Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

QUOTE(Glamour @ 2013 05 20, 01:30)
Na ką gi o mano geltonkūnis ar tai dar bile koks ten biesas sumažėjo, tai tikiuosi, kad šiam ciklui bus išnykęs jis visai. Sulaukiu mmm ir registruojuosi IVF. Ar yra kuriai T daręs IVF, jei kiaušidėje buvo geltonkūnis? Man T taikys trumpą protokolą.

QUOTE(Rute @ 2013 05 20, 10:11)
Glamour' man buvo geltonkunio cistuke susidariusi ir nepasisalino, tai T ja ispunktavo ir pradejom ta pacia diena stimuliacija, bet pas mane buvo ilga schema.  4u.gif


Man taip pat buvo cistelė, T ją punktavo ir taikė trumpąją schemą. Sėkmės! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2013 05 20, 02:30)
Aš pasidariau špargalkę pagrindinių terminų. Sunku buvo susišnekėti, į špargalkę žiūrėti nebuvo kada, bet susišnekėjome. Manau, kad nuo buvusių IVF aptarimo pradėti pokalbį būtų galima, o šiaip jis paklaus ko jam reikės.
Na ką gi o mano geltonkūnis ar tai dar bile koks ten biesas sumažėjo, tai tikiuosi, kad šiam ciklui bus išnykęs jis visai. Sulaukiu mmm ir registruojuosi IVF. Ar yra kuriai T daręs IVF, jei kiaušidėje buvo geltonkūnis? Man T taikys trumpą protokolą.

Gal kuri pasufleruosit, kiek man reikėtų latų su savimi turėti , jei visgi startuosime su IVF?



Na ziurint ar jau padaryti visi reikalingi tyrimai ar ne. Ir ziurint kokiom dozem stimuliuos. Manau 300-400 latu gali pasiimti, kad neritrukti smile.gif Bus vaistukam, ir jei reikes dar kokiem tyrimam smile.gif
Atsakyti
ačiū, mielosios, už kometarus 4u.gif

Na kas ten žino, buvau tik vienoje apžiūroje, liepė išsitirti nuo hepatito ir ZIV ir registruotis kai susirgsiu mmm IVF'ui. Dabar tik PRL hormonas kažkodėl pradėjo kilti,tai gal jį dėl visa ko patikrins.
Po jūsų komentarų žinau, ko tikėtis. Mano darinys 7 cd bvo 1x2 cm dydžio. Turbūt jį išpunktuoja kartu su folikulais ?
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2013 05 20, 11:41)
Po jūsų komentarų žinau, ko tikėtis. Mano darinys 7 cd bvo 1x2 cm dydžio.  Turbūt jį išpunktuoja kartu su folikulais ?

Man su atmintim visai blogai, bet atrodo, kad punktavo prieš pradedant badytis... g.gif Reikėtų paieškoti 1.5 metų senumo žinučių... blink.gif
Savo ruožtu noriu paklausti: važiuoti pas T prieš "eilinį" IVF'ą reikia per mm (2 c.d) ar prieš pat jas? g.gif
Atsakyti
Jei senai matėtės ir reikia aptarti planą bei tyrimus pasidaryti, tai manau, kad geriausia registruotis iškart po mmm. O gal dar nuspręs pasiūlyti kokią operaciją pasidaryti prieš IVF?
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2013 05 20, 22:30)
Jei senai matėtės ir reikia aptarti planą bei tyrimus pasidaryti, tai manau, kad geriausia registruotis iškart po mmm. O gal dar nuspręs pasiūlyti kokią operaciją pasidaryti prieš IVF?

Matėmės prieš 1.5 metų. Atsisveikinom pailsėjimui nuo visų nepasisekusių procedūrų ir bandymui pastoti natūraliai... smile.gif Jeigu nuvažiuosiu po mm, o pradėti IVF niekas netrukdys, tai jau vienas ciklas bus praleistas unsure.gif Gal vis gi važiuosiu prieš pat mm, jeigu viskas o.k. pradėsim stimuliaciją (man trumpoji visada) o jeigu kažkas bus ne taip, tada jau teks atidėti kitam ciklui... blush2.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
na taip gal tikrai taip protingiau wink.gif
Atsakyti
Žiūriu čia tyla, turbūt visos į kitose temose reiškiatės wink.gif
O aš va sėdžiu įsitempusi jau kelintą dieną, nes nežinau kada ateis mmm, kad galėčiau registruotis. Bijau, kad paskui nebūtų per vėlu, pavyzdžiui , jei susirgsiu šiandien vakare.
Atsakyti
Išsiiškinau, kad nereiks atskirai registruotis, gydytojas priims bet kokiu atveju, tai jei susirgsiu savaitgalį, pirmadienį iš pat ryto į Latviją lėksim.

Berods skaičiau, kad Latvijoj dauguma vaistų pigesni. O kur perkate ? Ar ten vaistinė netoli kokia yra? Gal žinote adresus vaistinių? Berods Gonalį pigiau LT pirkti. Ar tiks latviškas receptas? Įdomu ar Klaipėdoje nebus taip, kad reiks užsakinėti. Kad nelikčiau ant ledo be vaistų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2013 05 24, 15:32)
Išsiiškinau, kad nereiks atskirai registruotis, gydytojas priims bet kokiu atveju, tai jei susirgsiu savaitgalį, pirmadienį iš pat ryto į Latviją lėksim.

Berods skaičiau, kad Latvijoj dauguma vaistų pigesni. O kur perkate ? Ar ten vaistinė netoli kokia yra? Gal žinote adresus vaistinių? Berods Gonalį pigiau LT pirkti. Ar tiks latviškas receptas? Įdomu ar Klaipėdoje nebus taip, kad reiks užsakinėti. Kad nelikčiau ant ledo be vaistų  unsure.gif



Sveikute,
Gonali pigiau LV pirkti wink.gif vietoj viska duos, kokiu vaistu tau reikes ir kiek smile.gif Nereikes vaistiniu ieskoti smile.gif
Atsakyti
Ačiū meilės kibirkštėle 4u.gif
Puiku, kad viskas bus vietoje.
Atsakyti
mes visgi vakar startavome su stimuliacija IVF

Penktadienį vėl važiuojame apžiūrai.
Įdomu ar yra buvę kuriai nors iš jūsų, kad punkciją arba įsodinimą latviai atliktų sekmadienį?Aš tiksliai nesupratau kuri iš tų procedūrų, bet mums ji numatoma savaitgalį.
Atsakyti