Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

Sonny...?! ax.gif
Atsakyti
Sveikos mergickos, prisiduodu smile.gif Susitikimu likau patenkinta, d.puse uzaugino 3-4, spirgiukus, o k.atrodo 4, gleivine neatsimenu blush2.gif .Tai va kaip man, senai tarkai, tai visai liuks thumbup.gif lotuliukas.gif Tuo labiau kad pries 2IVF , Treisas mano d.kiauside pavadino draizgalu, is visai nieko nesitikejo is jos, bet as su ja susitariau ir ji tada isaugino1, o dabar visai pasistenge thumbup.gif Vaistu dozes paliko tas pacias, taigi sekantis susitikimas penktadieni, o punkcija jei viskas gerai, 23d. arba 24d.Tai tokios mano naujienos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sonny27 @ 2013 09 17, 20:34)
Sveikos mergickos, prisiduodu smile.gif Susitikimu likau patenkinta, d.puse uzaugino 3-4, spirgiukus, o k.atrodo 4, gleivine neatsimenu blush2.gif .Tai va kaip man, senai tarkai, tai visai liuks thumbup.gif  lotuliukas.gif

Superinės naujienos! drinks_cheers.gif Graži šeimyna! drinks_cheers.gif Augink stiprius ir toliau kalbindama! thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 09 17, 18:36)
Superinės naujienos!  drinks_cheers.gif  Graži šeimyna!  drinks_cheers.gif Augink stiprius ir toliau kalbindama!  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  thumbup.gif

Aciukas, einu migdyti mazosios, ir tada jau kalbint ir maitint seimyna pulsiu, dar turiu 3d.kad spirgiukai uzaugtu I spirgus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sonny27 @ 2013 09 17, 20:40)
Aciukas, einu migdyti mazosios, ir tada jau kalbint ir maitint seimyna pulsiu, dar turiu 3d.kad spirgiukai uzaugtu I spirgus lotuliukas.gif

Man šiandien jau paskutinė Gonalio dozė... Jau kiek bus paaugę maniškiai bambyzai, tiek... ax.gif
Sėkmės! 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 09 17, 18:42)
Man šiandien jau paskutinė Gonalio dozė... Jau kiek bus paaugę maniškiai bambyzai, tiek...  ax.gif
Sėkmės!  4u.gif   mirksiukas.gif

Tai vel priimk sveikinimus, dabar jau su derlingu finisu mirksiukas.gif Ziurek kad ranka nesudrebetu melynes neisistatytum biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sonny27: 17 rugsėjo 2013 - 22:27
QUOTE(kyka666 @ 2013 09 15, 10:12)
Sweikutes,reportuoju,vakar buwau rygoj,buwo antra c,d apziurejo,viskas ok,israse ganolio 150,5d,ir penkt wel pasirodymui,kaip augam :-) snd vakare pirmas duris,biski baisoka bet nk,as stipri :-D cyber;-) malonu buwo susipazinti:-) tai kaip suprantu penkt apziures ir arba didins doze ar paliks ta pacia ane?kiek ilgai man reiks stimuliuotis?ar cia kiekviena indiwidualiai?sonny pasakok tu cia experte :-)

Kaip sekasi mergyt, ar pilvas be melyniu biggrin.gif Kokia cia is manes eksperte, nieko as nezinau, seip ka pergyvenau pati tuo ir galiu pasidalinti mirksiukas.gif Na tu teisi penkt. tave apziures kaip tavo seimyna auga ir atsizvelgiant I tai jau koreguos vaistelius,Jei pas tave ilgas protokolas (soriukas uzmirsau blush2.gif ), tai kazkur 26d.tau turetu but spragtukai, o 28punkcija, na +/-diena.Gal penktadieni susimatysim nes as irgi apziurai vaziuoju mirksiukas.gif
Lalabamba tai tau siand.iseigine pries svarbu duriuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sonny27 @ 2013 09 18, 13:10)
Gal penktadieni susimatysim nes as irgi apziurai vaziuoju mirksiukas.gif
Lalabamba tai tau siand.iseigine pries svarbu duriuka 4u.gif

Mergaitės, jūs penktadienį kada važiuojat? Man gi punkcija iš ryto. Nepykit jeigu teks palaukti... ax.gif biggrin.gif
Tai kad man šiandien 22.00 sprogdukai, o ryt poilsis. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lalabamba: 18 rugsėjo 2013 - 13:02
QUOTE(Lalabamba @ 2013 09 18, 12:01)
Mergaitės, jūs penktadienį kada važiuojat? Man gi punkcija iš ryto. Nepykit jeigu teks palaukti...  ax.gif  biggrin.gif
Tai kad man šiandien 22.00 sprogdukai, o ryt poilsis. smile.gif

Oi skleroze doh.gif , visai galva susisuko.Na tai ziurek zadintuva uzsistatyk kad nepraziopsotum laiko biggrin.gif ....Na as tai busiu tarp 11.30 ir 12.00.Del svento reikalo galiu ir palaukt thumbup.gif lotuliukas.gif Man zinokit patiko antradieniais vazineti,visa laika labai greit priimdavo, nes pasirodo tai nesciuju diena, na ir jei del stimuliacijos reikia, faina thumbup.gif
Atsakyti
As vaziuoju pirmadieni pirma karta, kuo arciau ta diena, tuo guzas gerkleje dideja blink.gif
Kazkodel labai bijau, nu nemegstu as tokiu gydytoju bijau.gif
Atsakyti
QUOTE(juratele2006 @ 2013 09 18, 17:37)
As vaziuoju pirmadieni pirma karta, kuo arciau ta diena, tuo guzas gerkleje dideja  blink.gif
Kazkodel labai bijau, nu nemegstu as tokiu gydytoju  bijau.gif

O tu galvok kad kuo greiciau pradesi tuo greiciau rezultata turesi nestuke.gif ....Matau turi dukryte, tai broliuko vaziuojat biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(sonny27 @ 2013 09 18, 18:43)
O tu galvok kad kuo greiciau pradesi tuo greiciau rezultata turesi nestuke.gif ....Matau turi dukryte, tai broliuko vaziuojat biggrin.gif .


As bandau nusiteikti pozityviai, bijau ka pasakys unsure.gif
Dukryte tai turiu, jai jau 10 metu, susilaukiau naturaliai. O antro tai senai nesulaukiame verysad.gif
Atsakyti