Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

QUOTE(Adrutė @ 2013 09 13, 07:01)
Mergytės už visas startavusias laikau kumštukus 4u.gif O šiandien didžiausias palaikymas Lalabambai mirksiukas.gif Pasistenk,kad tas T neprapliktų,visai jis nieko su žila galvele,plikas bus negražus lotuliukas.gif Ir tikiuosi sesę mano gimtadieniui driokstelsi gerą žinią wub.gif


Ačiū Ačiū Ačiū Adrute!!! wub.gif Grįžom jau senokai, bet reikėjo vyrą į kelionę suruošti, agurkus žiemai pastatyti... doh.gif Dabar jau prisiduodu biggrin.gif Gleivinė 9 mm. Derlius negausus, - kairėj 2, dešinėj 4 +1 didelis. Tai manau gali būti, kad tas didelis nesulauks punkcijos. Lieka min 6. Gonalio dozę padidino iki 225 ir vietoj merional davė luver (merionalio neturėjo). Pasimatymas pirmadienį. Belieka tikėtis, kad bus nedaug bet stiprūs mano "kiaušinukai"... biggrin.gif Sekanti kas? Sonny? blush2.gif
Tiesa, sonny, ačiū už viešbutuko kontaktus! Pirmadienį jau žinosiu tikslią punkcijos dieną, reiks rezervuotis. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lalabamba: 13 rugsėjo 2013 - 18:58
QUOTE(Lalabamba @ 2013 09 13, 17:56)
Ačiū Ačiū Ačiū Adrute!!! wub.gif  Grįžom jau senokai, bet reikėjo vyrą į kelionę suruošti, agurkus žiemai pastatyti...  doh.gif  Dabar jau prisiduodu  biggrin.gif Gleivinė 9 mm. Derlius negausus, -  kairėj 2, dešinėj 4 +1 didelis. Tai manau gali būti, kad tas didelis nesulauks punkcijos. Lieka min 6. Gonalio dozę padidino iki 225 ir vietoj merional davė luver (merionalio neturėjo). Pasimatymas pirmadienį. Belieka tikėtis, kad bus nedaug bet stiprūs mano "kiaušinukai"...  biggrin.gif  Sekanti kas? Sonny?  blush2.gif
Tiesa, sonny, ačiū už viešbutuko kontaktus! Pirmadienį jau žinosiu tikslią punkcijos dieną, reiks rezervuotis.  4u.gif

Super naujienos, liuks thumbup.gif Kaip T. megsta sakyti "svarbu ne kiekybe , o kokybe".O 6 tai visai neblogai mano manymu, bent jau as buciau laaabai laiminga uzsiauginus toki derliuka...Kaip tau jau gerai kad zinai kiek ten burbuliuku pas tave, o as dar tik laukime doh.gif Kazkaip toks vaizdas kad pas mane ten niekas nevyksta g.gif praeitus kartus lyg pilva pute, jauciausi tokia issiputus......oi greiciau jau tas antradienis.....na taip, jau dabar baimes ima, o juk tik pradzia..... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sonny27 @ 2013 09 13, 20:48)
Kazkaip toks vaizdas kad pas mane ten niekas nevyksta g.gif praeitus kartus lyg pilva pute, jauciausi tokia issiputus......oi greiciau jau tas antradienis.....na taip, jau dabar baimes ima, o juk tik pradzia..... doh.gif

Žinok man nei šį, nei praeitus kartus jokių pojūčių nebuvo. Nei pūčiausi nei ką... biggrin.gif Gal kad kiekis tikrai nėra didelis. Kai mergaitės jų po -niolika nešioja, tai jau manau, kad jaučiasi... blink.gif O tu nepergyvenavok 4u.gif Viskas bus gerai! Jų bus tiek, kiek prireiks nestuke.gif finišui! mirksiukas.gif
Susileidau eilinį kartą vaistus. Ech, kažkokį sadomazochistinį malonumą pradedu jausti... lotuliukas.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
CyBer, kaip tau sekesi vakar, ko neraportuoji mirksiukas.gif
Lalabamba, tai ryt jau antrai apziurai keliauji bigsmile.gif , sekmytes smile.gif
P.S , ne i tema....oras toks bjaurus,jau pasiilgai vasaroooooos biggrin.gif
O kur kitos merginos pradingusios, auuuu....
Kyka666, kaip tavo memes, nesulaukei ?
Atsakyti
QUOTE(sonny27 @ 2013 09 15, 11:07)
CyBer, kaip tau sekesi vakar, ko neraportuoji mirksiukas.gif
Lalabamba, tai ryt jau antrai apziurai keliauji bigsmile.gif , sekmytes smile.gif
P.S , ne i tema....oras toks bjaurus,jau  pasiilgai vasaroooooos biggrin.gif
O kur kitos merginos pradingusios, auuuu....
Kyka666, kaip tavo memes, nesulaukei ?

Pasikartojo pirmojo IUI scenarijus - BT siryt dar nepakilo,vadinasi foliai ovuliuos siandien arba rytoj. Kodel nors sikart buvo suleistas sprogdukas jie vis tiek nesprogo? Jei rytoj ryte BT irgi nepakils eisiu pas gine ir gal spesiu dar karta nulekt i embrions dar vienai IUI. Racionalu ar nelabai?
Atsakyti
QUOTE(CyBer @ 2013 09 15, 09:17)
Pasikartojo pirmojo IUI scenarijus - BT siryt dar nepakilo,vadinasi foliai ovuliuos siandien arba rytoj. Kodel nors sikart buvo suleistas sprogdukas jie vis tiek nesprogo? Jei rytoj ryte BT irgi nepakils eisiu pas gine ir gal spesiu dar karta nulekt i embrions dar vienai IUI. Racionalu ar nelabai?

Oi margyt, neturiu jokiu komentaru, nes man tas IUI laaabai tamsus miskas blush2.gif Na bet tu turi patirties , tai tikiu kad pasirinksi geriausia varijanta smile.gif .Nuosirdziai linkiu kad sis kartelis atnestu taip trokstama rezultata mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sonny27 @ 2013 09 15, 10:34)
Oi margyt, neturiu jokiu komentaru, nes man tas IUI laaabai tamsus miskas  blush2.gif Na bet tu turi patirties , tai tikiu kad pasirinksi geriausia varijanta smile.gif .Nuosirdziai linkiu kad sis kartelis atnestu taip trokstama rezultata mirksiukas.gif

Sweikutes,reportuoju,vakar buwau rygoj,buwo antra c,d apziurejo,viskas ok,israse ganolio 150,5d,ir penkt wel pasirodymui,kaip augam :-) snd vakare pirmas duris,biski baisoka bet nk,as stipri :-D cyber;-) malonu buwo susipazinti:-) tai kaip suprantu penkt apziures ir arba didins doze ar paliks ta pacia ane?kiek ilgai man reiks stimuliuotis?ar cia kiekviena indiwidualiai?sonny pasakok tu cia experte :-)
Atsakyti
QUOTE(sonny27 @ 2013 09 15, 11:07)
Lalabamba, tai ryt jau antrai apziurai keliauji bigsmile.gif , sekmytes smile.gif

Ačiū 4u.gif Tikiuosi maniškiai bus pakankamai paaugę ir pasiruošę punkcijai... ax.gif

QUOTE(CyBer @ 2013 09 15, 11:17)
Racionalu ar nelabai?

Ir aš nieko protingo patarti negaliu... doh.gif Gal ryt iš pat ryto pasikonsultuot su gine ar LV daktariukais? g.gif

QUOTE(kyka666 @ 2013 09 15, 12:12)
Sweikutes,reportuoju,vakar buwau rygoj,buwo antra c,d apziurejo,viskas ok,israse ganolio 150,5d,ir penkt wel pasirodymui,kaip augam :-) snd vakare pirmas duris,biski baisoka bet nk,as stipri :-D

Lengvo starto drinks_cheers.gif Aš prieš pirmą dūrį irgi alpau biggrin.gif O dabar net laukiu vakaro thumbup.gif Šiandien manęs laukia iš viso "derlingas" vakarėlis: gonalio bus 3-4 dūriai (reikia iš 3 pieštukų likučius susileisti)+ Luveris. Va čia tai bus pasibadymo blink.gif biggrin.gif Bet kadangi neskauda (gal dėl to, kad pas mane labai nemažai riebaliukų ant pilvo prikaupta blush2.gif ) tai jokios baimės nejaučiu.
Nebijok ir tu! Nusiteik pozityviai! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 09 15, 13:03)
Ačiū  4u.gif  Tikiuosi maniškiai bus pakankamai paaugę ir pasiruošę punkcijai...  ax.gif
Ir aš nieko protingo patarti negaliu... doh.gif  Gal ryt iš pat ryto pasikonsultuot su gine ar LV daktariukais?  g.gif
Lengvo starto  drinks_cheers.gif Aš prieš pirmą dūrį irgi alpau  biggrin.gif O dabar net laukiu vakaro  thumbup.gif Šiandien manęs laukia iš viso "derlingas" vakarėlis: gonalio bus 3-4 dūriai (reikia iš 3 pieštukų likučius susileisti)+ Luveris. Va čia tai bus pasibadymo  blink.gif  biggrin.gif Bet kadangi neskauda (gal dėl to, kad pas mane labai nemažai riebaliukų ant pilvo prikaupta  blush2.gif ) tai jokios baimės nejaučiu.
Nebijok ir tu! Nusiteik pozityviai!  drinks_cheers.gif

Aciu uz padrasinima,:-) sakyk kiek ganolio tau skyre?o ka paskui?kuek dienu?
Atsakyti
QUOTE(kyka666 @ 2013 09 15, 15:52)
Aciu uz padrasinima,:-) sakyk kiek ganolio tau skyre?o ka paskui?kuek dienu?

7 dienas leidausi Gonalio po 150 + merionalis. Tris dienas padidinta gonalio iki 225 + luveris. Punkciją planuoja 18-19 dieną, tai turbūt rytoj bus paskutinė diena gonaliui. smile.gif
Atsakyti
Lalabamba , jetau , atrodo tik pradejai , o jau punkcija ant nosies, thumbup.gif Del vaistuku, o tu nenori visus likucius susitraukti I viena svirksta, taip butu tik vienas duris, o ne3-4 smile.gif
O man tai mergickos si karta Gonalio po 300 paskyre doh.gif , tai jei dar padidins........ doh.gif Seip tai vaistu leidimas man irgi visai patinka, jau kaip ritualas, .....vaika uzmigdau ir prie svirkstu puolu lotuliukas.gif , maitint seimynos biggrin.gif ....
Kyka666 lengvu duriu, grazaus derliuko ir vaisingo finiso......SU PIRMU DURIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sonny27 @ 2013 09 15, 16:34)
Lalabamba , jetau , atrodo tik pradejai , o jau punkcija ant nosies, thumbup.gif Del vaistuku, o tu nenori visus likucius susitraukti I viena svirksta, taip butu tik vienas duris, o ne3-4 smile.gif
O man tai mergickos si karta Gonalio po 300 paskyre doh.gif , tai jei dar padidins........ doh.gif

Aga, viskas iki punkcijos greitai, o po to prasideda ilgos ilgos dienos ... smile.gif O kaip iš to "pieštuko" į švirkštą sutraukti? blink.gif Nors vis tiek nedarysiu, - neturiu namuose švirkštų. O tau Gonalio padidino šį kartą? 300 - nemažaaiiii... g.gif Todėl ir pritrūkai pinigėlių... blush2.gif Aš pasižiūrėjau, kol kas pas mane identiškai viskas auga kaip praeitą kartą: kairėj - 2, dešinėj 4-5. Ir Gonalio dozė identiška, kol iki 225 nepadidino. Žiūrėsim, ką rytoj MANO ŠEIMYNA (superinė tavo frazė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ) parodys 4u.gif
Atsakyti