Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

QUOTE(simba0220 @ 2013 04 10, 18:45)
Na  ziuresime  ka  jis  sakys  jei  riekes  tai  kazkkaip  reiks  bandyti  derinti  darba  ir  skraidymus  jau  apie  tai  kiek  kainuos  nebekalbu  akd  tik  butu  rezultatas, o  sakykit  Jums  jis  leido  pvz  skraidyti  po  punkcijos  po  isodinimo ar  po  siu  proceduru  apsistodavote  Lietuvoje  sakykite  jei  nepaslaptis  kokioje  salyje  gyvenate  mes  tai  airijoje. ir  lb  sveikinu Jus kad  laukaites  mazyliu , sirdi  lb tikiu  ka d ir  man  kad a nusisypsos  tokia  laime.
Tiesa  sakykite  kokai  kalba  bendravote  su  Treisu  ar  siaip  malonus  gydytojas.Padetu  bet  kokia  informacija, pastobos, patarimai. Aciu

na gal suderinsi tuos skraidymus pas ji, o kainuos tai manau nemazai, mes net neskaiciavom turejom tam skirtu pinigu ir negalvojom apie tai imdavom su vyru iseigine ryte isskrendam vakare parskrendam smile.gif , kai buvo punkcija tai gyvenome viezbutyje pacioj Rygoj, nes Lietuvoj butu mum neapsimokeje but, nes ir masina reiktu nuomotis ir toli vaziuot, per isodinima taip pat gyvenom viezbutyje apie 7 dienas(man sodino saldytus). mes gyvename Norvegijoje. vyras kalbejo su daktaru rusu kalba, nes as rusu nemoku, moku siek tiek anglu, bet ir vyrui buvo sudetinga susikalbet kadangi nezino tu terminu, bet siaip susikalbejo. daktaras man labai patiko, tik kad tyliai kalba vyras ausis istempes klausydavo biggrin.gif
aisku kad aplankys ir jus tas dziaugsmas, ir man visada atrode kad jau man tai tikrai niekada nepasiseks, bet pasiseke 10 metu laukem ir pavyko. linkiu ir tau labai labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuzyy @ 2013 03 26, 12:04)
Sveikos merginos,
Norejau pasiklausti, gal kuriai teko naudoti leidziama progesterona? Kur ji uzsakinejote? Pas mus LT nera, uzsieni neprivazinesi pirkti, be to receptu reikia. Parasykite kaip galima jo gauti i az? Aciu!

Ten kazkuri kalbejo apie DHEA, tai LV jis yra tik paprastas. Is anglijos klinikos gydytojo zinau, kad geriau vartoti DHEA mikronized ir pirkti is JAV  -ten jis labiau yra isgrynintas, tad veiksmingesnis. Gydytojas tai labai akcentavo. LV DHEA mikronized neturejo, pati siunciausi is jav, recepto nereikejo (o LV reikia): http://www.dhea.com/home.php?cat=249



O po kiek mg ta is Amerikos DHEA reikia pirkti?
Atsakyti
QUOTE(Olson @ 2013 04 10, 21:00)
na gal suderinsi tuos skraidymus pas ji, o kainuos tai manau nemazai, mes net neskaiciavom turejom tam skirtu pinigu ir negalvojom apie tai imdavom su vyru iseigine ryte isskrendam vakare parskrendam  smile.gif , kai buvo punkcija tai gyvenome viezbutyje pacioj Rygoj, nes Lietuvoj butu mum neapsimokeje but, nes ir masina reiktu nuomotis ir toli vaziuot, per isodinima taip pat gyvenom viezbutyje apie 7 dienas(man sodino saldytus). mes gyvename Norvegijoje. vyras kalbejo su daktaru rusu kalba, nes as rusu nemoku, moku siek tiek anglu, bet ir vyrui buvo sudetinga susikalbet kadangi nezino tu terminu, bet siaip susikalbejo. daktaras man labai patiko, tik kad tyliai kalba vyras ausis istempes klausydavo  biggrin.gif
aisku kad aplankys ir jus tas dziaugsmas, ir man visada atrode kad jau man tai tikrai niekada nepasiseks, bet pasiseke 10 metu laukem ir pavyko. linkiu ir tau labai labai  4u.gif

man vis dar neduoda ramybes ta pirma konsultacija pas Treisa Olson sakykit o kokius tyrimus atliko per pirma konsultacija ar is vis jokiu nes man kai dariauasi ivf lt visus tyrimus rekejo pasidaryti 2 c. d. o gal ir pas treisa pirmai konsultacijai reikejo uzsirasyti per mm
Atsakyti
QUOTE(simba0220 @ 2013 04 11, 19:34)
man  vis  dar  neduoda  ramybes  ta  pirma  konsultacija  pas  Treisa Olson sakykit  o  kokius  tyrimus  atliko per pirma  konsultacija ar  is  vis  jokiu  nes man  kai dariauasi  ivf  lt visus  tyrimus  rekejo pasidaryti  2 c. d. o  gal  ir  pas  treisa  pirmai konsultacijai reikejo uzsirasyti  per mm


niekaip nesuderinsi visu tyrimu i 1 diena. Nes juk gydytojas turi ir pacia apziureti echoskopu, pats vaizda gimdoje pamatyti. Tad tai turi padaryti ne per MMM. O dalis tyrimu daroma 3-5 c.d. tad niekaip siu dvieju dalyku nesuderinsi.
Atsakyti
QUOTE(simba0220 @ 2013 04 11, 19:34)
man  vis  dar  neduoda  ramybes  ta  pirma  konsultacija  pas  Treisa Olson sakykit  o  kokius  tyrimus  atliko per pirma  konsultacija ar  is  vis  jokiu  nes man  kai dariauasi  ivf  lt visus  tyrimus  rekejo pasidaryti  2 c. d. o  gal  ir  pas  treisa  pirmai konsultacijai reikejo uzsirasyti  per mm

per pirma koncultacija, tiesiog daug kalbejom , uztrukom gal 2 valandas, net nezinau kokia ciklo diena buvau bet tikrai ne per mm, jis pasiziurejo gimda ir kazkoki tyrima eme, tikrai nezinau koki smile.gif , o paskui jau vaziavom pas ji kada jis pasakydavo. teisingai Gingerbela sako per viena diena nieko neis suderinti, reiks dazniau vaziuot
Atsakyti
simba0220 , mes irgi jau visai netrukus pirmai konsultacijai vaziuosim. O man ciklo pabaiga, kitu laiku vietų nebuvo. Tai užregistravau vyrą spermogramos tyrimui, daugiau įtariu PRL ir PRG ištirs man, na gal ir dar ką nors. Man visus hormonus reikia kartoti, tai jau nusiteikusi kad be birželio prie IVF nepereisim.
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2013 04 15, 12:58)
simba0220 , mes irgi jau visai netrukus pirmai konsultacijai vaziuosim. O man ciklo pabaiga, kitu laiku vietų nebuvo. Tai užregistravau vyrą spermogramos tyrimui, daugiau įtariu PRL ir PRG ištirs man, na gal ir dar ką nors. Man visus hormonus reikia kartoti, tai jau nusiteikusi kad be birželio prie IVF nepereisim.


Tai butinai parasyk kaip sekeis bendrauti su Treisu ar radote bendra kalba nu kiek skaiciau geriausia tipo vaziuoti ciklo pirmpoje puseje bet jei kitaip neiseina ka darysi. O sakyk ten reikai uzsiregistruoti spermogramos tyrimui as galvojau kad ten atvaziavus iskart ir paskiria tai reisk skambinti uzsiregistruoti ir man siaip kad a vaziuojat jus me s tai parskrendam geguzes 20d.
Atsakyti
Mes jau rytoj važiuojame. Labai greitai laikas praėjo. Baimes vijame šalin. Kažkaip tikiu, kad viskas bus gerai. Aš dėl visa ko paskambinau užsiregistruoti spermogramai. Juk ir Lt ne visada biologė būna ir reikia užsiregistruoti. Manau , kad ir ten panašiai.

Afrodite 69, būtų gerai, kad neprireiktų daktarų pagalbos, bet kažkaip jau nebenorime nukelinėti gydymą nežinia kuriam laikui, bandymo pastoti natūraliai jau būta pakankamai,o iš procedūrų dar ne viskas išbandyta. Laikas ne mūsų naudai. Bandysime ieškoti sprendimų, bet neforsuosime įvykių.
Atsakyti
[quote=Glamour,2013 04 17, 11:46]
Mes jau rytoj važiuojame. Labai greitai laikas praėjo. Baimes vijame šalin. Kažkaip tikiu, kad viskas bus gerai. Aš dėl visa ko paskambinau užsiregistruoti spermogramai. Juk ir Lt ne visada biologė būna ir reikia užsiregistruoti. Manau , kad ir ten panašiai

Na palinkesiu sekmingo starto Jums rytoj link savo stebuklelio. Kelintas jusu bandymas ivf. Jei nesunku parasykite kaip sekesi Jums pokalbis su Treisu kokius tyrimus padare ir kokie tolimesni planai.Sekmes
Atsakyti
simba0220,

Tai bus pirmas IVF. Tikrai tikėjausi ko kitko. Teko labai ilgai laukti, o sulaukus pokalbis vyko paskubom, buvo sunku man kalbėti, strigau, bet teko viską susakyti, gydytojas tyrimu neskaitė beveik. Echoskopijos metu rado darinį šalia kiaušidės, įtarė, kad negimdinis nėštumas. Todėl paskyrė išsitirti HCG, dar paėmė tepinėlį lytinėms ligoms ištirti, keletą hormonų. Šiandien jau žinome, kad tas darinys turbūt yra geltonkūnis. Labai gerai, kad buvome sugalvoję išsitirti vyro grikiukus, nors paskutinis tyrimas buvo darytas lapkričio mėnesį, nes šiandien sužinojome, kad labai sublogėję rezultatai. Taip būtume ir nežinoję, nes greičiausiai gydytojui būtų dar tikę turimi tyrimai. Šiaip jaučiamės pasimetę. Planas kol kas tik toks, kad kai apsisprendžiame, skambiname registruojames ir pradedame, prieš tai dar reikes kelis tyrimus pasidaryti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glamour: 19 balandžio 2013 - 22:44
QUOTE(Glamour @ 2013 04 19, 23:43)
simba0220,

Tai bus pirmas IVF. Tikrai tikėjausi ko kitko. Teko labai ilgai laukti, o sulaukus pokalbis vyko paskubom, buvo sunku man kalbėti, strigau, bet teko viską susakyti, gydytojas tyrimu neskaitė beveik. Echoskopijos metu rado darinį šalia kiaušidės, įtarė, kad negimdinis nėštumas. Todėl paskyrė išsitirti HCG, dar paėmė tepinėlį lytinėms ligoms ištirti, keletą hormonų. Šiandien jau žinome, kad tas darinys turbūt yra geltonkūnis. Labai gerai, kad buvome sugalvoję išsitirti vyro grikiukus, nors paskutinis tyrimas buvo darytas lapkričio mėnesį, nes šiandien sužinojome, kad labai sublogėję rezultatai. Taip būtume ir nežinoję, nes greičiausiai gydytojui būtų dar tikę turimi tyrimai. Šiaip jaučiamės pasimetę. Planas kol kas tik toks, kad kai apsisprendžiame, skambiname registruojames ir pradedame, prieš tai dar reikes kelis tyrimus pasidaryti.



Sveika,
įsiterpsiu, matau, kad ne man vienai toks įspūdis susidarė, aš vakar pas T buvau, irgi nepatiko ir pokalbis, ir jo laikysena, bet aš pas jį jau dariau 3 IVF ir seniau tikrai taip nebūdavo, vakar jis buvo kažkoks nesavas.
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2013 04 19, 23:43)
simba0220,

Tai bus pirmas IVF. Tikrai tikėjausi ko kitko. Teko labai ilgai laukti, o sulaukus pokalbis vyko paskubom, buvo sunku man kalbėti, strigau, bet teko viską susakyti, gydytojas tyrimu neskaitė beveik. Echoskopijos metu rado darinį šalia kiaušidės, įtarė, kad negimdinis nėštumas. Todėl paskyrė išsitirti HCG, dar paėmė tepinėlį lytinėms ligoms ištirti, keletą hormonų. Šiandien jau žinome, kad tas darinys turbūt yra geltonkūnis. Labai gerai, kad buvome sugalvoję išsitirti vyro grikiukus, nors paskutinis tyrimas buvo darytas lapkričio mėnesį, nes šiandien sužinojome, kad labai sublogėję rezultatai. Taip būtume ir nežinoję, nes greičiausiai gydytojui būtų dar tikę turimi tyrimai. Šiaip jaučiamės pasimetę. Planas kol kas tik toks, kad kai apsisprendžiame, skambiname registruojames ir pradedame, prieš tai dar reikes kelis tyrimus pasidaryti.


As ne T kliente, bet seku naujienas apie ji, nes zadejau pas ji ateityje irgi bandyti, nes tiek gero buvau apie ji pasiskaiciusi.

Man uzkliuvo pasakymas, kad buvo rastas geltonkunis. Geltonkunis yra normalus darinys/procesas, kuris susidaro kiekvieno ciklo metu, kuris buna kazkiek dienu po ovuliacijos, jis labai gerai matomas echoskopu ir pagal tam tikro ciklo diena, jeigu butent tuo metu turi echo, gydytojai kaip tik jo ir iesko, nes tai rodo, kad viskas su ciklo/ovuliacijos procesu ivyko ir yra gerai. Tai kaip cia taip galima maisyti geltonkuni su negimdiniu nestumu? blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GingerBella: 21 balandžio 2013 - 00:06