Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikinė kaukė, BTV

Tai gal Baukutė gyvenime rami, o štai televizijoje išsikrauna, energijos jai nestinga biggrin.gif . Man keisčiau komisijoje Radži atodo. Nesuprantu, ką jis veikia toje komisijoje? Gerai, Baukutė ir Stonkus aktoriai, vertina aktorinius sugebėjimus, Pauliukaitis režiserius, o Radži, norit pasakyti, dainavimą vertina? Iki gero dainininko jam dar toli ir, mano nuomone, vietoj jo galėtų koks kitas žmogus komisijoje būti.
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2015 11 02, 17:11)
Tai gal Baukutė gyvenime rami, o štai televizijoje išsikrauna, energijos jai nestinga biggrin.gif . Man keisčiau komisijoje Radži atodo. Nesuprantu, ką jis veikia toje komisijoje? Gerai, Baukutė ir Stonkus aktoriai, vertina aktorinius sugebėjimus, Pauliukaitis režiserius, o Radži, norit pasakyti, dainavimą vertina? Iki gero dainininko jam dar toli ir, mano nuomone, vietoj jo galėtų koks kitas žmogus komisijoje būti.

Manau, kad pažintys, protekcija kokia nors. Juk tai televizija. Arba praslysta dar tie, kurie moka labai įsiteikti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2015 11 02, 18:11)
Gerai, Baukutė ir Stonkus aktoriai, vertina aktorinius sugebėjimus, Pauliukaitis režiserius, o Radži, norit pasakyti, dainavimą vertina? Iki gero dainininko jam dar toli i

Žodis į žodį mano mintys. Dar nekartą yra sakęs, kad jam tik estrada patinka. kitokia muzika nesidomi ir nemėgsta. Tai kaip gali vertinti žmones, kurie daug daugiau metų scenoje ir daug daugiau pasiekę. Muzikinei pusei vertinti reikėjo paimti kažkokį atlikėją ar muzikantą, kuris daugiau patirties turi.
Atsakyti
Tai, kad šou dalyviai beveik visi profesionalesni už tą Radžį. Arba dainininkai, arba akademiją baigę aktoriai, o jis? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2015 11 02, 19:16)
Tai, kad šou dalyviai beveik visi profesionalesni už tą Radžį. Arba dainininkai, arba akademiją baigę aktoriai, o jis? blink.gif

O jis patinka Raisai ir dar keliems šimtams pensininkių biggrin.gif
Atsakyti
http://www.15min.lt/...a/71378/1645419
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2015 11 02, 22:14)

Man tai Martynas nerealiausiai thumbup.gif
Atsakyti
Vilius man buvo tai toks perauges nerangus East17-ynas. smile.gif O kai Stonkus pasake, kad nejudrus todel, kad atrodo lyg butu ketvirta grupes nary suvages, luzau is juoko. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif. Ruta superine buvo. Sitaip iskalus dainos teksta. Nerealiai. smile.gif Martynas irgi labai patiko, kaip zmogui nemokanciam rusiskai, tai irgi turejo sunku ismokt teksta, bet ismoko ir padainavo labai sklandziai ir tiksliai. matosi, kad daug pastangu idejo. smile.gif Donatas gerai susiziurejo ir balsas labai panasus buvo, Audriaus Selas pralinksmino, bet jam kaip ir Violetai ir stengtis labai nereikejo. smile.gif
Papildyta:
del komisijos tai Baukute, Stonkus Pauliukaitis gerai tinkami, bet nuo pat pradziu kai pamaciau Radzi komisijoj tai iki siol nesuprqntu ka jis ten veikia ir kokiu budu pateko. smile.gif Matyt Valinksko protekcija padejo. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ner4Leo: 04 lapkričio 2015 - 17:08
Bet juk Valinskas nėra šios laidos kūrėjas, o prodiuseriai patys pasirenka, ką pakviesti.
Atsakyti
Del Valinsko pajuokavau. smile.gif Kita vertus negali zinot kur ir kiek jis yra prisidejes.
Atsakyti
Miegat visos? biggrin.gif
Vėl kiek gerų emocijų, geriausias šiuo metu LT projektas wub.gif
Tik Zvonkų reiktų išrengt ir nuskalpuot umn.gif Donatui, tokiam gana rock žmogiukui paduoti Stano doh.gif Jis viską būtų gerai įkūnijęs ir panašų padarė, bet balsas tai visiškai ne tas. Zvonkau, liauliau, duok Donatui Nickelback ar kitą pakimusį balsą cool.gif Kaip ir Vaidai, nu nerealu tą Alą įkūnyti. Tikrai jai nė kiek netinka ir nepanašu, tai ko norėti, sėdėjo Vaidutė susiraukus visą laiką biggrin.gif Ko savo draugelkai Violetai nedavė Alos? Netgi labiau tiktų pagal figūrą, bet nedavė.
Martynas vėl neįvertintas, pritrūkta balų sad.gif Net uodegytės atkišimas atidirbtas thumbup.gif
Karina aišku puikiai, be komentarų thumbup.gif
Vilius šaunuolis biggrin.gif thumbup.gif Violetai labai atitiko thumbup.gif Tik kaip ją tokią kūdą palyginus padarė? huh.gif
Audriukas nerealus, tai Viktorijai dar iš jo pasimokyti reiktų tongue.gif Geriau sudainavo tongue.gif Kada gi jį tinkamai įvertins? g.gif
Rūta visai gerai.
Jokūbas buvo toks kitoks, išėjęs už savo ribų, šaunuolis thumbup.gif nors galvojau, kad jis Sex Bomb dainuos. Būtų paėmęs visus, suklydo man regis ant dainos smile.gif
Ineta irgi labai šauniai šiandien, labai jau gera Danutė biggrin.gif

Kaip sulaukt greičiau sekančios laidos? wacko.gif
Atsakyti
Man vakar dienos laida pakolkas buvo geriausia thumbup.gif Jau Audrius su Vilium, kaip prijuokino biggrin.gif biggrin.gif Nors komisija sunervino... Audrius ir Vilius TIKRAI nusipelnė būti daug aukštesnėse vietose. Na, taip Karina gerai padainavo, bet pirmos vietos jai nebūčiau skyrusi. Genytė visiškai neįkūnijo Pugačiovos, nepagavo jos manierų. Padarė kažkokią nevykusią parodiją ir apskritai man ji kuo toliau, tuo mažiau patinka. Jau taip raukosi, kai kas pastabą pasako ar mažesnį balsą skiria. Nemėgstu tokių arogantiškų žmonių blush2.gif Martynas padarė labai panašų balsą, Ineta irgi gerai įkūnijo, man gaila, kad ji šioje laidoje taip neįvertinama, bet kitą kartą su Liveta jai tikiuosi pasiseks labiau smile.gif
Atsakyti