Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras sveikuolių klubas

na o as kazkaip labai fainai jauciausi per sias kucias..apsirengiau suknyte,kur nesiojau sverdama 53kg-vyras tik akimis nuziurejo,ir pati save veidrodyje nuziuredama patikau sau blush2.gif tik vat kunas be rubu,man zavesio ir meiles sau dar neteikia...


fondiu mes turejom,ka nori zinot Andrea?Fainas daikciukas,romantiskiem pasizaidimam,arba su vaikais biggrin.gif
Papildyta:
Saldziu sapnu Armante,grazaus rytojaus 4u.gif
Atsakyti
Niekad akis nebuvo uz fondiu uzkliuvus, zinojau tik kad galima uogas ar vaisius mirkyt i sokolada ir paskanaut. O dabar gavom nuo anytos dovanu, tai nesinori nukist labai giliai i spintele. Gal galetum pasidalint kokiu skanesniu receptuku? mirksiukas.gif Dar pirma reikia nusipirkt kazkoki alieju ar pasta (?), kad liepsna liepsnotu. g.gif
Atsakyti
Dar biskeli atbegu, issimaudziau, ryt kiek veliau keltis tai ilgeliau pamiegosiu thumbup.gif

fondiu turiu, toki visai paprastuti, tai kolkas esam tik braskes su sokoladu valge blush2.gif siaip pasizaidimui fainas dalykelis smile.gif

saldziu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(@Andrea @ 2012 12 27, 23:44)
Niekad akis nebuvo uz fondiu uzkliuvus, zinojau tik kad galima uogas ar vaisius mirkyt i sokolada ir paskanaut. O dabar gavom nuo anytos dovanu, tai nesinori nukist labai giliai i spintele. Gal galetum pasidalint kokiu skanesniu receptuku?  mirksiukas.gif Dar pirma reikia nusipirkt kazkoki alieju ar pasta (?), kad liepsna liepsnotu.  g.gif



oi pas mane ne toks sustras blush2.gif pas mane kaitinasi nuo zvakes ir valgom vaisius visokius sokolade-mandru receptu nezinau blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus irgi ten paprastutis, bet kiek supratom, pilasi ten kazkas, jog degtu. Ne zvakute dedas. g.gif Niu tada reikes pasidometi. Ziurim dabar mes Grey's Anatomy per Fox Life, jau kelinta sezona ziurim, puikus serialas apie medikus, ju kasdienybe. Bet visi personazai labai nuotaikingi, prisijuokti iki soties galima, ir tos istorijos graziai parodytos... smile.gif
Atsakyti
oi tada nezinau del fondiu,pas mane tai zvake sildo.
Mes Hausa arba skaicius su vyru vis ziurim,irgi patinka,toks lengvas serialas thumbup.gif

mano mazoji ismoko buciuotis ir sakyt ate wub.gif wub.gif wub.gif ateina ir duoda ta slapia bucki..ech nepakartojami tie buciniai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Niu ir priplepejot per vakara bigsmile.gif smagu skaityt thumbup.gif

Andrea - praktiska ir Gera dovanele gavai biggrin.gif
Kas del mazyles zanduku, pamatysi bus alergija salciui.
Mums tas pats buvo.. Kaip tik vesiau patalpoje - jokio raudonio,
jei silciau - parausta veidas. Paaugo sunelis ir praėjo.

Armante - prajuokinai su ta balta spalva, nors tu ka lotuliukas.gif
Dėl pasidalinimo plauku kaukes receptuku didelis aciu, isbandysiu drinks_cheers.gif
Zinok, aš taip pat savimi labai nepatenkinta ir per sventes nekaip jauciausi
savam kune unsure.gif

Kaciau - vairavimas, tai vienas iš mano megstamiausiu uzsiemimu. Esi nuo nieko nepriklausoma, sedi ir vaziuoji. Greiciau mergyt, susiimk ir pirmyn pabaigti vairavimo kursu mirksiukas.gif

Atsakyti
Ka tik su mazaja grizau is.... priimamojo. doh.gif Vakare bevalgydama nukrito nuo kedes (ne vaikiskos, baro kedes) ant plyteliu. (nes ant savo vaikiskos kedes nenori, nori salia brolio but). Guzas ant kaktytes buvo, is nosies kraujas bego truputi. Ir tai laimingai baiges, nes krito su sakute (lengvai kepstelejo tik panosej). O beda tame, jog pradejo vemt po 3 val bemiegodama smarkiai. Galvojom -nieko rimto, gal nuo maisto kokio. Po 20min vel tas pats. Nu tai su greitaja ir islekem. Bet rentgena padare ir galvyte sveika. rolleyes.gif
Oj, Kaciau, kaip smagu tie bucinukai wub.gif Mano panelyte tai mandagumo isikunijimas - visada pasako LABA, ATIA, neiseina is patalpos, kol neatsimojuoja, duru neuzdaro. Ir valgyt negali, jei ant stalo koks trupinys ar lasas nukrenta ar seiinuko ner, jei rankyte issiteplioja biggrin.gif O buckiai ne tik slapi, bet ir skambus. biggrin.gif Tikras, tyras dziaugsmas tie vaikai.. wub.gif
Atsakyti
Labas rytas, lekiu darbelin bet negaliu neparasyt, Kaciau, jei neissilaikysi dabar su mokykla prapulsi!!!!!! Greit laikaisi teorija,as ismokau ir issilaikiau per nepilna savaite, nes neturejau pasirinkimo!!!! Turiu nuostabiausia instruktoriu pasaulyje, tik teorija iki vasario issilaikai ir pirmyn!!!!! Jokiu tingejimu, kai su dviems teks reisuoti nes mokykla, bus per velu. O del mokyklos gali buti problemu, labai geranmokykla ir vieta gauti labai sunku, dvi drauges uzrase, bet sake ner vietu, 37 vietoj viena berods g.gif tai rasyk i kelias, na ir ka be teisiu darysi, jei mokykla uz keliu kilometru, su lietingais orais, man vaiko gaila tempti per lietu, o paskui slapiai sedeti mokykloje, taip ir serga varliukai. Lekiu darban, pratesiu morala vakare mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Andrea-ojei kaip mazuliuke jus isgasdint turejo blink.gif aciu Dievui viskaxs laimingai baiges 4u.gif kaip ji siandien jaucias,kodel veme nepasake gyd? g.gif

Fanore-nuosirdus aciu Tau! Oi kaip reikia man moralo,oi kaip reikia krestelt gerai siknon! Tikrai dekui didelis,perskaiciau-nu ir galvoju,REIKIA cia ir dabar biggrin.gif
Zinau as,kad per daug islepinta esu MB...gyvenimas priverstu,ismokciau ir skraidyt turbut.Daug kartu susimastau,kad nezinia kaip gyvenimas susiklostys,kokia gausiu pamoka kada...kam man to laukt ir tik tada supanikavus kazka daryt...
as labai pykstu ant saves siuo klausimu,nes su teisem tempiu labai guma..ilgai jau.
Aisku nera man labai lengva,mano mazoji labai mamyciuke,as visad viena su jom ir tt..na pasiteisinimu atsiranda,bet kad laikrodukas jau man tiksi-ir tikrai gali but katastrofa kai i mokykla veziot reiks blink.gif doh.gif
Kaip tu per savaite sugebejai viska iskalt?Turbut tavo anglu kaip lietuviu? blink.gif mano kalba nera labai stipri,tai man kartais reikia gerai isiskaityt,kad suprasciau ko klausia manes.Bet pakankamai gerai teorija sekas,as kas vakara po kokia valanda pasimokau.Nu tik vat paskutine savaite isvis nesimokau..
Siandien nutariau,kad dabar vat visa ta laika,kol i naujus namus keliausim,skirsiu mokytis-juk visvien tvarkytis nieko nesitvarkysiu per daug,naujuos namuos ir dar negaliu nieko,nes neturiu raktu..

tikrai aciu Fanore,kazkaip paveike mane tavo postas.Dabar svarbu,greit neperdegt biggrin.gif

O del mokyklu,mes uzrasem i keleta,as girdejau,kad ten sunku pakliuti..Ech noretus,butu gerai,na bet jei nepakliusim tai ka darysi,paveziot metelius reiks.. g.gif
Atsakyti
Kaciau, daugiau nelauk, jau ir taip susidirbai, reiks imti 10 pamoku, o dar visai neseniai to nereikalavo! As neturejau pasirinkimo pries 4.5 metu, reikejo, nes pirma larta su ex buvom issiskyre, auto buvo ant mano vardo, vaikas mazas, darbas t.t tai ir ismokau, 4 dienas berods pasedejau, o streso nuo issiskyrimo, galva nedirba, bet ismokau, ir dabar neisivaizduoju gyvenimo be masinos, kaip be ranku. O anglu, taip kaip lietuviu, as jau kelinti metai net mastau ar meldziuos angliskai ax.gif bet tobulumui ribu nera mirksiukas.gif o del mamyciuku, vel pasikartosiu,vaikai buna tokie kokiems mes-tevai jiems leidziame buti, viskas turi buti ribose, neislepink per daug, vaikai turi moketi pazaisti vieni, kai mamoms reikia kitus darbus nudirbti, ar tiesiog pailseti. Neuzmirsk, kad vaikai auga greiciau nei mes isivaizduojame, ne uz kalnu darzelis,o zinai kaip sunku bus maziukei is 100% mamynukes i svetima buri? Zodziu buvimas tevais tai pastovus ieskojimas, sprendimu, sverimas uz ir pries, gerai blogai, per daug per mazai, ir to kiausinio tryniuko ieskojimas ir norejimas buti geriausiems, is tavo postu matau, kad esi 100% mama,ir gera, tik mokek paleisti ir neuzmirsti, kad visu pirma esi moteris, ir pavyzdys moters savo mergaitems mirksiukas.gif tikiuosi teisingai supratai, o del teisiu, tai pareik i kaiminyste ir visa kita susidelios i vietas mirksiukas.gif
Einu nagucius keisti, nauji arteja, ryt dar blakstutes laukia, uoj laukiu nauju biggrin.gif
Iki veliau pupos wub.gif
Atsakyti
aciu Fanore,uz tokius zodzius,uz paskatinima,uz upo iputima-uz viska thumbup.gif zinai zaviuosi tavimi kaip moterimi,tavo tvirtumu,tavo valia,tavo uzsispyrimu,atkaklumu thumbup.gif
Vat siandien visa diena mokausi teises.Ir kad ir kaip gal kvailai nuskambetu,bet esu dekinga tau.Ryte perskaiciau tavo posta,na susimastyt privertei. thumbup.gif

Del mamyciukes-visu 100proc sutinku ka parasei.Pati as padariau ja mamyciuke.Daugelis stebisi manimi,kad as del vaiku pametus tiesiog galva,kad visas gyvenimas,visas laikas tik joms,tik ju lavinimui,tik zaidimam su jom ir tt..Zinau jog tai per daug,kad nuskriaudziu labai save. Aisku nenoriu plestis labai kodel as tokia,tiesiog nezinau ka reiskia buti gera mama,nezinau kur yra ribos tarp geros mamos,tarp lepinimo ir tt.Nes neturejau pavyzdzio,augau praktiskai be mamos..Tad man cia didziausia gyvenimo mokykla,isbandymas.. Ir tikrai kaskart vis mokausi,ka padariau ne taip,ka vistik reiketu daryti kitaip.. Tad tikrai aciu uz patarimus,isidedu i galvele juos visus 4u.gif

prisiaugini blakstienas tu? ax.gif nagucius gal irgi? ax.gif
buvau labai ir as susidomejus blakstienu priauginimu.Brolio zmona buvo prisiauginus-tai wow,kaip lele atrode wub.gif wub.gif tik mano pacios blakstienos netrumpos,tankios ir tt-tai kazkaip ir pati nesiryzau. O nagucius buvo priauginus vyro sesuo,bet ne man nagai schmoll.gif as kai negaliu ramiai namuose isbuti,turiu kazka daryti,tvarkytis ir tt,tai greitai man jie nuejo lotuliukas.gif

Atsakyti