Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

Januari, kaip gražiai surimavai 4u.gif
Visos mes čia likimo sesės. Aš irgi sergu už visas, kad tik greičiau pasisektų, kad tik sklandžiai leliukai vystytųsi ir tėvelius džiugintų.
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2013 06 28, 22:10)
Januari, kaip gražiai surimavai  4u.gif
Visos mes čia likimo sesės. Aš irgi sergu už visas, kad tik greičiau pasisektų, kad tik sklandžiai leliukai vystytųsi ir tėvelius džiugintų.


O kada tavo sekantisw HCG? Ar iskart pas Tr. vaziuosi sirdute isgirsti smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Glamour,nejaugi nebesidarei HCG?kaip savijauta? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2013 06 29, 10:42)
Sveikutes 4u.gif
Glamour,nejaugi nebesidarei HCG?kaip savijauta? 4u.gif

Ketvirtadienį dariausi. Buvo paauge daugiau nei dvigubai per dvi dienas. Papykina, vakarais temperatūra 37.1 -2, vakarais labiau paspazmuoja, vis gulinėju, atrodo lyg šiandien crinonas beveik švarus. Rytoj važiuosiu PRL tyrimo daryti, gal tuo pačiu ir hcg pasidarysiu. Tik dar svarstau, ar progesteroną tirtis dar kartą. Jei matyčiau, kad mažėja, tai gal daugiau pabandyčiau naudoti krinono. Tik trečiadienį turbū vėl T tirs Latvijoje.Svarstau dar kaip protingiau būtų elgtis.
Atsakyti
Mergaites, ar kuri žinote, kiek Embrions kainuoja crinono viena tubelė?Aš nebesuprantu kiek man jis kainavo, nes dar ir kitų vaistų pirkau. Suabejojau ar tik LT ne pigesnis jis.
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2013 06 30, 19:48)
Mergaites, ar kuri žinote, kiek Embrions kainuoja crinono viena tubelė?Aš nebesuprantu kiek man jis kainavo, nes dar ir kitų vaistų pirkau. Suabejojau ar tik LT ne pigesnis jis.



Zinau kad dezute perkant (15 vnt), moki 40.5 latu. Tai padalink kas cia gaunasi smile.gif O jei po viena pirkti pas juos, tai kainu nzn sad.gif Zinau kad po punkcijos keli vienetai kainuoja 12 latu, bet nzn kiek ten jo duoda ax.gif
Atsakyti
Pagal mano paskaičiavimus, tai vnt. apie 13 Lt ( 8proc 1.125g ) ir tikrai gaunasi pigiau nei Lietuvoj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glamour: 30 birželio 2013 - 21:50
QUOTE(Glamour @ 2013 06 30, 23:48)
Pagal mano paskaičiavimus, tai vnt. apie 13 Lt (  8proc 1.125g ) ir tikrai gaunasi pigiau nei Lietuvoj.


O kokia vnt kaina LT? smile.gif Siaip, is smalsumo klausiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2013 07 01, 08:15)
O kokia vnt kaina LT? smile.gif Siaip, is smalsumo klausiu smile.gif

sweikos.norejau pasidometi kiek mazdaug kartu jums teko wykti y klinika taikant trumpa schema ivf?
Atsakyti
QUOTE(kyka666 @ 2013 07 01, 17:18)
sweikos.norejau pasidometi kiek mazdaug kartu jums teko wykti y klinika taikant trumpa schema ivf?

man nuo protokolo sudarymo iki isodinimo apie 6-7 kartus
Atsakyti
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2013 07 01, 16:36)
man nuo protokolo sudarymo iki isodinimo apie 6-7 kartus

as irgi jau buvau 7-8kartus.
Atsakyti
QUOTE(kocik @ 2013 07 01, 17:22)
as irgi jau buvau 7-8kartus.

kur wisos dingo g.gif 7-8 kartus daugoka,o gal pibiau viesbutuka saku koki pigesny isinuomoti,gal koki zinote,nes mes tai jau is labai toli,galit mazdaug papasakoti kas kiek dienu reikdawo waziuoti???jei klystu pataisykit pirmas wizitas-echoskopas,tyrimai,antras tyrimu rezultatai plano susdarymas waistuku israsymas,trecias stebeti folikulu augima,jau cia kas kokias 3dienas???tj ketwirtas vel folikulu stebejimas,penktas punkcija,sestas ysodinimas,ar as teisi???? smile.gif
Atsakyti