Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

Aga, skambinausi. Baiba norėjo registruoti laiką, bet paskui pasakė "ai, atvažiuokit kada norit". Atvažiavus pasirodžiau jai, priminiau kad šlapimas smegenis spaudžia, ir buvau tikrai greitai priimta apžiūrai. Tik po jos jau reikėjo laukti įprastai daug smile.gif
Jeigu ryt prasidės mm, tai drąsiai važiuok nesiskambinus. Na nebent iš pat ryto prieš važiuojant paskambink, ir informuok kad pasirodysi.
Viskas gerai su tom adatom... blush2.gif Aišku, po visko pasisriūbaudama nuverkiau posmelį, jaučiau kad kojos irgi iš strioko nutirpo. biggrin.gif Bet šiaip viskas praėjo liuksiškai... biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sonny27, ar sulaukei mm? Raportuok kai grįši, kaip sekėsi... mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, ar niekaip su sia klinika neina susitarti, kad priimtu sestadieni? Man verkiant reikia. Gal kuriai pavyko suderinti?
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 09 09, 07:07)
Sonny27, ar sulaukei mm? Raportuok kai grįši, kaip sekėsi...  mirksiukas.gif

Labutis mirksiukas.gif , sulaukiau jau tu savo draugiu sekmadieni, bet vaziuosiu i LV tai rytoj.Kaip tu ar jau nealpsti adata pamacius lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(CyBer @ 2013 09 09, 07:28)
Merginos, ar niekaip su sia klinika neina susitarti, kad priimtu sestadieni? Man verkiant reikia. Gal kuriai pavyko suderinti?

Na tai pasiskambink ir paaiskink savo situacija, manau susitarsi, nes seip T. priima ir sestadieniais kai reikia piunkcijas daro ar apziura planine atlieka.Zodziu pasiskambink ir bus aisku mirksiukas.gif
Atsakyti
Kyka666, kaip tavo siandieninis susitikimas su T, kokie tolimesni planai, kada startuoji?laukiam naujienu mirksiukas.gif
Atsakyti
Lalabamba nuo šiandien būsi tyliai sekama mirksiukas.gif Sekmės mergyt,kumščiai suspausti iki raudonumo smile.gif Ale kaip nujausdama užėjau į šiuos namučius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sonny27 @ 2013 09 09, 10:00)
Labutis mirksiukas.gif , sulaukiau jau tu savo draugiu sekmadieni, bet vaziuosiu i LV tai rytoj.Kaip tu ar jau nealpsti adata pamacius lotuliukas.gif

Sėkmės rytoj! 4u.gif Žinok jau net nefiksuoju tų adatų... Visai fainas reikalas tas pilvo durstymas... biggrin.gif

QUOTE(Adrutė @ 2013 09 09, 15:39)
Lalabamba nuo šiandien būsi tyliai sekama mirksiukas.gif Sekmės mergyt,kumščiai suspausti iki raudonumo smile.gif Ale kaip nujausdama užėjau į šiuos namučius thumbup.gif

AČIŪ MIELOJI! wub.gif Su palaikymu drąsiau į priekį eiti... ax.gif Visiškai atsitiktinai užsukai čia? Ar...? blush2.gif
Atsakyti
Oi tikrai tik atsitiktinai smile.gif norėjau pažiūrėt kaip senbuvėm sekas blush2.gif Aš savo bandymus baigiau verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos mirksiukas.gif Raportuoju....taip greit kaip siand.dar niekad nebuvau priimta, apziureta ir isleista blush2.gif Nuo atejimo iki isejimo turbut nepraejo 15min thumbup.gif Na tai ka T. startuoti leido, tik vilciu nedaug dave...na bet nebandysiu-nezinosiu g.gif Parsiveziau kruva vaistu, si karta Gonal ir Luveris.....Taigi siandien pradedu..... thumbup.gif
Stai tokios mano naujienos.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrutė @ 2013 09 09, 21:09)
Oi tikrai tik atsitiktinai  smile.gif norėjau pažiūrėt kaip senbuvėm sekas blush2.gif Aš savo bandymus baigiau verysad.gif

Supratau... unsure.gif 4u.gif 4u.gif Taigi lauksim tavęs kaip palaikymo komandos!!! thumbup.gif

QUOTE(sonny27 @ 2013 09 10, 20:59)
Sveikos, merginos mirksiukas.gif Raportuoju....

O kodėl mažai vilties davė? g.gif Reiks pagooglinti kuo merional nuo luverio skiriasi, įdomu... smile.gif Lengvų dūrių ir sėkmės finiše!!! drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 09 10, 19:10)

O kodėl mažai vilties davė?  g.gif  Reiks pagooglinti kuo merional nuo luverio skiriasi, įdomu...  smile.gif  Lengvų dūrių ir sėkmės finiše!!!  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

Aciukas, drinks_cheers.gif galim susidauzt stiklinemis vandens uz sekme, juk dabar jis turi tapti geriausiu draugu biggrin.gif , brrrrr....as po stimuliacijos I ta vandenikuris laikas ziuret negaliu lotuliukas.gif
Na o vilciu nedaug dave del meteliu blush2.gif .....juk metai netik smegenis spaudzia, bet ir kitus galus pasirodo..... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sonny27 @ 2013 09 10, 22:43)
Aciukas,  drinks_cheers.gif galim susidauzt stiklinemis vandens uz sekme, juk dabar jis turi tapti geriausiu draugu biggrin.gif , brrrrr....as po stimuliacijos I ta vandenikuris laikas ziuret negaliu lotuliukas.gif
Na o vilciu nedaug dave del meteliu blush2.gif .....juk metai netik smegenis spaudzia, bet ir kitus galus pasirodo..... lotuliukas.gif

O argi vandens daug gerti reikia kad hiperstimuliacijos nebūtų? ax.gif Manau, tai jaunoms pavojingiau, o mums "kad tik kas augtų"... lotuliukas.gif Tikrai įdomu kaip su tuo vandeniu iš tikrųjų g.gif Einu prisiliurlinsiu drinks_cheers.gif
Man T, paklausęs kiek metų, pasakė "zaberemeneite, požaluista. A to ja uže ves sedoi i volos neostalos"... biggrin.gif Klausiu ar čia nuo manęs taip, jis - "a kak vy dumajete?"... biggrin.gif
Atsakyti