Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

QUOTE(Glamour @ 2013 05 28, 16:00)
mes visgi vakar startavome su stimuliacija IVF

Penktadienį vėl važiuojame apžiūrai.
Įdomu ar yra buvę kuriai nors iš jūsų, kad punkciją arba įsodinimą latviai atliktų sekmadienį?Aš tiksliai nesupratau kuri iš tų procedūrų, bet mums ji numatoma savaitgalį.


Man: vieną kartą punkcija, vieną kartą įsodinimas (būtent šio sėkmingojo karto) 4u.gif
Linkiu tau sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2013 05 28, 15:00)
mes visgi vakar startavome su stimuliacija IVF

Penktadienį vėl važiuojame apžiūrai.
Įdomu ar yra buvę kuriai nors iš jūsų, kad punkciją arba įsodinimą latviai atliktų sekmadienį?Aš tiksliai nesupratau kuri iš tų procedūrų, bet mums ji numatoma savaitgalį.


Sveika,
man buvo, kad įsodinimą darė sekmadienį.
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2013 05 28, 17:00)
mes visgi vakar startavome su stimuliacija IVF

Penktadienį vėl važiuojame apžiūrai.
Įdomu ar yra buvę kuriai nors iš jūsų, kad punkciją arba įsodinimą latviai atliktų sekmadienį?Aš tiksliai nesupratau kuri iš tų procedūrų, bet mums ji numatoma savaitgalį.



Neziuri jie i dienas smile.gif Daro tada, kada reikia smile.gif
As atsimenu foliu apziurai vaziavau penktadieni, kai pas juos buvo nedarbo diena. Visa klinika tuscia, tik pas Tr. veiksmas vyko smile.gif
Atsakyti
Ačiū, mielosios, nuraminote. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2013 05 24, 13:32)
Išsiiškinau, kad nereiks atskirai registruotis, gydytojas priims bet kokiu atveju, tai jei susirgsiu savaitgalį, pirmadienį iš pat ryto į Latviją lėksim.

Berods skaičiau, kad Latvijoj dauguma vaistų pigesni. O kur perkate ? Ar ten vaistinė netoli kokia yra? Gal žinote adresus vaistinių? Berods Gonalį pigiau LT pirkti. Ar tiks latviškas receptas? Įdomu ar Klaipėdoje nebus taip, kad reiks užsakinėti. Kad nelikčiau ant ledo be vaistų  unsure.gif

Sveiki, as viska pirkau LV, viska Baiba padave smile.gif Vaistai LV tikrai pigesni nei LT, isskyrus Dipherelin'a... O Gonalis,Merionalis tikrai pigiau smile.gif
P.S.jau tikriausiai pavelavau su atsakymu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnest: 29 gegužės 2013 - 18:18
Ačiū, nepavėlavai.Dar tik dalį vaistų pirkausi. Diphereliną irgi pirkai iš klinikos nepaisant to, kad jis Lietuvoj pigesnis?
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2013 05 30, 11:48)
Ačiū, nepavėlavai.Dar tik dalį vaistų pirkausi. Diphereliną irgi pirkai iš klinikos nepaisant to, kad jis Lietuvoj pigesnis?


Vaistus, kurie pigesni LT gali cia ir pirkti smile.gif Nieko jie nesako gi smile.gif Tik TR reikia perspeti, jis tada Baibai viska pasako smile.gif As pvz turejau dar likusio closto (jo man reikes artejanciai stimuliacijai), tai jam pasakiau, ir viskas ok. Inofolic jis pats zinojo kad LT pigesnis, tai net nesiule pas juos pirkti, sake patiems cia nusipirkti smile.gif
Tyrimus visokiu hepatitu ir t.t. liepe LT pasidaryti patiems, bet kai pasakiau kad pas mus brangiau, tai suorganizavo greitai kad LV pasidaryti. Niu tik kalbeti reikia smile.gif Tr. tikrai stengiasi kad mums geriau ir finansiskai butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2013 05 30, 09:48)
Ačiū, nepavėlavai.Dar tik dalį vaistų pirkausi. Diphereliną irgi pirkai iš klinikos nepaisant to, kad jis Lietuvoj pigesnis?

Dipherelin'a pirkau viena LT, kita nupirko Lenkijoje... cia jis 100 Lt pigesnis nei pas mus smile.gif Man taip pat Baiba ir Tr. pasake kur pigiau pirkti. Jie ir sesele labai saunus ir rupestingi... as pirma procedura dariausi pas juos ir mane labai suzavejo tiek Tr., tiek Baiba smile.gif Manau, jei rezultatas nebus teigiamas ir kita karta pas juos kreipsiuosi, personalas puikus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2013 05 30, 09:53)
Vaistus, kurie pigesni LT gali cia ir pirkti smile.gif Nieko jie nesako gi smile.gif Tik TR reikia perspeti, jis tada Baibai viska pasako smile.gif As pvz turejau dar likusio closto (jo man reikes artejanciai stimuliacijai), tai jam pasakiau, ir viskas ok. Inofolic jis pats zinojo kad LT pigesnis, tai net nesiule pas juos pirkti, sake patiems cia nusipirkti smile.gif
Tyrimus visokiu hepatitu ir t.t. liepe LT pasidaryti patiems, bet kai pasakiau kad pas mus brangiau, tai suorganizavo greitai kad LV pasidaryti. Niu tik kalbeti reikia smile.gif Tr. tikrai stengiasi kad mums geriau ir finansiskai butu smile.gif

Tyrimus as ir MB visus daremes LV...
Atsakyti
Iš tikrųjų svarbu su jais šnekėtis. Mums Baiba davė vaistus ir pasidomėjo ar mes su mašina, perspėjo, kad temperatūra neturi viršyti 25 laipsnių. O pas mus kondicionieriaus nėra. Tai aš nė nežinodama ko tikėtis, jai prasitariau., tai suorganizavo mums atšaldytą elementą, su kuriuo vėsiai nusivežėme vaistukus namo.
Atsakyti
Dėl hepatito ir kt. tyrimu, tai kažkaip nesusigaudžiau paprašyti, kad prie to paties ištirtų, kai pirmą kartą buvome. Nebuvome dar galutinai apsisprendę,kad darysime IVF. Bet to mes tądien kažkaip sunkiai susikalbėjome su daktaru. Tai nesukau sau galvos ir pasidarėme tyrimus LT. Dabar paskutinius vaistus atnešė visus, nebesigilinome, kur pigiau. Mums mašina kaip tyčia sugedo, tai ir taip rūpesčių pakanka, o dar užmiestyje gyvename, tai gal geriau nesiblaškyti, kad tik laiku vaistukus kokius reikia susileisti. Dabar dar paaiškėjo, kad Diferelino neprireiks, o leisimės Ovitrell'į, tai kaip suprantu mažiau mums kainuos.

Dėl bendravimo aš nepastebėjau, kad geresnis nei LT būtų. Gal kad aš pati kažkaip pasimetu. Čia jie tik labiau atsipalaidavę atrodo. Man patinka, kad nėra seselės šalia, kai daktaras konsultuoja ir apžiūri. Kažkaip jaukiau.

Mes jau ruošiamės punkcijai. Šįkart jau pasiimsim šaltkrepšį vaistams ir maistui, nes per tokius karščius ir patys vos neišsilydėm doh.gif
Papildyta:
Man nuo ketvirtadienio 24 val. nieko negalima valgyti, tikiuosi gerti bus galima?
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2013 05 28, 16:00)
mes visgi vakar startavome su stimuliacija IVF

Penktadienį vėl važiuojame apžiūrai.
Įdomu ar yra buvę kuriai nors iš jūsų, kad punkciją arba įsodinimą latviai atliktų sekmadienį?Aš tiksliai nesupratau kuri iš tų procedūrų, bet mums ji numatoma savaitgalį.

Na manau nesvarbu kokia savaites diena,ateina laikas ir daro.Man Lietuvoje isodinima dare sekmadieni.

Visa sirdimi su tavimi ir sekmes dideliausios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2013 06 05, 15:09)
Dėl hepatito ir kt. tyrimu, tai kažkaip nesusigaudžiau paprašyti, kad prie to paties ištirtų, kai pirmą kartą buvome. Nebuvome dar galutinai apsisprendę,kad darysime IVF. Bet to mes tądien kažkaip sunkiai susikalbėjome su daktaru. Tai nesukau sau galvos ir pasidarėme tyrimus LT. Dabar paskutinius vaistus atnešė visus, nebesigilinome, kur pigiau. Mums mašina kaip tyčia sugedo, tai ir taip rūpesčių pakanka, o dar užmiestyje gyvename, tai gal geriau nesiblaškyti, kad tik laiku vaistukus kokius reikia susileisti. Dabar dar paaiškėjo, kad Diferelino neprireiks, o leisimės Ovitrell'į, tai kaip suprantu mažiau mums kainuos.

Dėl bendravimo aš nepastebėjau, kad geresnis nei LT būtų. Gal kad aš pati kažkaip pasimetu. Čia jie tik labiau atsipalaidavę atrodo. Man patinka, kad nėra seselės šalia, kai daktaras konsultuoja ir apžiūri. Kažkaip jaukiau.

Mes jau ruošiamės punkcijai. Šįkart jau pasiimsim šaltkrepšį vaistams ir maistui, nes per tokius karščius ir patys vos neišsilydėm  doh.gif
Papildyta:
Man nuo ketvirtadienio 24 val. nieko negalima valgyti, tikiuosi gerti bus galima?


Sveikute smile.gif
gerti irgi negalimėjo...taip kad teks pakentėti, šlapimo pūslė turi būti tuštutė smile.gif
Atsakyti