Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

kyka666, tampyk tampyk, jei tik tau pačiai atip lengviau ištvert visą šį laukimą. Sėkmės , mieloji.

sonny27, T.P. Keberiokšt
kokios puikios žinios thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glamour: 11 spalio 2013 - 12:25
Aciu sonny27 uz issamu atsakyma.Vadinasi turiu vilties itilpti i 10000Lt.Mes su masina siaip vazinejam,tik man visada taikydavo trumpa protokola,bus matyt kaip si karta.Gal yra paneliu kam taike trumpa?ir galetu pasidalinti i kokia pinigu sumele tilpote?is anksto dekoju.
Atsakyti
T. P. Keberiokšt, o tai kaip dabar tau dėl imunologinių dalykų, kokius nors vaistukus paskyrė, ar tiesiog viskas savieigai palikta. Gal skaitosi, kad jau nebeturite tos bėdos. Aš vis prisimenu , kokius kelius jums teko praeiti. Stipriai kumščiai suspausti už sklandų tavo nėštumą. Kad taip daugiau tokių stebuklų gyvenime būtų. Džiaugiuosi nuoširdžiausiai už visas nėštukes, ypač iš nesulaukiančių gandro skyrelio.

Justuteee, mes iš pajūrio važinėjom savo benzininiu automobiliu ir tiksliai negaliu pasakyti sumos, bet maždaug iki 9000 Lt su trumpu protokolu išsivertėm. Čia įskaičiuota viskas, pradedant nuo vizito pirmai konsultacijai ir tyrimų abiems prieš IVF. Tik realiai išleidom daugiau dar apie 2000 Lt, nes buvo komplikuotas nėštumas ir persileidimas. Reikėjo pinigėlių tyrimams, konsultacijoms, vaistams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glamour: 11 spalio 2013 - 12:48
Aisku dekui uz atsakyma.Kiek supratau tie 9000lt be tu 2000lt.Ar teisingai supratau?
Atsakyti
Aš tai kažkaip pasimetus. Kaip man sunku susikalbėti su T ypač telefonu. Pačios žodynas neįpatingas, o jis dar taip keistai taria žodžius ir dar skuba. Klausiau ką daryti, kad snaigutes pasiimti planuojam. Tai liepė AFS, hormonus ir infekcines išsitirti, tepinėlį pasidaryti. O Lietuvoj kaip ir nieko neliepė tirtis, nors kiek bandžiau išsikalusinėti. Dabar nebesuprantu kuriuos hormonus tirtis. Gailiuosi dabar kad savo iniciatyva neišsityriau AFS. Teks vis tiek dabar tirtis. Ir situacija keičiasi , nes pinigų žymiai daugiau reikės, o dar ir LV paslaugos pabrangę. Tikėjausi į sekantį ciklą išokt, nes paskui nežinia ar galėsim į LV vykt. Labai praverstų informacija, kiek visas "malonumas" su šaldytai embrioniukais kainuos.
Atsakyti
QUOTE(Justuteee @ 2013 10 11, 12:41)
Aciu sonny27 uz issamu atsakyma.Vadinasi turiu vilties itilpti i 10000Lt.Mes su masina siaip vazinejam,tik man visada taikydavo trumpa protokola,bus matyt kaip si karta.Gal yra paneliu kam taike trumpa?ir galetu pasidalinti i kokia pinigu sumele tilpote?is anksto dekoju.

sweikute 4u.gif mums taike paprasta ivf.trumpa schema.pradejom stimuliacija 2 c.d.visa suma buwo 1518.50 latu,apytiksliai 7500lt cia be kuro,gal jums net reiks maziau nes mes tai plius cia yejo 135latai uz uzsaldyma ir 60latu uz ju saugojima metams laiko,viskas priklausko kaip stimuliuosis,ar reiks didint vaistuku dozes,ar uzteks tau tik ganolio ar plius dar gal kazkokio kiro vaisto,cia mums gavosi pats pigiausias wariantas uzteko waistuku tos pacios dozes, ir tik ganolio,nu nzn sunku ka ir pasakyti bet galvoju jei tik paprasta ivf tai iki 10000lt turetumet tikrai issitekti smile.gif sekmytes startuojant 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaiciukes.Na va siandien dar karta nuleidau kraujuka, rezultatas 618iu/l, cia 14dpi, o 10dpi buvo 148iu/l.Pasidariau ir dabar ziuriu I tuos skaiciukus, nesuprantu, gerai cia auga ar kaip...kazkaip tikejausi apie1000....gal kassuprantat juose , ir galit pakomentuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(sonny27 @ 2013 10 11, 14:20)
Sveikos mergaiciukes.Na va siandien dar karta nuleidau kraujuka, rezultatas 618iu/l, cia 14dpi, o 10dpi buvo 148iu/l.Pasidariau ir dabar ziuriu I tuos skaiciukus, nesuprantu, gerai cia auga ar kaip...kazkaip tikejausi apie1000....gal kassuprantat juose , ir galit pakomentuoti g.gif

Labai gerai tau auga, nesinervink. Kas antrą dieną tiriant turi būti apie dukart didesni skaičiai. Tai 148 x 2 = 296 ( 12cd), tada 296 x2 = 592 ( 14cd). Jei ir kiek mažesni skaičiai būtų nieko labai baisaus būtų. O dabar nusiramink ir lauk pasimatymo. Dabar tiksliai nepamenu, bet pasiekę 1200 ribą, berods lėčiau pradeda augti. Bet šiaip tai nereikia spraustis į rėmus, nes mūsų organizmai skirtingi ir pas tave gali būti kiek kitaip. Tiesiog tikėk ir lauk, vis tiek nieko negalėtum pakeisti, jei ir neaugtų tie skaičiukai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glamour: 11 spalio 2013 - 13:36
QUOTE(Glamour @ 2013 10 11, 12:31)
Labai gerai tau auga, nesinervink. Kas antrą dieną tiriant turi būti apie dukart didesni skaičiai. Tai 148 x 2 = 296 ( 12cd), tada 296 x2 = 592 ( 14cd). Jei ir kiek mažesni skaičiai būtų nieko labai baisaus būtų. O dabar nusiramink ir lauk pasimatymo. Dabar tiksliai nepamenu, bet pasiekę 1200 ribą, berods lėčiau pradeda augti. Bet šiaip tai nereikia spraustis į rėmus, nes mūsų organizmai skirtingi ir pas tave gali būti kiek kitaip. Tiesiog tikėk ir lauk, vis tiek nieko negalėtum pakeisti, jei ir neaugtų tie skaičiukai.

aciukas,dabar jau supratau su tais skaiciukais.Na zinai tie neramumai visada yra, vieni baigiasi kiti prasideda ax.gif Dabar jau ramiau, taigi lauksiu 21d. nes pas T reiks jau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sonny27 @ 2013 10 11, 14:41)
aciukas,dabar jau supratau su tais skaiciukais.Na zinai tie neramumai visada yra, vieni baigiasi kiti prasideda ax.gif Dabar jau ramiau, taigi lauksiu 21d. nes pas T reiks jau. mirksiukas.gif

Sonny, kuo mažiau neramumų ir kuo daugiau POZITYVO!!! Viskas vyks sklandžiai, tad nesinervuok!!! nestuke.gif mirksiukas.gif
Kyka, laikau kumštukus už dvigubą juostelę! thumbup.gif

O aš šiandien buvau pas T. Sunkiai dar tvardžiausi, skauda vis dar širdelę dėl nesėkmės... unsure.gif Bet sugebėjau prieš T ben jau nežliumbti biggrin.gif Kalbėjom gan ilgai, bandėm ieškot "kaltų" smile.gif . Gleivinė ideali, embrioniukas stiprus. T nebežino kur problemos ieškot. BET. Jam užkliuvo įsodinimas. Kadangi gimda užsilenkus, sodino dvigubu kateteriu. Bet ne tame esmė. Esmė tame, kad sodinant embrioniuką jautėsi lyg spaudimas iš gimdos... blink.gif Grubus pvz.: lyg pūstum balioną, o iš jo oras eitų atgal į žandus biggrin.gif Labai jau primityviai paaiškinau lotuliukas.gif Embrionologė tikrinant kateterį ar neliko embrioniuko, jame rado gimdos gleivių. Juk įsodinant po šokiu tokiu spaudimu išleidžia embrioniuką į gimdą, tai koks turėjo būti tas "spaudimas" iš gimdos, kad gleivių į kateterį privaryti?! blink.gif T sakė, kad su tokiu pat "spaudimu" susiduria jau antrą kartą. Pirmoji pacientė vis gi pastojo. Tad turiu ir aš vilties smile.gif Vėliau perėjom prie ateities planų, aš pradėjau savo pamąstymus jam dėstyt: kol susitaupysim pinigų, daryt vyrui spermogramą o man GN. Ir jeigu viskas pas mane o.k., tai taupytis pinigėlius ir bandyt natūraliai... O jis pasiūlė daryt IVF natūraliam cikle. Pasakė: "artėja Kalėdos, mes jums procedūrą padovanosim, o jūs susimokėsit už palatą ir narkozę". Vos neapsivožiau doh.gif blush2.gif Pasimečiau, lyg mažas vaikas diiiiidelę dovaną gavęs... biggrin.gif Šansų nedaug su tuo natūraliu ciklu, bet NEGALIMA JO NEIŠNAUDOTI... wub.gif Jeigu ciklas susinormalizuos, jeigu viskas susiklostys palankiai, - dar šiais metais griebsim savo šiaudą... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 10 11, 18:56)
Sonny, kuo mažiau neramumų ir kuo daugiau POZITYVO!!!  Viskas vyks sklandžiai, tad nesinervuok!!! nestuke.gif  mirksiukas.gif
Kyka, laikau kumštukus už dvigubą juostelę!  thumbup.gif

O aš šiandien buvau pas T. Sunkiai dar tvardžiausi, skauda vis dar širdelę dėl nesėkmės...  unsure.gif  Bet sugebėjau prieš T ben jau nežliumbti  biggrin.gif Kalbėjom gan ilgai, bandėm ieškot "kaltų"  smile.gif . Gleivinė ideali, embrioniukas stiprus. T nebežino kur problemos ieškot. BET. Jam užkliuvo įsodinimas. Kadangi gimda užsilenkus, sodino dvigubu kateteriu. Bet ne tame esmė. Esmė tame, kad sodinant embrioniuką jautėsi lyg spaudimas iš gimdos...  blink.gif Grubus pvz.: lyg pūstum balioną, o iš jo oras eitų atgal į žandus  biggrin.gif  Labai jau primityviai paaiškinau  lotuliukas.gif Embrionologė tikrinant kateterį ar neliko embrioniuko, jame rado gimdos gleivių. Juk įsodinant po šokiu tokiu spaudimu išleidžia embrioniuką į gimdą, tai koks turėjo būti tas "spaudimas" iš gimdos, kad gleivių į kateterį privaryti?!  blink.gif T sakė, kad su tokiu pat "spaudimu" susiduria jau antrą kartą. Pirmoji pacientė vis gi pastojo. Tad turiu ir aš vilties  smile.gif Vėliau perėjom  prie ateities planų, aš pradėjau savo pamąstymus jam dėstyt: kol susitaupysim pinigų, daryt vyrui spermogramą o man GN. Ir jeigu viskas pas mane  o.k., tai taupytis pinigėlius ir bandyt natūraliai... O jis pasiūlė daryt IVF natūraliam cikle. Pasakė: "artėja Kalėdos, mes jums procedūrą padovanosim, o jūs susimokėsit už palatą ir narkozę". Vos neapsivožiau  doh.gif  blush2.gif Pasimečiau, lyg mažas vaikas diiiiidelę dovaną gavęs...  biggrin.gif Šansų nedaug su tuo natūraliu ciklu, bet NEGALIMA JO NEIŠNAUDOTI...  wub.gif Jeigu ciklas susinormalizuos, jeigu viskas susiklostys palankiai, - dar šiais metais griebsim savo šiaudą...  blush2.gif


Lalabamba, koks nuosirdus T pasiulymas, as kazkaip tikiu, kad tie kalediniai stebuklai pildosi. Butinai pasinaudokite sia proga bigsmile.gif
Labai tikiuosi kad jums pavyks nestuke.gif
Atsakyti
Lalabamba, mergyt, jetau na manau super zinios.Treisas patiko visada, bet po sitokios jo kaledines dovanos, as juo zaviuosi dar labiau....Saunuoliai latviukai-broliukai su Treisu priesaky 4u.gif Sekmes jums dideliausios, tikiu kad sita dovana jums nebus paskutine, ir sulauksit taip trokstamo stebukliuko nestuke.gif .Jau tokiu laiku turbut busiu kitame skyrelyje, bet butinai uzsuksiu palaikyti taves. wub.gif
Atsakyti