Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

QUOTE(Moniika @ 2013 08 22, 06:37)
Sveikutes. Po vykusio IVF pasirenkant prieziura ten pat ar Lietuvoje pas sava ginekologe? Gal yra merginu is Panevezio? Gal pasiulytu pas ka Pnv kreiptis?


Sveikute,Moniika.Po sekmingo IVF"o ejau pas savo ginekologe,nemanau kad T.priziuri nestuma,juk ir taip darbo turi per akis biggrin.gif ,o be to ir nepatogu butu vazineti taip toli.Deja negaliu tau nieko patarti nes esu ne is Panevezio. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Algirda @ 2013 08 23, 05:04)
Sveikos, gal galite parašyti kiek apytiksliai pinigėlių palikote pirmą kartą nuvykę į Embrions? Kokius tyrimus ir  ką atliko per pirmąjį vizitą?Ačiūsmile.gif


Labutis Algirda.Na zinok net neatsimenu kiek sumokejau uz pirma apsilankyma si karta,atsiskaitinejau kortele tai kazkaip net neuzfiksavau.Na kai dariausi 2011metais tai tada uz pirma vizita:apziura, tepineliu paemima ir blokuojancius sumokejau 127latus ,ir dar 26latus mokejau labaratorijoje uz kraujo tyrima.O seip tai per pirma susitikima pasikalbesit,apziures ir paims tepinelius.Jei pirksi ir blokuojancius iskarto tai pinigeliu reuks daugiau.Bet kiek zinau merginos vaistelius perkasi LT ,kazkokiuose vaistinese jie pigesni truputuka.
Atsakyti
Sonny,ačiū už atsakymą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Algirda @ 2013 08 26, 17:22)
Sonny,ačiū už atsakymą smile.gif


Nera uz ka mirksiukas.gif Kada zadi startuoti nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(sonny27 @ 2013 08 27, 12:07)
Nera uz ka mirksiukas.gif Kada zadi startuoti nestuke.gif

algirda kokios bedeles privede pprie ivf???kada jau pradedi???as taipat ne uz kalnu vaziuoju pas T... ax.gif gal susimatysim netycia>???? smile.gif o sonny 27 papasakok mums kaip tau sekes wisa sawo istorijike trumpai ykvepk mums wilties smile.gif
Atsakyti
labukas,gal yra IVF dariusiu Cekijoj Prahoj,gal galite pasidalinti klinikomis,ir kainomis.Man reikalingos donorines kiausialastes.Zinoma domiuosi ir as pati,noriu pasitikslinti ar gera linkme einu.Acius 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Moshino*** @ 2013 08 27, 22:35)
labukas,gal yra IVF dariusiu Cekijoj Prahoj,gal galite pasidalinti klinikomis,ir kainomis.Man reikalingos donorines kiausialastes.Zinoma domiuosi ir as pati,noriu pasitikslinti ar gera linkme einu.Acius 4u.gif  4u.gif



Sveikute wink.gif

Cia daug info wink.gif --> http://www.supermama...howtopic=805605
Atsakyti
QUOTE(kyka666 @ 2013 08 27, 12:13)
algirda kokios bedeles privede pprie ivf???kada jau pradedi???as taipat ne uz kalnu vaziuoju pas T... ax.gif gal susimatysim netycia>???? smile.gif o sonny 27 papasakok mums kaip tau sekes wisa sawo istorijike trumpai ykvepk mums wilties smile.gif


Jei tik as galiu ikvepti kam nors vilties,tai papasakosiu.Aciu Dievui,mano kelias iki musu stebukliuko nebuvo labai ilgas,pavyko is antro karto.Abu kartus daremes LV pas T.Pirmas kartas buvo vadovelinis,auginom iki blastu,isodino du idealius zirniukus ,idealioje vietoje idealiuose namuciuose....Treisas irgi ikvepe optimizmo ...Pati irgi buvau 100%isitikinusi ,kad pastosiu,kitokiu minciu net nebuvo...Sirdele dauzytis pradejo tik kai ejau pasiimti kr.ats.,ir neveltui,nes rezultatas buvo neigiamas,net nekibo.....na buvo sokas,zeme slydo is po koju,atrode gyvenimas baigesi...na kas ta patyre,supranta mano busena verysad.gif .Antram kartui ryzausi tik del vyro...be jokio entuziazmo,ir vilties....ne niekaip negalejau atsigauti po nesekmes....Si karta stimuliavosi daug sunkiau,derlius mazesnis ir silpnesnis,todel dejo embrionus:vienas 8,kitas 9 lasteliu.Isodinimas buvo apsunkintas.Treisas vilciu nedave.As ir pati guledama ta 20min.neturejau jokiu vilciu.Bet zinokit viena akimirka,man tokia sueme geda...geda kad as mama ir jau dabar netikiu savo vaikuciais,tai kas gi jais tikes jei ne as....bet zinokit toks realus gedos jausmas,niekad tokio nebuvau patyrus....na ir nuo tos akimirkos pradejau kiekviena vakara pries miega prasyti savo zirniuku kad isikibtu stiprei stiprei i mamos pilvuka ir laikytusi tvirtai....na ir prisiprasiau...dukrytei taip patiko pilvelyje kad reikejo stimuliuoti nes pati niekaip nenorejo palikti silto namelio....
Taip kad mergaites nezinau,kas geriau tiketi,netiketi,gyventi iprasta gyvenima po IVF,ar geriau guleti kaip kokiam kiausiniui...na nera to recepto .Ar tikesi ar ne ,nesekmes atveju vienodai skaudu,o sekmes-dziugu smile.gif
Na bet tiketi reikia butinai,veliau ar anksciau musu vaikuciai mus tikrai susiras.Ir mes butinai patirsime ta nuostabu jausma-buti TEVAIS wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 08 18, 09:33)
Sonny27, dukrytė su T pagalba atsirado?  smile.gif  Planuosit jai broliuką ar sesutę?  4u.gif
Mano blokuojantys bus dar šį mėnesį, o gonalį pradėsiu rugsėjo pradžioj. Rugsėjį tikiuosi ir laimingo trečio bandymo rezultatų...  ax.gif 
Ar tik nebūsi primiršusi, - man diphereliną liepė į raumenį (T sakė "v popu"  biggrin.gif  biggrin.gif ) susileisti. O Baiba davė papildomą adatą, tam atvejui jeigu nepavyks iš pirmo karto susileisti...  doh.gif Tas mane ir išgasdino.


Sveika Lalabamba, na ar jau startavai.As siandien gryzau is Treiso, gavau blokuojancius ir beje kaip ir praeitus kartus jis man suleido i pilva.Na viskas, dabar laukiu mm.Nors tiesa pasakius ka dabar leido nemeciau, nes ziurejau kad dukryte kokiu laidu ten nenutraukiotu, jau tik duri pajauciau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sonny27: 30 rugpjūčio 2013 - 20:11
Sonny27, aš susileidau trečiadienį. Kitą savaitę abi badytis pradėsim? smile.gif Lengvos pradžios! mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 08 31, 06:38)
Sonny27, aš susileidau trečiadienį. Kitą savaitę abi badytis pradėsim? smile.gif Lengvos pradžios!  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


Aciukas smile.gif na tai smagu .Eisim beveik koja kojon, na gal ten keliu dienu skirtumu.Sekmes dideliausios.Tau irgi sekmingos pradzios ir dar sekmingesnes pabaigos nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Ilgai skaitinėju jūsų atsiliepimus apie IVF, tik niekada nieko nerasau. Aš ir bandžiau šia procedūrą Embrions, pas T. Man buvo 1 IVF (deja nesėkmingas). Tačiau rankų nenuleidžiu ir linkiu visoms stiprybės ir tikėjimo. Man liko 5 vnt. crinone. Jei kam reikia parašykit į az. Aš Kaune.
Atsakyti