Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

Nebijok to pirmo karto. Pakalbėsite. Papasakosite, ką esate darę, kokia jūsų nevaisingumo gydymo praktika. Nusivežkite tyrimus turimus, kad ir metų senumo. O kitus paskirs, pasidarysite ten, ji bus tinkama ciklo diena. O rezultatus sužinosite paskambinę daktarui. Tada jis pasakys, ką toliau daryti. O kaip toliau viskas vyks, priklauso nuo protokolo. Jei trumpas, tai reikės pasirodyti vos tik susirgsi mmm.
Atsakyti
Sveikos, mergaitės 4u.gif
po gerokos pertraukos vėl grįžtu į šį skyrelį. Buvau pas T, nusprendė šį kartą taikyti ilgąją schemą. Laukia Dipherelino susileidimas. Kažkaip sudėtingai viskas nuskambėjo, kai Baiba aiškino.... blush2.gif Gal galit paaiškinti paprasčiau ir ne taip baisiai??? biggrin.gif
Sėkmės visoms! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 08 17, 11:47)
Sveikos, mergaitės  4u.gif
po gerokos pertraukos vėl grįžtu į šį skyrelį. Buvau pas T, nusprendė šį kartą taikyti ilgąją schemą. Laukia Dipherelino susileidimas. Kažkaip sudėtingai viskas nuskambėjo, kai Baiba aiškino....  blush2.gif Gal galit paaiškinti paprasčiau ir ne taip baisiai???  biggrin.gif
Sėkmės visoms!  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Sveikutes merginos 4u.gif
Na as ir po poros metu pertraukos gryztu i si skyreli ir rugpjucio gale ,jei viskas gerai startuoju.Pries pora metu sie namuciai buvo gan gausus ir aktyvus .Dabar vis pasiskaitau bet ziuriu kazkaip apmirusi temute,gal visos bendrauja IVF"e,o gal seip apmazejo merginu ieskanciu pagalbos LV.Bet kokiu atveju didziausios sekmes visoms,kokiame etape bebutumete,visoms tik geru emociju,dziugiu naujienu ir svajoniu issipildymo nestuke.gif
O kada tu startuoji Lalabamba?Na kiek atsimenu savo Dipherelino duri,tai nieko ten baisaus ir sudetingo nera.Esme ta kai skysti susvirksti i miltelius nereikia to buteliuko plakti kaip kokio kokteilio biggrin.gif ,o paprasciausiai atsargiai pavartyti kad milteliai istirptu,nes labai svarbu kad nesusidarytu burbuliukai,o tada kaip ir visi vaistai susitrauki i svirksta pasikeiti adata ir iskarto duri i pilvuka smile.gif
Na nors as tada ne pati leidausi,ta padare T savo laiminga ranka,bet ziurejau kaip jis dare.
Sekmingo durio ir vaisingo finiso thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(sonny27 @ 2013 08 18, 02:56)

O kada tu startuoji Lalabamba? ......ir iskarto duri i pilvuka  smile.gif

Sonny27, dukrytė su T pagalba atsirado? smile.gif Planuosit jai broliuką ar sesutę? 4u.gif
Mano blokuojantys bus dar šį mėnesį, o gonalį pradėsiu rugsėjo pradžioj. Rugsėjį tikiuosi ir laimingo trečio bandymo rezultatų... ax.gif
Ar tik nebūsi primiršusi, - man diphereliną liepė į raumenį (T sakė "v popu" biggrin.gif biggrin.gif ) susileisti. O Baiba davė papildomą adatą, tam atvejui jeigu nepavyks iš pirmo karto susileisti... doh.gif Tas mane ir išgasdino.
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 08 18, 09:33)
Sonny27, dukrytė su T pagalba atsirado?  smile.gif  Planuosit jai broliuką ar sesutę?  4u.gif
Mano blokuojantys bus dar šį mėnesį, o gonalį pradėsiu rugsėjo pradžioj. Rugsėjį tikiuosi ir laimingo trečio bandymo rezultatų...  ax.gif 
Ar tik nebūsi primiršusi, - man diphereliną liepė į raumenį (T sakė "v popu"  biggrin.gif  biggrin.gif ) susileisti. O Baiba davė papildomą adatą, tam atvejui jeigu nepavyks iš pirmo karto susileisti...  doh.gif Tas mane ir išgasdino.


blush2.gif kaip rusai sako:"starast ne radast"....senatve-skleroze lotuliukas.gif .....na geras,reiks pasiziureti savo uzrasus kur ten leido man....bet jei sako i sedimaja vadinasi taip ir reikia smile.gif
Taip T pagalba turime nuostabe nenuorama,kuriai dabar labai liudna be broliuko ar ssutes ax.gif Pavyko is antro karto,nos pirmas buvo idealus ir T dejo daug vilties i ji,bet deja nepavyko,o antras kazkaip sunkokai ir T vilciu nedave ,bet va rezultatas jau laksto wub.gif Mes jau buvom irgi susitikime,T leido startuoti,susitarem sav.pries MM atvaziuosiu duriukui....na tai ir startas kazkur rugsejo 7 bus...tai beveik tuo paciu laiku startuosim thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sonny27 @ 2013 08 18, 11:46)
sav.pries MM atvaziuosiu duriukui....na tai ir startas kazkur rugsejo 7 bus...tai beveik tuo paciu laiku startuosim  thumbup.gif

Ilgoji shema? Visus kartus tokią pat taikė? Man abu pirmi kartai - trumpoji buvo. Šį kartą keičiam, gal kas gero gausis iš to.... smile.gif Mano startas 4-5-6 dienom, taigi tikrai nėštumo požymių galėsim ieškot kartu. O gal dar kas nors prie mūsų prisijungs??? thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 08 18, 10:00)
Ilgoji shema? Visus kartus tokią pat taikė? Man abu pirmi kartai  - trumpoji buvo. Šį kartą keičiam, gal kas gero gausis iš to....  smile.gif Mano startas 4-5-6 dienom, taigi tikrai nėštumo požymių galėsim ieškot kartu. O gal dar kas nors prie mūsų prisijungs???  thumbup.gif


Aha abu kartus taike ilga.Ir si karta sake nieko nekeis.Na butu labai smagu kad dar kas prisijungtu,prie musu,gal temute atsigautu,kuo daugiau nestuke.gif tuo drasiau ax.gifO tu abu kartus irgi pas T lankeisi?Kokeis men dareisi ,as pirma nepavykusi irgi beveik tokiu laiku dariau,tai kazkaip bijau si karta kad vel nepavyks...zodziu jau prasideda "trizniojimai" lotuliukas.gif ....kas bus veliau doh.gif ...xi xi xi.....
Atsakyti
QUOTE(sonny27 @ 2013 08 18, 12:13)
O tu abu kartus irgi pas T lankeisi?Kokeis men dareisi ,as pirma nepavykusi irgi beveik tokiu laiku dariau,tai kazkaip bijau si karta kad vel nepavyks...zodziu jau prasideda "trizniojimai" lotuliukas.gif ....kas bus veliau doh.gif ...xi xi xi.....

Pirmasis buvo 2011 rugpjūty, antrasis - 2012 kovą. Abu kartai pas T. Tačiau antrasis įsodinimas buvo pas Gasinš'ą. Jo grubumui ir nurašau nesėkmę... unsure.gif Po nesėkmės pasakojausi išsamiau šitoj temutėj. Nebenoriu net prisimint.

Tikiuosi sau sėkmės ir linkiu Jums visoms, ir prisijungusioms ir nedrąsiai skaitančioms!!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na gal ir baisiai skamba, kad davė atsarginę adatą, bet juk šaunu, kad apie viską pagalvoja, paaiškina. Reiškia patikimose rankose esate. O nepavykęs dūris ne pats baisiausias dalykas nevaisingumo kelyje. Patikėkit manim, aš žinau. Kad ir kaip viskas baisu ir sunku, juk rezulatas- jūsų kūdikis, atperka visas kančias. Sėkmės, mielosios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2013 08 18, 13:00)
Na gal ir baisiai skamba, kad davė atsarginę adatą, bet juk šaunu, kad apie viską pagalvoja, paaiškina. Reiškia patikimose rankose esate. O nepavykęs dūris ne pats baisiausias dalykas nevaisingumo kelyje. Patikėkit manim, aš žinau. Kad ir kaip viskas baisu ir sunku, juk rezulatas- jūsų kūdikis, atperka visas kančias. Sėkmės, mielosios  4u.gif

Ne dūrio ir antrosios adatos bijau... smile.gif Bijau vėjais paleisti 500 lt, - nesimėto juk pakampėm... biggrin.gif
Visos mes jau daug nuėjom, daug padarėm ir daug išgyvenom. Tikiu, kad tikėjimas ir sėkmė mūsų nė vienos neapleis!!! 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes. Po vykusio IVF pasirenkant prieziura ten pat ar Lietuvoje pas sava ginekologe? Gal yra merginu is Panevezio? Gal pasiulytu pas ka Pnv kreiptis?
Atsakyti
Sveikos, gal galite parašyti kiek apytiksliai pinigėlių palikote pirmą kartą nuvykę į Embrions? Kokius tyrimus ir ką atliko per pirmąjį vizitą?Ačiūsmile.gif
Atsakyti