Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

QUOTE(vipau @ 2013 09 05, 13:34)
Sveikos merginos. Ilgai skaitinėju jūsų atsiliepimus apie IVF, tik niekada nieko nerasau. Aš ir bandžiau šia procedūrą Embrions, pas T. Man buvo 1 IVF (deja nesėkmingas). Tačiau rankų nenuleidžiu ir linkiu visoms stiprybės ir tikėjimo. Man liko 5 vnt. crinone. Jei kam reikia parašykit į az. Aš Kaune.

Sveikute, na labai gaila kad nepasiseke verysad.gif O snaiguciu neturi?Gal del Crinone parasyk IVF temuteje, nes ji lankomesne ir aktyvesne smile.gif

Papildyta:
Lalabamba, kaip tu, kokiame etape esi?
Atsakyti
vipau, užjaučiu dėl nesėkmės ir aš... 4u.gif 4u.gif 4u.gif Nepraraskit su TB tikėjimo ir vilties! drinks_cheers.gif

QUOTE(sonny27 @ 2013 09 05, 16:27)
Lalabamba, kaip tu, kokiame etape esi?

Sulaukiau šiandien mm, tad ryt važiuoju pas T. Teks badytis pačiai, ne vyras išvykęs. Biškį dėl to jau "kakoju į kelnes", bet kažkaip teks susileisti... lotuliukas.gif
O kada tu savo dozės važiuoji atsiimt? biggrin.gif
Atsakyti
Deja ne. Man labai nesekmingai stimuliavosi. Pirma karta tik 2 foliai, bet susidare cista ir teko vietoj IVF daryt histeroskopija. Antra karta vel buvo tik 2, bet is ju 1 buvo tuscias. Taigi apsivaisino tik 1 ir buvo isodintas 3 d. 8 lasteliu embrionas. Deja, neisitvirtino. Aciu uz rupesti.
Papildyta:
QUOTE(sonny27 @ 2013 09 05, 15:27)
Sveikute, na labai gaila kad nepasiseke verysad.gif O snaiguciu neturi?Gal del Crinone parasyk IVF temuteje, nes ji lankomesne ir aktyvesne smile.gif

Papildyta:
Lalabamba, kaip tu, kokiame etape esi?


Ačiū už palaikymą. Nu nerandu kur įdėti info apie Crinone.
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 09 05, 14:40)
vipau, užjaučiu dėl nesėkmės ir aš...  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Nepraraskit su TB tikėjimo ir vilties!  drinks_cheers.gif
Sulaukiau šiandien mm, tad ryt važiuoju pas T. Teks badytis pačiai, ne vyras išvykęs. Biškį dėl to jau "kakoju į kelnes", bet kažkaip teks susileisti...  lotuliukas.gif
O kada tu savo dozės važiuoji atsiimt?  biggrin.gif

Oi kaip tau jau smagu, na ko cia dabar drebini "kinkas"-drasiau drambly lotuliukas.gif , tik bac ir viskas... bigsmile.gif .......Na o as dar laukime, i LV sestad. arba pirmad., nezinau kada sulauksiu "draugiu" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vipau @ 2013 09 05, 14:52)
Ačiū už palaikymą. Nu nerandu kur įdėti info apie Crinone.

Va cia.... smile.gif
http://www.supermama...?...38962&st=48
Atsakyti
sveikos merginos, jungiuosi ir as i jusu buri. pirma karta leisiuosi vaistus -Merional. tai turiu klausimu smile.gif gal kas leidosi juos ir kokia savijauta buna, na gal silpna ar pykina nuo ju? ar dar kas vyskta? smile.gif beje, kuriuo dienos metu geriau leistis?
Atsakyti
Lalabamba, soriukas ax.gif , prirasiau visko o svarbiausio ir neparasiau blush2.gif SEKMES TAU RYTOJ 4u.gif

Labas Blondiaa, sveika prisijungus, su startu tave, linkiu kad jis butu sekmingas nestuke.gif As leidausi Merional, bet jokiu nemaloniu pojuciu nebuvo isskyrus su paskutiniu duriu atsiradusia melyne biggrin.gif , tai ir buvo vienintelis priminimas kad leidziuosi vaistus lotuliukas.gif O kodel tu klausi, ar jauti kokius salutinius pozymius?
Atsakyti
QUOTE(sonny27 @ 2013 09 05, 21:43)
Lalabamba, soriukas ax.gif , prirasiau visko o svarbiausio ir neparasiau blush2.gif SEKMES TAU RYTOJ 4u.gif

Labas Blondiaa, sveika prisijungus, su startu tave, linkiu kad jis butu sekmingas  nestuke.gif  As leidausi Merional, bet jokiu nemaloniu pojuciu nebuvo isskyrus su paskutiniu duriu atsiradusia melyne biggrin.gif , tai ir buvo vienintelis priminimas kad leidziuosi vaistus lotuliukas.gif O kodel tu klausi, ar jauti kokius salutinius pozymius?



As vaistu dar nesileidziu, jei viskas gerai,pradesiu kita menesi. O klausiu tik siaip del smalsumo smile.gif o kada geriau leistis, ryte ar vakare?
Atsakyti
QUOTE(Blondiaa @ 2013 09 06, 08:28)
As vaistu dar nesileidziu, jei viskas gerai,pradesiu kita menesi. O klausiu tik siaip del smalsumo smile.gif o kada geriau leistis, ryte ar vakare?

Labutis, na as net nezinau kada geriau, as leidausi vakare, man taip patogiau.
Atsakyti
QUOTE(Blondiaa @ 2013 09 05, 22:13)
sveikos merginos, jungiuosi ir as i jusu buri. pirma karta leisiuosi vaistus -Merional. tai turiu klausimu smile.gif gal kas leidosi juos ir kokia savijauta buna, na gal silpna ar pykina nuo ju? ar dar kas vyskta? smile.gif beje, kuriuo dienos metu geriau leistis?

Sveika prisijungusi 4u.gif Man nuo merional irgi jokių negerų pojųčių nebuvo. Gerų taip pat... biggrin.gif

QUOTE(sonny27 @ 2013 09 05, 23:43)
Lalabamba, soriukas ax.gif , prirasiau visko o svarbiausio ir neparasiau blush2.gif SEKMES TAU RYTOJ 4u.gif

Ačiū, ačiū mirksiukas.gif Gavau Gonalio +Merionalio, pasimatymas kita penktadienį. Penktadienį... tryliktą.... doh.gif lotuliukas.gif Dėl gonalio leidimosi jau susitaikiau, bet merionalis doh.gif doh.gif doh.gif Bijau tos mikroskopinės adatos nors tu ką. Įdomu ar galima besileidžiant sau vaistus, nualpti iš baimės??? g.gif lotuliukas.gif
Kaip tavo reikalai su mm? Gal jau sulaukei? Gal ryt į LV?
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 09 06, 15:23)
Sveika prisijungusi  4u.gif  Man nuo merional irgi jokių negerų pojųčių nebuvo. Gerų taip pat...  biggrin.gif
Ačiū, ačiū  mirksiukas.gif  Gavau Gonalio +Merionalio, pasimatymas kita penktadienį. Penktadienį... tryliktą....  doh.gif  lotuliukas.gif  Dėl gonalio leidimosi jau susitaikiau, bet merionalis  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Bijau tos mikroskopinės adatos nors tu ką. Įdomu ar galima besileidžiant sau vaistus, nualpti iš baimės???  g.gif  lotuliukas.gif
Kaip tavo reikalai su mm? Gal jau sulaukei? Gal ryt į LV?


Na tai su pirmu duriu tave 4u.gif, neskausmingo starto ir vaisingo finiso mirksiukas.gif nestuke.gif Na prajuokinai tu mane su tuo nualpimu lotuliukas.gif , tu kaip tas begemotas kur bijojo skiepu lotuliukas.gif biggrin.gif lotuliukas.gif Tikiuosi tavo vyras greit grys ir baigsis tavo alpimai lotuliukas.gif
Na siandien pas mane dar tylu ax.gif , nors seip tai turejau sulaukti, na tai tikiuosi ryt tikrai sulauksiu, o I LV tada na anksciau pirmadienio.Gero savaitgalio...
Atsakyti
Lalabamba, o tu skambinai I klinika kad uzsiregistruot, kazkaip susisuko galva, nebeatsimenu kaip ten kai tos mm prasideda.Nes jei sekmad.man prasides tai kaip as uzsiregistruosiu, juk jie nedirba, tai vaziuot pirmadieni nesiskambinus? Ai jauciu vaziuosiu antradieni, pirmadieni uzsiregistruosiu ir bus rami galva rolleyes.gif Kaip tavo duriai praejo, kaip ta plonoji adata biggrin.gif
Atsakyti