Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras sveikuolių klubas

Na, as irgi tikiuos vienokios ar ktokios naudos is tos kaukytes 4u.gif

Aha, noriu ilgu plauku, nors man gal ilgi ir nera,kad labai tiktu, bet svajonetokia turiu juos uzsiauginti blush2.gif biggrin.gif

Oi dabar manieji trumpi, nes buvo man uzpernau toji kirpeja sugadinus plaukucius, tai vasara visai ik peciu nukirpo,kad galai grazesni butu, dabar dar kaip nueisiu paksutinius usgadintus sakysiu,kad nuskirptu ir poto jau vyks auginimas, siaip plaukus dabar palepinu tai tokie sveikesni grazesni jie 4u.gif

OI su tuo veikimu tai as irgi lyg ir tureciau ka veikt, bet tingiu ir nenusiteikus, pavakarosiu su pc ir i lova smile.gif
Atsakyti
Nu saunuole,Armante,kad palepini plaukucius 4u.gif
as paskutiniu metu tingiu zaistis ilgai su plaukais..gerai,kad genai geri,plaukai is prigimties stiprus,nes taip nepamenu,kada kauke naudojau blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, as jau po darbu, nereali savijauta biggrin.gif nuotaika is kazkur gera.
Maisto atzvilgiu, tai makalose siandien, tikkaloriju atzvilgiu norma, o dar sportuko ryte ir darbelio 6 valandziukes, tai geras nuovargio jausmas kunelyje, su taure vyno/sulciu prisesiu sakau pas jus. Jau po vakarienes, namuciai sutvarkyti, dar reiktu lygintis, bet itariu rytojui pasiliksiu, zygiuosiu lovyten anksciau laiko, stuburiuka pailsinti ax.gif
Kaciau neliudek,kraustaisi i geriausia rajona mirksiukas.gif pamatysi.

Papildyta:
Armante, kauke labai gerai, bet jei nori, kad greit augtu reikia vitaminu is saknu, kad isigertu, as kazkada rasiau apie vitaminus/papildus, kainuoja apie 170 lt bet panos liuks, berods Irmulia juos gere vadinasi, kaip matematikos kazkas is P raides, neatsimenu, bet jei i vaistine nueitumet paklausti, gal zinotu, balta pakuote su zaliu. Tai jei mano pukelius atgaivino, tikrai geri, nes as ju kelis esu vartujusi, tie vieninteliai padejo.
Atsakyti
Labukas Fanore, ziuriu ne as viena apie lovyte galvoju rolleyes.gif

Kas liecia vitaminus, tai nez, pinigu vis pagailiu, kazkaip atrodo netikiu as jais, bet idomu pavadinimas, paskaitinesiu, gal pribresciau nusipirkti jei tikria geri, vietoj kerastase priemoniu, nes tos irgi normaliai kainuoja doh.gif
dar turiu vilti, kad kaip lauksiuos turesiu galimybe uzsiauginti plaukus bigsmile.gif

Kaciau mano siaip jie auga lyg ir gerai, skustis negaliu, tik va tas sviesinimas juos nualina ir galai vis nuluzineja, tavo ir genai pavydetini ir dar spalvytemis nealini ir turi grozius thumbup.gif
Papildyta:
Fanore as jau googlinu biggrin.gif hmh idomu koks tas ju pavadinimas, tikriausiai ne pantogar g.gif priorin radau, turbut sitie ane thumbup.gif
Atsakyti
Fanore-tavo mergyte St Pauls mokykla lanko? g.gif As siek tiek ir del mokyklos pergyvenu.Uzrase buvom gi i viena,o dabar i St Pauls uzsirasem,gal duos vieta blush2.gif
Kad rajonas geras tai jau matos,tiesiog kai ipratus prie centro,reiks turbut laiko kol priprasiu prie cresento (kaip MB sake apie 10min pestute bus g.gif ).
Mane gi reikalas baisinis spaudzia,tik nezinau kas gerai i sikna ivairuos..gi teises reikia issilaikyti,ir jau tikrai tiksi tas reikalas,nes ir panelei i mokykla,ir visvien pestute su dviem neprilakstysi... o motyvacijos nulis ir nors tu ka doh.gif
Papildyta:
o del plauku,buvau susvaigus ir as dazyt,bet kirpeja atkalbejo.Noretus man kazko kardinalaus g.gif tik zinau,kad labiausiai tiks bet kokiu atveju,naturali mano spalva..
Atsakyti
kaciau apie teises mastai bigsmile.gif saunuole, aisku nebus lengva jas issilaikyti, bet poto kokia ponia busi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Kas del taviskes plauku spalvos, tai tokia turint nera reikalo ir dazyti labai grazus tavieji ir taip mirksiukas.gif

gaila apie tuos vitaminus nera daug atsiliepimu, itariu del kainos, bet jei geri tai dzin ta kaina bigsmile.gif
Atsakyti
o vitaminai tai tikriausiai PERFECTIL?teko juos gerti,tai neblogi visai.Nors as paprastus is BOOTS geriau,tai man efektas gal toks pats buvo,kaip tu brangiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Armante @ 2012 12 27, 22:53)
kaciau apie teises mastai  bigsmile.gif saunuole, aisku nebus lengva jas issilaikyti, bet poto kokia ponia busi  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Kas del taviskes plauku spalvos,  tai tokia turint nera reikalo ir dazyti labai grazus tavieji ir taip  mirksiukas.gif

gaila apie tuos vitaminus nera daug atsiliepimu, itariu del kainos, bet jei geri tai dzin ta kaina  bigsmile.gif



jau senai mastau,jau praktiskai ir ipusejau,iki teorijos laikymo truksta visai nedaug,praktiskai viska moku,vairuot bus sunkiausia ismokt,kazkaip nepasitikiu savimi,atrodo mano reakcija letesne ,nesusigaudysiu,ibombinsiu kam ir uzsibaigs lotuliukas.gif bet vyras jau ir masina zada,na tai reikia laikytis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2012 12 27, 21:54)
o vitaminai tai tikriausiai PERFECTIL?teko juos gerti,tai neblogi visai.Nors as paprastus is BOOTS geriau,tai man efektas gal toks pats buvo,kaip tu brangiu biggrin.gif


manau nea, perfectil nera tokie brungus kaip anie ax.gif
itariu sitie
https://www.google.l...GJ8W2hAertoDgBA
Papildyta:
Oi ir masina zada ir patogumas nerealus, turi galvot apie geriausia ir nebus taip baisu ax.gif
Lakstysi grazuole mamyte su masiniuku, dukriukus veziosi, savo reikalais, nu super bigsmile.gif
Atsakyti
oi jei tokia kaina tai tikrai ne perfectil,neuzmaciau pirma schmoll.gif
Atsakyti
Kacius klause ka dovaneliu gavau. blush2.gif Ogi gavau nesiojama PC, naujutelaitis, vos 1kg svorio (su trupuciu). wub.gif Gavau pries 2 savaites. Buvom susipyke (jau susitaikem lotuliukas.gif ) del to, jog vakar grize namo visi dovaneles savo pakavo, ir jis rado, o mano nebuvo. Sako, juk pries 2 sav gavai. Nu bet vis tiek,nors smulkmenele galejo... verysad.gif Tai labai nuliudau, o po to ir apiverkiau. Nes kiek pazistami, tuos 7m visad dovanelemis keitemis. Tai jis supyko, kad as del to supykau. doh.gif Siandien visa tai labai kvaila atrodo, bet vakar tikrai buvo liudnoka.
Kuke plaukams ir as sita isbandysiu. Nes savo plaukus nusikirpus dabar labai trumpa, baisiai nusiure buvo. Kas is to, jog ilgis buvo... Dar reiketu vitaminus gerti, ness dabar tik dulka spintelej, vis pamirstu.
Kur Naujuosius planuojat sutikti, mergaiciukes? friends.gif sokiai.gif
Atsakyti
joa butu gerai but nepriklausomai nei nuo oru,nei nuo vyro ,kur reikia ir kada reikia sedi ir vaziuoji,ir jokiu prasymu pavezt,ar jei lietus lyja-tai sedet namuose..
nezinau kazkas pasidare man,kad motyvacija pabegus..Gal nauji metai,nauja pradzia atnes kazka blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(@Andrea @ 2012 12 27, 23:02)
Kacius klause ka dovaneliu gavau.  blush2.gif  Ogi gavau nesiojama PC, naujutelaitis, vos 1kg svorio (su trupuciu).  wub.gif  Gavau pries 2 savaites. Buvom susipyke (jau susitaikem  lotuliukas.gif ) del to, jog vakar grize namo visi dovaneles savo pakavo, ir jis rado, o mano nebuvo. Sako, juk pries 2 sav gavai. Nu bet vis tiek,nors smulkmenele galejo...  verysad.gif  Tai  labai nuliudau, o po to ir apiverkiau. Nes kiek pazistami, tuos 7m visad dovanelemis keitemis. Tai jis supyko, kad as del to supykau.  doh.gif Siandien visa tai labai kvaila atrodo, bet vakar tikrai buvo liudnoka.
Kuke plaukams ir as sita isbandysiu. Nes savo plaukus nusikirpus dabar labai trumpa, baisiai nusiure buvo. Kas is to, jog ilgis buvo... Dar reiketu vitaminus gerti, ness dabar tik dulka spintelej, vis pamirstu.
Kur Naujuosius planuojat sutikti, mergaiciukes?  friends.gif  sokiai.gif



ooi kokia dovana thumbup.gif as puse dovanos gavau,kita dar keliauja-tai ziuresim kaip nustebins MB wub.gif
o naujus sutiksim vienos (kaip jau pastaruosius 4metus berods g.gif ).Bet pasidarysim svente,neliudesim biggrin.gif o kaip jus? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *k.a.c.i.u.s*: 27 gruodžio 2012 - 21:06
As kaip "sviezia" vairuotoja pasisakysiu, jog teises issilaikyt tikrai nesunku. smile.gif I pamokas kaip i svente eidavau. thumbup.gif Svarbu labai gera, faina instruktoriu susirast, kad sudomintu vairavimu. As savajam instruktoriui kaip dukra buvau sake. biggrin.gif Ir viskas ejos kaip sviestu patepta. Kaciui jau juokiaus anksciau: kaip gera vaziuot ten, kur nori, o ne ten, kur tave veza!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti