Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

Nežinau šiaip nesu tokio dalyko girdėjusi. Mb kaip tik prieš IVF nustojo viska gerti, nes pertrauka dare. Kokį mėnesį prieš IVF buvo negėręs. Na bet ir nežinome kokie rezultatai buvo prieš pat procedūrą, matyt žymiai nesiskyrė nuo paskutinių rezultatų, ISCI neprireikė. Bet šiaip tai rodikliai triskart blogesni buvo, nei tie, kurie buvo daryti LT pusmetis iki IVF ( ten buvom pasiekę normospermijos).
Atsakyti
Oi mergickos, nebegasdinkit jus su tais vyru turtais doh.gif as nors is sitos puses buvau rami, uzteko pergyvent del savo turto, o dar cia reik susimastyt ir del vyro doh.gif lotuliukas.gif vaje vaje.......nu kad tik pas ji ten viskas gerai butu, tfiu tfiu tfiu.... ax.gif
Lalabamba, kumstukai suspausti uz tavo ketvertuka wub.gif
Atsakyti
Kartoju klausimą, kad neliktų ir tau ir man neiaškumų.... lotuliukas.gif

Sonny, ar tu vėl nesumaišei? Laisvadienis prieš pat punkciją, o sprogdukai - 36val. iki punkcijos... Ar aš neteisi? g.gif g.gif g.gif
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 09 21, 13:33)
Kartoju klausimą, kad neliktų ir tau ir man neiaškumų....  lotuliukas.gif

Sonny, ar tu vėl nesumaišei? Laisvadienis prieš pat punkciją, o sprogdukai - 36val. iki punkcijos... Ar aš neteisi?  g.gif  g.gif  g.gif

Kaip visada teisi, kaip as cia doh.gif 22d pasirodo sekmadienis , o nepirmadienis lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Lalabamba @ 2013 09 21, 13:33)
Kartoju klausimą, kad neliktų ir tau ir man neiaškumų....  lotuliukas.gif

Sonny, ar tu vėl nesumaišei? Laisvadienis prieš pat punkciją, o sprogdukai - 36val. iki punkcijos... Ar aš neteisi?  g.gif  g.gif  g.gif

Kaip visada teisi, kaip as cia doh.gif 22d pasirodo sekmadienis , o nepirmadienis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sonny27 @ 2013 09 21, 15:37)
Kaip visada teisi, kaip as cia doh.gif  22d pasirodo sekmadienis , o nepirmadienis lotuliukas.gif


Na va, ir man ramiau.... biggrin.gif Lengvo paskutinio dūrio! Tegul šeimyna būna didelė, subrendusi ir pasiruošusi priimti tėtuko indėlį... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 09 21, 13:39)
Na va, ir man ramiau....  biggrin.gif Lengvo paskutinio dūrio! Tegul šeimyna būna didelė, subrendusi ir pasiruošusi priimti tėtuko indėlį...  4u.gif

Aciukas biggrin.gif , Labai tikiuosi.
Atsakyti
Lalabamba kaip tavo maziukai gyvena, kokios naujienos? Kumstukai suspausti del rytojaus jusu susitikimo mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif sekmes sekmes ir dar karta sekmes....
O as sedziu svirksta apsikabinusi ir laukiu 22val. thumbup.gif
Atsakyti
Prisiduodu, mergaitės 4u.gif Pusę dienos sėdejom be elektros, kitą pusę - be interneto... doh.gif
Tai va. Parsivežiau du kleckiukus... wub.gif wub.gif Vienas puikus 8, kitas 6 ląstelių. Įsodinimas skaitėsi "apsunkintas", nes gimda kaip "kabliukas" užsilenkus buvo, bet dėka T, nepajutau nieko. Viskas buvo super thumbup.gif Kraują nuleisdinėti 03.spalio.
Sonny, crinonas - 13,5 lt.
Kas naujo/gero pas JUS? 4u.gif
Atsakyti
Lalabamba ramių laukimo dienelių wub.gif Tikiuosi trečias kartas nemeluos ir gimtadienio proga nudžiuginsi mane augančiais skaičiukais. nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 09 23, 19:16)
Prisiduodu, mergaitės  4u.gif  Pusę dienos sėdejom be elektros, kitą pusę - be interneto...  doh.gif
Tai va. Parsivežiau du kleckiukus...  wub.gif  wub.gif Vienas puikus 8, kitas 6 ląstelių. Įsodinimas skaitėsi "apsunkintas", nes gimda kaip "kabliukas" užsilenkus buvo, bet dėka T, nepajutau nieko. Viskas buvo super  thumbup.gif  Kraują nuleisdinėti 03.spalio.
Sonny, crinonas - 13,5 lt.
Kas naujo/gero pas JUS? 4u.gif

Valioooooo, super.Nuostabus zirniukai wub.gif Ramiu savaiteliu, glostik ir kalbink savo mazylius , kad jiems nebutu liudna wub.gif
Na o mes ka, jau viesbutuke, laukiu kol mazoji uzsinores miegucio, bet ziuriu kad miego tik as noriu lotuliukas.gif ......o seip tai pilvuka maudena kaip pries mm, o sirdele dauzosi kai pagalvoju apie rytoju ax.gif
Atsakyti
Sonny27 ir už tave laikau suspaustus kumščius,sek Lalabambos pavyzdžiu mirksiukas.gif Lauksim rytoj gerų žinių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrutė @ 2013 09 23, 21:38)
Lalabamba ramių laukimo dienelių wub.gif Tikiuosi trečias kartas nemeluos ir gimtadienio proga nudžiuginsi mane augančiais skaičiukais. nestuke.gif

Ir aš labai tikiuosi... ax.gif Augantys skaičiukai ir mano gimtadieniui visai neprošal bus... lotuliukas.gif

QUOTE(sonny27 @ 2013 09 23, 21:49)
Valioooooo, super.Nuostabus zirniukai wub.gif Ramiu savaiteliu, glostik ir kalbink savo mazylius , kad jiems nebutu liudna wub.gif
Na o mes ka, jau viesbutuke, laukiu kol mazoji uzsinores miegucio, bet ziuriu kad miego tik as noriu lotuliukas.gif ......o seip tai pilvuka maudena kaip pries mm, o sirdele dauzosi kai pagalvoju apie rytoju ax.gif

Įtariu, kad tu jau po viskam miegi. O TB su mažąja šalia wub.gif Laukiam GERŲ žiniųųųų!!!!! drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti