Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

QUOTE(Lalabamba @ 2013 09 15, 15:00)
Aga, viskas iki punkcijos greitai, o po to prasideda ilgos ilgos dienos ...  smile.gif  O kaip iš to  "pieštuko" į švirkštą sutraukti?  blink.gif  Nors vis tiek nedarysiu, - neturiu namuose švirkštų.  O tau Gonalio padidino šį kartą? 300 - nemažaaiiii...  g.gif  Todėl ir pritrūkai pinigėlių...  blush2.gif  Aš pasižiūrėjau, kol kas pas mane identiškai viskas auga kaip praeitą kartą: kairėj - 2, dešinėj 4-5. Ir Gonalio dozė identiška, kol iki 225 nepadidino. Žiūrėsim, ką rytoj MANO ŠEIMYNA (superinė tavo frazė thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif ) parodys  4u.gif

Tiesa sakai, po isidinimo tai dienos netik kad ilgos bet kazkokios nesibaigiancios, ryte prabundi atrodo tas vakaras niekad neateis, o savaite tai visai nesibaigianti....... biggrin.gif Bet vistiek tai laaabai nuostabios laukimo ,vilties ir pergyvenimo dienos thumbup.gif
Na as zinok kazkori karta kai liko tu likuciu pasiemiau paprasta svirksta susitraukiau is visu piestuku ir liuks- pilve tik viena skylute lotuliukas.gif
Na man gonalio tik si karta labai daug skyre, anuos kartus zymiai maziau, tai zinok tikrai pasiziurejau kiek mazdaug tu pinigeliu reikejo anksciau ir pasiemiau, o cia sumokejau beveik tiek kiek uz pati IVF reiks sumoket doh.gif ..... lotuliukas.gif Na bet tai niekis, svarbu kad viskas augtu ir zydetu..... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(CyBer @ 2013 09 15, 11:17)
Pasikartojo pirmojo IUI scenarijus - BT siryt dar nepakilo,vadinasi foliai ovuliuos siandien arba rytoj. Kodel nors sikart buvo suleistas sprogdukas jie vis tiek nesprogo? Jei rytoj ryte BT irgi nepakils eisiu pas gine ir gal spesiu dar karta nulekt i embrions dar vienai IUI. Racionalu ar nelabai?

Pasidaryk OT ir zinosi, ir butinai paskambink Treisui.Kada ovulioja gine. mano sake turi buti isskyros bespalves,bekvapes konsistencija kaip snargliai.O dar spermiukai gy pas mus paleisti gyvoja 2 paras.Tai va mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(olesia @ 2013 09 15, 19:16)
Pasidaryk OT ir zinosi, ir butinai paskambink Treisui.Kada ovulioja gine. mano sake turi buti isskyros bespalves,bekvapes konsistencija kaip snargliai.O dar spermiukai gy pas mus paleisti gyvoja 2 paras.Tai va mirksiukas.gif

Sekmes mergit as po taves startuosiu 4u.gif
Atsakyti
bet OT nerodo, kada tiksliai vyskta O. Ir šiaip su kai kuriais OT man du ryškūs pagaliukai būdavo beveik visą ciklą
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2013 09 16, 00:55)
bet OT nerodo, kada tiksliai vyskta O. Ir šiaip su kai kuriais OT man du ryškūs pagaliukai būdavo beveik visą ciklą

Ir man taip pat,rodo tuos du pagalius dar ilgai smile.gif ir si ryta BT neuzkilo. Bet Treisas nurode nuo siandien dufa pradet tai ir pradejau. MB sake nebevaziuot si cikla i embrions,bandyti kita. Nezinau..norisi man vaziuot. Nedaug laiko turiu sprendimui priimti.
Atsakyti
Prisiduodu po antros apžiūros. Nuotaikos 0... unsure.gif Folių kiek buvo, tiek ir liko. Didysis peraugo visai (2,6 cm berods), kiti augti nenori... verysad.gif Gleivinė gera, virš centimetro. T ilgai rymojo ir galvojo kaip pasilegti. Nusprendė punkciją daryt penktadienį. Šiandien ir ryt dar gonalio po 225. Belieka viltis, kad mažyliai pasitemps ir punkcijos dieną bus tinkamo dydžio! 4u.gif
Sonny, tu rytoj? Labai daug foliukų mums jau nori/nenori nesigaus turbūt biggrin.gif todėl palinkėsiu STIPRIŲ STIPRIŲ!!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 09 16, 17:26)
Prisiduodu po antros apžiūros. Nuotaikos 0...  unsure.gif Folių kiek buvo, tiek ir liko. Didysis peraugo visai (2,6 cm berods), kiti augti nenori...  verysad.gif Gleivinė gera, virš centimetro. T ilgai rymojo ir galvojo kaip pasilegti. Nusprendė punkciją daryt penktadienį. Šiandien ir ryt dar gonalio po 225. Belieka viltis, kad mažyliai pasitemps ir punkcijos dieną bus tinkamo dydžio!  4u.gif
Sonny, tu rytoj? Labai daug foliukų mums jau nori/nenori nesigaus turbūt  biggrin.gif todėl palinkėsiu STIPRIŲ STIPRIŲ!!! drinks_cheers.gif

Labutis, kaip tik uzejau pasiziureti tavo naujienu mirksiukas.gif Na ir kodel tos nuotaikos 0? Va jei rezultatas butu 0, tai reiktu pergyvent, o dabar reik dziaugtis kad uzauginam, juk nezinom is kokio gausumo seimynos bus tas ILGAI LAUKTAS-VIENINTELIS nestuke.gif.Taip kad auksciau nosyte mirksiukas.gif.O as jau ryt irgi zinosiu ar kas ten auga pas mane, nors kiekviena vakara pasisneku su savo kiausidem ir gimda taip "moteriskai" lotuliukas.gif , paprasau pasistengti dar karteli, paskutini, daugiau jau nebekankinsiu ju ax.gif Tikiuosi kad jos mane isgirs ir uzaugins stipria seimyna ir silta ,minksta, jauku pataleli ax.gif
Aciu uz palinkejimus, pasistengsim nenuvilti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sonny27: 16 rugsėjo 2013 - 19:04
QUOTE(sonny27 @ 2013 09 16, 20:02)
Labutis, kaip tik uzejau pasiziureti tavo naujienu mirksiukas.gif Na ir kodel tos nuotaikos 0? Va jei rezultatas butu 0, tai reiktu pergyvent, o dabar reik dziaugtis kad uzauginam, juk nezinom is kokio gausumo seimynos bus tas ILGAI LAUKTAS-VIENINTELIS nestuke.gif.Taip kad auksciau nosyte mirksiukas.gif

Dėl kiekio tai viskas čiki, daugiau jau ir "nebeišspausiu"... biggrin.gif Bet neramina jų dydis, tiksliau mažis smile.gif Per maži jie gyvačiukai. Tikri dvejetukininkai, atsilieka stipriai. Na kaip jau bus taip. ax.gif Bandau rezervuot kambarį. Prašo kreditinės info. Labai jau man toks dalykas ne prie širdie. O TU kaip? Davei jiems savo kortelės info?
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 09 16, 18:05)
Dėl kiekio tai viskas čiki, daugiau jau ir "nebeišspausiu"...  biggrin.gif  Bet neramina jų dydis, tiksliau mažis  smile.gif  Per maži jie gyvačiukai. Tikri dvejetukininkai, atsilieka stipriai. Na kaip jau bus taip.  ax.gif  Bandau rezervuot kambarį. Prašo kreditinės info. Labai jau man toks dalykas ne prie širdie. O TU kaip? Davei jiems savo kortelės info?

Tai kad zinok kazkaip anksciau neprase, tos info.Gal reikejo siand.uzvaziuoti pas juos ir rezervuotis, ar dar vaziuosi pas T. iki punkcijos. O viena karta tai kazkaip ant durniaus atvaziavau be uzsakymo ir buvo tu kambariu laisvu.
Atsakyti
Viskas aišku, ačiū 4u.gif Rezervavau. Eisiu ruoštis maloniai durstymosi procedūrai biggrin.gif apsikabinsiu savo pilvelį ir meiliai kalbinsiu savo dvejetukininkus.... wub.gif
Dar kartelį sėkmės ryto, Sonnyj! drinks_cheers.gif
Tiesa, šiand pas T buvo lietuviukų pora. Kaip supratau, pirmą kartą. Tad jeigu jie tyliai skaito šitą temutę, linkiu didelės didelės sėkimėėėėsss! biggrin.gif 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2013 09 16, 00:55)
bet OT nerodo, kada tiksliai vyskta O. Ir šiaip su kai kuriais OT man du ryškūs pagaliukai būdavo beveik visą ciklą


Jeigu testo juostele riskesne negu kontroline-ovuliacija turi ivykti per 24-28 valandas.Taip raso rus.bloge su pavaiksleleis.http://www.babyblog.ru/community/post/conception/433023
As pati pirma karta juos bandysui.Glamurcik o ka tu planuoji?
Papildyta:
QUOTE(CyBer @ 2013 09 16, 09:02)
Ir man taip pat,rodo tuos du pagalius dar ilgai smile.gif ir si ryta BT neuzkilo. Bet Treisas nurode nuo siandien dufa pradet tai ir pradejau. MB sake nebevaziuot si cikla i embrions,bandyti kita. Nezinau..norisi man vaziuot. Nedaug laiko turiu sprendimui priimti.

Kada liepe Treisa atvaziuoti?As vaziuosiu turbut sestadieni,aisku bus po rytojaus vizita pas gine g.gif
Atsakyti
QUOTE(olesia @ 2013 09 16, 20:56)
Jeigu testo juostele riskesne negu kontroline-ovuliacija turi ivykti per 24-28 valandas.Taip raso rus.bloge su pavaiksleleis.http://www.babyblog.ru/community/post/conception/433023
As pati pirma karta juos bandysui.Glamurcik o ka tu planuoji?
Papildyta:

Kada liepe Treisa atvaziuoti?As vaziuosiu turbut sestadieni,aisku bus po rytojaus vizita pas gine g.gif

Man jis atlieka tik IUI. Tai dabar vaziuosiu kita cikla.
Atsakyti
QUOTE(CyBer @ 2013 09 17, 06:48)
Man jis atlieka tik IUI. Tai dabar vaziuosiu kita cikla.

Man dabar darys irgi tik IUI, rugpjučio menesi ne pavyko (turbut irgi ne laiku sprogo) . verysad.gif
Atsakyti