Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikinė kaukė, BTV

QUOTE(Jurgutėlė @ 2015 10 17, 22:24)
O kaip Karina gyvai atrodo,nes per teliką tokio kūdumo,kad atrodo tuoj perlūš ?

Gyvai labai kudute ir smulkute smile.gif
Atsakyti
Man vakar irgi Donatas labiausiai patiko. Gal todel kad nesavo noru teko dažnai klausyti Scooter ir nuo ilgo klausymo ėmė ir patiko tokia muzika(Brolis buvo didelis gerbejas )
Ineta pralinksmino. Vilių koki baisų padarė, gerai ,kad vaikai nematė. Violetai man atrodo,vis nepataiko su personažais.
Atsakyti
Nemačiau, buvau pas Džordžą wub.gif thumbup.gif
gaudysiu perfilmavimą ir sakiau neklausysiu tų kvailų komentavimų, laiką taupydama. Radžis geriausiai - trumpai ir aiškiai: patiko arba ne, be išvedžiojimų biggrin.gif
Atsakyti
Tokia laida buvo bigsmile.gif o niekas negiriat g.gif
Donatas genialiai wub.gif aš jau jį ir Cicinu matau thumbup.gif wub.gif
Vaida superinė buvo, geras berniukas, tik mažiau raukytis reikia biggrin.gif
Karina labai šauniai ir tiksliai
Audrius visai geras Džeksonas, nelabai ten ką geriau ir išspausi lietuviu būdamas smile.gif
Rūta geniali Yva, nežinau ko ten kam trūko ax.gif
Vilius norma, nors dainavo tai kaip Vilius biggrin.gif
Violeta norma, tik kažkaip atrodė pripūsta kaip balionas jos viršus doh.gif lotuliukas.gif
Martynas Povilaitis man irgi visai norma, kaip jau ten įmanoma jam geriau padaryt?
Ineta super, tik aišku dainavimo tai sunku klausytis biggrin.gif
Jokūbas man labai patiko, nepelnytai žemai jis šį vakarą.

Šį vakarą visi nepelnytai žemai, nes jie labai visi apylygiai, labai stengiasi įkūnyti. Lengviausiai tai Viliui sakyčiau buvo, makiažas juk ne jo nuopelnas, tai jau galėjo jam mažiausiai tada duoti, ne Jokūbui ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 10 19, 21:36)
Tokia laida buvo bigsmile.gif o niekas negiriat g.gif


Va va aš irgi galvoju.... ko čia tokie kuklūs pasisakymai apie šią laidą. Man turbūt ši laida pati geriausia šį sezoną pasirodė. Donatas, Karina - visiškai nerealūs!!! Ir šiaip visi pasirodymai labai taiklūs buvo. Man tik Inetos dainavimas žiauriai "ausis pjauna"...
Atsakyti
O jūs nepastebėjot, kad ta Rūta labai raukosi? Aš praleidau kas ji tokia. Aktorė?
Ji raukėsi gavusi Yva, dabar vėl raukosi gavusi Irmą g.gif Labai jau su charakteriu asmenybė, ne mažiau nei Vaida, ką? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 10 20, 10:42)
O jūs nepastebėjot, kad ta Rūta labai raukosi? Aš praleidau kas ji tokia. Aktorė?
Ji raukėsi gavusi Yva, dabar vėl raukosi gavusi Irmą g.gif Labai jau su charakteriu asmenybė, ne mažiau nei Vaida, ką? g.gif


Irmą gavo ne Rūta, o Ineta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(meddeina @ 2015 10 22, 14:41)
Irmą gavo ne Rūta, o Ineta ax.gif

Mano klaida, soriukas. tai įdomu kodėl Ineta taip susiraukė? Dėl tų vagysčių tipo ar dar bala žino dėl ko? g.gif
Atsakyti
Mano nuomone prasčiausiai šiame sezone sekasi Violetai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 10 23, 12:58)
Mano klaida, soriukas. tai įdomu kodėl Ineta taip susiraukė? Dėl tų vagysčių tipo ar dar bala žino dėl ko? g.gif

Gal kokie asmeniniai dalykai groja 4u.gif

QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2015 10 23, 16:08)
Mano nuomone prasčiausiai šiame sezone sekasi Violetai smile.gif

Sakyčiau, Tiną jai puikiai sekėsi įkūnyti, o kiti personažai labai šiaip sau. Pvz ta narė iš mango. Na, ką ten labai privaidinsi doh.gif
Atsakyti
Monteverte, va dėl Inetos 4u.gif

http://zmones.lrytas...es-parodija.htm
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2015 10 23, 16:52)

Aišku, dėkui 4u.gif

Tai va, dabar atgailauja biggrin.gif http://zmones.lrytas...si-tailande.htm
Atsakyti