Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

QUOTE(Glamour @ 2013 06 05, 15:09)
Dėl hepatito ir kt. tyrimu, tai kažkaip nesusigaudžiau paprašyti, kad prie to paties ištirtų, kai pirmą kartą buvome. Nebuvome dar galutinai apsisprendę,kad darysime IVF. Bet to mes tądien kažkaip sunkiai susikalbėjome su daktaru. Tai nesukau sau galvos ir pasidarėme tyrimus LT. Dabar paskutinius vaistus atnešė visus, nebesigilinome, kur pigiau. Mums mašina kaip tyčia sugedo, tai ir taip rūpesčių pakanka, o dar užmiestyje gyvename, tai gal geriau nesiblaškyti, kad tik laiku vaistukus kokius reikia susileisti. Dabar dar paaiškėjo, kad Diferelino neprireiks, o leisimės Ovitrell'į, tai kaip suprantu mažiau mums kainuos.

Dėl bendravimo aš nepastebėjau, kad geresnis nei LT būtų. Gal kad aš pati kažkaip pasimetu. Čia jie tik labiau atsipalaidavę atrodo. Man patinka, kad nėra seselės šalia, kai daktaras konsultuoja ir apžiūri. Kažkaip jaukiau.

Mes jau ruošiamės punkcijai. Šįkart jau pasiimsim šaltkrepšį vaistams ir maistui, nes per tokius karščius ir patys vos neišsilydėm  doh.gif
Papildyta:
Man nuo ketvirtadienio 24 val. nieko negalima valgyti, tikiuosi gerti bus galima?



Iki punkcijos minimum 6 val. negalima nei valgyti nei gerti ax.gif nes darys su narkoze ir skrandis turi buti tuscias ax.gif Sekmingos pukcijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gėlytė.lt @ 2013 06 06, 12:01)
Iki punkcijos minimum 6 val. negalima nei valgyti nei gerti  ax.gif  nes darys  su narkoze ir skrandis turi buti tuscias ax.gif  Sekmingos pukcijos  4u.gif


Man punkcija buvo 10 val ryte, tai Baiba liepe nieko absoliuciai nevalgyti ir negerti nuo 12 nakties.
Atsakyti
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2013 06 06, 12:21)
Man punkcija buvo 10 val ryte, tai Baiba liepe nieko absoliuciai nevalgyti ir negerti nuo 12 nakties.



zinoma reikia daryt kaip liepia 4u.gif LV turbut apsidraudimui prideda laiko ax.gif
as 5 punkcijas turejau ir pries visas rastu parasyta buvo kad 6 val.

per 6ias jau visas maistas buna suvirskintas vbet kokiu atveju g.gif
Atsakyti
Gal kuri iki trečiadienio važiuos į Embrions kliniką? Man reikia Crinone 4u.gif
Atsakyti
Glamour,
kaip sekesi punkcija, kaip jauteis po jos, kiek ispunktavo? Gal jau zirniukus idejo? 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos.
gal galit placiau papasakoti apie blokavima pries ivf. Kas butent tuo laikotarpiu vyksta?
aciu
Atsakyti
QUOTE(Moniika @ 2013 06 12, 07:22)
sveikos merginos.
gal galit placiau papasakoti apie blokavima pries ivf. Kas butent tuo laikotarpiu vyksta?
aciu


Labas,
na jei gerai prisimenu, tai blokuojancius (kiausidziu veikla) suleidzia likus 7 dienom iki menesiniu, tada jau kaip gydytojas pasakis kada atvaziuoti, 2 ar 3 diena menesiniu ir pradedama stimuliacija. Visas veiksmas ax.gif
Atsakyti
Stengiuos suprast Baibos pasakyus zodzius ( po uzblokavomo, kuris buvo vakar ) "lauksimes po savaites pilnu pilvuku". Ka tas "pilnas pilvukas" reikskia? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moniika: 12 birželio 2013 - 09:18
QUOTE(Moniika @ 2013 06 12, 10:17)
Stengiuos suprast Baibos pasakyus zodzius ( po uzblokavomo, kuris buvo vakar )  "lauksimes po savaites pilnu pilvuku". Ka tas "pilnas pilvukas" reikskia?  smile.gif

Pilna pusle 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Moniika @ 2013 06 12, 10:17)
Ka tas "pilnas pilvukas" reikskia?  smile.gif


Pilna pūsle reikia būti mirksiukas.gif Atvažiavusi pasakyk Baibai, kad pilna pūslė, - greičiau priims, kad nereikėtų labai kentėt.
Sėkmės! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Moniika @ 2013 06 12, 09:17)
Stengiuos suprast Baibos pasakyus zodzius ( po uzblokavomo, kuris buvo vakar )  "lauksimes po savaites pilnu pilvuku". Ka tas "pilnas pilvukas" reikskia?  smile.gif


Man reikejo atvaziuoti 2 arba 3 menesiniu diena (po blokavimo) su pilna slapimo pusle , tada ziuri echo.
Manau ir tau ta pati sake, kad "s polnym puzyriom", gal tik ne taip supratai smile.gif
Atsakyti
Aciu, merginos. As irgi taip pat galvojau, tik va dabar jau isitikinau 100 proc
Atsakyti