Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

QUOTE(simba0220 @ 2013 03 03, 19:16)
Lb aciu  uz  atsakyma o  sakykite  gal  zinote  kada  treisas atostogauja vasara ir  kokiam  men  jau  vyksta  registracija  ne s keik  skaiciau  lb  dideles  eiles pas ji.

Kiek zinau jis siuo metu atostogauja iki kovo 11 d. 4u.gif taciau registruotis Jus jau galite paskambinusi ju klinikos tel.nr. 4u.gif as asmeniskai laukiau pirma karta tris savaites ax.gif kada vasara atostogauja nezinau, jei su juo bendrausite jis pats pasakys kada planuoja nebuti darbe 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnest: 04 kovo 2013 - 16:36
Gal kuri mergaite vaziuos sia savaite i Embrions? g.gif
Atsakyti
Mergaites, gal kuriai nors teko pirkti klinikoje Diphereline? smile.gif Kokia jo kainyte ten? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnest: 11 kovo 2013 - 14:37
QUOTE(Agnest @ 2013 03 11, 15:36)
Mergaites, gal kuriai nors teko pirkti klinikoje Diphereline?  smile.gif Kokia jo kainyte ten? g.gif

Anksciau 110 latu kainavo. Lietuvoje zymiai pigiau. As eurovaistinej viena karta pirkau uz 370 lt, kita karta uz 397 lt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pliuske: 11 kovo 2013 - 15:10
QUOTE(pliuske @ 2013 03 11, 15:06)
Anksciau 110 latu kainavo. Lietuvoje zymiai pigiau. As eurovaistinej viena karta pirkau uz 370 lt, kita karta uz 397 lt 4u.gif

Dekoju uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnest @ 2013 03 12, 13:44)
Dekoju uz atsakyma 4u.gif



o as Lenkijoje pirkau Diferilina, tai gavosi 220 Lt bigsmile.gif . Tinka musu Lietuviskas receptas. Tik pries vaziuojant ten, reikia susiskambinti su vaistine, bei ir FGonalis ten pigesnis nei Lietuvoje.

Merginos, gal kuri vaziuosite i Riga, man labai labai reikia vaistuku DHEA. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Delena @ 2013 03 19, 11:17)
o as Lenkijoje pirkau Diferilina, tai gavosi 220 Lt  bigsmile.gif . Tinka musu Lietuviskas receptas. Tik pries vaziuojant ten, reikia susiskambinti su vaistine, bei ir FGonalis ten pigesnis nei Lietuvoje.

Merginos, gal kuri vaziuosite i Riga, man labai labai reikia vaistuku DHEA.  4u.gif

Atsisiusk per biovea.co.uk-visokiu stiprumu yra 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Delena @ 2013 03 19, 12:17)
o as Lenkijoje pirkau Diferilina, tai gavosi 220 Lt  bigsmile.gif . Tinka musu Lietuviskas receptas. Tik pries vaziuojant ten, reikia susiskambinti su vaistine, bei ir FGonalis ten pigesnis nei Lietuvoje.

Merginos, gal kuri vaziuosite i Riga, man labai labai reikia vaistuku DHEA.  4u.gif



Jei nebus per velu, tai as kita treciadieni (t.y. kovo 27) vaziuosiu smile.gif
Atsakyti
HELP HELP ! Sveikos merginos , prasau labai labai pagalbos, reikia crinono, turiu tik rytojui. Gal kas vaziuoja i Embrions, parvestu man dezute , ar gal turi atliekamo ? Atsiskaitysiu. Lauksiu bet kokios informacijos. Aciu!
Atsakyti
QUOTE(_Brashke_ @ 2013 03 25, 18:40)
HELP HELP ! Sveikos merginos , prasau labai labai pagalbos, reikia crinono, turiu tik rytojui. Gal kas vaziuoja i Embrions, parvestu man dezute , ar gal  turi atliekamo ? Atsiskaitysiu. Lauksiu bet kokios informacijos. Aciu!



As treciad vaziuoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Delena @ 2013 03 19, 10:17)
o as Lenkijoje pirkau Diferilina, tai gavosi 220 Lt  bigsmile.gif . Tinka musu Lietuviskas receptas. Tik pries vaziuojant ten, reikia susiskambinti su vaistine, bei ir FGonalis ten pigesnis nei Lietuvoje.

Merginos, gal kuri vaziuosite i Riga, man labai labai reikia vaistuku DHEA.  4u.gif

Oho Lenkijoje kaip pigiau g.gif Dekoju uz atsakyma 4u.gif Jei tinka as vaziuoju sestadieni 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnest @ 2013 03 25, 18:08)
Oho Lenkijoje kaip pigiau g.gif Dekoju uz atsakyma 4u.gif Jei tinka as vaziuoju sestadieni 4u.gif


Sveikos merginos,
Norejau pasiklausti, gal kuriai teko naudoti leidziama progesterona? Kur ji uzsakinejote? Pas mus LT nera, uzsieni neprivazinesi pirkti, be to receptu reikia. Parasykite kaip galima jo gauti i az? Aciu!

Ten kazkuri kalbejo apie DHEA, tai LV jis yra tik paprastas. Is anglijos klinikos gydytojo zinau, kad geriau vartoti DHEA mikronized ir pirkti is JAV -ten jis labiau yra isgrynintas, tad veiksmingesnis. Gydytojas tai labai akcentavo. LV DHEA mikronized neturejo, pati siunciausi is jav, recepto nereikejo (o LV reikia): http://www.dhea.com/home.php?cat=249

Atsakyti