Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

QUOTE(juratele2006 @ 2013 10 08, 06:44)
sonny27 didziausi sveikinimai, net sirdele suspaude  4u.gif  4u.gif  4u.gif  thumbup.gif

Aciukas drinks_cheers.gif , jau laukiam tavo vaisingo starto ir sekmingo finiso nestuke.gif
Atsakyti
kyka, mergyt, kaip tu? Kaip tavo pojuciai PUPO mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sonny27 @ 2013 10 08, 18:24)
kyka, mergyt, kaip tu? Kaip tavo pojuciai PUPO mirksiukas.gif

Sweikute sonny mergytes 4u.gif nebera jokiu pojuciu,tik gal skranduka pamaudzia bet tas niekis manau,man ketwirt kraujuka nuleisti,bet pas mane cia uk nera galimybes tad bandysiu koky penkt ar sest testuotis tada ir bus aisku,jei mmm neateis anksciau laiko,:-S kaip tu sonyy?
Atsakyti
Na ot, kokia as idemi skaitytoja doh.gif , net neuzfiksavau kad tu is UK.Tai iskart po isodinimo isskridai? Na jo ten tai niekas tau nedarys kraujuko, nebent i Lietuviu klinika nueitum arba privaciai pas anglus.Tarpkitko as ir is ten , bet sulauksiu vizito dar pas T., jei viskas bus gerai su mano spirgiukais, tai dar nusipirksiu Crinone iki 12 sav. ir tada jau atgal i UK ax.gif
Na man dar vis pamaudzia pilvuka, o seip tai nieko naujo nejauciu, dar anksti viskam.Nors kai vaiksciojau su dukryte tai buvau is tu laiminguju kurios nieko nejaucia nuo pastojimo iki gimdymo, tik kad pilvas didejo ir tas neleido uzmirsti kad esu nestuke.gif
Nekreipk demesio i pojuciu nebuvima, juk pati supranti kad visom skirtingai, jei jie butu rodiklis tai nereiktu nei NT nei HCG darytis, ir taip butu aisku kad nestuke.gif ... lotuliukas.gif Taigi, glostyk toliau savo pilvuka, kalbink vaikucius ir tikek iki pat galo wub.gif
Atsakyti
V[quote=sonny27,2013 10 08, 20:39]
Na ot, kokia as idemi skaitytoja doh.gif , net neuzfiksavau kad tu is UK.Tai iskart po isodinimo isskridai? Na jo ten tai niekas tau nedarys kraujuko, nebent i Lietuviu klinika nueitum arba privaciai pas anglus.Tarpkitko as ir is ten , bet sulauksiu vizito dar pas T., jei viskas bus gerai su mano spirgiukais, tai dar nusipirksiu Crinone iki 12 sav. ir tada jau atgal i UK ax.gif
Na man dar vis pamaudzia pilvuka, o seip tai nieko naujo nejauciu, dar anksti viskam.Nors kai vaiksciojau su dukryte tai buvau is tu laiminguju kurios nieko nejaucia nuo pastojimo iki gimdymo, tik kad pilvas didejo ir tas neleido uzmirsti kad esu nestuke.gif
Nekreipk demesio i pojuciu nebuvima, juk pati supranti kad visom skirtingai, jei jie butu rodiklis tai nereiktu nei NT nei HCG darytis, ir taip butu aisku kad nestuke.gif ... lotuliukas.gif Taigi, glostyk toliau savo pilvuka, kalbink vaikucius ir tikek iki pat galo :wub:viltis mirsta paskutine,aciu sonny uz padrasinimus,tu nuostabiausia 4u.gif sekmyres tau nestuke.gif
Atsakyti
viltis mirsta paskutine,aciu sonny uz padrasinimus,tu nuostabiausia 4u.gif sekmyres tau nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(kyka666 @ 2013 10 09, 14:59)
viltis mirsta paskutine,aciu sonny uz padrasinimus,tu nuostabiausia 4u.gif sekmyres tau nestuke.gif

Aciukas, mergyt drinks_cheers.gif Ir tau sekmytes dideliausios, labai lauksim tavo rezultatu , neziurint kada ir kokius darysi....neuzmirsk pranesti mirksiukas.gif

Dabar ne I tema ....kazi kodel man neleidzia pakeisti info apie vaikus , mano parasiuke....visada raso kad perilgas tekstas, nors rasau trumpiau negu dabar yra g.gif , avatara pasikeiciau be problemu o va cia , kazkokia nesamone.....gal kas zinot kame cia reikalas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sonny27: 09 spalio 2013 - 19:07
QUOTE(sonny27 @ 2013 10 08, 12:15)
Aciukas drinks_cheers.gif , jau  laukiam tavo vaisingo starto ir sekmingo finiso nestuke.gif


Mano startas turetu buti po 3 savaiciu, tai vel laukiu su nerimu doh.gif
Atsakyti
kyka, gal susigundei siandien pasidaryti NT....ar visdelto tampysi nervus mums iki sestadienio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sonny27 @ 2013 10 10, 15:53)
kyka, gal susigundei siandien pasidaryti NT....ar visdelto tampysi nervus mums iki sestadienio  lotuliukas.gif

sweikutes kogero tampysiu jums nerwukus,nepykit zinau,kad negalima kai kam nestuke.gif nepykit 4u.gif jei iki sest neateis mmm tai bandusiu daryt sest ryta,ir pranesiu jums ax.gif nuo pirmadienio maudzia skranduka,bet stengiuos negalvot apie tai,kad cia kzk gali reiksti,nu ikux tada sekmytes,kada sonny eisi pas T????
Atsakyti
Sveiki,noreciau paklausti sonny27 kiek jums panasiai viskas kainavo?as irgi pradesiu ir jau bus 3kartas paskutini karta buvau pries 2metus maciau kad kainos pakilusios,tai noreciau orientuotis kiek man kainuos. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Justuteee @ 2013 10 10, 19:52)
Sveiki,noreciau paklausti sonny27 kiek jums panasiai viskas kainavo?as irgi pradesiu ir jau bus 3kartas paskutini karta buvau pries 2metus maciau kad kainos pakilusios,tai noreciau orientuotis kiek man kainuos. smile.gif

Pirmas kartas 2010metais kainavo 13051lt, bet cia buvo daryta ir operacija, antra karta 2011metais kainavo 9139lt, trecias dabar kainavo 11470lt, bet si karta buvo labai dideles vaistu dozes.
O seip tai pacio IVF kaina buvo 590lv, dabar 640lv; palata +narkoze buvo 51.50lv, dabar64lv.Jei vazinesit autobusais bilietai dabar irgi pabrange.Tiesa visus kartus man taike ilga protokola
Na mums brangiau gavosi dar ir del to kad cia yra pripliusuoti ir bilietai is/i uk.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sonny27: 11 spalio 2013 - 12:01