Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikinė kaukė, BTV

Super šįkart smile.gif

Anžela vėl davė garo. Labai jai tinka dramatiški, juodi personažai tongue.gif
Rūta irgi fainai. Man patiko.
Nijolė šaunuolė, džiaugiuosi už ją, tikras berniukas tongue.gif
Tadas J. - nežinau originalo kaip jis ten elgiasi, bet kiek klipą parodė ir šiaip tai patiko, aišku.
Tadas R.- biggrin.gif nu labai neblogai, daug kartu turbūt repetavo biggrin.gif
Arvydas - stoto gal vos ir pritrūko, bet gana taikliai, aš net nesitikėjau, galvojau, kad jam nepavyks pagauti tokios garso, kalbinės manieros.
Vytenis - nu labai gerai, ką ten ir bepridurt.
Valentinas - o jau koks gražus buvo. Turiu slaptą simpatiją ilgaplaukiams wub.gif Bet gal išties truputį mažokai judėjo, reikėjo staigesnio judesiuko.
Laisva - atrodo viskas gerai, atkartota, bet įkūnijimo nebuvo. Balsas visai ne tas. Šį kartą neįtikino.
Karolina - super. Va kur jinai atsiskleidė 4u.gif

Atsakyti
Sveiki
Atėjau paieškoti bendros lentelės smile.gif
Pasakysiu tiek , kad man atrodo , kad neįvertina šiame projekte Tado Rimgailos nu kai kurie jo pasirodymai superiniai, kaip ir vakarikštis niu tikrai ne 4ar ten 5 balams kaip parašė Pauliukaitis verysad.gif
Labai patiko Anžela ir Carol šį kartą ;
Nijolei pasisekė su daina ir visai gerai kaifavo biggrin.gif
Neblogas buvo Leontjevo balsas, bet ne judesiai;
Kitų ši kartą kažkaip negaliu vertinti nes nelabai originalus mačius smile.gif
Vilčinskui tai atrodo kažkaip specialiai krenta jo kartos alia atlikėjai biggrin.gif
Atsakyti
Aš pirmą vietą būčiau Andželai atidavus. Nijolė buvo gerai, bet ne taip gerai.
Leontjevas labai vykęs buvo :super
Laisva - nė pro kur. Pernai tas jaunas berniukas, berods, irgi buvo Mauručaitę išsitraukęs. Tai man daug labiau patiko.
Carol - vykusiai. Dar ir grimas ir persirengimas patiko. Pasistengė šį kartą.
Valinskienės judesiai buvo, ta maniera irgi buvo. Dar ūgis buvo.
Stakėnas irgi labai gerai gavosi.
Rūtos Lambada... Šokt moka, sudainavo gerai. bet va ne taip kaip tikroji atlikėja. Per švariai ir gražiai? Na, ne toks skambesys, ne ta nuotaika tarsi. Žodžiu, kažkas ne taip.
Tokie mano įspūdžiai.
Atsakyti
Nebepamenu į finalą eina tik 4 dalyviai ar 5? Penki būtų smagiau ir dviems be vietų būtų ne taip liūdna likti nei vienam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 12 12, 12:18)
Nebepamenu į finalą eina tik 4 dalyviai ar 5? Penki būtų smagiau ir dviems be vietų būtų ne taip liūdna likti nei vienam ax.gif

Finale 4 dalyviai.
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2016 12 12, 12:08)
Finale 4 dalyviai.

Baisoka ax.gif
Rūta ir Valentinas pelniau nei pelnytai, o abu Tadai blink.gif ypač Rimgaila ax.gif Vytenis buvo daug daug daug labiau vertesnis. Jis praktiškai niekada nėra padaręs nesąmonės kaip abu Tadai. Jau net Anžela vertesnė ax.gif
Bet ką gi, yra kaio yra, kur jau ten numylėtinis protekcija Rimgaila nepraeis smile.gif
Atsakyti
Jeigu dar Tadas J. tiek to į finalą keliaut, tai Tadui R. ten ne vieta. Tai gal šį kartą Rūtelė neliks antra? biggrin.gif
Atsakyti
Ruta ir ir Tadas J. tikrai verti finalo na gal dar Valentinas, nors jis man toks nesimpatiskas, kad sunkiai galiu i ji ziuret. smile.gif Vietoj Tado R. Galejo kokia Andzela ar Laisva ar Karolina patekt. Bet kas jiems i galva sove Sv. Kuciu vakara finala padaryt? Kodel neperkele i penktadieni ar sekmadieni butu daug geriau buve.
Papildyta:
Ruta ir ir Tadas J. tikrai verti finalo na gal dar Valentinas, nors jis man toks nesimpatiskas, kad sunkiai galiu i ji ziuret. smile.gif Vietoj Tado R. Galejo kokia Andzela ar Laisva ar Karolina patekt. Bet kas jiems i galva sove Sv. Kuciu vakara finala padaryt? Kodel neperkele i penktadieni ar sekmadieni butu daug geriau buve.
Atsakyti
Rimtai per Kūčias? Neužfiksavau. Išties keista. Bet yra kaip yra. Aš nekatalikė, tai man nieko smile.gif O artimųjų vėlės galgi nesupyks, gal kaip tik apsidžiaugs renginuku mirksiukas.gif
Atsakyti
gali rodyt kada nori, vis tiek tiesiogiai nežiūrėsiu biggrin.gif
Atsakyti
Aš tiesiogiai irgi nežiūriu, bet kai pas mamą būsiu, tai dėl jos būt gerai žiūrėti, nes ji poto nemokės per kompą susirasti. Ir šiaip, geriau jau kaukė eis, nei bus įjungta kokia be ryšio programa, o mama sakys, vaikeli, aš noriu žiūrėt, nebumbėk, ša, duok klausyt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 22 gruodžio 2016 - 16:13
Ko tylit? Vis dar švenčiat? mirksiukas.gif Kaip jums laimėtoja? Aš tai už ją kaip ten bebūtų. Moteris išties pasirodė labai talentinga ir prikolna. Tada J. dar spės savo šlovę pasigauti, jaunas dar. Taras R. mažiau vertas buvo, na o Valentinas susidūrė su tikra Lietuva - pažinčių ir giminių kraštu, matyt. Mažiau žinomas esi - pranašu nebūsi.
Atsakyti