Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

QUOTE(,,Selina'',2013 01 08, 19:09)
Sveikos visos,
norejau paklausti gal kurios vyriskis daresi pas latviukus Embrions spermograma? Ar greitai ten ja padaro? Mes vaziuosim pirmadieni, problemos vyriskos, tai galvoju gal visgi reiketu g.gif

Sveika maniskiam dare kaip greit padaro nezinau nes maniskis pridave ir jau kito apsilankimo metu budavo rezultatai,arba gali atsiust atsakyma i email nes jie klausia ar norit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Millano: 08 sausio 2013 - 18:32
QUOTE(Millano @ 2013 01 08, 18:24)
Sveika maniskiam dare  kaip greit padaro nezinau nes maniskis pridave ir jau kito apsilankimo metu budavo rezultatai,arba gali atsiust atsakyma i email nes jie klausia ar norit.

Dekui uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(angelyte123 @ 2013 01 07, 20:45)
Kas vaziuoja i ryga ateinanciu metu? Prasysiu parvezt utrogestan recepta turiu. Please atsiliepkite !!!


vaziuoju pirmadieni 4u.gif
QUOTE(,,Selina'',2013 01 08, 19:09)
Sveikos visos,
norejau paklausti gal kurios vyriskis daresi pas latviukus Embrions spermograma? Ar greitai ten ja padaro? Mes vaziuosim pirmadieni, problemos vyriskos, tai galvoju gal visgi reiketu g.gif

mes darem 4u.gif padaro ta pacia diena. Ten kur daro ta tyrima galima paprasyti, kad atsakyma atsiustu i el.pasta, taip pat pasakyti, kad esate uzsienieciai biggrin.gif ir kad nuimtu slapuka. Kitaip, kad atsidaryti paste ta tyrima, reiks kodus suvedinet, labai nervina doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, pradejau skaityti tema, nes po nesekmingo IVF VK galvojam vaziuoti i LV. VK sako, kad esu sveika, tyrimu jokiu nedaro, todel tokia situacija mane nervina. skaiciau IVF temoje, kad LV klinikoje dirba lietuve administratore , kuri padeda susikalbeti su Treijsu. pati nemoku rusu kalbos, o kiekviena karta temptis vyra butu nelabai logiska. pirma karta aisku vaziuosime kartu smile.gif noreciau vaziuoti kovo men, tai gal vertetu jau ir uzsirasyti?? ar ilgos ten eiles?
Atsakyti
QUOTE(isds @ 2013 01 07, 19:55)
Mergaites pasidalinkite patirtimi, kaip pasiekiate Ryga is Vilniaus autobusu.Negi visos vaziuojat tik automobiliais ax.gif


Lux express iki Rygos stoties. Tada iš kart nežioplinėjant į stotelę prie Stockman, nes kažkur apie 11 atvažiuoja mikriukas 271. Apie 11.30 jau esi prie klinikos durų. O grįžimui yra berods 3 skirtingi laikai...į kurį suspėji. Šiaip niekada nereikdavo sulaukti paskutinio autobuso, Vln būdavau apie 19 val.
Man buvo visai patogu taip važinėti. Nori miegi, nori skaitai...jokio streso.

Sekmės.
Atsakyti
QUOTE(robertele22 @ 2013 01 09, 19:23)
Sveikos merginos, pradejau skaityti tema, nes po nesekmingo IVF VK galvojam vaziuoti i LV. VK sako, kad esu sveika, tyrimu jokiu nedaro, todel tokia situacija mane nervina. skaiciau IVF temoje,  kad LV klinikoje dirba lietuve administratore , kuri padeda susikalbeti su Treijsu. pati nemoku rusu kalbos, o kiekviena karta temptis vyra butu nelabai logiska. pirma karta aisku vaziuosime kartu smile.gif noreciau vaziuoti kovo men, tai gal vertetu jau ir uzsirasyti?? ar ilgos ten eiles?

Sveika na mes kai vaziavom tai Lietuves nebuvo kalbejom su Daktaru rusiskai:) as kai registravaus gruodzio men tai skambinaus lapkricio pradzioj siaip eiles nepasakyciau kad dideles ax.gif dabar vel leksiu sausio gale darysim IUI 4u.gif
mano vyras kartu vazineja bet man paciai ramiau kad jis kartu su manim wub.gif
Atsakyti
QUOTE(robertele22 @ 2013 01 09, 20:23)
Sveikos merginos, pradejau skaityti tema, nes po nesekmingo IVF VK galvojam vaziuoti i LV. VK sako, kad esu sveika, tyrimu jokiu nedaro, todel tokia situacija mane nervina. skaiciau IVF temoje,  kad LV klinikoje dirba lietuve administratore , kuri padeda susikalbeti su Treijsu. pati nemoku rusu kalbos, o kiekviena karta temptis vyra butu nelabai logiska. pirma karta aisku vaziuosime kartu smile.gif noreciau vaziuoti kovo men, tai gal vertetu jau ir uzsirasyti?? ar ilgos ten eiles?

kiek teko bendrauti, tai nei vienos lietuves administratores ten nebuvo. g.gif jei nemoki rusiskai, gali su daktaru kalbeti angliskai, na jeigu ir siek tiek supranti tos rusu, tai bandyti vaziuoti verta 4u.gif O del vyro, tai mes kartu visus kartus vaziavom, smagiau kazkaip rolleyes.gif

QUOTE(Kregzdute 27 @ 2013 01 10, 12:00)
Sveika na mes kai vaziavom tai Lietuves nebuvo kalbejom su  Daktaru rusiskai:) as kai registravaus gruodzio men tai skambinaus lapkricio pradzioj siaip eiles nepasakyciau kad dideles  ax.gif dabar vel leksiu sausio gale darysim IUI  4u.gif
mano vyras kartu vazineja bet man paciai ramiau kad jis kartu su manim  wub.gif

o pirma karta irgi IUI daret? 4u.gif Labai retai jie ten daro tokias proceduras... g.gif
Atsakyti
QUOTE(NAZARA @ 2013 01 10, 12:30)
kiek teko bendrauti, tai nei vienos lietuves administratores ten nebuvo.  g.gif jei nemoki rusiskai, gali su daktaru kalbeti angliskai, na jeigu ir siek tiek supranti tos rusu, tai bandyti vaziuoti verta 4u.gif O del vyro, tai mes kartu visus kartus vaziavom, smagiau kazkaip rolleyes.gif
o pirma karta irgi IUI daret? 4u.gif Labai retai jie ten daro tokias proceduras... g.gif

Mums dabar pirmas bus kartas IUI ir su donoro sperma nes mums tik vienas kelias tera ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kregzdute 27 @ 2013 01 10, 17:37)
Mums dabar pirmas bus kartas IUI ir su donoro sperma nes mums tik vienas kelias tera  ax.gif

ax.gif kad ir koks tas kelias butu, svarbu, kad rezultatas pateisintu visus jusu lukescius 4u.gif Linkiu sekmes 4u.gif

Ziuriu nemazai mergaiciu ruosiasi startuoti kovo menesi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(NAZARA @ 2013 01 11, 11:13)
ax.gif kad ir koks tas kelias butu, svarbu, kad rezultatas pateisintu visus jusu lukescius 4u.gif Linkiu sekmes 4u.gif

Ziuriu nemazai mergaiciu ruosiasi startuoti kovo menesi ax.gif

Aciu labai smile.gif tik dabar keistai kazkaip gaunas man prirase 21 diena gert Diane 35 o dabar mmm prasidejo 10dienu anksciau ir nezinau ar cia taip turi buti ax.gif gausios nera ,o gal cia nuo tableciu man pakraujavo siek tiek blush2.gif gal kuriom panasaus kas buvo ? nes siaip jei prasidejo tikrosios mmm tai man jau reikia registruotis 11 diena po pirmos ciklo dienos turiu jau startuot sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kregzdute 27 @ 2013 01 11, 14:11)
Aciu labai smile.gif tik dabar keistai kazkaip gaunas man prirase 21 diena gert Diane 35 o dabar mmm prasidejo 10dienu anksciau ir nezinau ar cia taip turi buti  ax.gif gausios nera ,o gal cia nuo tableciu man pakraujavo siek tiek  blush2.gif  gal kuriom panasaus kas buvo ? nes siaip jei prasidejo tikrosios mmm tai man jau reikia registruotis 11 diena po pirmos ciklo dienos turiu jau startuot sad.gif

neturiu jokios patirties su kontraceptikais, nesu ju niekad gerus schmoll.gif Butu zymiai paprasciau ir ramiau, jei paskambintum i klinika ir pasiklaustum ka daryti 4u.gif Gal pasakys atvaziuoti anksciau g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kregzdute 27 @ 2013 01 11, 14:11)
Aciu labai smile.gif tik dabar keistai kazkaip gaunas man prirase 21 diena gert Diane 35 o dabar mmm prasidejo 10dienu anksciau ir nezinau ar cia taip turi buti  ax.gif gausios nera ,o gal cia nuo tableciu man pakraujavo siek tiek  blush2.gif  gal kuriom panasaus kas buvo ? nes siaip jei prasidejo tikrosios mmm tai man jau reikia registruotis 11 diena po pirmos ciklo dienos turiu jau startuot sad.gif

Sveika man irgi buvi prirase Diane 35 gert bet pradejau jas gert 5 diena prasidejus mmm tai irgi labai negausiai kraujavo. Nors pries tai pirmas 2 diena budavo gausios.Taip kad vienas pliusas is kontraceptiku naudojimo yra tai kad tu tikslia zinosi kokia diena susirgsi ir negausiai kraujosi smile.gif
Atsakyti