Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

Atėjau pasiguosti unsure.gif matyt skrydis sutrikde mano ciklą ir mmm prasidėjo gerokai anksciau, vadinasi ir mūsų planai pradeti viską kita savaite subliusko.
Atsakyti
QUOTE(Adrutė @ 2013 09 27, 09:18)
Sekmės merginom šiandien lauksim su gerom žiniom 4u.gif  4u.gif

Aš taip pat laukiu! drinks_cheers.gif

QUOTE(juratele2006 @ 2013 09 27, 09:28)
Atėjau pasiguosti  unsure.gif  matyt skrydis sutrikde mano ciklą ir mmm prasidėjo gerokai anksciau, vadinasi ir mūsų planai pradeti viską kita savaite subliusko.

Nenusimink... 4u.gif Dievulis dažnai mūsų planus koreguoja... unsure.gif Dabar stenkis gerai pailsėti, gaudyk saulutės spindulius, valgyk daug vitaminų ir ruoškis nestuke.gif mirksiukas.gif !!!
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 09 27, 10:06)
Nenusimink... 4u.gif  Dievulis dažnai mūsų planus koreguoja...  unsure.gif Dabar stenkis gerai pailsėti, gaudyk saulutės spindulius, valgyk daug vitaminų ir ruoškis  nestuke.gif  mirksiukas.gif !!!


Ačiū už palaikymą, labai jau kantrybės neturiu doh.gif teks susiimti ir dar pakenteti.
Sekmės ir jums mergaites, kad sulauktmete geru žinių 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrutė @ 2013 09 27, 08:18)
Sekmės merginom šiandien lauksim su gerom žiniom 4u.gif  4u.gif

Sweikutes mano naujienos tokios,esu po punkcijos,praejo viskas geriau neibtikejaus :-)jauciuos lb puikiai net nemaudzia pilvuko,sakau vyrui jauciuos gerisu nei pries punkcija :-D punkcija buvo 10:50,o 11:13 buvau jau palatoj,atejas T papasakojo kad viskas praejo sklandziai ispunktawo14 grazuoliu :-) ir ryt paskambinti kaip dalinasi,o del hydro sako snd nemate jo nors ir kaip ieskojo jo, kogero pirmadieny ysodinimas jei hydro nepakis kojos,nu tikiuosi geriausio, kaip jus mergikes? Sonny jau pupo????labamba kaip tawo maziukai ?
Atsakyti
QUOTE(kyka666 @ 2013 09 27, 14:32)
Sweikutes mano naujienos tokios,esu  po punkcijos,praejo viskas geriau neibtikejaus :-)jauciuos lb puikiai net nemaudzia pilvuko,sakau vyrui jauciuos gerisu nei pries punkcija :-D punkcija buvo 10:50,o 11:13 buvau jau palatoj,atejas T papasakojo kad viskas praejo sklandziai ispunktawo14 grazuoliu :-) ir ryt paskambinti kaip dalinasi,o del hydro sako snd nemate jo nors ir kaip ieskojo  jo, kogero pirmadieny ysodinimas jei hydro nepakis kojos,nu tikiuosi geriausio, kaip jus mergikes? Sonny jau pupo????labamba kaip tawo maziukai ?

Superinės naujienos! thumbup.gif O ir "kraitis" koks didelis!!! blink.gif Laikom kumštukus, kad rytojui liktų visi draugiškai! drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Maniškiai? Tikiuosi, kad jie dar su manim... blush2.gif Pilvuką pamaudžia, vandeniukas bėga o daugiau lyg ir nieko.
Sonny pogrindyje... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 09 27, 16:13)
Superinės naujienos!  thumbup.gif  O ir "kraitis" koks didelis!!!  blink.gif  Laikom kumštukus, kad rytojui liktų visi draugiškai!  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Maniškiai? Tikiuosi, kad jie dar su manim...  blush2.gif Pilvuką pamaudžia, vandeniukas bėga o daugiau lyg ir nieko.
Sonny pogrindyje...  biggrin.gif

Aciu brangioji 4u.gif aisku su tawim jie mirksiukas.gif o man T Sake kad vartojant ta crinone neissigasciau isbegancio skyscio,sako nepagalvok kad koks grybelis,taip turi buti,tad nesijaudink viskas reiskia oki doki biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, lendu is pogryndzio biggrin.gif Neseniai gryzom, tai atsiguliau jums naujienu parasyt, o vyras valgyt daro thumbup.gif
Taigi turiu pilvelyje du spirgiukus , abu 8 lasteliu wub.gif Taigi liko laukti, glostyti ir tiketis kad jie pasiliks su mumis nestuke.gif
Seip tai laaabai ilgai laukiau nuo 11, o isidino 12.55 plius dar pusvalandis gulejimo....taiiiip I wc dar gyvenime nenorejau, as galvojau jau ant stalo apsi......, kur tu zmogus gali ten atsipalaiduoti kai is ausu akiu ir kitu skyliu slapimas verziasi, tai labai dabar pergyvenu kad per ta kentejima savo spirgiuku nebuciau isstumus, ar wc nepalikus verysad.gif
Nezinau kaip cia seksis man juos islaikyt, mazoji kaip tycia ant ranku prasosi, stengiuos jos siandien nekilnot, bet vistiek kaip tycia siandien neatstona nuo manes wub.gif
Pratesiu truputi veliau.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sonny27: 27 rugsėjo 2013 - 19:20
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Sveikinu įstojus į PUPO gretas... thumbup.gif Glostinėk ir kalbink smile.gif Gal mažąją pasiimk į lovą pas save su žaisliuku, gal nors kiek leis tau pagulinėt 4u.gif Aš prieš įsodinimą irgi laukiau beveik valandą, kai jau akyse pradėjo juoduot ir pradėjau jausti kad nebejaučiu šlapimą sulaikančio raumens lotuliukas.gif ėjau pas Baibą. Ir kaip tik tarpduryje sutikau T, pasakiau, kad jau man viską skauda jis ir nusivėdė. O paskui juokavo "būtum atėjus anksčiau, būčiau įsodinęs anksčiau" doh.gif biggrin.gif Saugok save ir kleckiukus! 4u.gif
Atsakyti
Dar nepadekojau uz jusu palinkejimus ir kumstukus,dovanoju kiekvienai po balioncika 4u.gif
Kyka666 nuostabios najienos, na ir gausustavo derliukas, malaciu thumbup.gif , stipriu burbuliuku, dabar kumstukai suspausti uz tave ir tavo seimynele, lauksim tokiu pat nuostabiu naujienu rytoj mirksiukas.gif Matai kaip viskas liuksiskai pasisuko su tuo hydro, jei jau T nerado tai tikek, jo pas tave ir nera thumbup.gif
Juratele2006, mazule, suprantu kad norisi kuo greiciau, bet kaip Lalabamba, ir sake, pasistenk gerai pailseti, ir naujom jegom placiu zingsniu link savo svajones nestuke.gif mirksiukas.gif
Lalabamba, kaip tas vandenelis, ar dar bega lotuliukas.gif , va matai kokios tos baimes akys dideles, pasirodo vandenukas visai liuks dalykas , anot T bigsmile.gif Jau tau gerai po truputi arteja didzioji diena, o mano baimes tik pradideda doh.gif , (07.10)
Adrute, aciu tau uz palaikymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kyka666 @ 2013 09 27, 14:32)
Sweikutes mano naujienos tokios,esu  po punkcijos,praejo viskas geriau neibtikejaus :-)jauciuos lb puikiai net nemaudzia pilvuko,sakau vyrui jauciuos gerisu nei pries punkcija :-D punkcija buvo 10:50,o 11:13 buvau jau palatoj,atejas T papasakojo kad viskas praejo sklandziai ispunktawo14 grazuoliu :-) ir ryt paskambinti kaip dalinasi,o del hydro sako snd nemate jo nors ir kaip ieskojo  jo, kogero pirmadieny ysodinimas jei hydro nepakis kojos,nu tikiuosi geriausio, kaip jus mergikes? Sonny jau pupo????labamba kaip tawo maziukai ?

Puikus derlius 4u.gif linkiu didziausios sekmes:)
Atsakyti
Sonny27 nėr už ką,labai norėčiau būt kartu su jumis ir dar kartą išgyventi viską,tik su laiminga pabaiga,bet likimas viską sudeliojo kitaip verysad.gif Dabar džiaugiuosi už jus ir laikau kumščius kad visos draugiškai iš čia keliautumėt pas neštukes pratęsti pokalbių ten 4u.gif
Atsakyti
Kyka laukiam tavo ziniu....
Atsakyti