Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikinė kaukė, BTV

Jo super laida, atrodo prisėdai ir baigėsi, nes geri dalykai greitai prabėga smile.gif
Klausykit, kas yra kad Martyną taip nuvertina, jau galvojau, kad jis laimės unsure.gif nu aišku,
Rūta-Eminem puikiai, nieko nesakau, kai visą dainą pamačiau, ji nereali šaunuolė, sveikinu ją,
bet tai Martynas antras turėjo būti. Mano vyras labai gerai žino Leontjevo pasirodymus, nuo vaikystės yra matęs, tai sakė praktiškai vienas prie vieno ir dainavimas, sako neatskirtų smile.gif Tai išties gaila Martyno, jei taip ir toliau jį nuvertins, tai ir į finalą nenueis doh.gif
Nors vis sirgdavau už Donatą, bet šį kartą nesupratau už ką jam davė? Juk ant tiek lengva jam buvo, nieko daryt nereikėjo tik iki skausmo žinomą dainą sudianuot ax.gif
Violeta tai neišėjo iš Mariah biggrin.gif Irgi perdaug gavo doh.gif Net nepajudino kiek kitaip rankų kaip Adele cool.gif
Vilius tai bliamba kaip cepelinas biggrin.gif Jiems su Violeta labai reikia apie sveiką mitybą pagalvoti, nes dabar vaizdelis kaip ant kebabų sėdėtų ir McDonalds smile.gif Suprantu, kad užsiėmę, bet tai nu... ax.gif
thumbup.gif Labai džiaugiuosi, kad pagaliau Audrius aukščiau, galėtų būti Selo dubleris thumbup.gif
Karina labai atitiko Onutę thumbup.gif
Jokūbui trūko garso, jis kiek persistengė su ta "nosimi".
Vaida tikrai kažkaip juokingai, nelabai pavyko.
Ineta-Barbie visai gerai, ką jau ten kitaip ir bepadarysi smile.gif

Kita laida irgi super nusimato pagal tai ką ištraukė, laukiu nesulaukiu wub.gif

Atsakyti
Nu jūs duodat... anąkart Donato išvaizda užkliuvo, šįkart Viliaus su Violeta. Normaliai žmonės atrodo, kokie dar makdonoldai...
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2015 11 01, 21:05)
Nu jūs duodat... anąkart Donato išvaizda užkliuvo, šįkart Viliaus su Violeta. Normaliai žmonės atrodo, kokie dar makdonoldai...

Ne, tai yra žmonės su antsvoriu ir tai yra blogai ax.gif
Atsakyti
Tikrai kad Martyno neįvertina, visada labai šauniai pasirodo. Tas pats kaip praėjusiais metais, Kvosčiausko neįvertino ir kiek pamenu jis į finalą nepateko, nors pasirodydavo tikrai šauniai unsure.gif Labai jau nepatinka komisija, nesuprasi ką jie ten vertina susėdę schmoll.gif O jau kaip Baukutės maivymasis erzina doh.gif
Audrius irgi šaunuolis thumbup.gif Praėjusį kartą Janavičius tikrai vykęs buvo,dabar Selas neblogai visai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 11 01, 21:14)
Ne, tai yra žmonės su antsvoriu ir tai yra blogai ax.gif


Jūs nejuokaukite kur pas Violeta antsvoris kojytes kaip modelio kudutes, o dėl pilvo nieko keisto vis dėl to du vaikai pagimdyti ir ne paauglyste kad šonkauliai matytusi
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 11 01, 21:14)
Ne, tai yra žmonės su antsvoriu ir tai yra blogai ax.gif

Svarbu kaip jie patys jaučiasi, ar yra sveiki smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2015 11 01, 22:11)
Tikrai kad Martyno neįvertina, visada labai šauniai pasirodo. Tas pats kaip praėjusiais metais, Kvosčiausko neįvertino ir kiek pamenu jis į finalą nepateko, nors pasirodydavo tikrai šauniai  unsure.gif  Labai jau nepatinka komisija, nesuprasi ką jie ten vertina susėdę  schmoll.gif  O jau kaip Baukutės maivymasis erzina  doh.gif
Audrius irgi šaunuolis  thumbup.gif  Praėjusį kartą Janavičius tikrai vykęs buvo,dabar Selas neblogai visai  smile.gif

Viskam pritariu drinks_cheers.gif Baukutė išties perdaug, tarsi kokia pagrindė zviozda cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Justmina @ 2015 11 01, 22:13)
Jūs nejuokaukite kur pas Violeta antsvoris kojytes kaip modelio kudutes, o dėl pilvo nieko keisto vis dėl to du vaikai pagimdyti ir ne paauglyste kad šonkauliai matytusi

Tai jei Violetos kūdūtės kojytės, tai kokios tada Karinos? Jinai antrą vaiką pagimdžiusi tikrai jums garantuoju tokio stambumo tikrai neturės kaip Violeta, galiu lažintis cool.gif
Ir tada anot jūsų kur čia tas grožis, jei kojytės kūdūtės, o pilvas yra? Šiaip tai čia neproporcija tada gaunasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 11 02, 00:10)

Tai jei Violetos kūdūtės kojytės, tai kokios tada Karinos? Jinai antrą vaiką pagimdžiusi tikrai jums garantuoju tokio stambumo tikrai neturės kaip Violeta, galiu lažintis cool.gif
Ir tada anot jūsų kur čia tas grožis, jei kojytės kūdūtės, o pilvas yra? Šiaip tai čia neproporcija tada gaunasi smile.gif

O man per "kudi" žmonės negražu. Ypač perlipe 30. Ką dabar daryt? Gal pas juos irgi su mityba kažkas netaip, ale čia laida ne apie maista ir dietas, but gerai ir neteršti tuom temos.

Del komisijos. Ka Pauliukaitis su Baukute veikia dar galiu paaiškinti, nu bet kiti du. Ypatingai Radži. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 11 01, 21:14)
Ne, tai yra žmonės su antsvoriu ir tai yra blogai ax.gif

O Dieve, nu koks jums skirtumas, kaip ji atrodo? Nebūkit turgaus zosė, kitoems gyvenimą aiškinanti.

QUOTE(Justmina @ 2015 11 01, 22:13)
Jūs nejuokaukite kur pas Violeta antsvoris kojytes kaip modelio kudutes, o dėl pilvo nieko keisto vis dėl to du vaikai pagimdyti ir ne paauglyste kad šonkauliai matytusi

drinks_cheers.gif

QUOTE(Monteverte @ 2015 11 01, 23:10)
Viskam pritariu drinks_cheers.gif Baukutė išties perdaug, tarsi kokia pagrindė zviozda cool.gif
Papildyta:

Tai jei Violetos kūdūtės kojytės, tai kokios tada Karinos? Jinai antrą vaiką pagimdžiusi tikrai jums garantuoju tokio stambumo tikrai neturės kaip Violeta, galiu lažintis cool.gif
Ir tada anot jūsų kur čia tas grožis, jei kojytės kūdūtės, o pilvas yra? Šiaip tai čia neproporcija tada gaunasi smile.gif

O man Karinos kūdumas perdėtas ir negražus. Visiškai nemoteriška: nei krūtinės, nei klubų. Kaip 5tokė mergaitė, be to Violetos ir Karinos sudėjimai absoliučiai skirtingi, bet šiaip tikrai ne jūsų rūpestis jų kūno dalys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2015 11 02, 02:25)
O man per "kudi" žmonės negražu. Ypač perlipe 30. Ką dabar daryt?  Gal pas juos irgi su mityba kažkas netaip, ale čia laida ne apie maista ir dietas, but gerai ir neteršti tuom temos.

Del komisijos. Ka Pauliukaitis su Baukute veikia dar galiu  paaiškinti, nu bet kiti du. Ypatingai Radži.  doh.gif

Karinos kūnas jai tinka, ji sportiška, ne nualinta ir pan. Tuo viskas ir pasakyta.
Papildyta:
QUOTE(Dzenete @ 2015 11 02, 02:25)
nu bet kiti du. Ypatingai Radži.  doh.gif

Stonkus labai šauniai būna susako, nei pridėsi, nei atimsi thumbup.gif O Radži man irgi norma, geriau iš karto tiesiai šviesiai nei su alpimu kažkokiu ar vos ne su pasibjaurėjimu kaip Baukutė cool.gif Suprantu, kad ji bando įtikti televizininkams, gal jai taip net liepia, pasinaudodami jos kalbumu, aktoryste, bet man kaip žiūrovei neskaniai tas susiklauso ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Miškų avietė @ 2015 11 02, 07:23)
O Dieve, nu koks jums skirtumas, kaip ji atrodo?  Nebūkit turgaus zosė, kitoems gyvenimą aiškinanti.
drinks_cheers.gif

Yra skirtumas, kodėl gali nebūti? Žmogus televizijoje, ant scenos sėdi. Tai ir krenta į akis ax.gif
Be to, kalba išėjo apie jos vyrą, kuriam koją jo stambumas ir pakišo, nes jis dėl to nesugebėjo taip pajudėti kaip jo kopijuojamas atlikėjas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 02 lapkričio 2015 - 09:47
Ai nežinau, man tai normaliai jie atrodo. Violeta, moteris virš 40, dviejų vaikų mama. Normalu, kad atrodo ne kaip -niolikos. Jai priekaištų neturiu smile.gif

Baukutė mane irgi erzina. Tas jos spiegimas, kvykimas, maivymasis, bandymas užgožti tiek dalyvius, tiek kitus komisijos narius - žiauriai neskaniai atrodo. Vienintelis laidos minusas yra ji doh.gif
Atsakyti
man Violeta - graži moteris. Visi apvalumai, putlumai vietoje. Nuostabiai atrodo thumbup.gif iš kur toks norėjimas, kad visi būtų pagal vieną nutašyti, tik kūdi, tik ploni, tik 60-90-60. nematau aš to antsvorio, į akis visiškai nekrinta. Visas tas kabinėjimasis prie išvaizdos primena "kad jau nėr prie ko prikibt, tai nors išvaizdą užkabinsiu" doh.gif
Atsakyti