Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

Sveikos merginos, noriu paklausti tu kurioms pavyko IVF'as, gal atsimenat iki kurios sav. T skiria Crinone, man kazkaip atrodo kad iki 8, bet nesu tikra....buciau dekinga jei kas prisimintumet. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sonny27 @ 2013 10 15, 12:34)
Sveikos merginos, noriu paklausti tu kurioms pavyko IVF'as, gal atsimenat iki kurios sav. T skiria Crinone, man kazkaip atrodo kad iki 8, bet nesu tikra....buciau dekinga jei kas prisimintumet. drinks_cheers.gif

O ne iki 12? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 10 15, 12:09)
O ne iki 12? g.gif

Na kai buvau su dukryte, tai tikrai ne iki 12.....neatsimenu iki kurios sav. paskyre, nes sako veliau jau nera tikslo deti geli pats organizmas jau pakankamai jo gamina, bet as pati norejau naudoti iki12sav, tai jis sako , jei tau taip ramiau dekis, tai naudojau kas antra diena tada....bet va nuo kurios g.gif ...ot galva doh.gif ...


Atsakyti
QUOTE(sonny27 @ 2013 10 15, 10:06)
Aive, as pas T. dariausi LP, kurios metu man salino viena kiausintaki, tai uz operacija, narkoze ir palata sumokejau 473lv., bet tai cia buvo2010m., ir palata. mokejau uz du nes tas dienas vyras visada buvo salia, o startuoti leido iskart, taigi isleidziant is ligonines iskart gavau ir blokuojanciu doze.Tik zinau kad startuoti leidzia atsizvelgiant I oper.eiga, pasekmes ir kt, taigi cia kiekvienai individualiai.


Aciu, Sonny27, bandysiu pasiskambinti. Niekaip neapsisprendzu kur daryti: LT - nemokamai, ar LV mokamai, bet pas savo daktara...
Atsakyti
QUOTE(Aivė @ 2013 10 15, 19:34)
Aciu, Sonny27, bandysiu pasiskambinti. Niekaip neapsisprendzu kur daryti: LT - nemokamai, ar LV mokamai, bet pas savo daktara...

Sveikutes 4u.gif
Dziugu,kam pavyko thumbup.gif wub.gif sekmingo jums nestumo ir deja,beprotiskai gaila kad nepavyko,nes zinau kaip sunku keltis po nesekmes,vel patiketi.Bet vistiek mes atsikeliam ir tikim ir ziurekit,juk ir pavyksta 4u.gif labai visoms to linkiu.
Mano vyras irgi nori kad mes vel gryztumem pas Treisa.Bet as irgi mastau kur man geriau darytis Histero su Laporaskopija-kaip ir noretusi pas gydytoja kuris atliks IVF g.gif Tai AIVE jei pasiseks ir suzinosi kainas ir ar vienu metu atlieka sias dvi operacijas parasyk,labai aciu 4u.gif
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2013 10 16, 13:14)
Sveikutes 4u.gif
Dziugu,kam pavyko  thumbup.gif  wub.gif sekmingo jums nestumo ir deja,beprotiskai gaila kad nepavyko,nes zinau kaip sunku keltis po nesekmes,vel patiketi.Bet vistiek mes atsikeliam ir tikim ir ziurekit,juk ir pavyksta 4u.gif labai visoms to linkiu.
Mano vyras irgi nori kad mes vel gryztumem pas Treisa.Bet as irgi mastau kur man geriau darytis Histero su Laporaskopija-kaip ir noretusi pas gydytoja kuris atliks IVF g.gif Tai AIVE jei pasiseks ir suzinosi kainas ir ar vienu metu atlieka sias dvi operacijas parasyk,labai aciu 4u.gif
Sekmes  4u.gif


Taip susikloste kad sia savaite busiu Rygoje ir galesiu apsilankyt pas Trejsa tuo paciu. Tad bus proga viska issiaiskinti .. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aivė @ 2013 10 16, 13:34)
Taip susikloste kad sia savaite busiu Rygoje ir galesiu apsilankyt pas Trejsa tuo paciu. Tad bus proga viska issiaiskinti .. mirksiukas.gif

tai liux thumbup.gif o noriu paklausti,ar pats Treisas tau pasiule darytis LP ir histero?Nes as is anksciau pamenu kaip man sunku budavo ji itikinti del kazko,kad ir pavyzdziui del Bykovos doh.gif Tai pries si IVF noreciau buti tikra kad is mano puses viskas ok,nes turiu endo ir plius man du kartus dare histero ir rasavo polipu-o sake jie i=trukdo implantuotis tai norisi kad namuciai butu paruosti mazyliui ar mazyliams.Tik va,idomu kaip sureguos gyd.Treisas i tai g.gif
Atsakyti
Priminkit,prasau,kelintam aukste embrions?
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2013 10 16, 13:21)
Priminkit,prasau,kelintam aukste embrions?

Tiek kartu rodos buvau o tiksliai pasakyt ir negaliu doh.gif biggrin.gif ....atrodo 4....na bet prie auksto yra parasyta "embrions", tikrai nepasiklysi
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2013 10 16, 13:52)
tai liux thumbup.gif o noriu paklausti,ar pats Treisas tau pasiule darytis LP ir histero?Nes as is anksciau pamenu kaip man sunku budavo ji itikinti del kazko,kad ir pavyzdziui del Bykovos doh.gif Tai pries si IVF noreciau buti tikra kad is mano puses viskas ok,nes turiu endo ir plius man du kartus dare histero ir rasavo polipu-o sake jie i=trukdo implantuotis tai norisi kad namuciai butu paruosti mazyliui ar mazyliams.Tik va,idomu kaip sureguos gyd.Treisas i tai g.gif


Na del operaciju, tai jis siule tik histeroskopija, o laparo sako neturi itakos darant IVF, kiek pamenu prie 1,5 metu taip sake... Ikalbinet nereikejo biggrin.gif Cia LT daktarai vienareiksmiskai siulo po 4 IVF'u darytis iskart abi operacijas. Na ziuresim ka dabar pasakys T.
O del Bykovos manau jo geriau neklaust biggrin.gif
Atsakyti
Labas visoms smile.gif Prie jūsų prisijungiau tik šiandien. Dažnai skaitydavau jūsų forumą, bet niekaip nekildavo ranka užsiregistruoti. Šianien radau man labai artimą ir svarbią temą, todėl ir prisijungiau prie jūsųsmile.gif Klinika ,,EMBRIONS''. Mes su vyru jau kuris laikas svajojome apie mažylį, bet niekap nesisekė. Pradėjome lankytis šioje klinikoje. Buvome dar tik vienoje konsultacijoje, atlikome tyrimus, lankomes pas gydytoja Gasinš. Kas dar iš jūsų ieško pagalbos pas šį gydytoja? Kaip sekasi? Kadangi čia tik pati pradžia mūsų kelio, labai daug ko nežnau. Bet jūsų forumas mane labai sudomino mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alata @ 2013 10 18, 13:34)
Labas visoms smile.gif Prie jūsų prisijungiau tik šiandien. Dažnai skaitydavau jūsų forumą, bet niekaip nekildavo ranka užsiregistruoti. Šianien radau man labai artimą ir svarbią temą, todėl ir prisijungiau prie jūsųsmile.gif Klinika ,,EMBRIONS''. Mes su vyru jau kuris laikas svajojome apie mažylį, bet niekap nesisekė. Pradėjome lankytis šioje klinikoje. Buvome dar tik vienoje konsultacijoje, atlikome tyrimus, lankomes pas gydytoja Gasinš. Kas dar iš jūsų ieško pagalbos pas šį gydytoja? Kaip sekasi? Kadangi čia tik pati pradžia mūsų kelio, labai daug ko nežnau. Bet jūsų forumas mane labai sudomino mirksiukas.gif

Sveika prisijungus 4u.gif ....Tikekimes kad greitai perbegsi I kita foruma, pas nestuke.gif ....Na tik apie tavo daktara nieko negaliu pasakyti, nes lankiaysi pas kita.Dar karta pilvotos tau pabaigos nestuke.gif
Atsakyti