Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras sveikuolių klubas

Labas rytas, as jau po kavos, ikisau nosi ir perskaiciau apie Kegelio pratimus, oi as dar pana buvau, kai apie juos suzinojau, tai koks 16 metu atgal lotuliukas.gif ir zinokit is patirties sakau, dalykas geras ypac pagimdziusioms mirksiukas.gif
Tikejimas g.gif as tikiu i dieva, ne i baznycia ir kunigus, pas juos nesilankau, bendrauju su dieduku tiesiogiai, kasdien dekoju uz viska, o kai sunku burnoju. O kalbeti sia tema truputi beprasmiska, tai neissenkanti ir daug zmoniu sukirsinanti tema ax.gif
Atsakyti
Labas rytas. 4u.gif Ir tikejimas dazniausiai atsiranda senstant. Tikrai, galima kalbet be galo, tai neissenkanti tema.

Eisiu ir as latte pasidaryti, vaisiai jau susigulejo skranduke. smile.gif Vakar neteko niekur vaziuot, tai kiek puraus sniegelio nuo masinos teko nusluot si ryta... biggrin.gif Grazi si ziema... wub.gif

Atsakyti
aš ir gi jau po vėlyvų pusryčių ( sutaršiau 3 gardžius geltonuosius kiwi ir 1 mandariną) priešpiečiams pasirinkau 1 didelį obuolį ir 1 dideeelę kriaušę - aš DIEVINU VAISIUS !!! wub.gif thumbup.gif - kas man tikrai visam laikui įsišaknijo -tai vaisiai iki pietų - ir tai vien maisto derinimo dėka thumbup.gif

beje, vėl iš naujo nagrinėjuosi Šeltoną bigsmile.gif

o pietums svarstau tarp croque monsieur ( nekoks maistelis - tai sumuštinių keksas) ir daržovių ... g.gif o gal vieną croque monsieur su šviežių salotų mix'u o vakarienei - virtos daržovės su chia sėklomis ( čia dėl magnio) ? bigsmile.gif

Fanore, o taip, kėgelio pr. - aš juos irgi senokai buvau atradusi, po to vėl pasimiršo, tada prieš pastojant vėl atkapsčiau biggrin.gif - visiems gyvenimo atvejams ir iki pastojimo ir nėštumo metu ir po jo thumbup.gif dar yra vumbildingas - kėgelio skaitoma lengvesni vimbildingo pratimai ax.gif ir svarbiausia nereikia nieko ypatingo, kad juos atlikti - gultin sėdint , stovint (čia sudėtingiau, bet irgi įmanoma) biggrin.gif tereikia, tik prisiminti ir vieną kitą seriją atlikti thumbup.gif

Andrea, žiema iš ties graži, tik kad ligų būtų mažiau - iš vis būtų pasaka thumbup.gif šiandien oras ramus - o tai labai džiugina wub.gif


o aš noriu tų sveikuoliškų kokosinių ledų su keptais bananais ... bet taip tingiu juos gaminti... nors visko turiu po ranka biggrin.gif
Atsakyti
Islaikiau!!!!! Nera matkes skolos!!!!!! ploja.gif 59.gif didis.gif Sitiek nervu kainavo, tiek asaru isliejau, o pasirodo - visai be reikalo. Is auditorijos isbegau net sokinedama! lotuliukas.gif Pasizadejau sau, jog kita semestra paplusesiu is peties ja besimokindama, jei islaikysiu - reiks vykdyt pazadus. biggrin.gif

Kramsnoju sumustini su agurku, buvau isidejus i univera i dezute, bet ramiai namie valgau. Skanumelis. smile.gif

Irmulia, gal recepteli kokosiniu ledu galetum imesti? Labai patinka kokosas. wub.gif
Atsakyti
na va, matai, kaip viskas gerai baigėsi thumbup.gif kartais mes pernelyg nuvertiname save ir savo įdėtas pastangas mirksiukas.gif

ledų receptukas

ten labai paprastas - kokoso pienas+ migdolų sviestas+medus+ cinamonas+ vanilė - aš juos gaminsiu iš kokoso kremo , nes jo daugiau turiu prisipirkusi biggrin.gif


gurkšnoju naminį migdolų pieną ( čia dėl kalcio, nes gyvulinio pieno taip gerti schmoll.gif jau nebegaliu.... viaukt... biggrin.gif ) - niam niam essen.gif


uh, šiandien daug raižymo ( sėdimas darbas) ... tai karts nuo karto pertraukas darau - jų metu uodegą vis pasuku, dubens kaulus pamankštinu, o tai kukulis užspardys iki negalėjimo wub.gif
Atsakyti
Wow, kaip gardziai atrodo! smile.gif Puiki ideja, nustebinsiu savo puske savaitgali (tuo paciu ir save, pakeisdama grietininius ledus). Nes kaip tik prase kokiu patiekaliuku is mano raciono. Dekui, Irmulia. mirksiukas.gif Tu visada taip megai gaminti, ieskoti idomiu sveiku patiekalu, ar tai atejo su gyvenimo budo pasikeitimu? smile.gif Nes man labai patinka tas sveikas maistas, bet ar to laiko gaila tiek skirti jo gaminimui, ar fantazijos, nezinau. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @Andrea: 16 sausio 2013 - 12:56
saldumynus aš mėgau gaminti nuo tada kiek save prisimenu biggrin.gif o kitų patiekalų gaminimas su savo mielu noru atėjo, kai keičiau gyvenimo būdą- tada ir atradau, kad man smagiau gaminti ne plovą, ar cepelinus, ar mėsos šmotą kepti, o pvz. salotas, garintą maistą, visokius daržovinius patiekalus thumbup.gif

žinok, tik iš šono atrodo, kad sveiko maisto paruošimas užima daugiau laiko nei eilinių patiekalų gaminimas. Čia kaip tik atvirkščiai : žymiai daugiau laiko sutaupau ruošiant kokius cukinijų/fetos kepsniukus nei kotletus ( beje, šių nesu kepusi savo gyvenime nė karto lotuliukas.gif nes tiesiog jų nemėgstu) thumbup.gif

arba daržovių kugelis - čia gal daugiau laiko, ( bet tikrai nedaugiau nei įprastinį bulvių kugelį paruošti) užtad koks rezultatas tiek ant stalo, tiek skrandyje virškinant, tiek vėliau savijautoje thumbup.gif

sveikesnių desertų gaminimas mane iš vis užkabino thumbup.gif yapč tie sveikuoliški ledai iš bananų arba kokoso pieno/kremo. visokie batonėliai - ten darbo visai nėra - op sumaišei, sumakalavai ir psio- jau gavata ragauti wub.gif

visokie keksiukai baltyminiai rutuliukai ir pan. taip, čia daugiau laimi nesveiki, tradiciniam skoniui skirti desertai- bet ten jau ir laiko tam spec. skiriu, ir tikrai ne kasdien. ax.gif

kaip MB sako : jau geriau gabalytis nesveiko, bet skanaus dieviško deserto, nei didelis gabalas sveiko, bet neskanaus deserto .. ir čia man tenka pripažinti - jis yra 100 % teisus biggrin.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif Kaip sekasi visoms?

Niu pagaliau aisku, kas musu mazylei - apyburnio dermatitas. Gydymas trunka kelis men, atsiradimo priezastys neaiskios (gali buti kremai, nors nieko nevaikisko netepam juk).

Ir siandien pasigaminau anakardziu krema/sviesta. wub.gif OJ, kokia laiminga! Kaip skanuuuu! Ir kaip gamyba patiko. wub.gif Kai maliau, teko ipilt kokosu aliejaus pora sauksteliu, maniau, kad nesusimals man ten. biggrin.gif

Kur visos prapuolet? gossip.gif
Atsakyti
wacko.gif maketuojam karsta.gif kukulis neleidžia dirbti doh.gif wub.gif

joa, riešutų sviestas - 100 % gėris thumbup.gif man dabar labai patinka makadamijų riešutų ( namie gaminu ) : jis nėra kietas, gaunais kreminės konsistencijos ,galima labai legvai šaukštu kabinti. tik savikaina truputį kandžiojasi, bet vis tiek smagumėlis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2013 01 17, 20:15)
wacko.gif maketuojam karsta.gif  kukulis neleidžia dirbti  doh.gif  wub.gif

joa, riešutų sviestas - 100 % gėris  thumbup.gif  man dabar labai patinka makadamijų riešutų ( namie gaminu ) : jis nėra kietas, gaunais kreminės konsistencijos ,galima labai legvai šaukštu kabinti. tik savikaina truputį kandžiojasi, bet vis tiek smagumėlis  bigsmile.gif


Beje, Irmulia, dar pasigaminau tavo grikinius sausainelius - greitai ir super lengvai. Tai tikras lobis (tik kita karta maziau saldinsiu, kiek per saldu buvo. Na gavosi, jog suvalgiau "salduma" (turint omeny mano 40 dienu), taciau tai naminis produktas ir tik paragavau, tai tarkim nesiskaito) biggrin.gif wub.gif Siandien kazkoks ikvepimas pagavo mane. biggrin.gif Ir dar nusiziurejus sveikuoliskus keksiukus, bet cia jau savaitgaliui - sveciams pavaisint. ax.gif
Atsakyti
faina thumbup.gif jie extriniai greiti sausainiukai wub.gif aš dabar kuriu planus juos vis kitaip gaminti ką nors keičiant ar/ir pridedant + naudojant tą patį bazinį pagrindą biggrin.gif

beje, o kokį cukrų naudojai? paprastą mirksiukas.gif nes maniškiai su kokoso palmių cukrumi, sakyčiau, vos vos saldūs gavosi essen.gif


cray.gif šiandien MB užstrigo oro uoste (dar bagažo neatidavė blink.gif blink.gif ) , dėl pūgos atšaukti visi iki vieno skrydžiai, tai šio vakaro planai nuėjo šuniui ant uodegos .... verysad.gif tikiuosi, rytoj oras bus palankesnis skrydžiams g.gif
Atsakyti
Oj, kaip nefaina.. verysad.gif Ir paciam nesmagu uzstrigti, ir tau laukti. Man patinka keliauti, tas lektuvo laukimas oro uoste, ta atmosfera, bet jau kaip nemegstu ore buti. .. scare.gif

Naudojau ruda cukru, apie kokosu palmiu cukru net girdejus nebuvau. blush2.gif Eisiu paskaitineti apie ji veliau, gal sudomins. smile.gif

Tai sakai kukuliukas siandien aktyvus? wub.gif Gerai gerai. biggrin.gif O nnumatoma data menesio gale ar prieky labiau? ax.gif
Atsakyti