Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikinė kaukė, BTV

Man Martynas šiandien labai, labai. Kažkaip jį vis komisija nuvertina. O Audrius tarkim dažnai gauna "su avansu"

Faina, kad nepamiršta senų atlikėjų ir grupių. Nors nesivaizduoju ka galima "Aqua" įsikūnyti bet man smagu girdėti 90' tūjų ir toliasnių keletos metų muzika prisiminti. Man lyg Aqua kasetė dar buvo pas mus. biggrin.gif
Atsakyti
Mano manymu, Ineta šįkart liko labai neįvertinta. Jos Irma buvo superinė, man labai patiko. Pirmą vietą būčiau davusi Martynui, antrą jai smile.gif O Genytė, sakyčiau, atvirkščiai - pervertinama. Šiandien išvis nieko gero. Dar tikėjausi iš Cicino daug daugiau, bet tikrai vangiai pasirodė, nors rolė labai dėkinga. Kitą kartą bus įdomu stebėti, kaip Martynas Leontjevą įkūnys. Man asmeniškai įdomiausi tie pasirodymai, kuriuos padaro ne tiek vienodus (kaip pvz Preslį, Carey), kiek juokingus, kaip šiandien Irmą biggrin.gif
Atsakyti
Martynas buvo super! thumbup.gif thumbup.gif Išgavo visą Bilano energiją, kažko prastokai komisija jį vertina... Mano nuomonė niekados nesutampa su komisijos:D
Ir Janonis neblogai pasirodo.
Donatas tikrai prastai. Taip pat nelabai mano manymu Karinai sekasi. Dainininkė ji puiki, bet su tokiais įkūnijimais silpnokai smile.gif
Taip pat Tarasovas per daug nesužavėjo.
Ineta kaip visada superinė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2015 10 25, 13:50)
Taip pat Tarasovas per daug nesužavėjo.
Ineta kaip visada superinė  thumbup.gif

Inetai parenka tokius personažus, kad daugiau vaidybos o ne dainavimo reikia. Bet šaunu reikia kažkam projekte pabūti "klauno" vietoj (gerąja prasme) nes ji visad nuotaiką pakelia. Tarasovai daugiau su balsu dirba. Vilius balsą pamėgdžiojo neblogai, o su išvaizda tai tokio personažo nelabai ką padarysi. Na be man kaip žiūrovui norisi šou. Tad vietoj Violetos kartojamos dainos atsisukau dar kartą paklausyti Martyno.
Atsakyti
Martynas ir Ineta yra labai artistiški, teatrališki. Audrius irgi talentingas vaikinukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2015 10 24, 22:07)
Man Martynas šiandien labai, labai. Kažkaip jį vis komisija nuvertina. O Audrius tarkim dažnai gauna "su avansu"

Faina, kad nepamiršta senų atlikėjų ir grupių. Nors nesivaizduoju ka galima "Aqua" įsikūnyti bet man smagu girdėti 90' tūjų ir toliasnių keletos metų muzika prisiminti. Man lyg Aqua kasetė dar buvo pas mus.  biggrin.gif

Tai kad kaip tik sakyčiau labai nuvertina Audrių unsure.gif Man tai jis buvo grynas Janavičius, tik be to galvos judesiuko, bet gal būtent toje dainoje, tame klipe jo ir nebuvo? Ir šį kartą, jei ne kolegėlės, tai jis kone paskutinis būtų doh.gif

Man tai vėl visi visi labai patiko, žiauriai visi šaunuoliai wub.gif tik jei išsakyti kritiką, tai Vaidai ne visai pavyko, nes pritrūko tokios vidinės energijos, didesnės šypsenos, kaip ir Donatui truputuką pritrūko. Kariną, jei vertinčiau visiškai vieną ir atskirai, tai sakyčiau gerai, bet kai aš mačiau pernai Šedžiuvienę Kofą, tai bliamba, Monika 100 kartų geriau ir įtikinamiau Kofą padarė.
Ir nesupratau žinokit Inetos unsure.gif net nusivyliau ja unsure.gif Ji juk aktorė, tai ką ji išsidirbinėjo? Labai neprofesionaliai elgėsi schmoll.gif Juk ne jos motiną nužudė, kad šitaip jau pliekti tą Irmą, tiek jau perdėti ir t.t. Aktorius žmogus, mano galvą privalo suvaidinti bet ką ir tiksliai ir negali prasiveržti jokie ten asmeniški dalykai cool.gif Aš kai buvau jaunutė, tai buvau Irmos koncerte, tai nieko panašaus Irma neišdarinėjo, netgi labai santūri palyginus buvo cool.gif Žodžiu, nusivyliau Ineta kaip žmogumi cool.gif

Martyną atskirai dar reikia pagirti, šaunuolis wub.gif Numeris buvo nerealus. Mano vyras yra savu laiku buvęs Bilano koncerte, tai sakė, kad Bilanas labai treniruotas, per visą koncertą juda, šoka, tai įkūnyti jį tikrai sunku.
Violeta gerai, panašiai ją aišku ir padažė, tik į klubus reikėjo kišti po pagalvėlę į šonus, nes labai nesižiūrėjo ta suknelė cool.gif bet nenorėjau, kad ji laimėtų, nes man tie dinamiški pasirodymai kaip Martyno, Audriaus, Rūtos atrodo daug vertesni pergalės ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 25 spalio 2015 - 22:01
Ka tik perziurejau lnkgo sestadienio irasa tai ispudziai tokie. Labiausiai patiko Ruta super isikunijimas. smile.gif Paskui Martynas - Bilanas. Isvaizda labai panasi tik truputi dainuodamas perspaude. smile.gif Audrius taip pat patiko manau komisijos liko neivertintas, nes ir padainavo gerai ir isvaizda tirai buvo panasus. Violeta patiko, bet manau per gerai ja ivertino, tikrai buvo vertesniu i pirma vieta. Jaul aukiu kada galesiu paziureti sekancia laida labai idomu kaip Ruta Eminema ikunys, kur ji savo krutine pades? biggrin.gif
Atsakyti
„Muzikinės kaukės“ užkulisiai ir interviu su kai kuriais dalyviais (nuo 21:40):
http://lnkgo.alfa.lt.../ziurek-kk2-701
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2015 10 30, 20:14)
Jaul aukiu kada galesiu paziureti sekancia laida labai idomu kaip Ruta Eminema ikunys, kur ji savo krutine pades? biggrin.gif

Išgirdau reklamytę per teliką, tai kažką ten sakė yo yo yo Lithuania ar pan., tai labai skystai nuskambėjo, neįdėjo tokio vyriško balso cinkelio unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Jol @ 2015 10 31, 11:26)
„Muzikinės kaukės“ užkulisiai ir interviu su kai kuriais dalyviais (nuo 21:40):
http://lnkgo.alfa.lt.../ziurek-kk2-701

Gerumas, tas Audriukas kad šaunuolis wub.gif thumbup.gif Sirgsiu už tą vaikį, labai jau jo neįvertina doh.gif
Atsakyti
Patiko, kad vakar daug atlikėjų buvo įkūnijama, kurių ankstesniuose sezonuose nebuvo. aš irgi Eminemui būčiau pirma vietą skyrus. TV šou norisi linksmybių, o ne melodramų.
Ineta pagaliau gavo ramų pasirodymą, o taip tai vis "kvailikės' vaidmenis gaudavo. Kaip ir Violeta kelis iš eilės panašius. Reikia įvairovės.
Atsakyti
mums irgi vakar labiausiai patiko Eminemas thumbup.gif aplamai uz Rutele sergam wub.gif

laukiu dabar Tarasovo-Jazzu lotuliukas.gif
Atsakyti
vakar buvo nereali laida thumbup.gif taip smagiai susižiūrėjo, taip patiko drinks_cheers.gif
Atsakyti