Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

Buvau pas T uzpraeita sestadieni (13 d.) .Gydytojas pasirode labai pavarges.As tiesiog pagalvojau, kad jam sunku ( pagrinde visos nori patekti pas ji).Labai didelis kruvis.Turbut dirba tik su viena iseigine (sekmadieni). Tiek uzpreita , tiek praeita (vakar) sestadieni lauke labai daug pacientu. Ir beveik 95 procentai abu kartus buvo is LT.
Atsakyti
Na aš neabejoju dr. T kvalifikacija. Aš pati mačiau echoskope ta darinį. Mačiau du sulipusius vienodo dydžio apskritimus, viename jų buvo juoda dėmelė. Kadangi man ciklas sutrumpėjo ir po mmm labai ilgai tepliojo ir dėl tos dėmelės, tai ir buvo galima įtarti nedimdinį. Tas geltonkūnis sakyčiau per didelis. Aš tik apskritai tikiuosi, kad ten tik geltonkūnis, kuris sunyks pats,o ne kokia cista. Man buvo keista, kad negimdinis šalia kiaušidės gali būti, bet matyt tai reti atvejai. Šiaip daktaras negąsdino ir nedaugžodžiavo, tik norėjo tyrimais pasiremti.
Kol kas nenoriu nieko forsuoti, juolab, kad paaiškėjo, kad MB grikiukai labai suprastėjo. Tai bent mėnesį dar stabdom dėl IVF.
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2013 04 21, 11:22)
Na aš neabejoju dr. T kvalifikacija. Aš pati mačiau echoskope ta darinį. Mačiau du sulipusius vienodo dydžio apskritimus, viename jų buvo juoda dėmelė. Kadangi man ciklas sutrumpėjo ir po mmm labai ilgai tepliojo ir dėl tos dėmelės, tai ir buvo galima įtarti nedimdinį. Tas geltonkūnis sakyčiau per didelis. Aš tik apskritai tikiuosi, kad ten tik geltonkūnis, kuris sunyks pats,o ne kokia cista. Man buvo keista, kad negimdinis šalia kiaušidės gali būti, bet matyt tai reti atvejai. Šiaip daktaras negąsdino ir nedaugžodžiavo, tik norėjo tyrimais pasiremti.
Kol kas nenoriu nieko forsuoti, juolab, kad paaiškėjo, kad MB grikiukai labai suprastėjo. Tai bent mėnesį dar stabdom dėl IVF.


Ir as neabejoju jo kvalifikacija 4u.gif galbut tikrai gali buti su geltonkuniu visaip. Mano atveju, kai 2 skirtingi gydytojai ziurejo ir ji mate, ji ismatavo, tai sake, kad viskas ok, kaip priklauso.

Linkiu imanomai geresniu tyrimu rezultatu. Ir, kad IVF nenusikeltu pernelyg toli 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2013 04 20, 00:43)
simba0220,

Tai bus pirmas IVF. Tikrai tikėjausi ko kitko. Teko labai ilgai laukti, o sulaukus pokalbis vyko paskubom, buvo sunku man kalbėti, strigau, bet teko viską susakyti, gydytojas tyrimu neskaitė beveik. Echoskopijos metu rado darinį šalia kiaušidės, įtarė, kad negimdinis nėštumas. Todėl paskyrė išsitirti HCG, dar paėmė tepinėlį lytinėms ligoms ištirti, keletą hormonų. Šiandien jau žinome, kad tas darinys turbūt yra geltonkūnis. Labai gerai, kad buvome sugalvoję išsitirti vyro grikiukus, nors paskutinis tyrimas buvo darytas lapkričio mėnesį, nes šiandien sužinojome, kad labai sublogėję rezultatai. Taip būtume ir nežinoję, nes greičiausiai gydytojui būtų dar tikę turimi tyrimai. Šiaip jaučiamės pasimetę. Planas kol kas tik toks, kad kai apsisprendžiame, skambiname registruojames ir pradedame, prieš tai dar reikes kelis tyrimus pasidaryti.



Na mano atveju kitaip buvo... Tyrimus visus perziurejo po viena, i visus klausimus atsake, niekur neskubejo. Ehoskopu paziurejes iskart pamate policistidines, ko lietuvoj gydytojai nei vienas nemate, tik po LP pasake, kad kiausides panasios i policistidines. Padare vyrisku hormonu tyrimus, apie kuriuos LT niekas net uzsimines nebuvo. Ir aisku, jie sukile buvo. Dar bandziau klausti, ka jie daro, ir gal nebus nieko blogo jei pradesim ir su tokiais hormonais stimuliacijas ( juk jie trukdo tik naturaliam pastojimui, o cia juk simuliuosimes), tai net girdet apie tai nenorejo, ir aplamai pradejo sakyti, kad jei su MB sperma viskas bus ok, tai nusimusim hormonus, ir gal natur net pavyks (nu bet apie ta natur tai as jam isreziau kad net minciu neturetu, atsibodo man tas natur bandyti jau 5 metus).

Tik vat su tuo laukimu pas ji, tai koma gali istikti, kai reikia laukti po kelias val....
Atsakyti
Meiles kibirkstele,


kokius vyriskus hormonus tyre?
Atsakyti
QUOTE(GingerBella @ 2013 04 21, 12:48)
Meiles kibirkstele,
kokius vyriskus hormonus tyre?


Manau, tuos pačius, kaip man, testosteroną ir androgestioną, jei teisingai parašiau. Jis visada juos daro.
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2013 04 21, 13:51)
Manau, tuos pačius, kaip man, testosteroną ir androgestioną, jei teisingai parašiau. Jis visada juos daro.



Tuos, ir dar viena... Dabar uzrasu neturiu, o mintinai neprisimenu... Zodziu man visi 3 uzkile buvo nerealiai, ypac tas andro.... smile.gif Bet nusimuso labai greitai ir gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2013 04 21, 12:53)
Tuos, ir dar viena... Dabar uzrasu neturiu, o mintinai neprisimenu... Zodziu man visi 3 uzkile buvo nerealiai, ypac tas andro.... smile.gif Bet nusimuso labai greitai ir gerai smile.gif


As susimaisiau. Galvojau, kad hormonus kokius nors butent vyrui tyre 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
prasau jusu papsakokit kaip jautetes po IVF? Ar ejote i darba, ar buvo gulimas rezimas? noriu zinot ka cia su darbu padarius, gal atostogu pasiimt, o gal uztektu ir iseiginiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moniika: 26 balandžio 2013 - 22:49
QUOTE(Moniika @ 2013 04 26, 22:46)
Sveikos merginos,
prasau jusu papsakokit kaip jautetes po IVF? Ar ejote i darba, ar buvo gulimas rezimas? noriu zinot ka cia su darbu padarius, gal atostogu pasiimt, o gal uztektu ir iseiginiu.

Labas,
Po punkcijos para ligonineje, jauciausi prastai, maude pilva, bandant eiti, pasidarydavo silpna ir aptemdavo akyse, taigi apie darba negali buti kalbos, silpna jauciausi dar keleta dienu, vis reikedavo prigulti. Po isodinimo iskarto vaziavome namo, blogumu nesijaute, kita diena galima buvo eiti i darba. Bet tokia savijauta buvo butent man, kitoms merginoms gal kitaip? Jei yra galimybe vistik geriau pasiimti atostogas nuo punkcijos iki isodinimo.
Atsakyti
QUOTE(Moniika @ 2013 04 26, 23:46)
Sveikos merginos,
prasau jusu papsakokit kaip jautetes po IVF? Ar ejote i darba, ar buvo gulimas rezimas? noriu zinot ka cia su darbu padarius, gal atostogu pasiimt, o gal uztektu ir iseiginiu.



po punkcijos abu kartu jauciausi normaliai (kai punktavo BAK, tai ta diena aisku neejau i darba, po punkcijos idejo man diclofenako zvakute-dar miegojau, taip gyd. sake, tai nieko neskaudejo, na silpnumas buvo-tai normalu po narkozes. O kai Embrionse, tai jokiu vaistu nedave, tai skaudejo pilvuka, bet pakenciama, istveriau ir be vaistu, pagulejau dar pusdieni, pavalgiau ir namo), kita diena i darba ejau. O 1 IVF po isodinimo buvau paemus nedarbinguma 2 savaitem (galvojau kad pagulesiu, pasisaugosiu, gal implantacijai bus geriau, bet IVF-nepavyko. O po 2 IVF ejau i darba kita diena, na darbas sedimas. Tai ir rezultatas toks pats. smile.gif net nezinau, kaip elgciausi per 3 IVF po isodinimo g.gif . Nezinau...
Atsakyti
GingerBella, ačiū už palinkėjimus 4u.gif
Meilės kibirkštėle, turbūt tau pasisekė pataikyti vizita, kada jis nebuvo toks pervargęs.
Mano hormonai visi prieš 1,5 metų daryti išskyrus PRL ir TTH. Testosteronas pas mane geras buvo, tai turbūt jis moterims tiek nesvyruoja kaip vyrams. Man tik androgestioną paskyrė ištirti ir jis pas mane normose. Ryt eisiu pas ginekologe Lietuvoje, pažiūrėti ar išnyko mano geltonkūnis. Negaliu aš ramiai sėdėti ir planuoti IVf, kai nežinau, ar jis pas mane išnyko, ar ne. MB vienintelis dabar šeimą išlaiko, tai reikia labai atsakingai laisvų dienų prašyti, o ir man įsidarbinimo klausimas komplikuojasi.
Atsakyti