Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikinė kaukė, BTV

QUOTE(Miškų avietė @ 2015 11 08, 13:13)
Man vakar dienos laida pakolkas buvo geriausia thumbup.gif  Jau Audrius su Vilium, kaip prijuokino biggrin.gif  biggrin.gif Nors komisija sunervino... Audrius ir Vilius TIKRAI nusipelnė būti daug aukštesnėse vietose. Na, taip Karina gerai padainavo, bet pirmos vietos jai nebūčiau skyrusi. Genytė visiškai neįkūnijo Pugačiovos, nepagavo jos manierų. Padarė kažkokią nevykusią parodiją ir apskritai man ji kuo toliau, tuo mažiau patinka. Jau taip raukosi, kai kas pastabą pasako ar mažesnį balsą skiria. Nemėgstu tokių arogantiškų žmonių blush2.gif Martynas padarė labai panašų balsą, Ineta irgi gerai įkūnijo, man gaila, kad ji šioje laidoje taip neįvertinama, bet kitą kartą su Liveta jai tikiuosi pasiseks labiau smile.gif

Visgi aš manau, kad ir Vaida talentinga. Mano galva, ji tikrai gerai įkūnijo tarkime Vitą. Tobulai. Tai reiškia, kad ji tikrai gali, tiesiog neatitaiko jai rolių.
Atsakyti
Nesakau, kad ji netalentinga, bet vakar jos pasirodymas tikrai vienas iš prastesnių buvo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miškų avietė: 08 lapkričio 2015 - 13:26
QUOTE(Miškų avietė @ 2015 11 08, 13:21)
Nesakau, kad ji netalentinga, bet vakar jos pasirodymas tikrai vienas iš prastesnių buvo smile.gif

Donato irgi, bet ar jis kaltas, kad negali taip mergaitiškai nuploninti balso? Jo balsas ne toks. Kodėl Viliui neduoda kokio Joe Cockerio? cool.gif Todėl, kad jam neobjektyvus Zvonkelis pataiko kaip draugeliui, žino jo galimybes, o į kai kurių kitų atlikėjų galimybes kažkodėl neatsižvelgia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 11 08, 13:57)
Martynas vėl neįvertintas, pritrūkta balų sad.gif Net uodegytės atkišimas atidirbtas thumbup.gif
Karina aišku puikiai, be komentarų thumbup.gif


Man irgi Martynas thumbup.gif . Na seniai ne niolika, bet kuo toliau tuo labiau žaviuosi tuo vaikinu. Rimtai žiūri į užduotis, neišsikabinėja. Jei ne kolegos davę 2 po 5 balus būtų berodz 4 vietoj likęs. Labai noriu, kad į finalą išeitų.

Per Rūtos pasirodymus vis vaikiną jos salėje rodo. (Kaip suprantu ten jos vaikinas)
Kažkaip po truputi po truputi jaunimas "senius" į vietą padeda.
Eisiu pažiūrėti dar karta visų pasirodymų. smile.gif
Atsakyti
Vakar dienos laidos topas man buvo Vilius Tarasovas. biggrin.gif Kai isejo i scena tai net nezinau kaip pavadint toki sutverima. Kazkaip taip tikriausiai atrodytu transvestitas-piratas, truko tik raiscio ant akies. biggrin.gif bet padainavo gerai, tik visa jo pasirodyma negalejau nustoti juoktis. Topas nr2 Audrius. Na tokia Mauruciate is jo isejo. Super! biggrin.gif thumbup.gif. Martynas buvo nuostabus. wub.gif Ruta taip pat labai patiko, gaila kad jos neivertino. smile.gif Ineta sakyciau per gerai ivertino. Violeta patiko. O Karina tiesiog nepakartojama buvo. first.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ner4Leo: 08 lapkričio 2015 - 15:34
QUOTE(Dzenete @ 2015 11 08, 14:43)
Per Rūtos pasirodymus vis vaikiną jos salėje rodo. (Kaip suprantu ten jos vaikinas)

Aha, matosi, kad iš naujo ja žavisi ir tarsi įsimyli smile.gif Tik sakyčiau toks kardinaliai kitoks nei sesutės išrinktasis smile.gif Gal ir gerai, ramesnis atrodo, gal nors vienai sesei pasiseks ax.gif
Atsakyti
Taip, ten rodo Rūtos vaikiną Dainotą Varną. Jie abu tais pačiais metais dalyvavo „Lietuvos balse“ ir susiburkavo.
Atsakyti
Pagaliau peržiūrėjau. Nerealiai laukiu kitos laidos, turėtų būti super thumbup.gif ši laida nelabai patiko. Per Audriaus pasirodymą visą prasijuokiau lotuliukas.gif Kodėl jam neskiria daugiau balų, taip neblogai pasirodo vaikinukas unsure.gif
Vilius gerai išgavo išraiškas biggrin.gif
Labai laukiu kitą kartą Martyno pasirodymo, įdomu kaip pasiseks, praėjusį kartą Eimučiui labai neblogai pavyko įkūnyti smile.gif
Ineta irgi manau juokingai pastrakalios biggrin.gif
Atsakyti
jau pavyko susidaryti nuomonę ax.gif
taigi, labiausiai patinka jaunimas: Martynas, Audrius, Rūta 4u.gif
abu Tarasovai, kaip gerai, kokybiškai bedainuotų ir pagautų įsikūnijamąjį, vis tiek balsu lieka Tarasovais...
prasčiausiai Genytė... dar Ineta man nelabai schmoll.gif
Karina stipri vidutiniokė
Jokūbui per daug tinkami vaidmenys iškrenta biggrin.gif
Donatas nenuspėjamas - arba labai gerai, arba labai blogai
Atsakyti
Pagaliau Martynas pirmoje vietoje.
Donatas labai vizualiai panašus atrodė, sakysit, kad tai ne jo nuopelnas, bet vistiek smagu žiūrėti pasirodymą kai viskas "čiki čiki" biggrin.gif
Atsakyti
džiaugiuosi už Martyną
pamenu, kaip jis man nepatiko, kai pasirodė talentuose, faktoriuje, balse ar kur ten... toks savim patenkintas gražuoliukas... bet kad vaikis suaugo, surimtėjo, talentingas ir rimtai žiūrintis į tai ką daro - ir ką gi, sena tarka būdama tirpstu prieš šį visapusiškai fainą vaikį biggrin.gif
Audriuko kiek gaila - nelabai ką jau galėjo daugiau ir išspaust
o daug negalvojus prasčiausiu šį vakarą matau Vilių
tik man rodos, kad Viliukas kiek patempiamas yra... g.gif
Atsakyti
Ką ten Viliukas, o Violeta rolleyes.gif Kokia bjauri ta komisija ir kokie korumpuoti, ypač Baukutė doh.gif Jei jau Viliukui kiek mažiau, tai Violetutei su kaupu, atlygina gi mat šeimutei doh.gif lotuliukas.gif
Vilius vienareikšmiškai šiandien prasčiausiai. Jis iš viso į Paškevičių buvo panašus, o jei Rondo, tai parodija. Nepavyksta jam kažkaip pastaruoju metu.
Violeta man irgi be kažkokio tais dielio įspūdžio, jinai ir gatava, balsas jos vistiek.
Karina sakyčiau normaliai, ką ten ir padarysi tokio. Nepadarė iki galo to naivaus veido.
Rūta nereali šaunuolė, labai jau jai pasisekė ir panašumas koks bigsmile.gif
Audriukui trūko tokio vidinio Sciapo biggrin.gif išsiviepimo. Na tas Stepukas man toks atlapaširdis, išsiviepęs (ne blogaja prasme), bet toks žmogus-šypsenėlė smile.gif Galbūt to net neįmanoma padaryti, nes Audrius nėra toks žmogus.
Jokūbas taip šauniai, šakės, visai kitoks buvo thumbup.gif Ko tie Lochnesos jam mažai duoda???
Ineta galėtų Livetos dublere būti bigsmile.gif Manau jai pavyko, tik Liveta vietomis gal mažiau kiek šypsojosi visgi g.gif
Nesupratau dėl Vaidos, man regis jai šiandien visai pavyko. Nu Lochnesos ta komisija tikrai biggrin.gif
Donatas, hm Donatas. Dažnai už jį sirgavau, bet šiandien manęs jis neįtikino kažkaip.
Kažkurioje kaukėje buvo geresnis Eltonas kažkas tais. Gerai, kad gavo rock kitam kartui, Dievas mane išgirdo.
thumbup.gif Martynas, aš tiesiog be žodžių, pagaliau jo žvaigždė išaušo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 14 lapkričio 2015 - 23:40