Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikinė kaukė, BTV

QUOTE(Jol @ 2017 11 05, 12:52)
17 ar tai 18, dar mokosi mokykloje. O kas dėl meilės, tai ji turi vaikiną, kuris yra aktorius ir padeda jai ruoštis „Kaukės“ pasirodymams, rašė neseniai biggrin.gif

Tai jei mokyklinė, gal mokytojų iškelta į padanges, žinote gi kaip būna su tais talentingais smile.gif O čia kai niekas nekelia, tai ir purkštauja smile.gif
Atsakyti
Edgaras tikrai pukiai pasirode tik savo specifinio balso jam neiseina paslepti. Bet siaip viskas gerai. Lasyte -super! smile.gif Paulius man visai patiko- itikinamas Dr. Alban, jau vien zodziu ismokimas ko vertas. Kazkaip komisija per daug ji kritikavo. Marius irgi gerai, Zygi si kart neblogai, bet ne taip gerai, kaip buvo su"I`m sexyan i know it" biggrin.gif Grazvydo balsas man pasirode labai panasus i Montvyo Na ugio tai nesumazinsi. Kotryna sakyciau labai vidutiniskai, nesuprantu kodel ja komisija taip gyre. Jai 17 metu , mano dukterecios klasioke. Neringa - labai gerai.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 11 05, 12:58)


praktiškai su viskuo sutikčiau žodis žodin smile.gif Tik Gabrielė man tokia labai pozityvi. Kad ir ne viskas gaunasi, visad su šypsena wub.gif O Lubys tai taaaip.. nuo pirmos laidos mano favoritas wub.gif Nėkart nenuvylė. Na, ir Stakėnas įkandin smile.gif
Neringa man kažkaip vis neįvertinta atrodo.

Papildyta:
QUOTE(Ner4Leo @ 2017 11 05, 19:30)
Grazvydo balsas man pasirode labai panasus i Montvyo


tik gal judesys toks labiau sulėtintas smile.gif bet, žinia, laiko judesiams tobulinti kur kas mažiau nei Montvydas turėjo.
Atsakyti
Aš irgi labai džiaugiuos už Edgarą. Tikrai padėjo atsiskleisti atlikėjui, nes anksčiau tai toks, kaip jau kažkas sakė, buvo "nei šioks nei toks". Nelabai buvo iš ko susidaryti nuomonę. O dabar kaip faina. Koks iš jo juokingas "modernas" išėjo biggrin.gif

O dar mane nustebino Alanas. Rimtai. Kartais taip gražiai pakalba, o atrodė plevėsa su savo tokiu juoku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramyra: 07 lapkričio 2017 - 11:55
QUOTE(ramyra @ 2017 11 07, 11:55)
Aš irgi labai džiaugiuos už Edgarą. Tikrai padėjo atsiskleisti atlikėjui, nes anksčiau tai toks, kaip jau kažkas sakė, buvo "nei šioks nei toks". Nelabai buvo iš ko susidaryti nuomonę. O dabar kaip faina. Koks iš jo juokingas "modernas" išėjo biggrin.gif

O dar mane nustebino Alanas. Rimtai. Kartais taip gražiai pakalba, o atrodė plevėsa su savo tokiu juoku.

Aha, Alanas labai subrendęs toks jau ir man atrodo smile.gif

Edgaras mūsų, tai grynai kaip ir Mantas Jankavičius. Tas pats fenomenas. Kai vaidina ne save, tai labai faini, gražuūs ir talentingi žmonės, pvz. Mantas kai Queen Tribute daro koks artistiškas! Ar Tadą Blindą, juk jis net ne aktorius manau? O kai jie abu vaidina save, tai pilkuma, tokie nuobodos unsure.gif
Matyt yra žmonės įdomūs iš savęs ir yra žmonės neealūs kopijuotojai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zeneta @ 2017 11 06, 14:12)
O dar mane nustebino Alanas. Rimtai. Kartais taip gražiai pakalba, o atrodė plevėsa su savo tokiu juoku.

O pastebėjote, kad pirmoje laidoje Alanas visus atlikėjus labai kritikavo, o vėliau pradėjo girti. Manau jam prodiuseriai pastabą padarė ax.gif
Atsakyti
Is vakaryskaste kauke smagiai su mama prisijuokem.
TOPAS NR 1- Algis Livetai- Gabrielei - "Linkius kad metai nenuzildintu tavo smilkiniu ir vejas nenupustu tavo plauku" Nu po sito tai su mama luzom is juoko, net iki asaru. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Zinoma prie to prisidejo ir Livija su savo palinkejimais kaip is sveikinimu koncerto. smile.gif
TOPAS nr2. Livija. - "Stasio Polvilaicio nemaciau , bet uztai isejo puikus Kucinskas. " biggrin.gif
Sikart nuskilo Kotrynai tikrai neblogai pasirode. Geriausiais jos pasirodymas per visa projekta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ner4Leo: 12 lapkričio 2017 - 15:32
Kalbant apie dalyvius tai Neringos Tina visai nieko. smile.gif Edgaras -Andrius Mamontovas: balsas - Liuks! isvaizda neitikino. Lasytes Vanessa Paradis tokia kazkokia juokinga buvo. smile.gif, Pauliaus Povilaitis tai kaip ir sake Livija biggrin.gif, Kotryna- labai gerai, nors dainos niekada nemegau. Diletos YVA - Liuks! smile.gif Labai linksmas ir smagus pasirodymas. Jampolskis- labai neblogai. Gabrieles Liveta na man labai juokinga buvo. smile.gif Grazvydo Ed Sheeran - tikrai grazesnis uz originala ir sudainavo neblogai. Zygio Radzis truputi parodija, bet Ir pats Radzis truputi parodija. Neisizeiskit jo gerbejos , jei tokiu cia esama. smile.gif
Atsakyti
Puiki laida, daug gerų emocijų, bet laimėtoja viau ax.gif Aš nesuprantu jos, nuoširdžiai ax.gif Kai buvo Rihanna, tai buvo per grubiu balsu, per vyriška, o kai čia netgi reikėjo to vyriškumo, tai padarė skystymėlį. Ir man nesvarbu, kad ji jauniausia ten ar kokia, kad jai nesiseka ir norėjo kažkasją tipo pamaloninti, bet neverta ji laimėjimo! Vat tongue.gif
Aistė tragiška biggrin.gif Visgi pasielieku prie savo numonės, kad reiktų labiau ūgius atitaikyti, o tai ten įžvelgiau mažytį tokį zuikelį besiraitantį, o kai Aistė ne mažytė, nu tai ir neatitinka dėl to, "riezvai" taip atrodo biggrin.gif Žiūriu režisierius jos nemėgsta, antrą vyrą davė. Maniau, kad Alaną gaus Gražvydas.
Tęsiant apie Gražvydą, nu šaunuolis, finalistas ir taškas. Kažin ar tas Sheeran gyvai taip sudainuotų pats? Atsiprašau jei taip, nesu girdėjusi, nesu mačiusi jo koncertų smile.gif
Mariuks kad fainas, neįsivaizdavau jo Seru. Moka tas mūsų kaimietuks maskuotis gerai bigsmile.gif Galėjo jis nugalėt. Sakiau, kad jis tikras Lemanas biggrin.gif
Edgaras šauniai, labai gerai atidainavo, tik nesupratau bajerio ar čia tik mums klipą jaunučio paleido, o jis jaunučio nevaidino ar kaip suprast. Būtų daug geriau, jei būtų subrendusį vaidinęs, skiauterę turėtų, o tai išvaizda nedaug atitiko. gaila, kad ne Miliauskaitę gavo.
Paulius. Nu ką Paulius, vėl nesiseka jam, nors šiaip vaizdas skoningas, judesį galima kai kada atpažint. Bet visgi aš už jį juodaodį biggrin.gif
Neringa man kažkodėl buvo tragedija unsure.gif Toks vaizdas, kad už Adelę jai kompensavo. Nu komiški judesiai, regis Tina jau ant tiek nesiskeryčiojo taip smarkiai į šonus biggrin.gif Ir balsas, nu khm khm. Varliškai kažkaip padarė biggrin.gif
Gabrielė man patiko iš judesių. Nu visiška Liveta, tik čiut kūdesnė. O Petras tai iš viso topinis buvo biggrin.gif Aišku, balsas kiek čaižokas.
Žygis biggrin.gif Nesupratau ko taip blogai įvertino, man tai tobulai bigsmile.gif biggrin.gif Tipo, kad su rankom ne taip grabiai palingavo? Vyras sako, kad Radži tiesiau, o tas kaip su šakėm nuleistom biggrin.gif Bet man labai patiko, užtat kokia nuotaika biggrin.gif
Dileta norma, visai įtikinamai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 12 lapkričio 2017 - 21:59
QUOTE(Monteverte @ 2017 11 12, 22:55)
Puiki laida, daug gerų emocijų, bet laimėtoja viau ax.gif Aš nesuprantu jos, nuoširdžiai ax.gif
Neringa man kažkodėl buvo tragedija unsure.gif Nu komiški judesiai, regis Tina jau ant tiek nesiskeryčiojo taip smarkiai į šonus biggrin.gif Ir balsas, nu khm khm. Varliškai kažkaip padarė biggrin.gif
Gabrielė man patiko iš judesių. Nu visiška Liveta, tik čiut kūdesnė.


kaip mano pačios parašyta biggrin.gif
Tinos parodija man irgi čia buvo. Gabrielė - puiki Liveta gavosi thumbup.gif Va Sheeranas man per aukštas, nors sudainavo gerai. Žinau, kad Edgaras būt buvęs visapusiškai tobulas Sheeras biggrin.gif
Yva - super. Edgaro balsas superinis buvo, bet su grimu kaip tai visai ne kas. Užsimerkus - kaip iš akies luptas Mamontovas smile.gif Seras Eltonas man ne visai Eltonas pasirodė. Turbūt todėl, kad jį labai mėgstu, tai prie Jampolskio radau kur prikibt - man jis išvaizda bitlą priminė smile.gif Paradis - ką aš žinau, na nesitampė ji taip tikrai. Kotryna neblogai, bet ne laimėtoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 13 lapkričio 2017 - 21:00
QUOTE(saintlina @ 2017 11 13, 20:58)
Seras Eltonas man ne visai Eltonas pasirodė. Turbūt todėl, kad jį labai mėgstu, tai prie Jampolskio radau kur prikibt - man jis išvaizda bitlą priminė smile.gif

man tai išvaizda suėjo, nors regis Mariaus ir veidas taip žiūrint daugiau siauresnis, bet kažkaip užmaskavo, kas platokas atrodė biggrin.gif o dėl balso, tai taip, kapotumo buvo, perdaug ištartos galūnės, pas Eltoną kai kur net priebalsės gale tarsi nukąstos, susiplaukę, bet kai Marius daugiau aktorius nei dainininkas, tai mažesnę jam kartelę keliu, todėl džiaugiuosi juo.
Atsakyti
Gera laimėtoja šį kartą, ne? Aišku, ne tokiomis piktomis akimis biggrin.gif bet gera smile.gif
Aistė persistengė, nu kam šitaip, ypač, kai originalas sėdi salėje unsure.gif Tegu džiaugiasi, kad jis neįsižeidė ax.gif Priedainius tai gražiai padarė, nu bet jau uždainiai. Vytenis paraziūga, kam jai dar tokį aukštą balą davė? ax.gif
Edgaro labai gaila, kad pakrito žemyn bendroje lentelėje ir vėl, nes jis niekada dar nepadarė prastai, visada buvo geras, o kad papuolė kažkokia nesąmonė, tai jis nekaltas. Aš tai pirmą kartą tą asmenį matau. Maniau, kad čia bus kažkokia atlikėja iš Maskvos, kokia gal Ujechal na načnoj elektrichkie biggrin.gif O čia. Nu kodėl jam Miliauskaitės Jūratės nedavė?
Dileta labai gerai, ypač jei nežinojo Žemaitytės.
Gražvydas labai fainai, tik balsas aišku ne tas. Bet labai gražiai vizualiai atrodė ax.gif
Paulius biggrin.gif Kaip Bon Jovi po 1000 operinio vokalo pamokų biggrin.gif
Žygis nežinau. Kažkaip man regis galėjo ir geriau, melodiškiau kažkaip sudainuot, sukalbėt ax.gif
Gabrielė labai gera. Būčiau net nesupykus, jei būtų laimėjus, nes regis visą koncertą parodė, o jei dar būtų šviesos tamsios, kaip siaubo filme, būtų gal dar geriau. Tikiuosi jai Nelly pavyks, tinka jai labai.
Marius biggrin.gif Aš pusę dainos isterišku juoku prasijuokiau, iki ašarų biggrin.gif Tai vadinasi gerai buvo biggrin.gif
Kotryna gerai, bet neiki galo. Aš ir šypsenos nemačiau kažkaip ir minkštumo nemačiau visgi. Tokia pasikėlus biskį Callas išėjo biggrin.gif

Keista man, kad Britney Spears Neringai nedavė, pagal ūgį, figūrą tiktų. Nemanau, kad Aistei gerai išeis. Bus panašiai kaip Šedžiuvienei, kojos visai ne tokios ir nėra vaizdo.
O kada gi Mariukui duos kokį popsą sušokti, Bieberį kokį, ką? ax.gif Susendino jį kažkaip be laiko ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 19 lapkričio 2017 - 12:47