Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

Sveikos bendrazyges mirksiukas.gif ,aciu uz kumstukus 4u.gif Mes jau namie, pavalge, nusiprause ir pailseja.....Taigi, ispunktavo 8 spirgiukus, visi buvo thumbup.gif .Labai tikiuosi kad visi susiglaude draugiskai pernakvos ir rytoj pradziugins tevelius , nuostabiom ziniom wub.gif Punkcija praejo liuks, saldziai pamiegojau, I palata jau gryzau puikiai pailsejus po narkozes ax.gif Si karta labai nuvyle viesbutis, nes per girtu rekimus pamiegojau tik pora valandu doh.gif Taip visada patikdavo , bet si karta kazkaip nusivyliau juo, na bet gal tai vienetiniai atvejai. g.gif
Kaip tavo pilvinukai gyvena, Lalabamba?
Atsakyti
QUOTE(sonny27 @ 2013 09 24, 21:16)
Taigi, ispunktavo 8 spirgiukus, visi buvo thumbup.gif .Labai tikiuosi kad visi susiglaude draugiskai pernakvos ir rytoj pradziugins tevelius , nuostabiom ziniom wub.gif
Kaip tavo pilvinukai gyvena, Lalabamba?

Na va, šaunu girdėt šaunias naujienas!!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Dabar laikysim kumštukus ir lauksim rytojau gerų žinių! drinks_cheers.gif Ilsėkis po punkcijos, gerk daug vandens, baltymų dieta, ir nepamiršk krinono 4u.gif
Maniškiai laikosi gerai. Kažkaip šį kartą ilgai po punkcijos skausmas jaučiasi. Viskas pakenčiama, bet gana jautru. Gulinėju, glostinėju ir kalbinu... wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sonny, raportuok... 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 09 25, 08:06)
Sonny, raportuok...  4u.gif  biggrin.gif

Raportuoju bigsmile.gif is vakaryksciu 8, apsivaisino 6-stai kokia gausi seimynele siai dienai, tikiuosi ir rytoj isgirsiu puikias naujienas, penktadieni isodinimas wub.gif
Jaip tavo pilvukas Lalabamba, pasipasakok nestuke.gif
Atsakyti
Superinės žinios, Sonny! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Šaunuoliai tavo kleckiukai. thumbup.gif Rytoj dar skambinsies?
Aš jaučiuosi normaliai, beveik visai praėjo skausmeliai po punkcijos. Tik šiandien gan stipriai tempia pilvą žemyn. Ir pastoviai, nuo punkcijos laikų, kažkas iš manęs po truputį sunkiasi... doh.gif Ne Crinonas, o kažkoks skystis. Gal senatvinis nelaikymas? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sonny27 @ 2013 09 25, 11:04)
Raportuoju bigsmile.gif is vakaryksciu 8, apsivaisino 6-stai kokia gausi seimynele siai dienai, tikiuosi ir rytoj isgirsiu puikias naujienas, penktadieni isodinimas wub.gif
Jaip tavo pilvukas Lalabamba, pasipasakok nestuke.gif

O kokios geros naujienos pas jus:-D pas mane cia kaime uoswiu nera rysio visai,tsikada pagaunu prisijungiu,cia jums labamba ir sonny 4u.gif uz jusu ryzta,uzsispyrima ir zinoma sekm e ;-) o pas mane tokios naujienos,po antros foliu apziuros T Pamate hydro...issigandau lb...bet sake foliai auga gerai,ir bandysim testi gydyma,nepaisant to bjaurybes,snd sprogtukas ir penktadieny punkcija per kuria T sake viskas bus aisku.kaip kas toliau,..sake bandys issausinti jy,pradziugino jis mane,kad turejo paciente angle kuri sake zymiai vyresne uz mane ir su hydro ir mioma ir pastojo rolleyes.gif aisku sako visos esam skirtingos..pirmad buwau lb nusiminus,bet snd jau gerai,sakom kaip bus taip,,bet bandysim,jei tik viskas eisis gerai,jei ne tada sekantis kartas salinsim ta likusy kiausintaky su tuo bjaurybe hydro ir wel bandysim...bet gal ywyks stebuklas ir pawyks wiskas ?nu mergytes as su jumis,nebesulaukiu penkt,bijot jau db pradedu....sonny tad penkt gal susitiksim palatoj;-) sekmes
Atsakyti
kyka666, tik nenusimink iš anksto! Stenkis nesijaudinti. Augink folius-stipruolius! drinks_cheers.gif T ką nors sumastys ir bus viskas čiki 4u.gif 4u.gif Laikau kumčius už TAVE!
P.S. su sonny nepasimatysi, ji pasiims savo kleckiukus, pusvalanduką pagulės ir lėks laiminga namučio. Kai tu tuo tarpu, manau, skianiai snausi palatoje po punkcijos... blush2.gif Nebijok, viskas bus gerai! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 09 25, 15:14)
kyka666, tik nenusimink iš anksto! Stenkis nesijaudinti. Augink folius-stipruolius! drinks_cheers.gif  T ką nors sumastys ir bus viskas čiki  4u.gif  4u.gif  Laikau kumčius už TAVE!
P.S. su sonny nepasimatysi, ji pasiims savo kleckiukus, pusvalanduką pagulės ir lėks laiminga namučio. Kai tu tuo tarpu, manau, skianiai snausi palatoje po punkcijos...  blush2.gif  Nebijok, viskas bus gerai! 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Aciu xbandau mastyt pozitywiai,bet sunkokai gaunasi,bet veju tas mintis,viskas turi but ok :-) nu ka laukiu22val sprogdinsiu folius ;-)
Atsakyti
Raportuoju ir aš iš savo pirmo apsilankymo 4u.gif
Prieme mus gan greitai, išlaikė 2,5 valandos, pasiūlė 2 variantus. Skatinti naturaliai ir IFA, mes pasirinkome IFA, nes kantrybė baigęs. Taigi grįžtu po savaites iš šiltų atostostogu ir tiesiai pas T. Pradėsime procedūra thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif , oho kiek cia naujienu....Placiau parasysiu vakare, nes skubam su seimyna I Druskininku vandens parka pasilepint kol as dar galiu.....taigi trumpai raportuoju, mano spirgiukai saunuoliai, pernakvojo gerai ir atsibudo VISI thumbup.gif , trys dalinasi "otlicno" trys silpnai....na bet juk vistiek dalinasi wub.gif Treisas sake orentuojames I penktadieni 11val., tai matyt net neturi minciu auginti iki blastu kuo as labai dziaugiuosi thumbup.gif , kazkoks vidinis balsas pataria tridienius spirgiukus sodinti.....Na tikiuosi ir rytoj nuvaziavus isgirsiu tokia pacias nuostabias naujienas....Iki vakaro , visoms linkejimai ir sekmytes dideliausios, tegul si diena jums bus nuostabi thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sonny27: 26 rugsėjo 2013 - 09:32
QUOTE(juratele2006 @ 2013 09 25, 21:28)
Raportuoju ir aš iš savo pirmo apsilankymo  4u.gif
Prieme mus gan greitai, išlaikė 2,5 valandos, pasiūlė 2 variantus.

Juratele, sveikinu! Nėra nieko sunkiau už nežinomybę, neapibrėžtumą ir t.t. O dabar jūs turit planą pasiekti savo tikslui nestuke.gif Sunkus tas mūsų kelias link išsvajoto nėštumo, bet mes būsim šalia, patarsim, pamokinsim, suteiksim vilties, jeigu reiks pabarsim ir LAIKYSIM KUMŠČIUS UŽ SĖKMĘ! drinks_cheers.gif

QUOTE(sonny27 @ 2013 09 26, 10:31)
Sveikos merginos 4u.gif , oho kiek cia naujienu....taigi trumpai raportuoju, mano spirgiukai saunuoliai, pernakvojo gerai ir atsibudo VISI thumbup.gif , trys dalinasi "otlicno" trys silpnai....

Maladiec spirgiukai! drinks_cheers.gif Jeigu nebepasirodysi, - sėkmės rytojui!!! 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sekmės merginom šiandien lauksim su gerom žiniom 4u.gif 4u.gif
Atsakyti