Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

QUOTE(sonny27 @ 2013 10 23, 00:09)
dekui kad domiesi drinks_cheers.gif , na kaip ir rasiau pries tai Afroditei, naujienos geros bet neramumai nesibaige doh.gif ....Nestumas yra,  ir vietoje thumbup.gif Bet deja mate dar tik puslele, nes T sake kad dar ankstoka ka matyti, buvo tik 6sav.Nors skaiciau inter.kad buvo merginom ir tokiu laiku pamato, bent uzuomazga, nors su dukryte tai 6sav.5d.dar irgi nemate nieko......Na zodziu vel pergyvenimai iki kito susitikimo po2sav.labal labai tikiuosi kad viskas su mano burbuliuku bus gerai nestuke.gif Dar T. paskyre Mg. nes man kaip po isodinimo pradejo mausti pilva tai taip iki siol ir maudzia, na neistisai, ne visa diena , bet po koki karta tai visada, Tad apziurejas sake kad gimdos priekines sienos tonusas padidejas, tai susinervinau, bijau kad organizmas neatstumtu mano puslytes.Tikiuosi Mg pades, be to ir pasisneku su gimda kiekviena vakara taip moteriskai, paprasau kad baigtu cia savo "sokius" lotuliukas.gif Tai va tokios naujienos, dabar su nerimu laukiu 04.11.

O as kazkaip apsiskaiciau doh.gif Bet juk naujienos visai geros puslyte yra ir gimdoje tai liux thumbup.gif Magnis tikrai manau pades,mano vyro sesute nuo pat pradzios kamuojasi su gimdos tonusu padidejusiu,geria po du pakelius magnio o gimdys jau gruodzio pradzioj-taip kad labai laikau kad sirdele stipriai uzplaktu ir gimdos tonusai nepakenktu 4u.gif sekmes sekmes ir dar karta sekmes thumbup.gif smagu wub.gif
Atsakyti
Sonny 27 geros naujienos thumbup.gif Dabar jokio nerimo dvi savaitėlės ramybės gėri Mg,relaksuoji ir lapritį išgirsti nuostabiausią garsą ir motitoriuj pamatai nuostabiausią vaizdą wub.gif Sėkmės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu mergytes drinks_cheers.gif , pasistengsiu ijungti "ramiaka", ir po kurio laiko pranesti jums geras naujienas nestuke.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sonny27: 23 spalio 2013 - 09:44
Siandien ryte atsikeliau su temperatura, skauda gerkle ir kosulys sausas visa nakti kankino. Kaip manote ar nesutrukdys mano persalimas kita savaite startuoti g.gif
Atsakyti
Sonny,
įveikei pirmą laiptelį link leliuko: sulaukei gražių Hcg skaičiukų. Dabar įveikei dar vieną - puslytė vietoje ir viskas su ja gerai! Po savaitės žengsi dar vieną žingsnį link, ir taip iki pat gimdymo biggrin.gif Žingsnelis po žingsnelio. Su savais džiaugsmais, savais nerimavimais. Be to juk nė viena neapsieisim mirksiukas.gif O finiše - dar vienas rausvas krykščiantis kleckiukas Tavo rankose! drinks_cheers.gif Nepasiduok nerimui, ilsėkis ir viskas bus GERAI!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal kas zinot statistika, kur geresni rezultatai IVF'u? Lietuvoje ar Latvijoje?
Atsakyti
Labai aciu uz atsakymus 4u.gif
Eina sau, ant kiek pigiau.. Reiks kitamet pas broliukus vaziuoti biggrin.gif

Sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
atsiprasau, jei pasirodys, kad ne i tema blush2.gif , bet gal kam nors reikia Crinono, man liko visa dezute, pirkta Latvijoje 4u.gif . Vilnius. Rasykit i AZ.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siga2: 24 spalio 2013 - 10:57
juratele2006, jei trumpas protokolas, tai turi savaitę pagyti, pati save geriau žinai. Jei pasveiksi iki galo per tą laiką, tai gal nieko baisaus, nes folikulų augimo tai neturėtų įtakoti. Aš pati nesaugiai jaučiausi dėl savo sveikatos, tik nepamenu dėl ko, tai nukėlėme mėnesiui savo IVF. Paskambink daktarui pasikonsultuoti, jei neramu.

Aš galvojau, kad T mane skubins daryti FET net jei ir mano PRL pakilęs, bet pašnekėjom ir jis pasiūlė neskubėti ir kreiptis, kai PRL bus normose. Mums planai atsideda dviem trims menesiams, o paskui irgi nežinia kaip bus. Kartais visgi reikia kantrybės šitame reikale.

Atsakyti
Sveikos, merginos,

Turiu jums klausimeli. As nepatyrusi, IVF darysiuosi tik pirma karta. Girdziu daug atgarsiu, kad Rygoje pigiau, nei LT. Ten pati IVF procedura pigesne, ar viskas (konsultacijos, tyrimai, vaistai?)
Nes dar vazinejimai i Latvija, kiek mazdaug kartu reikia vaziuoti? Pradedant visa procesa, reikia gi labai tiksliai viska daryti, pagal cikla, kaip su darbais darot?

Kiek skaitau, LV raso apie 8.5-9 tukst., ganasi. LT taip pat tokios sumos figuruoja forumuose. Vienoms daugiau, kitoms maziau, bet cia individualus reiklalas, nes vaistu skirtingai reikia kiekvienai.


Tai kaip istiesu yra?
PVZ.
Vaisingumo klinikoje IVF (Apvaisinimas mėgintuvėlyje) - 3950 LT
IVF + ICSI (Intracitoplazminė spermatozoido injekcija) - 5400 LT

Kiek Litais gaunasi sios proceduros LV?

Aciu jums visoms uz atsakymus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skorpione20: 27 spalio 2013 - 10:30
QUOTE(skorpione20 @ 2013 10 27, 11:07)
Sveikos, merginos,

Turiu jums klausimeli. As nepatyrusi, IVF darysiuosi tik pirma karta. Girdziu daug atgarsiu, kad Rygoje pigiau, nei LT. Ten pati IVF procedura pigesne, ar viskas (konsultacijos, tyrimai, vaistai?)
Nes dar vazinejimai i Latvija, kiek mazdaug kartu reikia vaziuoti? Pradedant visa procesa, reikia gi labai tiksliai viska daryti, pagal cikla, kaip su darbais darot?

Kiek skaitau, LV raso apie 8.5-9 tukst., ganasi. LT taip pat tokios sumos figuruoja forumuose. Vienoms daugiau, kitoms maziau, bet cia individualus reiklalas, nes vaistu skirtingai reikia kiekvienai.
Tai kaip istiesu yra?
PVZ.
Vaisingumo klinikoje IVF (Apvaisinimas mėgintuvėlyje) - 3950 LT
IVF + ICSI (Intracitoplazminė spermatozoido injekcija) - 5400 LT

Kiek Litais gaunasi sios proceduros LV?

Aciu jums visoms uz atsakymus.

Sveikute 4u.gif
Manau,mergaites kurios daresi neseniai pasakys naujesnius faktus. Mes irgi pirmus kartus bandem LV. Tikrai ten pigiau buvo nei LT. Taciau tu IVF temoj lyginai su visai kita klinika Latvijos.O cia mergaites lankosi Embrions klinikoje.
Stai nuoroda i kainas;
http://www.embrions....e...es&lang=rus
Tyrimai,vaistai ir procedura ten budavo pigesnes nei LT. Vaziuoti reikia apie 5-6 kartus.
As buvau susitarusi su gydytoju,kad mane Lietuvoje apziures gine kai prasides mano dienos.Tad paskambinau jam ir pasakiau kad viskas ok.Jis leido startuoti.
Taigi per stimuliacija pirma kart vykau pas ji po 3 doziu Gonalio. paskui vaziavom dar po triju gonalio doziu apziurai.Trecia konsultacija buvo vel po triju dienu. Ketvirtas vaziavimas -po 3 dienu punkcija.dar po triju dienu isodinimas. Ir viskas.
Mes mano IVF dareme per atostogas savo,tad problemu del darbo savaime kaip ir nebuvo.
Pas juos IVF kainuoja 3177.6 LT. pagal dabartini kursa.
ICSI kainuos 4170.6 LT.
Tau reikes realiai sumoketi uz pirma konsultacija,vaistus, paskui mokesi uz punkcija ir palata, ir IVF arba ICSI,o jei liks ka saldyti ir uz saldyma.
O Lietuvoje realiai ne viskas surasyta; pirma konsultacija moki, antra konsultacija moki, ir taip moki uz kiekviena konsultacija, vaistai, po punkcijos sumokesi ir po isodinimo sumokesi, imsiu kaip pavyzdi ta pati VK.
Pirma konsultacija 150lt.Paskui kiek bus konsultaciju mokesi po 100 (man buvo 4 kartai neskaitant pirmos konsultacijos), paskui punkcijos diena sumokejome pinigeliu 2000,po to sumokejome dar ir po isodinimo.
Mums asmeniskai Riga zymiai arciau nei Vilnius, bet mes i Vilniu vaziavome 3 kartus IVF darytis.Todel negaliu pasakyti kiek iseidavo kurui.
Reikia viska jums gerai apgalvoti, apsvarstyti ir nuspresti. Sekmes tikrai nelengvam kelyje pasirenkant klinika 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, turiu klausima. man buvo atlikta operacija su narkoze - salino fibroadenomas. operavusi gydytoja minejo, kad organizmas "ïssivalo" po dvieju savaiciu. kaip manot jus, gal kam teko su tuo susidurti? po kiek laiko patariama pradeti startuoti, t.y. leisti vaistus?
Atsakyti