Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

Sveikutes PUPO's,man kazko nesimiegojo sianakt,tai sugalvojau tempe pasimatuoti doh.gif ...negera mintis buvo,ji nesiekia 37 verysad.gif ..taigi vilties nulis....ot durna merga,buciau bent iki pirmad viltim pagyvenus....na bet ka ,nieko nepakeisiu,kas padaryta tas...Lalabamba,mergyt,sekmes dideliausios,viskas sukryziuota,kumciai suspausti..nudziugink mus nestuke.gif
Atsakyti
Kas čia per pesimistinės nuotaikos Sonny pati sakei,kad nesimiegojo,o temperatūrą reik matuot pailsėjus ir gal pas tave mažesnė visada būdavo.Laukiam kraujų atsakymo ir jokių negerų minčių. 4u.gif

Lalabamba kumščiai suspausti iki mėlynumo kantriai lauksiu atsakymo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sonny27 @ 2013 10 03, 07:45)
Sveikutes PUPO's,man kazko nesimiegojo sianakt,tai sugalvojau tempe pasimatuoti doh.gif ...negera mintis buvo,ji nesiekia 37 verysad.gif ..taigi vilties nulis....ot durna merga,buciau bent iki pirmad viltim pagyvenus....na bet ka ,nieko nepakeisiu,kas padaryta tas...Lalabamba,mergyt,sekmes dideliausios,viskas sukryziuota,kumciai suspausti..nudziugink mus nestuke.gif

sweikutes,sonny tokia optimiste gi esi vyk tas mintis lauk man cia dabar doh.gif kaip labamba ???jau nuo vakar kumstukus laikau uz jos sekme 4u.gif o pas mane tokios naujienos-pirmas tris dienikes jutau,kad kazkas vyksta,gimdis srityjejutau skausmelius,patempima,antra nakty net skranduka skaudejo gan stiprai y tulyka kas 20-30 min lakstydawau,o vat nuo vakar wiskas dingo...jauciuos kaip niekur nieko...nezinau net ka galvoti, doh.gif nu ka laikas parodys,bet bandau neprarast wilties... nestuke.gif sekmes mergytes 4u.gif 4u.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės už kumštukus! 4u.gif Pati vilties nebeturiu beveik visai. Šį ryt BT iš 37,1 pakrito iki 37.0, NT baltas, krūtinė visai nekokia ir nebeturiu jokio vidinio jausmo, kad žirniukai pas mane. Atsakymą turėsiu vakarop. Pranešiu kas ir kaip.
Laikykitės PUPO's, ir nepasiduokit nei mano nei savo pesimizmui ir baimėms! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ale,tiksliai,panos,kazko mes cia visos pesimistinės.....auksciau nosytes,susiimam į rankas ir galu gale tikekime savo vaikuciais iki galo,juk kas daugiau jeis tikes jei jau mes mamos prarasim vilti....taigi imkit po balioncika 4u.gif Geros dienos visoms mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sonny27 @ 2013 10 03, 13:15)
Ale,tiksliai,panos,kazko mes cia visos pesimistinės.....auksciau nosytes,susiimam į rankas ir galu gale tikekime savo vaikuciais iki galo,juk kas daugiau jeis tikes jei jau mes mamos prarasim vilti....taigi imkit po balioncika 4u.gif Geros dienos visoms  mirksiukas.gif

Labamba mirstu is smalsumo,pas mane zarnos wartosi,kaip rezultatai?linkiu is wisos sirdutes fideliausios sekme 4u.gif s taip sonny reikia tiketi 4u.gif o mergytes papasakokit apie ta bazine temperatura daugusu,? smile.gif nes ji pas mane,37.6,
Atsakyti
1.19 mU/mL angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 10 03, 19:40)
1.19 mU/mL  angel_sadangel.gif


verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Liudna tikrai labai, sakau tai is sirdies
Atsakyti
Lalabamba verysad.gif be žodžių,laikykis mergyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrutė @ 2013 10 03, 18:56)
Lalabamba  verysad.gif be žodžių,laikykis mergyt 4u.gif

Labamba,net netu verysad.gif riu verysad.gif zodziu,,kokia neteisybe..
Atsakyti
Lalabamba mergyt,visada sunku parinkti zodzius tokioj situacijoj laikykites abu su vyru,,stiprybes jums.....apkabinu tyliai wub.gif
Atsakyti
Lalabamba verysad.gif laikykis saulele, apkabinu labai stipriai ir liudziu su tavimi verysad.gif
Atsakyti