Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

QUOTE(kyka666 @ 2013 07 02, 16:10)
kur wisos dingo g.gif 7-8 kartus daugoka,o gal pibiau viesbutuka saku koki pigesny isinuomoti,gal koki zinote,nes mes tai jau is labai toli,galit mazdaug papasakoti kas kiek dienu reikdawo waziuoti???jei klystu pataisykit pirmas wizitas-echoskopas,tyrimai,antras tyrimu rezultatai plano susdarymas waistuku israsymas,trecias stebeti folikulu augima,jau cia kas kokias 3dienas???tj ketwirtas vel folikulu stebejimas,penktas punkcija,sestas ysodinimas,ar as teisi???? smile.gif


Nu man wa kaip buvo abu kartus:

1 IVF
01.28 - pirmas vizitas. padaryti tyrimai
03.11 - papildomi tyrimai, plano sustatymas, pasiimti vaistukai
03.27 - foliu stebejimas
03.29 - foliu stebejimas, pasiimti vaistai
04.02 - foliu stebejimas, pasiimti vaistai
04.05 - punkcija
04.08 - isodinimas

2IVF
05.25 - plano sudarymas, apziura, pasiimti vaistai
06.17 - foliu stebejimas, pasiimti vaistai
06.20 - foliu stebejimas, pasiimti vaistai
06.22 - foliu stebejimas, pasiimti vasitai
06.25 - punkcija
06.28 - turejo buti isodinimas, bet po apziuros nusprende nesodinti del hiperstim.


Man kai reikia is siauliu vaziuoti (140 km nuo namu iki klinikos duru), tai man labiau apsimoka vazineti smile.gif Plius likusiom dienom dirbu, nereikia atostogu imtis smile.gif O tau jei is toliau, tai gal ir apsimoka viezbutuka issinuomuoti... Nors yra mergaiciu ir is UK skraidanciu kiekvienai apziurai... Taip kad kiekviena pagal save reguliuojasi viska smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2013 07 02, 14:33)
Nu man wa kaip buvo abu kartus:

1 IVF
01.28 - pirmas vizitas. padaryti tyrimai
03.11 - papildomi tyrimai, plano sustatymas, pasiimti vaistukai
03.27 - foliu stebejimas
03.29 - foliu stebejimas, pasiimti vaistai
04.02 - foliu stebejimas, pasiimti vaistai
04.05 - punkcija
04.08 - isodinimas

2IVF
05.25 - plano sudarymas, apziura, pasiimti vaistai
06.17 - foliu stebejimas, pasiimti vaistai
06.20 - foliu stebejimas, pasiimti vaistai
06.22 - foliu stebejimas, pasiimti vasitai
06.25 - punkcija
06.28 - turejo buti isodinimas, bet po apziuros nusprende nesodinti del hiperstim.
Man kai reikia is siauliu vaziuoti (140 km nuo namu iki klinikos duru), tai man labiau apsimoka vazineti smile.gif Plius likusiom dienom dirbu, nereikia atostogu imtis smile.gif O tau jei is toliau, tai gal ir apsimoka viezbutuka issinuomuoti... Nors yra mergaiciu ir is UK skraidanciu kiekvienai apziurai... Taip kad kiekviena pagal save reguliuojasi viska smile.gif

aciu labai tu nuostabi 4u.gif jo mes is klp tai kb mums toli...grystam menesiukui bus matyt kaip cia wiska spesim, wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kyka666 @ 2013 07 02, 14:10)
kur wisos dingo g.gif 7-8 kartus daugoka,o gal pibiau viesbutuka saku koki pigesny isinuomoti,gal koki zinote,nes mes tai jau is labai toli,galit mazdaug papasakoti kas kiek dienu reikdawo waziuoti???jei klystu pataisykit pirmas wizitas-echoskopas,tyrimai,antras tyrimu rezultatai plano susdarymas waistuku israsymas,trecias stebeti folikulu augima,jau cia kas kokias 3dienas???tj ketwirtas vel folikulu stebejimas,penktas punkcija,sestas ysodinimas,ar as teisi???? smile.gif

Sveiki, mes issinuomojome visai salia esanti viesbutuka ANA BELA 4u.gif jis labai arti klnikos ir labai patogu nuvaziuoti smile.gif mes pries punkcija nuomojomes kambari ir labai patenkinti, kad nevykome anksti ryte i punkcija smile.gif Viesbutis tikrai paprastas, bet labai tvarkingas mirksiukas.gif tik vyras sake, jog pusryciai nekokie buvo ax.gif As negalejau valgyti pries punkcija, tai negalejau ivertinti ax.gif Tikrai rekomenduoju issinuomoti, jei punkcija anksti ryte, mums buvo 8 val. ryto, tai is Kauno butu reikeje apie 4 val.ryto isvykti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2013 07 01, 09:15)
O kokia vnt kaina LT? smile.gif Siaip, is smalsumo klausiu smile.gif



Lietuvoj nuo 15 Lt
Atsakyti
QUOTE(Agnest @ 2013 07 02, 20:08)
Sveiki, mes issinuomojome visai salia esanti viesbutuka ANA BELA 4u.gif jis labai arti klnikos ir labai patogu nuvaziuoti smile.gif mes pries punkcija nuomojomes kambari ir labai patenkinti, kad nevykome anksti ryte i punkcija smile.gif Viesbutis tikrai paprastas, bet labai tvarkingas mirksiukas.gif tik vyras sake, jog pusryciai nekokie buvo ax.gif As negalejau valgyti pries punkcija, tai negalejau ivertinti ax.gif Tikrai rekomenduoju issinuomoti, jei punkcija anksti ryte, mums buvo 8 val. ryto, tai is Kauno butu reikeje apie 4 val.ryto isvykti ax.gif


mes tai isvaziavom punkcijos diena 5 val ryto biggrin.gif Nes dabar kelias nuo rygos link siauliu remontuojamas, tai ilgiau pati kelione uztrunka. Bet buvom vietoj 7.20. Tai nuejom i palata, pamiegojau as dar, kazkaip neisvargom labai smile.gif MB gryzes dar ir pasidarbuoti spejo smile.gif
Niu bet cia jau kaip kas susiplanuoja smile.gif Mes jei is vakaro butume vaziave, tai is siauliu butume isvaziave tik apie 8-9 val, tai vel kol nuvaziave butume, butu ir 12 val atejus... Kol dar butume viezbutuke isikure, uzmige ir t.t., tai miego atzvilgiu tas pats butu isejes laiko tarpas biggrin.gif

Glamour, aciu wink.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Pries 6 metus suzinojom kad negalim tureti vaikuciu naturaliai, teko daryti dirbtini, viso darem 4 kart. Pirmi du kartai buvo vaisingumo klinikoj, bet kazkaip pasigailejau kad ten ejau, nes niekas nieko normaliai nepaaiskina ir visai nesistengia ( man taip pasirode) , Tai nusprendem i Latvija embrions klinika , pas daktara Treisa, pavyko is anto karto, aisku dar reikia isnesioti smile.gif nes dar tik 6 savaites , bet esu ziauriai laiminga nes pilvelyje plaka 2 sirdeles , uzkibo dvynukai. Man dar sokas , bet pratinuosi:))
Atsakyti
QUOTE(indee @ 2013 07 06, 20:56)
Sveikos merginos,

Pries 6 metus suzinojom kad negalim tureti vaikuciu naturaliai, teko daryti dirbtini, viso darem 4 kart. Pirmi du kartai buvo vaisingumo klinikoj, bet kazkaip pasigailejau kad ten ejau, nes niekas nieko normaliai nepaaiskina ir visai nesistengia ( man taip pasirode) , Tai nusprendem i Latvija embrions klinika , pas daktara Treisa, pavyko is anto karto, aisku dar reikia isnesioti smile.gif nes dar tik 6 savaites , bet esu ziauriai laiminga nes pilvelyje plaka 2 sirdeles , uzkibo dvynukai. Man dar sokas , bet pratinuosi:))


Pagaliau už kantrybę, užsispyrimą ir stiprybę jums pavyko. Sveikinu. Būsite palaiminti dvigubai. thumbup.gif

Meiles_kibirkstele, siaip vidutiniskai apie 18 ir virš kaina Lietuvoj.

Mes IVF darėme tik Embrions k., bet esame ne vieną IUI darę LT skirtingose klinikose. Nepasakyčiau, kad čia gavome daugiau informacijos. Atmestinumo ir čia ne mažai. Taip mums pavyko pirmas IVF, bet jei nėštumas išliks įvyks stebuklas. Deja, daktaras paskyrė man papildomų vaistų PRL mažinti ir numušė jį per daug, nes naujieji vaistai man buvo per stiprūs. Dėl to mano vaikutis per lėtai vystosi arba jau yra sustojęs vystymasis. Šitai patvirtino ir mano endokrinologas. Visi daktarai kaip susitarę prognozuoja persileidimą. Gal tai ir išimtinis atvejis, bet ... visų giriamas daktaras taip pat daro klaidų. Noriu tik perspėti kitas mergaites, kad domėtųsi kiek tik gali savo ligomis, nebijotų suabejoti daktaro gydymu ir daugiau išsitirtų nei daktaras liepia - nepakenks. Kadangi turime snaigučių, tai tikrai dar kreipsimės į šią kliniką, bet nebežinau ar besugebėsiu toliau bendradarbiauti su tuo pačiu daktaru.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glamour: 06 liepos 2013 - 22:32
QUOTE(indee @ 2013 07 06, 19:56)
Sveikos merginos,

Pries 6 metus suzinojom kad negalim tureti vaikuciu naturaliai, teko daryti dirbtini, viso darem 4 kart. Pirmi du kartai buvo vaisingumo klinikoj, bet kazkaip pasigailejau kad ten ejau, nes niekas nieko normaliai nepaaiskina ir visai nesistengia ( man taip pasirode) , Tai nusprendem i Latvija embrions klinika , pas daktara Treisa, pavyko is anto karto, aisku dar reikia isnesioti smile.gif nes dar tik 6 savaites , bet esu ziauriai laiminga nes pilvelyje plaka 2 sirdeles , uzkibo dvynukai. Man dar sokas , bet pratinuosi:))

oi dideliausi sweikinimai busimiem teweliam 4u.gif smagi naujiena, nestuke.gif o sakyk kokios nepastojimo priezastys,??aukstyn nosyte wiskas bus liuks thumbup.gif
Atsakyti
indee, kada sekantis pasimatymas? Kaip toliau elgsitės, nes juk T atostogaus? Ar vaziuosite pas pavaduojanti daktara, ar gal jau vietoje pas daktarus kreipsites?
Jei jau matei širdutes, tai jau patikėk, mieloji. Sėkmės sėkmės ir dar kartą sėkmės. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,esu naujoke,gal priimsite i buri)Man ir teko pas treisa bent du kartus lankytis ir deja abu kartai nesekmingi(Bandysim trecia atsigave.
Atsakyti
QUOTE(indee @ 2013 07 06, 20:56)
Sveikos merginos,

Pries 6 metus suzinojom kad negalim tureti vaikuciu naturaliai, teko daryti dirbtini, viso darem 4 kart. Pirmi du kartai buvo vaisingumo klinikoj, bet kazkaip pasigailejau kad ten ejau, nes niekas nieko normaliai nepaaiskina ir visai nesistengia ( man taip pasirode) , Tai nusprendem i Latvija embrions klinika , pas daktara Treisa, pavyko is anto karto, aisku dar reikia isnesioti smile.gif nes dar tik 6 savaites , bet esu ziauriai laiminga nes pilvelyje plaka 2 sirdeles , uzkibo dvynukai. Man dar sokas , bet pratinuosi:))

sveikinu, kaip smagu du mazyliai, saugok save ir viskas bus gerai. man buvo irgi panasi situacija 2 kartus vaisingumo klinikoj dariau neaisku ka unsure.gif po to pas Treijsa vaziavau iskarto rado problema ir is antro karto pavyko, mano dvynnukam jau du menesiai wub.gif wub.gif esu be galo laiminga ir dekinga Treijsui thumbup.gif
Atsakyti
Kristaliukas, junkis junkis į būrį. Tikėkimės ilgai čia neužsibūsi, nes sulauksi savo išsvajoto mažiuko. 4u.gif
Atsakyti