Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

Mes lankomes pas Gyd,Barkane labai miela ir gera gydytoja,manau ten dirba visi geri gydytojai smile.gif mums taike ISCI nes vyro reikalai labai prasti
Atsakyti
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2013 01 07, 11:37)
Na ziuriu pas jus situacija beveik identiska kaip ir musu.... Vyro turtas tikrai ne is stebuklingu, pas mane PKS, ovuliacija natur. nevyksta... Pora metu leidau MB susitaikyti su ta mintim kad vis tik IVF reikes daryti... Nenorejo jis lb, netikejo kad natur. nepavyks... Bet dabar jau pasiryzom viskam, kad tik turetume dziaugsmeli... smile.gif

kaip man smagu, kai žmonės tvirtai apsisprendžia. Mes labiau žvalgomąjį vizitą darysim, nors, tikiu, po jo ir planas susidėlios smile.gif O paskambinus užsiregistruoti galima kalbėtis anklų k, ar geriau rusų?
Atsakyti
QUOTE(paliulaite @ 2013 01 07, 13:27)
kaip man smagu, kai žmonės tvirtai apsisprendžia. Mes labiau žvalgomąjį vizitą darysim, nors, tikiu, po jo ir planas susidėlios smile.gif O paskambinus užsiregistruoti galima kalbėtis anklų k, ar geriau rusų?



As kalbejau rusiskai... nors kiek esu is mergaiciu girdejusi, kad ir angliskai lyg kalba.... nors galvos neguldau smile.gif Trejsas tai angliskai 100% kalba smile.gif O sesutes....

O planas, aisku, eigoje susidelios smile.gif O ir iki vizito man atrodo teks luktelti, bent jau pas T eile dazniausiai apie men laiko buna...
Atsakyti
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2013 01 07, 15:44)
As kalbejau rusiskai... nors kiek esu is mergaiciu girdejusi, kad ir angliskai lyg kalba.... nors galvos neguldau smile.gif Trejsas tai angliskai 100% kalba smile.gif O sesutes....

O planas, aisku, eigoje susidelios smile.gif O ir iki vizito man atrodo teks luktelti, bent jau pas T eile dazniausiai apie men laiko buna...

na, jei ką, teks pačiai liežuvį laužyti ir tikiuosi aš ir rusiškai mokėsiu pasakyti, ko noriu smile.gif
Labai greitai ir nereikia. Mums reikia kovo pab. Bet iki vasario 10 MB jau turi žinoti, kada ta diena bus, kad su darbo grafiku susitvarkytų. Tai užtat nedrąsu skambinti, kai iki vizito dar 3,5mėn, bet bijau, kad nebūtų per vėlu, jei jie atostogaus. Na, kaip nors smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paliulaite @ 2013 01 07, 18:02)
na, jei ką, teks pačiai liežuvį laužyti ir tikiuosi aš ir rusiškai mokėsiu pasakyti, ko noriu smile.gif
Labai greitai ir nereikia. Mums reikia kovo pab. Bet iki vasario 10 MB jau turi žinoti, kada ta diena bus, kad su darbo grafiku susitvarkytų. Tai užtat nedrąsu skambinti, kai iki vizito dar 3,5mėn, bet bijau, kad nebūtų per vėlu, jei jie atostogaus. Na, kaip nors smile.gif



O tu pasiskambink ir paklausk wink.gif Mes irgi buvom nusprende kad sausi vaziuosim dar rudeni, tai as spalio pradzioj pasiskambinau biggrin.gif sako nuuuu.... dar ankstokaaa.... bet kadangi lb zyziau, tai uzrase sausio menesiui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dainienie @ 2013 01 04, 17:47)
Sveiko mergaites,
Gal kas crinona galetumet parvezti? 4u.gif  4u.gif  4u.gif

jeigu dar reikia, pas mane liko 12vnt. 4u.gif
Atsakyti
Kas vaziuoja i ryga ateinanciu metu? Prasysiu parvezt utrogestan recepta turiu. Please atsiliepkite !!!
Atsakyti
Mergaites pasidalinkite patirtimi, kaip pasiekiate Ryga is Vilniaus autobusu.Negi visos vaziuojat tik automobiliais ax.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Atrodo visai nesenai ir aš lankiausi šitam skyrelyje, o dabar jau džiaugiamės savo sūneliu ax.gif
Tikiu, kad visoms šie metai bus labai labai vaisingi 4u.gif
Man liko crenono 12 vnt. - 15 vnt kainuoja apie 200 lt, 12 atiduočiau už 100 4u.gif
Sėkmės visoms kuo didžiausios - svarbiausia tikėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(isds @ 2013 01 07, 20:55)
Mergaites pasidalinkite patirtimi, kaip pasiekiate Ryga is Vilniaus autobusu.Negi visos vaziuojat tik automobiliais ax.gif


Iš Vilniaus autobusų stoties 06:30 Luxexpress autobusiukas isvaziuoja i Ryga, ten būsi apie 10:40, tada reikia paeiti iki prekybos centro kur yra Forum Cinema uzrasas-ten vaziuoja 271 mikriukas, vaziuoja apie 20 min, reikia islipti paskutineje stoteleje.
Atsakyti
Sveikos visos,
norejau paklausti gal kurios vyriskis daresi pas latviukus Embrions spermograma? Ar greitai ten ja padaro? Mes vaziuosim pirmadieni, problemos vyriskos, tai galvoju gal visgi reiketu g.gif
Atsakyti
QUOTE(NAZARA @ 2013 01 07, 20:07)
jeigu dar reikia, pas mane liko 12vnt. 4u.gif


Sveiki,
Taip dar reikia, VK crinono nepardave schmoll.gif
\nors ir labai prasiau pasiule vaistinej pirktis doh.gif
Atsakyti