Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

sonny27, labai šaunus sakyčiau derlius. Ar gėrei kokių vitaminų, kaip tau taip pavyko šįkart?
Olesia, dar kol kas nieko neplanuojam. Bandom natūraliai, padarėm esperimentą myliuką darydami kasdien ir pakeitėm pozą, tai dabar lyg ir pienligė kabinasi po to eksperimento. Reikia vėl pas ginę eiti - neprisiverčiu. Ieškausi darbo - niekaip nerandu. Tai vat ir neaišku kaip ir kada savo snaigutes pasiimsim, nes juk viskam reikia pinigų, o jų nėra. Gavau pamoką, kad nėštumo atveju irgi nemažas sumas tenka išleisti, tai kai susitaupysim pakankamai, važiuosim.

juratele2006, stiprybės tau

Lalabamba, laikau kumščius suspaustus, kad tavo derlius paaugtų ir viskas pavyktų. Sėkmės tau.
Atsakyti
quote=Glamour,2013 09 18, 22:53]
sonny27, labai šaunus sakyčiau derlius. Ar gėrei kokių vitaminų, kaip tau taip pavyko šįkart?
Olesia, dar kol kas

Lalabamba, laikau kumščius suspaustus, kad tavo derlius paaugtų ir viskas pavyktų. Sėkmės tau.
[/quote]
Sweikutes draugikes;-) as jau suduriau4durius po 150 gganolionuo sekmadienio,ir kazkaip po vakar durio pradejau jausti maudenima,tempima kuausidese,,,biski issigansau,taip turi buti?neskauda,bet jauciu kad kzk ten smile.gif darosi....o visos penktadieny lekiam.gal susimatysim man 14val ,nu gal sonny pamatysiu schmoll.gif g.gif ne man trumpa schemele,penkt apziures mano derliuka ir toliau jau susakys plana tolimesny,..noretusi jau zinoti ir ruostis punkcijai:-)sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2013 09 18, 21:53)
sonny27, labai šaunus sakyčiau derlius. Ar gėrei kokių vitaminų, kaip tau taip pavyko šįkart?


Aciukas, Glamour, as ir pati esu maloniai nustebus ax.gif Na vit.as geriu kaip ir pries praeitus kartus Pregnacare conception,kaip ir daugelis cia esanciu merginu.Bet kaip T. megsta sakyti,"svarbu ne kiekybe , o kokybe", dabar kumstukai suspausti kad jie butu stiprus sveiki ir pilni noro ateiti I musu seima biggrin.gif Tikiuosi kad penktadieni jie jau bus paauge, nes buvo dar maziukai-spirgiukai ax.gif
O tau sekmes darbo paieskoj ir eksperimentuose 4u.gif Linkiu gero, idomaus, pelningo darbo ir vaisingo eksmerimento mirksiukas.gif nestuke.gif thumbup.gif
Kyka666 sekmes tau rytoj, grazaus derliuko 4u.gif Tau reikejo daktariuko pasiklausti kada mazdaugdidzioji diena , jis tau gal tiksliai nepasakytu bet apytiksliai tai zinotum.Na kad jauti kiausides tai juk ten derliukas auga, neuzmirsk vandenuko daug gerti ir viskas bus thumbup.gif
Lalabamba grazaus, sveiko ir stipraus derliuko, sekmes dideliausios 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sonny27: 19 rugsėjo 2013 - 09:51
Lalabamba, tiesa kiek uz spragtukus sumokejai, pabrango? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sonny27: 19 rugsėjo 2013 - 10:33
Ačiū, mergaitės, už kumštukus ir palinkėjimus... 4u.gif Einu daiktų krautis. Rytoj grįžusi prisiduosiu... ax.gif
QUOTE(sonny27 @ 2013 09 19, 11:30)
Lalabamba, tiesa kiek uz spragtukus sumokejai, pabrango? g.gif

Negaliu tiksliai pasakyti, nes pirkau ir gonalį 300ml, luverio 3 vnt ir ovitreris. Viso sumokėjau 106,5 Lv. Jeigu žinai gonalio ir Luverio kainas, galima išsiskaičiuot smile.gif
P.S. labai esu irzli ir verksminga, ir pykina dar šiandien... doh.gif Visokius finalus jau apmasčiau.. Vis gi silpni nervai daro savo... unsure.gif
Atsakyti
Asstuk, drauge, labas mirksiukas.gif Matau vis skaitineji temute, gal vel kuri plana-chuligana, gal vel palaikysi man kompanija ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sonny27: 19 rugsėjo 2013 - 14:15
sonny27, ačiū, mieloji. Ot būtų gyvenimo akibrokštas, jei pavyktų.
Lalabamba, kumščiai už tave suspausti.
Atsakyti
Glamour butu thumbup.gif mirksiukas.gif
Mergaites, na tai as raportuoju pirma, nes ziuriu tylu dar... ax.gif Na spirgiukai mano galetu but didesni, bet ka jau padarysi, gal dar paaugs per pora dienu.Taigi dar siandien ir ryt vaistukai, sekmadieni kaip ir sekmadienis laisvadienis thumbup.gif , pirmadieni spragtukai, o antradieni punkcija.T sake penktadienI-didzioji diena, susitiksiu su savo seimyna thumbup.gif Tikiuosi bus ka sodinti, juk kas vakara sociai maitinu, net po300 biggrin.gif , tai bent pora stipriu spirgu turetu islikti mirksiukas.gif
Kyka666 kaip tu, kokios naujienos.As zinok 13.30 isejau net zmoniu nematydama nes manoji jau kokia 15min.buvo pamperi prisik....., tai begau I tulika keisti kol nepaleido dudu doh.gif , o po to begte I autika kad suspeti.Ar jau buvai tokiu laiku?
Lalabamba, tikiuosi viskax praejk gerai, pilvuko tau neskauda, o tavo seimyna ramiai miega ir ryte prabus VISI, kiek ju ten bebutu mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=sonny27,2013 09 20, 21:39]
Glamour butu thumbup.gif mirksiukas.gif
Mergaites, na tai as raportuoju pirma, nes ziuriu tylu dar... ax.gif Na spirgiukai mano galetu but didesni, bet ka jau padarysi, gal dar paaugs per pora dienu.Taigi dar siandien ir ryt vaistukai, sekmadieni kaip ir sekmadienis laisvadienis thumbup.gif , pirmadieni spragtukai, o antradieni punkcija.T sake penktadienI-didzioji diena, susitiksiu su savo seimyna thumbup.gif Tikiuosi bus ka sodinti, juk kas vakara sociai maitinu, net po300 biggrin.gif , tai bent pora stipriu spirgu turetu islikti mirksiukas.gif
Kyka666 kaip tu, kokios
sweikutes,as prisuduodu,wakar teko apie 2su puse wal pralaukti kol apziurejo mane,lb daug moteru buwo....naujienos tokios vienoj pusej 3kitoj 4,ir daug mazuciu,sakau gal mazokai sako atlycno:-),tai paskyre iki pirmad dar ta pacia doze ganolio ir blokuojancius,sake gali tie maziukai pasiwyti wrba sunykti,tad kumstukai suspausti, rolleyes.gif pirmad,paziures kaip paauge,o ketwirt,ar penkt punkcija,jau greit:-)kaip labamba jauciasi?tau cia mergyt 4u.gif
Atsakyti
Sonny, Kyka, laikom kumščius už jūsų šeimynas drinks_cheers.gif thumbup.gif Dabar man prasidės laukimo periodas, tad turėsiu daug laiko sirgt už jūsų kleckiukus! drinks_cheers.gif
Prisiduodu 4u.gif Išpunktavo 9, 1 peraugęs. Iš likusių 8 - 5 geri kiti pilnai nesubrendę. Laukėm ryto, kad pamatyt ar tie mažiukai pasivijo. Bet ne... Šiam rytui turiu 4 apsivaisinusius. Lastelių skaičiaus nesakė o aš ir neklausiau. Jeigu viskas o.k., įsodinimas pirmadienį 11 val. Bet didžiausia vakar dienos "naujina" mus buvo ta, kad teko daryti IVF+ICSI... doh.gif blink.gif T nustebęs, nes visą laiką su MB turtu buvo gerai, o dabar... Pradėjom mąstyt dėl ko, ką gėrė ir t.t. Ir priėjom išvados, kad Kazanavičiaus išrašyti "tribulus terestris" papildai pakišo koją. Jis juos skyrė specialiai pagerinti spermai... doh.gif O aš žioplas daiktas, prieš visas procedūras su T net nepasitariau ir nepasakiau, ką jis geria. Tad patarimas visoms mergaitėms - atsargiai vertinti vieno daktaro "stumdomus" papildus, ir būtinai tartis su kitais! Vakar ir mums l.ilgai teko laukti T, iš klinikos išvažiavom 18 val. Nusiunčiau SB sumokėti už punkciją, jis susitiko T ir sužinojo savo naujienas. Turbūt veidelis perbalęs buvo iš tokio netikėtumo, nes T jį pamatęs nuolaidėlę net padarė.... doh.gif thumbup.gif Vakar visai neįgali buvau prie kompo prisėsti, labai jau plėšė mane į gabalus iš skausmo. Skausmas visai toks, koks pas mane per O būna, tik kelis kartus didesnis. Šiandien jau nieko, - akyse šviesiau. Tai tokios mano naujienos. Tikiuosi ir TIKIU, kad pirmadieniui turėsiu ką pasiimti į namus.. blush2.gif
Atsakyti
Pas mus irgi buvo naujiena, kad turtas nerealiai suprastėjęs buvo prieš IVF. Jei būtumėme savarankiškai neišsityrę, būtų ir MB veidas taip nutysęs kaip taviškiui. Tiesiog būna tokie x failai. Gal nuo nervų, įtampos, o jos tikrai daugiau besiruošiant IVF. O dėl Tribulus terestis, tai žolinis preparatas, kuris kelia testosteroną, dėl jo spermos kokybė kaip tik gerėja. Be to vyrų turtas atsinaujina kas tris mėnesius. Taigi jei šis papildas buvo skirtas, kokį mėnesį prieš IVF, tai dar negalėjo matytis jokio poveikio spermiukams, o jei jis ir buvo, tai tik galėjo nebent pagerėti. Patikėk manim. MB tuos papildus praktiškai nuolat naudoja tik su pertraukom, kaip rekomenduojama.
Papildyta:

Kad šiai dienai turi 4 iš 5 visai geras ženklas. Yra didelė tikimybė, kad liks ir užšaldymui. Pas mus iš 10 trečiai dienai liko 7.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glamour: 21 rugsėjo 2013 - 14:23
QUOTE(Glamour @ 2013 09 21, 15:03)
Pas mus irgi buvo naujiena, kad turtas nerealiai suprastėjęs buvo prieš IVF. Jei būtumėme savarankiškai neišsityrę, būtų ir MB veidas taip nutysęs kaip taviškiui. Tiesiog būna tokie x failai. Gal nuo nervų, įtampos, o jos tikrai daugiau besiruošiant IVF. O dėl Tribulus terestis, tai žolinis preparatas, kuris kelia testosteroną, dėl jo spermos kokybė kaip tik gerėja. Be to vyrų turtas atsinaujina kas tris mėnesius. Taigi jei šis papildas buvo skirtas, kokį mėnesį prieš IVF, tai dar negalėjo matytis jokio poveikio spermiukams, o jei jis ir buvo, tai tik galėjo nebent pagerėti. Patikėk manim. MB tuos papildus praktiškai nuolat naudoja tik su pertraukom, kaip rekomenduojama.

MB šiuos papildus geria jau nuo praeitų metų lapkričio, na su nedidelėm pertraukom, - "pamiršimais"... biggrin.gif Nepavargęs, streso neapturėjo, savo "darbą" kambariuke sakė be jokios įtampos atliko, ir dar vaikams gero darbo palinkėjo... lotuliukas.gif Kai pasakiau T ką MB gėrė, jis pasakė, kad prieš IVF androgenų neskiria, nerizikuoja. Vienžo, buvo kaip buvo. Kaip męs su MB sakom - "kad tik namuose rezultatas krykštautų"... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(sonny27 @ 2013 09 20, 22:39)
Glamour butu  thumbup.gif  mirksiukas.gif
siandien ir ryt vaistukai, sekmadieni kaip ir sekmadienis laisvadienis thumbup.gif , pirmadieni spragtukai, o antradieni punkcija.T

Sonny, ar tu vėl nesumaišei? Laisvadienis prieš pat punkciją, o sprogdukai - 36val. iki punkcijos... Ar aš neteisi? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lalabamba: 21 rugsėjo 2013 - 14:27