Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

QUOTE(Lalabamba @ 2013 09 11, 12:02)
O argi vandens daug gerti reikia kad hiperstimuliacijos nebūtų?  ax.gif Manau, tai jaunoms pavojingiau, o mums "kad tik kas augtų"...  lotuliukas.gif Tikrai įdomu kaip su tuo vandeniu iš tikrųjų  g.gif Einu prisiliurlinsiu  drinks_cheers.gif
Man T, paklausęs kiek metų, pasakė "zaberemeneite, požaluista.  A to ja uže ves sedoi i volos neostalos"...  biggrin.gif  Klausiu ar čia nuo manęs taip, jis - "a kak vy dumajete?"...  biggrin.gif

Jo geras humoro jausmas smile.gif puikus zmogus. Ir daktaras. P.S. prisiskambinau jam,sake jei reiks priims sestadieni smile.gif
Atsakyti
sweikutes aciu sony27 kad domiesi,kaip man sekes,o gi viskas liuks,lb jis mums patiko,linksmas,sako kuom galiu padeti sakau atwykom sawo leliaus pasimti :)tai juokiasi :)sako jo padesiu kiek galesiu,linksmas geras,supratingas mums jis pasirode pirmas wizitas uztruko iki pusantros wal.ziurejo mano israsus is anksciau,apziurejo,paaiskino kas kaip wyks.lb jaudinausi del hydro kad nebutu,tj jo nemate ir leido startuoti.tj db laukiu 2mm dienos ir wel atgal y rega...:)esu db ir laiminga nes atsirado wiltis.bet tuom paciu truputy ir jaudinuosi...tai musu cia nemazai startuojanciu visoms po balioncika uz sekme mums brangiosios 4u.gif turim mes tapti nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 09 11, 10:02)
O argi vandens daug gerti reikia kad hiperstimuliacijos nebūtų?  ax.gif Manau, tai jaunoms pavojingiau, o mums "kad tik kas augtų"...  lotuliukas.gif Tikrai įdomu kaip su tuo vandeniu iš tikrųjų  g.gif Einu prisiliurlinsiu  drinks_cheers.gif
Man T, paklausęs kiek metų, pasakė "zaberemeneite, požaluista.  A to ja uže ves sedoi i volos neostalos"...  biggrin.gif  Klausiu ar čia nuo manęs taip, jis - "a kak vy dumajete?"...  biggrin.gif


Xi xi xi... lotuliukas.gif , na geras, prajuokinai thumbup.gif
Ai as geriu ta vandenuka, blogiau nebus, juk ir seip reikia nemazai gerti jo,tai cia tokia gera priezastis biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(kyka666 @ 2013 09 11, 12:46)

Kaip smagu kad viskas patiko ir nieko blogo nemate thumbup.gif SVEIKINU.Kada lauki mm.As vaziuoju antradieni, tai sakau gal si karta iseis susimatyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sonny27: 11 rugsėjo 2013 - 14:12
Treisas po IUI skirs dufa gerti. Vaistus turbut latvijoje teks pirkti? Kiek latu veztis? Kaip jus darote?
Atsakyti
QUOTE(CyBer @ 2013 09 12, 06:52)
Treisas po IUI skirs dufa gerti. Vaistus turbut latvijoje teks pirkti? Kiek latu veztis? Kaip jus darote?

Kiek zinau kaikuriuos vaistelius mergaites perkasi LT, kazkokie kazkur iseina truputi pigiau, Treisas nebuna pries.O kaip tavo atveju , ka skirs tai nezinau, neteko darytis IUI, tai negaliu nieko pasakyti.O kokie tavo planai, ka zadat daryti?
Atsakyti
QUOTE(sonny27 @ 2013 09 12, 09:18)
Kiek zinau kaikuriuos vaistelius mergaites perkasi LT, kazkokie kazkur iseina truputi pigiau, Treisas nebuna pries.O kaip tavo atveju , ka skirs tai nezinau, neteko darytis IUI, tai negaliu nieko pasakyti.O kokie tavo planai, ka zadat daryti?

Vakar buvau apziurai cia LT. Su clostu ir gonaliu uzaugo 4 foliai: 1.66, 1.69, 1.5, 1.46. Gleivine 0.95. Siandien susileisiu ovitreli o sestadieniu vaziuoju pas Treisa IUI. Zinau tikrai kad dufa skirs nes mano trumpa antra ciklo faze,todel ir svarstau kiek latu turet su savim. Na bet turbut bus galima kortele susimoket,nors juk bus sestadienis.
Atsakyti
QUOTE(CyBer @ 2013 09 12, 07:39)
Vakar buvau apziurai cia LT. Su clostu ir gonaliu uzaugo 4 foliai: 1.66, 1.69, 1.5, 1.46. Gleivine 0.95. Siandien susileisiu ovitreli o sestadieniu vaziuoju pas Treisa IUI. Zinau tikrai kad dufa skirs nes mano trumpa antra ciklo faze,todel ir svarstau kiek latu turet su savim. Na bet turbut bus galima kortele susimoket,nors juk bus sestadienis.

Vau kokios naujienos pas tave, sekmes dideliausios sestadieni.Lauksim naujienu.Dar karta sekmytes 4u.gif
Atsakyti
Startavusių gretos didėja... thumbup.gif Visoms mergaitėms sėkmės DIDELĖS!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Sonny, o tu nenustebai, kad pirmas pasimatymas tik po savaitės vaistų leidimosi? g.gif Ar ilgojoj schemoj visad taip būna? Pirmus 2 kartus su trumpąją schema aš tikrai pas T dažniau turėjau važinėti...
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 09 12, 08:37)
Startavusių gretos didėja...  thumbup.gif  Visoms mergaitėms sėkmės DIDELĖS!!!  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Sonny, o tu nenustebai, kad pirmas pasimatymas tik po savaitės vaistų leidimosi?  g.gif Ar ilgojoj schemoj visad taip būna? Pirmus 2 kartus su trumpąją schema aš tikrai pas T dažniau turėjau važinėti...

Aha, dideja mergaiciu gretos, smagu...bury drasiau praeiti si kelia...
Na zikok, Lalabamba, mane daugiau nustebino suma kuria reikejo uz vaistus sumoket lotuliukas.gif doh.gif lotuliukas.gif xi xi xi.....O jei rimtai tai ne, man abu kartus taike ilga schema, tai pirma karta visada po sav.vizitas, o jau kiti, pagal situacija, ziurint kaip stimuliuojasi, gali tekti ir kas 3-4d. vazinet.Pirma karta kazkaip nedaug , o va antra tai daznokai vazinejau....
Atsakyti
QUOTE(sonny27 @ 2013 09 12, 15:31)
Aha, dideja mergaiciu gretos, smagu...bury drasiau praeiti si kelia...
Na zikok, Lalabamba, mane daugiau nustebino suma kuria reikejo uz vaistus sumoket lotuliukas.gif  doh.gif  lotuliukas.gif xi xi xi.....O jei rimtai tai ne, man abu kartus taike ilga schema, tai pirma karta visada po sav.vizitas, o jau kiti, pagal situacija, ziurint kaip stimuliuojasi, gali tekti ir kas 3-4d. vazinet.Pirma karta kazkaip nedaug , o va antra tai daznokai vazinejau....

Na jo, aš pas Baibą sėdėdama irgi pastoviai galvoju "ar užteks?"... doh.gif biggrin.gif
Man kai taikė trumpas, tai važinėdavau kas 3-4 dienos. O čia toooks tarpas blink.gif Aš pradėjau leistis 6 dieną, rytoj važiuoju pasirodyt, o 17-18 d. (jeigu viskas gerai bus, tfu tfu tfu) turėtų būti punkcija. Tai tų važinėjimš tikrai nedaug gaunasis... g.gif Gal atsimeni apie kokį mergaitės viešbutuką kalbėjo, jog jis arti klinikos? Galvoju gal punkcijai iš vakaro į Rygą atvažiuot g.gif Kad būtų rami galva, kad nebijot kokiam kelio remonto ruože sutikti ovuliaciją... lotuliukas.gif Mes vasarą su dukterėčiom grįždami iš Rygos zoo, kelio remonto kamštyje prastovėjom 1,5 valandos. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 09 12, 13:56)
Na jo, aš pas Baibą sėdėdama irgi pastoviai galvoju "ar užteks?"...  doh.gif  biggrin.gif
Man kai taikė trumpas, tai važinėdavau kas 3-4 dienos. O čia toooks tarpas  blink.gif Aš pradėjau leistis 6 dieną, rytoj važiuoju pasirodyt, o  17-18 d. (jeigu viskas gerai bus, tfu tfu tfu) turėtų būti punkcija. Tai tų važinėjimš tikrai nedaug gaunasis... g.gif  Gal atsimeni apie kokį mergaitės viešbutuką kalbėjo, jog jis arti klinikos? Galvoju gal punkcijai iš vakaro į Rygą atvažiuot  g.gif  Kad būtų rami galva, kad nebijot kokiam kelio remonto ruože sutikti ovuliaciją...  lotuliukas.gif Mes vasarą su dukterėčiom grįždami iš Rygos zoo, kelio remonto kamštyje prastovėjom 1,5 valandos.  doh.gif

Va va, ir as apie tai galvoju, bet si karta ir neuzteko, likau skoloje blush2.gif Oi kaip tau greitai jau viskas thumbup.gif , man jei viskas geraj tai punkcija 23-24d.SEKMES TAU RYTOJ, GAUSAUS, STIPRAUS IR SVEIKO DERLIUKO wub.gif As zinau ta viesbutuka, jame esu ne viena karta nakvojus
Jis tikrai netoli klinikos, svarus jaukus, zodziu man tai jis super.As abu kartus is vakaro vaziavau, del viso pikto, kaip tu sakai kad neovuliuotu pakely lotuliukas.gif Viestucio duomenys: "Annabella Hotel", Caunes iela 15, tel.+37167554143.DAR KARTA SEKMES RYTOJ mirksiukas.gif Lauksiu ziniu .
Atsakyti
Mergytės už visas startavusias laikau kumštukus 4u.gif O šiandien didžiausias palaikymas Lalabambai mirksiukas.gif Pasistenk,kad tas T neprapliktų,visai jis nieko su žila galvele,plikas bus negražus lotuliukas.gif Ir tikiuosi sesę mano gimtadieniui driokstelsi gerą žinią wub.gif
Atsakyti