Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras sveikuolių klubas

nu suviliok suviliok Andrea,kad ir as uzsinoreciau vairuot lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes turbut namie per Naujus busim. Su mazais vaikais nelabai kur iseisi, o ir kviestis nesinori kazko, nes neiseis bet kada panorejus taip lengvai. biggrin.gif Vieniems geriausia. Isvargino kaledos labai.
Atsakyti
QUOTE(@Andrea @ 2012 12 27, 23:09)
Mes turbut namie per Naujus busim. Su mazais vaikais nelabai kur iseisi, o ir kviestis nesinori kazko, nes neiseis bet kada panorejus taip lengvai.  biggrin.gif Vieniems geriausia. Isvargino kaledos labai.


tai vat,kad su vaikais vel kitoks sventimas.Ypac tokiais maziukais,kai didesni vel kitaip...Nieko dar pasvesim,kai vaikai paaugs biggrin.gif
Atsakyti
Kaciau, prasom susirasti mokykla vairavimo ir MIKLIAI uzsiregistruoti. biggrin.gif Galima ir internetu, kad butu greiciau. biggrin.gif
Atsakyti
Andrea kokia faina dovana bigsmile.gif super, aisku tikrai isivaizduoju kaip nusiminei TA tikraja diena kaip sakai bent smulkmenele , bet visumoj ivertinus superine dovana, as jei galeciau tai baltut baltutelio naujo noreciau wub.gif wub.gif aplamai as dabar ant baltos spalvos pasinesus daiktu, telefonai ,namie interjere baltos daug, darbe kanceliarines priemones kiek imanoma visos baltos biggrin.gif kolege sako skylamusis ir tas pas ja baltas lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
pas mus kitokia tvarka Andrea del teisiu.Pirma savarankiskai ismoksti ir issilaikai testa-teorija,tada teises pilnas gali tik po 6men rodos ar 2metu (kaip ir keist zadejo),gali laikytis vairavima,ne greiciau blush2.gif ir tai grazuole,nesugebu..neprisiruosiu,tingiu..nezinau kas yra,cd turiu,bet nesimokau rimtai prisedus blush2.gif
Atsakyti
Ai Naujuosius mes irgi dar neaisku kur svesim, as vis tikiuosi,kad neateis mmm blush2.gif wub.gif bet jei ne gal ka linksmiau sumastysim, nors po darbu ka galima ir taip nez, bet kazka noriu, nes karta sumastem dviese buti tai nekazka schmoll.gif
aisku jei mazuciai vaikuciai butu kaip pas Jus tai man netgi labai faina atrodo, seimyna visa wub.gif ech ax.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif oj prajuokinai, Armante, su tuo skylamusiu.... Balta spalva ir man patinka. Mano virtuve praktiskai balta, tai labai ten man jauku - sviesu, svaru. smile.gif
O ta dovana, tai zinot... smile.gif Reikia kompo man mokslams, vakarais dalindavomes abu vienu. Tai vyrui be kompo ner ka veikt, vargsiukas. Taip ir uzmigdavo 22val. biggrin.gif Tai dovana ziurint musu abieju gerovei. lotuliukas.gif Sidabrines spalvos.
Atsakyti
o as pasinesus ant oranzines ir salotines-zalsvos lotuliukas.gif vat naujuos namuos,naujoj virtuvej,ziuresiu ka susiorganizuosiu su siom spalvom biggrin.gif
Atsakyti
O as savo megstamiausios spalvos net nezinau. Vasara visos ryskios, kuo spalvingesnes, gal isskirciau turkio spalva. Sia ziema dazniausiai juoda vaikstau. Bandau slept savo gerokai papilnejusius sonus. doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Niuva, o mano spalvu spalva tai ruda, balta va kaip minejau, zodziu spalvu spalvos cia mano rolleyes.gif

Andrea, tai neteisingai, taviskis cia dovanodamas tau kompa ir sau dalele geru emociju pasidovanojo, gero laiko prie savo kompiuterio ax.gif bet niekis, ateityje ir tu kazka tokio i savo puse sumastyk biggrin.gif
Papildyta:
Kas apie papilnejusius sonus unsure.gif jauciu ir as, kazkaip atrodziau sau grazesne kol nereikia kazkur rimciau pasipuosti, per sias kaledas tookia negrazi sau jauciuos, tokia tikrai baisi, rodos i veidrodi ziuret negaliu, papilnejus ir kunu ,ir zandais, nepatinka man taip, as save myliu jei bunu lieknesne, todel reikia eiti teisingu keliu verysad.gif

ech sia liudna gaida ir atsisveikinsiu, eisiu jau i dusa ir mieguciaus,labanaktis mergytes 4u.gif
Atsakyti
Kad geru emociju ir sau nepagailejo, tai faktas. biggrin.gif Bet smagiausia, kad jis toks lengvutis, o plotis beveik kaip iprasto, tik nera ten tu skaiciuku visu desinej.
Beje, gal kas naudojot ar turit fondiu?
Papildyta:
Labos nakties, Armante. 4u.gif
Nieko baisus, susiimsim ir apmazinsim tuos sonus. irnesakyk.gif Nes as irgi negaliu i save ziuret.
Atsakyti