Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

QUOTE(Glamour @ 2013 06 21, 09:10)
Ačiū, kyka666,man trumpa schema buvo, mėnesio neprireikė, bet po procedūrų poilsis nepakenks. Tai manau mėnuo bus kaip tik. Sėkmės.
Aš vietoj tavęs nueičiau dėl visa ko rugpjūtįarba liepą pas vietinį ginekologą iškart po mmm, kad pažiūrėti ar nieko blogo nėra. 4u.gif

matai as geguze buwau cia anglijoj del pirmos konsultacijos del ivf nes cia gaunu jy nemokama,padare echoskopiny tyrima,kraujo sake wiskas grazu,jokiu pakitimu...bet yra cia problema reikia laukti10-12men to nemokamo o makama jei darysi prarandi nemokama,supranti??tj as negaliu iskesti nk nedarius visus metus tj ir wyksiu pas T ir to nemokamo neprarasiu,jei ka..... smile.gif nu ir as manau kad taikys trumpa man schemike,as pasiemiau nuo 2rugsejo iki 30 kaip manai uzteksiu,pasirodysiu pries mmm ,ir iskart per jas prie darbuku:)kazkaip atsirado toks noras ir tikejimas,kai zinau data kada jau pradedu judeti,o jei butu reikeja laukti tuos metus dar tj butu sunku buwe.... verysad.gif Glamuor gal gali priminti sawo problemeles,ir kiek laiko jau bandot,ir kelintas ivf tau cia nestuke.gif dar dziaugiuosi del tawes,sekmytes:)
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif , gal kas artimiausiu metu planuoja vaziuoti i Embrions? Reiketu vienos paslaugeles. Kas galetu, parasykite i az. Aciu
Atsakyti
kyka666, jei viskas vyks pagal planą, turėtų užtekti. Bet jei bus hiperstimuliacija, tai visko gali būti.
Dar vis laukiu naujų skaičiukų, sunku dar pilnai džiaugtis. Tai buvo pirmas IVf. Pas mane endo, pas MB kokybė, morfologija prastoka. Jau su IUI su tokiais rodikliais žaisti nebuvo verta, penki metai gaudėm gandrus.
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2013 06 25, 15:13)
kyka666, jei viskas vyks pagal planą, turėtų užtekti. Bet jei bus hiperstimuliacija, tai visko gali būti.
Dar vis laukiu naujų skaičiukų, sunku dar pilnai džiaugtis. Tai buvo pirmas IVf. Pas mane endo, pas MB kokybė, morfologija prastoka. Jau su IUI su tokiais rodikliais žaisti nebuvo verta, penki metai gaudėm gandrus.

glamour 4u.gif ilgokai,mes dar 2.5meto bet jau iskentem nemazai,,,2laparaskopijas,negimdinis,2 GN,IR DABAR LAUKIA IVF...viskas mergyt bus gerai tik reikia tuom tiketi,nes tikejimas didziausias musu draugas smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kyka666 @ 2013 06 25, 16:27)
glamour 4u.gif ilgokai,mes dar 2.5meto bet jau iskentem nemazai,,,2laparaskopijas,negimdinis,2 GN,IR DABAR LAUKIA IVF...viskas mergyt bus gerai tik reikia tuom tiketi,nes tikejimas didziausias musu draugas smile.gif  4u.gif

sweikutes kur wisos dingote:) smile.gif skambinau siandien y emrions klinika,ir kalbejau su T papasakojau sawo bedeles ir kokius tyrimukus reikia man pasidaryti tai sako per ta sawaitike kai atwyksiu ir atliksim iki mmm mano wisus tyrimus,ir wyro turta:)sake uzteksiu menesiuka drasiai, smile.gif kaip smagu nors db atsirado ko laukti,ir swajoti...jau wis arciau sawo swajones nestuke.gif visom besilaukianciom ir dar tik startuojancioms 4u.gif
Atsakyti
na jei sakė, kad užteks tai užteks. Pasistenk pasitikėti daktaru.

o mane tai jis šįryt pravirkdė, nes pasakė, kad turbūt man nesivystantis ir valosi viskas, o nuvažiavau išsityriau HCG pakartotinai, skaičiukai auga, vejasi normas po truputį. Taip kad viskas gerai tik reikia pagulineti.
Atsakyti
Aciu Dievui Glamur, ka tik viskas butu gerai.Sekmes:)
Atsakyti
Glamour, tikiu, kad viskas bus gerai 4u.gif
Nors nepazystu jusu nei vienos, taciau pergyvenu del kiekvienos...
Atsakyti
QUOTE(kyka666 @ 2013 06 26, 13:58)
sweikutes kur wisos dingote:) smile.gif skambinau siandien y emrions klinika,ir kalbejau su T papasakojau sawo bedeles ir kokius tyrimukus reikia man pasidaryti tai sako per ta sawaitike kai atwyksiu ir atliksim iki mmm mano wisus tyrimus,ir wyro turta:)sake uzteksiu menesiuka drasiai, smile.gif kaip smagu nors db atsirado ko laukti,ir swajoti...jau wis arciau sawo swajones nestuke.gif visom besilaukianciom ir dar tik startuojancioms 4u.gif

na vat ir ramu, kad viska spesit smile.gif as taip pat gyvenu laukimu rudens, bandysim vel...sekmes smile.gif
Atsakyti
Labas rytas, mergaitės,
seniai čia nebebuvau. Retkarčiais kaip pasyvi skaitytoja užbėgdavau ir viskas ax.gif
QUOTE(kyka666 @ 2013 06 26, 14:58)
kaip smagu nors db atsirado ko laukti,ir swajoti...jau wis arciau sawo swajones nestuke.gif visom besilaukianciom ir dar tik startuojancioms 4u.gif

Linkiu kuo didžiausios sėkmės ir neišsenkančio optimizmo bei tikėjimo! Kartais tik jų ir tereikia!!! drinks_cheers.gif
QUOTE(Glamour @ 2013 06 28, 00:00)
o mane tai jis šįryt pravirkdė, nes pasakė, kad turbūt man nesivystantis ir valosi viskas, o nuvažiavau išsityriau HCG pakartotinai, skaičiukai auga, vejasi normas po truputį. Taip kad viskas gerai tik reikia pagulineti.

Laikau kumščius už skaičiukų augimą! Ilsėkis ir stenkis nestresuoti, negąsdink savo žirniuko! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Priminkit, prašau, T atostogaus Birželio antroj/Liepos pirmoj pusėj? Ar Liepos antroj/Rugpjūčio pirmoj? Nebeatsimenu... doh.gif Reikia planuotis ir man kelionė pas jį. Virš metų pailsėjau po 2 IVF, reikia vėl "kibti į darbus"... ax.gif
Atsakyti
Nuo liepos vidurio iki rugpjucio vidurio.
Geru darbu rezultatu 4u.gif
Atsakyti
aga puse liepos puse rugpjucio,tad tikiuosi geru rezultatu is po jo atostogu, 4u.gif bus pailsejas atsigawes biggrin.gif o sakykit mergytes kokius gal papildus panaudoti,siap vartoju foli,ir agnus castum,magny,dar galvoju likus men panaudoti pregnantcare,kaip tu glamour?gaudyk balioncika 4u.gif gal kiek praskraidins nuotaika,ir tikek kad bus viskas oki,mes su tawim:-*
Atsakyti