Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

QUOTE(sonny27 @ 2013 10 07, 15:10)
Mergytes atspauskit kumstelius. thumbup.gif ...10dpi mano skaiciukai 148... bigsmile.gif .valioooooooo mums pasiseke...negaliu patiketi, mes turesim vaikuti...aciu jums mergytes uz palaikyma uz padrasinima uz tai kad buvot .... 4u.gif  wub.gif  4u.gif

VALIO VALIO VALIO!!!!!! thumbup.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 10 07, 14:32)
VALIO VALIO VALIO!!!!!!  thumbup.gif  wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

super as tikejau kad taip ir bus 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Valio,nuosirdziausiai sveikinu,kaip gerai clap.gif
Atsakyti
Aciu jums visoms ,labai, labai labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kyka tavo eile,dabar uz tave pergyvensim, lauksim graziu skaiciuku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sonny27 @ 2013 10 07, 13:10)
Mergytes atspauskit kumstelius. thumbup.gif ...10dpi mano skaiciukai 148... bigsmile.gif .valioooooooo mums pasiseke...negaliu patiketi, mes turesim vaikuti...aciu jums mergytes uz palaikyma uz padrasinima uz tai kad buvot .... 4u.gif  wub.gif  4u.gif



Sveikinu !!! 4u.gif Lengvo ir sekmingo nesiojimo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2013 10 07, 14:50)
Sveikinu !!!  4u.gif Lengvo ir sekmingo nesiojimo  mirksiukas.gif

Aciu tau labai, T.P.Keberiokst wub.gif ...matau is parasiuko kad ir vel mums panasiai pavyko nestuke.gif Sveikinimai kuo nuosirdziausi 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sonny27: 07 spalio 2013 - 16:04
QUOTE(sonny27 @ 2013 10 07, 15:03)
Aciu tau labai, T.P.Keberiokst wub.gif ...matau is parasiuko kad ir vel mums panasiai pavyko nestuke.gif Sveikinimai kuo nuosirdziausi 4u.gif  wub.gif


aciu mirksiukas.gif Cia toks gyvenimiskas siurprizas buvo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2013 10 07, 15:05)
aciu  mirksiukas.gif Cia toks gyvenimiskas siurprizas buvo  bigsmile.gif

bigsmile.gif tai tada dar didesni sveikinimai sulaukus tokio siurprizo bigsmile.gif Saunuoliai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sonny27 @ 2013 10 07, 15:45)
Aciu jums visoms ,labai, labai labai 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Kyka tavo eile,dabar uz tave pergyvensim, lauksim graziu skaiciuku wub.gif

aciu 4u.gif sirdies gilumoje dar truputy wiliuosi o gal...mane gasdina tik tai,kad jauciuosi super ,nei maudzia pilvuko,strenu,jauciuosi tiesiog kaip net nk neyvyke tame pilvuke pas mane.., ax.gif
Atsakyti
Sonny 27 thumbup.gif kokios geros naujienos.Saugok save ir pilvinukus wub.gif Pranešk po echoskopijos kaip reikalai nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrutė @ 2013 10 07, 19:53)
Sonny 27 thumbup.gif kokios geros naujienos.Saugok save ir pilvinukus wub.gif Pranešk po echoskopijos kaip reikalai nestuke.gif

Aciu Adrute, butinai pranesiu, niekur nepabegsiu mirksiukas.gif Tik manau kad pas mane ne pilvinukai, o pilvinukas.Nes per praeita IVF , 11dpi buvo 230-ir buvo isikabinusi nuostabi ir stipri dukruze... wub.gif , o dabar skaiciukai daug mazesni...na kiek bebutu, mes begalo laimingi nestuke.gif
Atsakyti
sonny27 didziausi sveikinimai, net sirdele suspaude 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti