Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

Jauciasi savaitgalis, tyluma..... biggrin.gif kaip mergytes gyvena.Lalabamba kaip tu? Man tai vis po isodinimo pamaudzia pilvuka kaip pries mm, galvojau dziaugsiuos tokeis pamaudenimais, bet antradieni turetu butu mm, tai dabar kiekvienas mauduliukas sukelia neramuma doh.gif Ot tos moterys idomios, nieko nejauciam blogai, skaudena vel neramu....mums neitiksi biggrin.gif Gerai butu toks aparaciukas, pridejai prie pilvo, ir ziuri kaipten maziukai lotuliukas.gif
Kyka666 na kaip ten tavo gausi seimyna laikosi, greit raportuok, nes mums nervuotis negalima lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sonny27 @ 2013 09 29, 11:03)
bet antradieni turetu butu mm, tai dabar kiekvienas mauduliukas sukelia neramuma doh.gif

Antradienį? blink.gif Ateinantį? T.y. 10.01??? Ar 10.08? Vėl kažką painioji, Sonny? biggrin.gif 10.01 - tikrai dar per anksti tavosioms mm. Man juk įsodinimas anksčiau buvo ir tai mm nelaukiu 10.05-06 dinom. Prisipažink, kaip iš tiesų yra? mirksiukas.gif O man punkcijos skausmai jau praėjo, pilvuką lengvai pamaudena, vandenuka bėga lotuliukas.gif ir viskas. Požymių neieškau, stengiuosi mąstyti biaiviai smile.gif Bet vis tiek su viltim ir nerimu laukiu ketvirtadienio.
Atsakyti
sweikutes nepykit,kad neatrasiau esu be rysio siuo metu,yik pas swogerka nulekus galiu atrasyti smile.gif tai wat sestadieny apsivaisino is 14-11.sako T otlicno,ir ryt warau ysodinimui,tad kumstukus uz mane mergytes dabar :)aciuka jums is anksto,bijau to hydro kaip welnio,kad nepakistu kojos jis rytoj,bet tfu tfu .....truputuka maudzia pilvuka,bet pakenciama,o jus auginkit sawo maziukus,greit ir as y jusu gretas ystosiu,,,tada pasakosimes apie pojucius :)ikiux. ax.gif
Atsakyti
Ne,Lalabamba,nieko nemaisau....mano ciklas trumpa,23d.,tai paskutinės mm buvo 08.09,tai sekancios 01.10 doh.gif ....tikiuosi kad nesulauksiu ax.gif
Kyka sekmes tau rytoj,kumstukai suspausti 4u.gif
Atsakyti
Sweikutes,aciu uz palaikyma,as jau pakeliui namo,uztruko kaip visada,bet nk tokio:-)tj vat buwo like7 is ju 6stipruoliai 8lasteliu,o vienas 6lastuciu,tj sako patariu sodinim viena,as sakau gal du?sako galiu ir tris,bet jo nuomone man uztektu 1,bet ykalbinau sakau viena8kita6lastuciu tj sutiko,viskas praejo liuks,pagulejau koky25min kojom aukstyn biggrin.gif. O likusia 5stipruoliu komanda uzsaldem,nu db glostysiu ir snekesiu su sawo zirniukais biggrin.gif kaip jus merginos?man kraujuka nuleisti10spalio,bet kogero lauksiu koky12dienu ir testa darysiu,ikiux sekmytes busimom mamytem biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sonny27 @ 2013 09 29, 21:25)
Ne,Lalabamba,nieko nemaisau....

O geras... kaip įdomu... g.gif Manau progesteronas tikrai neleis per anksti prasidėti mm, - duos laiko pakankamai mažyliui įsikuisti... drinks_cheers.gif Kaip šiaip jautiesi? Pasaugai save? mirksiukas.gif

QUOTE(kyka666 @ 2013 09 30, 17:41)
Sweikutes,aciu uz palaikyma,as jau pakeliui namo

Saugok save! Tinginiauk mažylius apsikabinus thumbup.gif Dar turėsit krūvą broliukų-sesučių!!!! thumbup.gif Jeigu nieko nepainioju, tai jums abiems su Sonny tą pačią dieną kraujuką nuleisdinėt? g.gif Paskaičiusi tavo postą, prisiminiau T klausimą ar abu sodinti ar tik vieną. Aš nustebusi atsakiau, "aišku abu", pamaniau kad jis silpnesnį (6 last) išmesti nori... doh.gif O jis turbūt turėjo mintyje sodinti 6, o 8 - šaldyti? g.gif Ai nebesvarbu... lotuliukas.gif Auginkim po du kleckus mirksiukas.gif Man pilvuką pamaudena kartais silpniau, kartais stipriau, strėnas skauda, nugaros apačią. Kvapai kartais erzina, papykina, paverkt vis noras atsiranda blush2.gif . Vien žo - 100-procentinis pms'as... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 09 30, 20:15)
O geras... kaip įdomu...  g.gif  Manau progesteronas tikrai neleis per anksti prasidėti mm, - duos laiko pakankamai mažyliui įsikuisti...  drinks_cheers.gif Kaip šiaip jautiesi? Pasaugai save?  mirksiukas.gif
Saugok save! Tinginiauk mažylius apsikabinus  thumbup.gif Dar turėsit krūvą broliukų-sesučių!!!!  thumbup.gif Jeigu nieko nepainioju, tai jums abiems su Sonny tą pačią dieną kraujuką nuleisdinėt?  g.gif Paskaičiusi tavo postą, prisiminiau T klausimą ar abu sodinti ar tik vieną. Aš nustebusi atsakiau, "aišku abu", pamaniau kad jis silpnesnį (6 last) išmesti nori...  doh.gif O jis turbūt turėjo mintyje sodinti 6, o 8  - šaldyti?  g.gif Ai nebesvarbu...  lotuliukas.gif  Auginkim po du kleckus  mirksiukas.gif Man pilvuką pamaudena kartais silpniau, kartais stipriau, strėnas skauda, nugaros apačią. Kvapai kartais erzina, papykina, paverkt vis noras atsiranda  blush2.gif . Vien žo - 100-procentinis pms'as...  tongue.gif

jo kraujuka10,bet bandysiu pirma testuka lauzyt,o paskui tik kraujuka,nu jau prasideda kvapai nuovargis labamba rolleyes.gif viskas link nestuke.gif to ir linkiu drinks_cheers.gif kaip sonny 27?kaip reikaliukai? Cyber 4u.gif
Atsakyti
Labutis, bendrazyges mirksiukas.gif
Kyka sveikinu, liuks seimynele uzsiauginai, saunuoliai. 4u.gif Pasakei kad gulejai aukstyn kojom, tai atsiminiau save irgi kai laikiausi uz rankenu kad nenuskinkciau nuo stalo, na si karta jau taip uzverte , kad vos ne ant galvos stojevau lotuliukas.gif , kazkaip per praeitus kartus taip nebuvo smarkiai, na bet ir ant ausu galeciau pastoveti kad tik maziukai pasiliktu nestuke.gif
Ne , Lalabamba, si karta jau tu maisai lotuliukas.gif , man kraujukas 07.10. ax.gif
O seip pilvuka maudena kiekviena diena, na ne istisai , bet kelis kart i diena tai visada, zodziu kaip pries mm.Rytais nugara pamaudzia, bet tai gal nuo nepatogios lovos biggrin.gif Siandien kazkos verkimo priepuolis buvo uzejas, norejosi gerai issiverkti ir pasislepti nuo visu doh.gif Zodziu visi pms pozymiai, kaip ir tu rasei, na seip isvakaro taip ir jauciuosi normaliam cikle doh.gif Uztai ir bijau rytojaus.Na bet jau kaip bus taip, nieko nepakeisi.Per pirma IVF , mm turejo ateiti 5dpi, o antra karta 6dpi, Baisiausia kad maziukai dar nebuna isitvirtine kai taip greut turi prasideti mm, bet turbut vaistai savo daro, nes jei tai butu priezastis nepastoti, Treisas butu kazka sakes ar keites g.gif O saugotis tai saugausi kiek iseina tai su mazu vaiku padaryti, juk ir pasimyluoti nori ir ant ranku prasosi, kazko labai meili pasidare paskutinem dienom wub.gif
Sekmytes jums merginos, linkejimai jusu pilvinukams nuo mano spirguciu wub.gif
Atsakyti
PUPO's, kaip laikotės? 4u.gif
O aš kuo arčiau ketvirtadienius, tuo labiau stresuoju... Pradedu ieškot požymių, kurių nėra jokių ir vienu žodžiu traidžioju... blush2.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Labas rytas,

atrodo, kad reikia jungtis i Jusu gretas verysad.gif pas MB turtas prastas, netinkamas IUI, tad nusprendeme daryti IFV+ICSI. Baisiausia aisku kaina... Gal galite pakomentuoti kokios sumos reiktu embrions klinikai?
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2013 10 02, 07:14)
Labas rytas,

atrodo, kad reikia jungtis i Jusu gretas  verysad.gif pas MB turtas prastas, netinkamas IUI, tad nusprendeme daryti IFV+ICSI. Baisiausia aisku kaina... Gal galite pakomentuoti kokios sumos reiktu embrions klinikai?

Labas rytas, na liudna kad tokie reikaliukai, bet reik tiketis kad viskas bus ciki ir greitu laiku laikysit savo svajone ant ranku nestuke.gif ., ko mums nuosirdziai ir linkiu, o apie kaina nieko negaliu pasakyti , nes visus kartus mums buvo paprastas IVF'as.
Papildyta:
QUOTE(Lalabamba @ 2013 10 01, 18:45)
PUPO's, kaip laikotės?  4u.gif
O aš kuo arčiau ketvirtadienius, tuo labiau stresuoju... Pradedu ieškot požymių, kurių nėra jokių ir vienu žodžiu traidžioju...  blush2.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Sveikute, oi kaip tave suprantu...man jau dabar stogas vaziuoja, o kas bus pirmadieni net pagalvot baisu blush2.gif O NT negadinai? Laikau kumstukus uz tave ir tavo burbuliukus, laikykites ir pradziuginkit mus graziais skaiciukais, parodykit mums pavyzdi nestuke.gif
Na o as , ka....po isodinimo kiekviena diena maudeno pilva, per menamas menesines, t.y. vakar skaudejo nugara, o siand. visai nieko nejauciu g.gif ,O kada seip vyksta implantacija 3d.embrion.,?
Dar karta sekmes rytoj wub.gif nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2013 10 02, 09:14)
Labas rytas,

Mums IVF+ICSI kainavo apie 8600Lt (su kelionėm). Labai linkiu, kad viskas pavyktų! 4u.gif

QUOTE(sonny27 @ 2013 10 02, 11:56)
Sveikute, oi kaip tave suprantu...man jau dabar stogas vaziuoja, o kas bus pirmadieni net pagalvot baisu blush2.gif O NT negadinai? Laikau kumstukus uz tave ir tavo burbuliukus, laikykites ir pradziuginkit mus graziais skaiciukais, parodykit mums pavyzdi nestuke.gif
Na o as , ka....po isodinimo kiekviena diena maudeno pilva, per menamas menesines, t.y. vakar skaudejo nugara, o siand. visai nieko nejauciu g.gif ,O kada seip vyksta implantacija 3d.embrion.,?
Dar karta sekmes rytoj  wub.gif  nestuke.gif  wub.gif

Radau, kad 7-9 d. implantuojasi. Aš šiandien jau posmą nužliumbiau... doh.gif Nu jokio vidinio jausmo nebeliko. Kažkokia lengva ir tuščia jaučiuosi. Rytojus parodys kas ir kaip ax.gif
Atsakyti