Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

Sonny, man rodos, kad T iki 8 savaitės liepia crinoną vartot. Aš buvau nusiteikusi jo naudoti ilgiau, Baiba su manim neisginčijo, užsipirkau jo daugiau ir beveik visą sunaudojau, nes naudodavau po dvi per diena. 4u.gif

Mergaitės ar yra kam buvę, kad PRL ir PRG viršytų normas antrą tiek, kiek norma, PRG net daugiau? Jau trečias ciklas į pabaigą po persileidimo. Gal čia mano hormonai grybauja. Kas čia per x failai, VK ginekologe sako, kad gal laboratorijos klaida.
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2013 10 18, 22:05)
Sonny, man rodos, kad T iki 8 savaitės liepia crinoną vartot. Aš buvau nusiteikusi jo naudoti ilgiau, Baiba su manim neisginčijo, užsipirkau jo daugiau ir beveik visą sunaudojau, nes naudodavau po dvi per diena. 4u.gif

oho, kiek daug, du i diena, o kodel, cia taip pati del kokiu nors priezasciu norejai, ar T. tau buvo taip skirias is pat pradziu.? g.gif Nes as visus kartus tik po viena naudoju, o su dukryte tai kai sake jau jo nebenaudoti tai kas antra diena vistiek iki 12 sav.dejausi.
oi mergikes, pirmadieni vaziuoju, pas T.I pirma susitikima su savo spirgiuku/ais, jau sirdis taip baladojas, labai jaudinuosi, kaip pries kraujuko nuleidima doh.gif Kaip blogai kad tas pilvas ne persvieciamas, negali matyti kas ten darosi lotuliukas.gif , o dabar gyvenk toj nezinioj nuo vieno echo iki kito.... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sonny27: 19 spalio 2013 - 08:59
QUOTE(Afrodite69 @ 2013 10 16, 13:52)
tai liux thumbup.gif o noriu paklausti,ar pats Treisas tau pasiule darytis LP ir histero?Nes as is anksciau pamenu kaip man sunku budavo ji itikinti del kazko,kad ir pavyzdziui del Bykovos doh.gif Tai pries si IVF noreciau buti tikra kad is mano puses viskas ok,nes turiu endo ir plius man du kartus dare histero ir rasavo polipu-o sake jie i=trukdo implantuotis tai norisi kad namuciai butu paruosti mazyliui ar mazyliams.Tik va,idomu kaip sureguos gyd.Treisas i tai g.gif


Labas, buvau vakar LV. Tr. kaip visad daugiau juokavo nei kalbejo rimtai. Po kiekvieno klausimo po anekdota biggrin.gif doh.gif Siulo daryti tik histeroskopija (pas ji apie 500 lv). o laparaskopija butu aktuali jei noretumete pastoti naturaliai sako blink.gif Zodziu, kaip supratau jis nera operaciju salininkas - tik jei butina.
Atsakyti
sunny, kadangi per daug progesterono nebuna, tai norejau apsidraust.
Atsakyti
Margaitės, visoms dideliausios sėkmės! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
QUOTE(sonny27 @ 2013 10 19, 09:57)
oi mergikes, pirmadieni vaziuoju, pas T.I pirma susitikima su savo spirgiuku/ais,

Fantastiškas jausmas turėtų būti... wub.gif Labai laukiam žinių iš pasimatymo! mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergytes, kurios gydotes Embrions 4u.gif
Kiek apytiksliai galetu kainuoti klinikoje IVF+PICSI procedura? Mes ka tik daremes BAK, tai jeii visa sudejus, gavosi apie 14000 unsure.gif jei neavyks, labai noriu pabandyt dar karta.. Bet kad pinigelais tai nelyja doh.gif kazi ant kiek pas broliuks pigiau? g.gif nes kelias man tas pats butu..

Labai aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atisa: 21 spalio 2013 - 16:44
QUOTE(Atisa @ 2013 10 21, 17:44)
Mergytes, kurios gydotes Embrions  4u.gif
Kiek apytiksliai galetu kainuoti klinikoje IVF+PICSI procedura? Mes ka tik daremes BAK, tai jeii visa sudejus, gavosi apie 14000  unsure.gif  jei neavyks, labai noriu pabandyt dar karta.. Bet kad pinigelais tai nelyja  doh.gif  kazi ant kiek pas broliuks pigiau? g.gif  nes kelias man tas pats butu..

Labai aciu  uz atsakymus  4u.gif


Mums abu kartus kainavo apie 8,5 tuk. lt, su ilgu protokolu...
Atsakyti
QUOTE(Aivė @ 2013 10 21, 22:46)
Mums abu kartus kainavo apie 8,5 tuk. lt,  su ilgu protokolu...


Aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Sonny, kas girdėt? Pasipasakok... wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2013 10 21, 18:44)
Mergytes, kurios gydotes Embrions  4u.gif
Kiek apytiksliai galetu kainuoti klinikoje IVF+PICSI procedura? Mes ka tik daremes BAK, tai jeii visa sudejus, gavosi apie 14000  unsure.gif  jei neavyks, labai noriu pabandyt dar karta.. Bet kad pinigelais tai nelyja  doh.gif  kazi ant kiek pas broliuks pigiau? g.gif  nes kelias man tas pats butu..

Labai aciu  uz atsakymus  4u.gif



Man pirma karta kainavo 7,8 tukst, antra karta, pakeitus vaistus, 6,5 tukst. Abu kartus trumpa schema smile.gif I ta suma esu viska iskaiciavusi, ir tyrimus, ir vaistus, ir kura, nu zodziu viska smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meiles_kibirkstele: 22 spalio 2013 - 17:52
QUOTE(Atisa @ 2013 10 21, 17:44)
Mergytes, kurios gydotes Embrions  4u.gif
Kiek apytiksliai galetu kainuoti klinikoje IVF+PICSI procedura? Mes ka tik daremes BAK, tai jeii visa sudejus, gavosi apie 14000  unsure.gif  jei neavyks, labai noriu pabandyt dar karta.. Bet kad pinigelais tai nelyja  doh.gif  kazi ant kiek pas broliuks pigiau? g.gif  nes kelias man tas pats butu..

Labai aciu  uz atsakymus  4u.gif

Sveikutes 4u.gif
Mergaites jau atsake,tai jos daugiau zinos nes mano zinios jau seeenos.Bet ir tada Embrions budavo tikrai pigiau nei LT.
Tik as kiek zinau,gal jie turi nauju proceduru, bet jie daro tik ICSI. Jokiu PICSI ar IMSI jie nedaro.Sekmes 4u.gif 4u.gif
Beja,ar neturejo tik buti ziniu? sonny ar ne tu turejai jau doarytis HCG? blush2.gif
Meiles kibirkstele,kada jus zadat judet? geras,abi gyvenam vienam mieste o susikalba retkarciais cia lotuliukas.gif Linkejimai tau ir tavo seimynai mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Afrodite69,2013 10 22,
Beja,ar neturejo tik buti ziniu? sonny ar ne tu turejai jau doarytis HCG? blush2.gif
[/quote]
lotuliukas: tai kad as Afrodite, jau netik du kart spejau HCG pasidaryt, bet jau buvau pirmam susitikime su VIENA PUSLYTE, deja pakolkas tik puslyte, bet sekanciam kartui po dvieju savaiciu tikiuosi isgirsti jau plakancia sirdele wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Lalabamba @ 2013 10 22, 16:34)
Sonny, kas girdėt? Pasipasakok...  wub.gif  4u.gif

dekui kad domiesi drinks_cheers.gif , na kaip ir rasiau pries tai Afroditei, naujienos geros bet neramumai nesibaige doh.gif ....Nestumas yra, ir vietoje thumbup.gif Bet deja mate dar tik puslele, nes T sake kad dar ankstoka ka matyti, buvo tik 6sav.Nors skaiciau inter.kad buvo merginom ir tokiu laiku pamato, bent uzuomazga, nors su dukryte tai 6sav.5d.dar irgi nemate nieko......Na zodziu vel pergyvenimai iki kito susitikimo po2sav.labal labai tikiuosi kad viskas su mano burbuliuku bus gerai nestuke.gif Dar T. paskyre Mg. nes man kaip po isodinimo pradejo mausti pilva tai taip iki siol ir maudzia, na neistisai, ne visa diena , bet po koki karta tai visada, Tad apziurejas sake kad gimdos priekines sienos tonusas padidejas, tai susinervinau, bijau kad organizmas neatstumtu mano puslytes.Tikiuosi Mg pades, be to ir pasisneku su gimda kiekviena vakara taip moteriskai, paprasau kad baigtu cia savo "sokius" lotuliukas.gif Tai va tokios naujienos, dabar su nerimu laukiu 04.11.
Atsakyti