes thumbup.gif Del atostogu- tai man kai sodino snaigutes,as dirbau.Dirbau vietoj,kur zmogiskumas neegzistuoja,o nemokamu atostogu tikrai niekas nedave ir butu nedave,mes turim galimybe tureti tik vasaros atostogas.
Taigi,esme tame,kad as paaiskinau kas ir kame ir man visada paskirdavo atvykimo laika pagal man patogu laika. Aisku,mano grafikas skiriasi nuo kitu,tad cia niekam netaikau tik pasakoju kaip buvo.
Kitas dalykas, zinot as vaziuociau bet kur,net sutikciau moketi daugiau kad ta pastojimo tikimybe butu didesne. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dreamsiukė @ 2013 10 28, 09:21)
Labas rytas  4u.gif
Gal ir kvailas klausimas  blush2.gif  o Jūs skaičiuojat į išlaidas visus važinėjimus, nakvojimus ten, ir jei dirbi valstybiniam darbe atostogas, arba nemokamas atostogas? Kažkodėl man atrodo, kad sudėjus visas minėtas išlaidas, kad ir pati procedūra gaunasi pigiau, bet bendroj sumoj gaunasi tas pats, ar aš klystu  g.gif  O kaip su kalbos barjeru, šiaip su V kalbam rusiškai, bet bendrinė kalba ir medicininiai terminai tikrai visai kas kita... Nu nžn...ar tikrai verta važiuoti į LV?



Sveikos mergaites smile.gif

Na as galiu pasakyti, ir ko susidare mano abieju IVF suma.
1 IVF man kainavo 7897 Lt. I ji iskaiciuota pirma konsultacija (pats pirmas vizitas pas T.), atlikti rikalingi tyrimai. Kadangi liepe pagerti Diane 35 du menesius, kad numusti vyriskus hormonus, tai ir ju kaina iskaiciavau. Metformina pirkta iskaiciavau, taip pat inofolic. Po poros men vaziavom pakartoti tyrimu hormonu ir padaryti MB spermograma. Vel tyrimu ir keliones islaidas iskaiciavau. Na o paskui aisku jau procedura, vaistai, vel vazinejimai. Net HCG kaina iskaiciavau biggrin.gif Ir va gavosi tokia suma.

2 IVF kainavo 6528 Lt. Vel iskaiciuotos visos keliones, vaistai, proceduros, tyrimai, saldymas embrionu, laikymas 2 men.

Keliones abiems kartais mum iseidavo 6. Aisku, mums is Siauliu vaziuoti, tai arciau nei is kokio Vln ar Kns, ir kurui maziau iseidavo. Abu kartus buvau pasiemusi po savaite apmokamu atostogu, tik sutariau su direktorium kad dienas issimetysiu taip kaip man reikes.

Taip kad sumos palyginus nedideles gavosi... Kiek LT buciau isleidusi, tai net nzn. Bet tikiu kad maziausiai dvigubai daugiau....
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2013 10 28, 14:30)

Kitas dalykas, zinot as vaziuociau bet kur,net sutikciau moketi daugiau kad ta pastojimo tikimybe butu didesne.  mirksiukas.gif


Tai zinoma, Afrodite drinks_cheers.gif ale kad nieks nezino, kokia is tiesu ta statistika ir nieks nezino, ar pasiseks tau tuo metu papulti i laiminguju rata, ar ne doh.gif
Atsakyti
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2013 10 28, 13:55)

Ačiū už išsamų atsakymą 4u.gif
Ačiū, kad dalinatės savo patirtimi 4u.gif
Na galėsiu palygint su savo kaina, kai tik bus galutinis rezultatas ir matysiu koks skirtumas gaunasi. Šiuo metu per daug visokių-bet: 1. važinėjimas iš Vilniaus, jei gyventume Šiauliuose ar kažkur arčiau turbūt net neabejodami rinktumėmės LV, 2. abu dirbam valstybės tarnyboj-su atostogom visiškas marazmas, o abiem imt nemokamas per žiauru būtų, bet ir visa tai sudėjus gautųsi LV turbūt pigiau g.gif , o sakykit kaip su kalba, negi visi taip gerai žinote medicininius terminus rusų kalba g.gif nekyla problemų g.gif
Šis kartas tikrai bus LT 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dreamsiukė: 28 spalio 2013 - 14:34
QUOTE(Dreamsiukė @ 2013 10 28, 16:33)
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2013 10 28, 13:55)

Ačiū už išsamų atsakymą 4u.gif
Ačiū, kad dalinatės savo patirtimi 4u.gif
Na galėsiu palygint su savo kaina, kai tik bus galutinis rezultatas ir matysiu koks skirtumas gaunasi. Šiuo metu per daug visokių-bet: 1. važinėjimas iš Vilniaus, jei gyventume Šiauliuose ar kažkur arčiau turbūt net neabejodami rinktumėmės LV, 2. abu dirbam valstybės tarnyboj-su atostogom visiškas marazmas, o abiem imt nemokamas per žiauru būtų, bet ir visa tai sudėjus gautųsi LV turbūt pigiau g.gif , o sakykit kaip su kalba, negi visi taip gerai žinote medicininius terminus rusų kalba g.gif nekyla problemų g.gif
Šis kartas tikrai bus LT 4u.gif



Na abiem atostogu imti nereikia smile.gif Nuvaziuokit abu per pirma konsultacija, o paskui per punkcija. As taip ir dariau, kad MB nereiketu is darbo issiprasineti. Juo labiau kad nemokamu dienu ne taip labai daug ir bus. Pirmai konsultacijai galit sestad uzsirasyti, paskui irgi gal iseis pasireguliuoti. Supratingai ten ziuri i tokias situacijas smile.gif

Del terminu, tai as jauciu viena tezinojau, kaip rusiskai gimda biggrin.gif Bet susisnekejom smile.gif Tiesiai per aplinkui paaiskindavau apie ka kalbu, ir suprasdavo. Arba knygoj ant paveiksliuko parodydavau apie ka kalbu. Jei daktariukas kalbedavo, o as nesuprasdavau apie ka, tai paprasydavau, paaiskindavo taip kad suprasciau smile.gif


Sekmes jums 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

ilindau i temute, kurioje simtas metu nebuvau blush2.gif auginu nuostabia dukryte gydytojo Treiso deka wub.gif Mano tokia patirtis: mokejome uz ivf apie 6000 tukst. lt (pirma konsultacija, kraujo tyrimai, vaistai, punkcija, palata, isodinimas, saldyt neliko ka). Plius isleidome apie 1000 kurui, nes vazinedavome is Vilniaus. Abu su vyru dirbame valstybes tarnyboje, vaziavome beveik visus kartus kartu. Kaip? tiesiog issiprasydavome is darbo. Padirbdavome iki 12 ir tada vaziuodavome, vizitas pas Treisa budavo apie kokia 15 val. Aisku vyras spausdavo kaip reikalas...Nemokamu gal dvi dienas ememe. tai as situ neuzdirbtu pinigu net neskaiciuoju. Man Bake, kai skaiciavo, tai gal i koki 11 tukst. ir butume tilpe. Zodziu, ka noriu pasakyti, kai atrodo, kad viskas neimanoma ir sudetinga, kai pradedi sita kelia, pats Dievulis padeda wub.gif ir su darbu pavyko susitarti, ir viskas greitai ir sklandziai vyko! Del ko rinkausi LV? Visu pirma, kad tikrai pigiau, visu antra del gydytojo ir del latviu didesnes patirties 4u.gif Visoms nuosirdziausiai linkiu sekmes!

P.s. mes su gydytoju bendravome angliskai, su seselemis rusiskai. Pagrindinius terminus susirasiau, ismokau ir tikrai nebuvo problemu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelenuroze: 28 spalio 2013 - 15:28
As irgi noriu padrasinti visas ir dar karta uzdeti dideli pliusa LV klinikai ir gyd.T, nes tik deka T. auginam 2 nuostabius berniukus!!! as is Vilniaus, todel vazinejau viena autobusu, kadangi musu atveju vyro ten nelabai ir reikejo jis buvo tik 2 kartus, taip sutaupydama nemazai pinigu o ir patogu yra labai..niekur ten nenakvojau o po proceduros ir namo...jokiu atostogu taip pat neemiau, tiesiog ta diena kai reikejo vykti pasikeisdavau su kita bendradarbe... mano atveju isodino 2 susilaukiau 2 is pirmo karto, bendroj sumoj paskaiciavom apie 12000litu sekmes visoms!!
Atsakyti
QUOTE(mavia @ 2013 10 28, 19:27)
As irgi noriu padrasinti visas ir dar karta uzdeti dideli pliusa LV klinikai ir gyd.T, nes tik deka T. auginam 2 nuostabius berniukus!!! as is Vilniaus, todel vazinejau viena autobusu, kadangi musu atveju vyro ten nelabai ir reikejo jis buvo tik 2 kartus, taip sutaupydama nemazai pinigu o ir patogu yra labai..niekur ten nenakvojau o po proceduros ir namo...jokiu atostogu taip pat neemiau, tiesiog ta diena kai reikejo vykti pasikeisdavau su kita bendradarbe... mano atveju isodino 2 susilaukiau 2 is pirmo karto, bendroj sumoj paskaiciavom apie 12000litu sekmes visoms!!


Oho, o kodel tiek daug? g.gif na, kaip LV tai suprantu nemazai? g.gif

Beje, merginos, ar LV daro PICSI ir IMSI proceduras???
Man aktualu, nes sekanti karta planuotume IMSI, blogausiu atveju PICSI..
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2013 10 28, 22:44)
Oho, o kodel tiek daug?  g.gif  na, kaip LV tai suprantu nemazai?  g.gif

Beje, merginos, ar LV daro PICSI ir IMSI proceduras???
Man aktualu, nes sekanti karta planuotume IMSI, blogausiu atveju PICSI..


Ne, nedaro kiek žinau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aivė: 30 spalio 2013 - 09:23