Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras sveikuolių klubas

Sveikutes 4u.gif

Vakar buvau pas gydytoja, poto mieste pasivaikstinejau, vakare grizus ruosiaus i darbuka tai ir neparasiau, Andrea super del matematikos thumbup.gif saunuole smile.gif

Ech smagi siandien diena buvo, pasiilgus jau buvau kolegu ir pacio drabo, praleke diena kaip vejas, daugiau nieko gero pas mane smile.gif

Atsakyti
Tai jau sveikute, Armante? 4u.gif Isivaizduoju, kad smagu grizt i darbuka. Atsibosta namie... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@Andrea @ 2013 01 17, 22:57)
Tai jau sveikute, Armante4u.gif Isivaizduoju, kad smagu grizt i darbuka. Atsibosta namie...  smile.gif



aha jau pasveikus ax.gif
kazkaip ir pasveikus, ir issiilsejus jauciausi, ir bendradarbiu pasiilgus.
Smagu,kad ryt jau penktadienis, atvarau visos jau laukia savaitgalio, o man tik pradzia dar biggrin.gif na, o kita savaite jau bus grizimas i realybe smile.gif

Kiek uzmeciau aki siandien nebloga tema buvo laidoj valanda su Ruta, reikes savaitgali internete perziuret, vis kazka sau atrasiu is ju tu istoriju 4u.gif

Oi eisiu jau tuoj link lovytes, grazaus likusio vakaro

P>S gaila Ineza retas svecias verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, prapuolusios visos.
O as bandau savo valia ir valausi organizma sulciu pagalba, drauge tokiu fainu rezultatu sulauke, sakau ir as pabandysiu, siandien antra diena baigiasi ir visai nieko sakyciau, svoriukas ridenasi, savijauta ok, tik as su nukrypimais kaip visada biggrin.gif vakar vakare Irmules batoneli suvalgiau ir paragavau sausainio, tik kasniuka dukriukas dave paragaut. Siandien jau zinau, kad aviziniu dribsniu pora sausainiu suvalgysiu, visa diena apie juos galvoju, net galva skauda, tai nori organizmas ir duosiu.
Viskas, einu mergaite kelt is vonios, apsivelkam patalyne ir lovyten filmuka ziureti, siandien dirbau, tai gryzusi pasikepinau karstoje vonioje ir toliau lepinsiuosi lovyteje 4u.gif ryt sekmadienis, viena tik iseigine.
Atsakyti
aha, ramuma čia... biggrin.gif nieko, pirmadienį sugužės mergeliukės thumbup.gif

Fanore, sakai, batonėlius kramsnoji ? geruliai, jie, ypač porą dieną padžiuvę , tai iš vis smagumas juos valgyti ! aš tai naujuosius grikinukus tiesiog pamėgau thumbup.gif be gliuteno (na negaliu aš tų baltų miltų produktų, teršia jie man ir organizmą ir odą... doh.gif tik vėl juos iš raciono išgyvendinti... reikia nemažai pastangų, bet valios, kaip žinia, užtenka ) , tik sakiau paeiksperimentuosiu su kokiu medumi išsikepti, kad vėl gi, kuo mažiau cukraus būtų ( nors nieko prieš kokoso palmių cukrų neturiu- patinka jis man thumbup.gif )
žalieji kokteiliai - tie mūsų tradiciniai "nebelenda" lotuliukas.gif tad kol kas pertrauka nuo jų... laikinai biggrin.gif

na ką, su svoriu pas mane kontrolė - tuo labai džiaugiuosi, lyginant vaizdelį 2 savaičių ir dabar - yra skirtumas, bet ne perdidžiausias bigsmile.gif tikiuosi, kad taip ir toliau bus.

vanduo kasdien- kaip būtinas dalykas, ir bet kuriuo paros metu... o taip, tenka ir kelis kartus per naktį keltis, kad troškulį numalšinti. biggrin.gif
Atsakyti
A pasiutot miarges bigsmile.gif kur prapuolet g.gif
As geriu sultikes, suvalgau viena kita energetini batoneli ir ridenu svoriuka, siandien 4 dienam savijauta liuks, jau ir oda pradeda valytis, zodziu esu patenkinta, ir toliau dar bandysiu 14 dienu plana, aisku su mano pakoregavimais, bet matant rezultatus, nesinori sustoti mirksiukas.gif
Lekiu i miesta, siandien iseigine, tai tvarkysiuos reikaliukus, bandysiu bent jau mirksiukas.gif
Iki vakaro, kad visos paskaiciusios parasytumet bent labas bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos 4u.gif kad jau Fanore nudave velniu tai ikisu nosi pasilabint. tongue.gif bizi siandien,ruosiuos dukrytes sventei-metukai mum siandien wub.gif pietums atvaziuoja Mb seimyna visa sveikint mazutes,tai ruosiuosi,tvarkausi-dar torta papuost liko doh.gif
O taip tai nieko naujo,su mityba irgi taip butu visai nieko-bet po sokolado plytele pagriebiu.Paskutines dienas lyg virusas kabinos,nugaros apacia skauda labai-tai nuotaikos tokios blush2.gif


Grazios dienos visoms!
Atsakyti
labas biggrin.gif

savaitgalis praėjo nepastebimai, ką čia, tiesiog pralėlė... pusę pramiegota, pusę darbo reikalais, pusę su draugais... MB vėl visai savaitei į komandiruotę išvyko... verysad.gif ech... jau ilgiuosi wub.gif

kukulis vartosi sau patenkintas, šią savaitę tyrimai įprastiniai nusimato , žiūrėsim kaip ten rezultatai, tikiuosi geriausių biggrin.gif


aš tai va, dabar duoną kepu biggrin.gif prancūzišką tradicinę bagetę, vėliau eksperimentuosi su begliuteniniais miltais ( kokiais grikių, ar avižų, ryžių) ax.gif


kaciau -laikykis, nepasiduok virusams faina diena pas jus šiandien thumbup.gif sveikinimai mažuliukei wub.gif

Fanore, gera pradžia - pusę darbo, taip ir toliau thumbup.gif
Atsakyti
Valgot jau merginos, ne kitaip, todel ir nesirodot g.gif
Na nieko, nieko, pavasaris ant nosies tuoj visos suguzesit mirksiukas.gif
Kaciau, su paveluotu pirmuoju tortadieniu tavo mazyle wub.gif 4u.gif klausyk, jau laikas tai kavutei susibegt butu, namucius susitvarkei, gimtadieni atsokai, tai jei laisva gali skambtelt siandien ar rytoj ir ar tu atbegsi ar as, dar turiu energetiniu batoneliu gabaoiuka paragaut lotuliukas.gif siandien namie busiu apie 5 nes prisiruosiau dovanota kupona kirpyklai sunaudoti, nes galiojimas baigiasi, tai galiukus kirpsiu, ir toliau naturalius savo auginsiu, paziuresim, ka airiukes sakys apie mano spalva rolleyes.gif
Vakar jau stogas kilnojosi, kaip norejau tikro maisto, tai vietoj vakariniu sulciu issiviriau tris mazus kiausukus, vaje koks dieviskas skonis wub.gif na ir pora batoneliu, tai cia jau taisykle.
Siandien penkta diena sulciu, ir ar as tokia kitokia, bet na kokios man jos visos skanios, o mano mergaitei tik kelios patiko g.gif ir draugei ne visos.
Na begu darbelin, patikrinsiu veliau kaip cia tie mano monologai laikosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Sveikinam Atile su pirmuoju gimtadieniu. wub.gif Is kudikystes izengusia i vaikyste.... wub.gif

As tai nuo siandien pradejau laikytis grikiu dietos (na kai noresiu kazko, tai sukrimsiu koki obuoliuka papildomai ar koki banana), nes tokia apsunkus jauciuos, pastoviai pilvas ipsustas, skauda, noris pailsinti organizma. smile.gif Ir nuo siandien pradedu P90X, noris to kruvio, raumenu maudimo. Tokios naujienos is manes smile.gif Savaitgalis praejo puikiai, su pussesere labai sauniai laika praleidom.
Liko tik vienas egzas ir tada 1,5 sav ATOSTOGOS!!! yahoo.gif
Atsakyti
Nu kas darosi!!!!! Ir vel ismirusios.
As nenuotaikoje nuo vakar, vel atkrito man viskas, todel tik pasigirsiu, kad susipazinome su Kacium, fainuole, kuuuudddaaaa, stipraus charakterio zmogutis, manau susigyvensim, ir kai as grisiu i savo senaja As, labai graziai bendrausim mirksiukas.gif
Iki pupos, einu laizytis zaizdu.... verysad.gif uoj kaip pavargau nuo tu nesamoniu, kada visa tai pasibaigs aaa?
Atsakyti
Fanore, kaip faina thumbup.gif nauja/sena pažintis wub.gif

o kas tau dabar, kad vėl po lapais kasiesi? console.gif

Kaciau, kaip mažylės tortadieniukas praėjo ? aš tik šią savaitę atsiėmiau siuntinuką, nušliaužiau iki pašto biggrin.gif

šiandien tyrimus sužinojau - na visai neblogai sakyčiau - viskas normoje thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti