Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

QUOTE(Moniika @ 2013 06 12, 11:07)
Aciu, merginos. As irgi taip pat galvojau, tik va dabar jau isitikinau 100 proc


Sekmes didziausios!!!! 4u.gif
Atsakyti
Labukas mergaits, kas vazioja pirmadieni i Latvija.Jau gal 8 kartus buvau ,bet su masina .Bet pirmadieni teks vazioti vienai autobusu.Gal atsiras pakeleive?
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2013 06 05, 16:13)
(...)Visa sirdimi su tavimi ir sekmes dideliausios wub.gif


Ačiū mieloji, mano širdis irgi su tavimi, vis laikau kumščius už sėkmingą tavo išsilukštenimą mirksiukas.gif friends.gif
Papildyta:
ačiū atsakiusioms mergaitėms. Man punkciją tik po 11 val atliko, tai nuo 12 nakties buvau nevalgiusi, negėrusi doh.gif

QUOTE(Januari @ 2013 06 11, 12:35)
Glamour,
kaip sekesi punkcija, kaip jauteis po jos, kiek ispunktavo? Gal jau zirniukus idejo?  4u.gif

Iškart po punkcijos jaučiausi gerai, išpunktavo 19, tik vakarop jaučiausi vos ne prasčiau nei po laparoskopijos, pasigailėjau, kad neturėjau jokių tablečių nuo skausmo, bet T buvo davęs žvakutę, ji padėjo išsimiegoti be skausmo, o kitą dieną skrandis ir tulžis streikuoti pradėjo, bet pilvukas beveik neskaudėjo.
Jau turiu vieną embrioniuką gimdoje, dar ir užšaldymui liko. Dabar belieka išbūti, išlaukti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glamour: 12 birželio 2013 - 19:39
QUOTE(Glamour @ 2013 06 12, 20:39)
Ačiū mieloji, mano širdis irgi su tavimi, vis laikau kumščius už sėkmingą tavo išsilukštenimą  mirksiukas.gif  friends.gif
Papildyta:
ačiū atsakiusioms mergaitėms. Man punkciją tik po 11 val atliko, tai nuo 12 nakties buvau nevalgiusi, negėrusi  doh.gif
Iškart po punkcijos jaučiausi gerai, išpunktavo 19, tik vakarop jaučiausi vos ne prasčiau nei po laparoskopijos, pasigailėjau, kad neturėjau jokių tablečių nuo skausmo, bet T buvo davęs žvakutę, ji padėjo išsimiegoti be skausmo, o kitą dieną skrandis ir tulžis streikuoti pradėjo, bet pilvukas beveik neskaudėjo.
Jau turiu vieną embrioniuką gimdoje, dar ir užšaldymui liko. Dabar belieka išbūti, išlaukti  mirksiukas.gif


Didziules sekmes saulele pasimelsiu uz tave.Linkiu kad embrioniukas gerai prisikabintu.
Atsakyti
ačiū, olesia, už palaikymą ir maldas. 4u.gif
Atsakyti
Glamour, tave per nakti laike ligoninej po punkcijos?
Na dabar teigiamu minciu, ramybes ir laikau "ciurikus", kad tik butum nestuke.gif
Ir visom kitom merginom to paties linkiu 4u.gif
Atsakyti
Ne nelaikė.

Atsibudau, valandą davė išsibudinimui, jaučiausi gerai, atėjo daktaras aptarti veiksmų plano, po to neskubėdama apsirengiau, nuėjau pas administratorę vaistų nusipirkti, į Lietuvą nuvažiavome per keletą valandų. Dar į parduotuvę nuėjome apsipirkti, o po to namie gulimas režimas. Parduotuvėje vos nenualpau, maždaug tada pradėjo silpna darytis, vakarop papilvę skaudėjo kaip po laparoskopijos, susidėjau nakčiai nuskausminančią žvakutę, ryte pabudau tik su nedideliu pilvo tempimu. Džiaugiuosi, kad sugalvojome apsistoti pasienyje pas gimines, nes iki namų man būtų buvusi kelionė per ilga, juolab per tokį karštį.
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2013 06 17, 14:14)
Ne nelaikė.

Atsibudau, valandą davė išsibudinimui, jaučiausi gerai, atėjo daktaras aptarti veiksmų plano, po to neskubėdama apsirengiau, nuėjau pas administratorę vaistų nusipirkti, į Lietuvą nuvažiavome per keletą valandų. Dar į parduotuvę nuėjome apsipirkti, o po to namie gulimas režimas. Parduotuvėje vos nenualpau, maždaug tada pradėjo silpna darytis, vakarop papilvę skaudėjo kaip po laparoskopijos, susidėjau nakčiai nuskausminančią žvakutę, ryte pabudau tik su nedideliu pilvo tempimu. Džiaugiuosi, kad sugalvojome apsistoti pasienyje pas gimines, nes iki namų man būtų buvusi kelionė per ilga, juolab per tokį karštį.


Oj, tai tau ne kas buvo blink.gif . Kazkur buvau iskaiciusi, kad po punkcijos nakciai palieka mergaites...maniau ir tau taip pat.
As turejau 1 punkcija (paeme apie 10 val. o isleido apie 15), bet po jos jauciausi visai neblogai manau, nuskausminamuju nereikejo.
Dar syki linkiu geriausiu rezultatu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Januari @ 2013 06 17, 14:47)
Oj, tai tau ne kas buvo  blink.gif . Kazkur buvau iskaiciusi, kad po punkcijos nakciai palieka mergaites...maniau ir tau taip pat.
As turejau 1 punkcija (paeme apie 10 val. o isleido apie 15), bet po jos jauciausi visai neblogai manau, nuskausminamuju nereikejo.
Dar syki linkiu geriausiu rezultatu  4u.gif

sweikutes,reikia jusu pagalbos,man reikalinga ivf,planuoju pas trejsa,netekau vieno kiausintakio po negimdinio,buwau pastojus naturaliai,likes kiausintakis dalinai praeinamas....gyweny anglijoj,tad nezinau ar treisas apsiims daryti ivf,gal sakys pasalinti ir ta likusy kiausintaky??gal kas susidurete su tuo?nezinau nei kokia ciklo diena reiktu pasirodyti jam?pries mm ar po...ar wiska jos registrturoj pasakytu???gal jam asmeniskai geriau skambinti???as gaunu tik menesy laiko atostogu,tad man reiktu apsisukti per ta laika,patarkit kaip cia man pasielgus geriausia>????aciu:0
Atsakyti
kol kas dar tyliai džiaugiuosi nestuke.gif , dabar auginsiu skaičiukus ir lauksiu pasimatymo per echoskopą.

kyka666. ar žinai, kad nuo liepos antros pusės iki rugpjūčio vidurio T atostogaus. Manau bandyk tartis dėl pasimatymo savaitgalį, arba prašykis iš darbo bent vieno laisvo penktadienio. Pradžioj jums vis tiek reikia pasimatyti su daktaru, aptarti planą. Kai buvau klinikoje buvo pacientė, kuri nerimavo, kad gali nespėti į lėktuvą, nes jos talonėlis jau tris valandas buvo praėjęs, o jos vis niekaip nepakvietė. Tai reiškia būna pas jį pacienčių iš užsienio.
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2013 06 20, 20:26)
kol kas dar tyliai džiaugiuosi  nestuke.gif , dabar auginsiu skaičiukus ir lauksiu pasimatymo per echoskopą.

kyka666. ar žinai, kad nuo liepos antros pusės iki rugpjūčio vidurio T atostogaus. Manau bandyk tartis dėl pasimatymo savaitgalį, arba prašykis iš darbo bent vieno laisvo penktadienio. Pradžioj jums vis tiek reikia pasimatyti su daktaru, aptarti planą. Kai buvau klinikoje buvo pacientė, kuri nerimavo, kad gali nespėti į lėktuvą, nes jos talonėlis jau tris valandas buvo praėjęs, o jos vis niekaip nepakvietė. Tai reiškia būna pas jį pacienčių iš užsienio.

kaip dziaugiuosi del tawes Glamour,kad pawyko,sekmes dideliausios lauksim tolimesniu naujienu,as snd skambinausi tj uzsiregistrawau rugsejo5d,sake pries mm likus sawaitei atwykti,kad spetu tyrimukus padaryti ir nuo mmm pardesim stimuliuotis,nu dar kita saw sake pasiskambinti ir wiska tikslai suzinosiu kiek laiko reikia man atostogu prasytis ir pan,mm reguliarios tj nemanau kad tas trugdytu,nebent kas su tyrimais,bet tikiuosi bus wiskas ok,juk buwau jau pastojus tik deje newietoj.... verysad.gif o kiek mergaites jums uztruko laiko wisa procedura???tikiuosi y menesiuka isitekti...su trumpa schemele:)
Atsakyti
Ačiū, kyka666,man trumpa schema buvo, mėnesio neprireikė, bet po procedūrų poilsis nepakenks. Tai manau mėnuo bus kaip tik. Sėkmės.
Aš vietoj tavęs nueičiau dėl visa ko rugpjūtįarba liepą pas vietinį ginekologą iškart po mmm, kad pažiūrėti ar nieko blogo nėra. 4u.gif
Atsakyti