Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras sveikuolių klubas

Oi tai svarbu Irmulia-gavai lapeli,vadinas siunta saugiai pasiekus jau jusu pasta thumbup.gif mirksiukas.gif o pasiimsi kada jau spesi,nesusalk tik,pasaugok save nono.gif
o gerias gi ne taip greit,ana pries kaledas siunciau-tai prasau jau kiek laiko.Durnai tik kad negavau abieju pakuociu iskart-isperka greit tas didziasias pakuotes (nes gaunas berods 10-8eur pigiau nei perkant po 200tabl) g.gif

mes irgi dabar geriam siek tiek didesnem dozem,kad nesusirgt kai aplink virusai siaucia ax.gif

del Palmers-tai man kvapai patinka labai,tau gal kai nestuke.gif erzina.
As pamenu besilaukdama nestuke.gif antros dukrytes,ismeciau savo ir vyro kvepalus mylimiausius-nes nebegalejau tiesiog kvapo pernest,erzino net lotuliukas.gif
Tesiant minti apie kremus,losjonus-tai isties jie sudrekina puikiai.Visa nestuma tepiausi Palmers nuo striju,ir pilvuko kazkaip netempe taip.O ir dabar dar vis naudoju tos pacios firmos losjona.Tik vat rankos jau reikia skubios pagalbos.Turbut taisos zasies oda(bent taip gyd pasake),tai ir sveitiklius naudoju ir spec kempine ir drekinu jau su eucerin (10-proc slapalo turinciu losjonu..na ir nepasakyciau jog gereja,ziuresim kaip toliau bus verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(@Andrea @ 2013 01 16, 00:59)
Kaciau, aciu.  ax.gif Tikrai, pacios nueitas kelias - pati geriausia motyvacija. Ir kai zinai, kad tai veikia, kad nieko nera neimanomo.  smile.gif (uztat per ta apsileidima suzinojau, kad as labai stipri tiek emociskai, tiek fiziskai). Mergytes zandukai negereja - vazelinas tik pirmas dvi dienas gal kiek apmazino, o veliau nieko gero. Ir A-derma tepem dvi pastarasias sav - jokio progreso. Rytoj pas dermatologa leksim 16val, tai giliai mintyse meldziuosi, jog pasakytu,kad jai yra ir kad israsyti vaistai veiktu... Nes jei taip ir toliau, dar kokie randai liks nuo to berimo...
O beje, kaip tavo vairavimo mokykla, Kaciau?  g.gif Ar judi i prieki?  rolleyes.gif Ir as tau siulyciau  rytoj ne i vonia listi, o begt is namu, pailset nuo tos aplinkos truputuka. Nes skaitant kartais atrodo, jog tu per daug uzsisedejusi namuciuose..  verysad.gif



Hm,idomu kas tada jai g.gif na tikiuosi jog gyd pasakys tikslia diagnoze ir pagaliau rasit gydyma,kaip padet mazajai grazuoliukei,puoselet savo grozi-veiduka biggrin.gif wub.gif

Teises tai mokausi,va ir dabar testus darau,ikisau snapa galvai pravedint,ir vel mokysiuos.O diena nera kada prisest,nes tik spek lekti kiek darbu darbeliu ir dar kiek ju laukia. doh.gif
Del vonios..ech rytoj turesiu pasitenkint vonia-nes vyras spinteles man tvarkys.Savaitgali gimtadienis -tai noris speti susitvarkyti.Kadangi virtuve ir estetinis vaizdas man svarbiau-tai aukosiu savo palakstyma,ir bus gerai ir vonia lotuliukas.gif wub.gif o taip vasari zada atskrist drauge i svecius,ir mano pusesere-tai gausiu siek tiek gryno oro ir as.Nes tikra tiesa,jog per daug uzsisedejus namuose..ir kas baisiausia,taip pripratau,kad ir keist nebesinori nieko,kol gerai nepamastau blink.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *k.a.c.i.u.s*: 15 sausio 2013 - 23:03
Kaciau, koks smagus nusimato vasaris... Tikrai prasiblaskysit. smile.gif

Mano meniukas:

latte
latte
2 bananai
miezines kruopos (tik su druskyte)
latte
juoda kava be cukraus (dabar)

Skurdus, bet nelabai norejosi valgyti siandien. ax.gif Taigi pirmoji diena be saldumynu. thumbup.gif Jau ir vyrui pasakiau garsiai, kad iki vasario galo ne kasnelio, tai sake, girdejo, kaip tevai uzsakinejo dviauksti torta gimtadieniui. lotuliukas.gif Jo jo sakau. biggrin.gif Kai jis dabar zinos, tai dar labiau uzsispirsiu ir is principo nevalgysiu. smile.gif
Atsakyti
Joa vasaris bus smagus wub.gif svarbu tik sveiki butume-o daugiau viskas susitvarkys. Pavasaris-galima pagastroliuot ir su vaikais daugiau,nebereikia sedet tarp tu 4 sienu,bijant tai vejo,tai lietaus,tai kokiu bacilu doh.gif

o meniukas thumbup.gif del saldumynu isvis saunuoliu saunuole,man ir prasom ta paslapti isduot,KAIP tai padaryt???nezinau kas uzmotyvuot del ju galetu lotuliukas.gif

Atsakyti
Kaciau, uzsispyrimas cia geriausiai veikia. Nors lengva sneket, kai dar tik startas, bet issukiai tikrai idomu. smile.gif Kazkada skaiciau, jog jei parduotuvej, pvz., vaikstai ir nori pirkt kokiu saldumynu, tai tiek, kiek jis kainuoja, namie ta suma pinigeliu isimest i taupykle. Ir po tam tikro laiko turesi ir padailejusia figuryte, ir nauja suknyte. biggrin.gif Nemotyvuoja dar? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(@Andrea @ 2013 01 16, 01:39)
Kaciau, uzsispyrimas cia geriausiai veikia. Nors lengva sneket, kai dar tik startas, bet issukiai tikrai idomu.  smile.gif Kazkada skaiciau, jog jei parduotuvej, pvz., vaikstai ir nori pirkt kokiu saldumynu, tai tiek, kiek jis kainuoja, namie ta suma pinigeliu isimest i taupykle. Ir po tam tikro laiko turesi ir padailejusia figuryte, ir nauja suknyte.  biggrin.gif Nemotyvuoja dar?  biggrin.gif



na jo uzsispyrimas tai nepamaisytu man thumbup.gif as velniskai uzsispyrus,bet ne ten kur reikia doh.gif lotuliukas.gif
del suknytes,neuzmotyvuoja.Rubai aplamai nemotyvuoja,gal kad galiu sau tikrai daug leist,jei tik panoreciau..daiktai kazkokie irgi ne...cia tikriausiai mano variantu,reikia paciai su savimi pasikalbejus nutart-ar saldumynai ar grazi figura.Nes tai vienintele mano duobe,kur as suklumpu.Galiu nevalgyt daug ko,bet vat saldumynu ne..Galvoju gal krauja issitirt reikia,gal ko truksta g.gif o gal tiesiog iprotis?
Atsakyti
As irgi taip pat - nevalgau labai daug produktu, bet va saldumynams "ne" pasakyt dar neatejo laikas, na uzeina momentais. Reikia moket atsirinkti gal tada. Rinktis geriau maza gabaleli, bet labai gero kazko. smile.gif
Na pats rubas gal ir nemotyvuos labai, bet uztat kaip atrodysi jame. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @Andrea: 15 sausio 2013 - 23:50
QUOTE(@Andrea @ 2013 01 16, 01:50)
As irgi taip pat - nevalgau labai daug produktu, bet va saldumynams "ne" pasakyt dar neatejo laikas, na uzeina momentais. Reikia moket atsirinkti gal tada. Rinktis geriau maza gabaleli, bet labai gero kazko.  smile.gif
Na pats rubas gal ir nemotyvuos labai, bet uztat kaip atrodysi jame.  smile.gif



na matyt g.gif nezinau as kai pamastau,tai uzstrigau dabar.Juk po gimdymo kg turejau likusiu,bet va nepatikau sau,buvo stimulas ir ne nepajutau kaip iki 55 nupurciau.O vat tas 55-matyt uzburtas skaicius,kai lyg ir noris mest,bet ir taip sau patinku doh.gif tai bandysiu tartis tartis su savim. Ir del saldumynu,nes valgau siaip graziai as,tik kartais pusrycius praskipinu-tai jau nera gerai..
Ir svoris man nei auga,nei krenta doh.gif Jau tuos 55 turiu,daugiau nei pusmetis g.gif
Atsakyti
QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2013 01 16, 00:24)


o meniukas  thumbup.gif  del saldumynu isvis saunuoliu saunuole,man ir prasom ta paslapti isduot,KAIP tai padaryt???nezinau kas uzmotyvuot del ju galetu lotuliukas.gif


mane labiausiai tai odos būklė motyvuoja mirksiukas.gif dabar nėra tokia kaip kad buvo , kai sąžiningai derinau maistą mirksiukas.gif tad nori nenori, tenka arba maistu mėgautis ir turėti ne kokią odą, arba valgyti sveikai dailiai ir džiaugtis skaisčia oda ax.gif
Atsakyti
Sveikos, prisikepiau Irmulios batoneliu .nu geris zinokites neispasakytas mirksiukas.gif
Ir pupeliu uzsimerkiau prisiskaicius, kaip skaniai Armante valgo, tai ryt pulsiu virt pietums.
Siandien suplakta mityba, nes turejau drauge sveciuose, airiuke, bet graziai maitinasi tai labai patiko tie batonelaii, beje riesutu miltu mufinai - jos receptas mirksiukas.gif
Pusryciai - 1.5 obuolio, seklos, jogurtas
priespieciai - apelsinas
pietus - 100gr 5grudu koses
pavakariai - latte
vakariene - kava su 2 saldainiais ir svieziai keptu batoneliu, ir dabar sedziu su arbata su citina ir gabaliuku to batonelio, zinau, kad velu bet per svecia susimaise man vakariene, o paskui ar i susirinkima del dukros komunijos ejau, tai esu alkana nors tu ka.
Andrea, ryt paziuresiu foto, jau pavargus, tai ryt pagirsiu 4u.gif
Kaciau, as irgi manau, kad uzsisedejai namie, t.y. su vaikais, reik atitrukti tau, nes dabar tik namas, vaikai, vyras, reikia tau jei ne darbo tai hobio kokio, ar to paties sporto, kad nors valandai atitrukti nuo tos rutinos, na nieko, susireguliuosiu as savo dienotvarke tada griebsim jauti uz ragu 4u.gif
O del tos lenkaites, tai mano drauges drauge, baisus dalykas, tokia jauna verysad.gif
Iki rytojaus pupos wub.gif
Atsakyti
Nusilakva naguciu tai labai atsargiai rasau 4u.gif

irmulia aciu uz patarima del tu pratimu, net nezinojau kas tai, pasigooglinau pasidomejau, propoguosiu , aciu 4u.gif

Daugiau nieko po meniu surasymo siandien nenusizengiau, tad atsisveikinu iki ryt.

Kas liecia oda tai ir manoji jau skaisteja, o buvo uzsitersus schmoll.gif
Atsakyti
Skaitau apie kriksnionybe ir viena mintis priverte susimastyti.... Zmogaus vaizduote sukure fiktyvu pasauli ("anapusybe"), i kuri perkele visa tai, kas paciame zmoguje kilniausio ir geriausio, bet ko stigo jo pacio aplinkoje - teisinguma, meile, taika, ramybe, geri, grozi. Zmogus gerasias savybes priskyre neegzistuojanciam Dievui, o save pradejo matyti kaip priesybe Dievui - menka, neteisinga, bloga ir t.t. Per religija zmones susvetimejo. Jei zmogus pats taptu Dievu, is esmes pasikeistu santykiai su zmonemis. Meile, kuri anksciau buvo skiriama neegzistuojanciam Dievui, dabar bus nukreipta i kitus zmones.

Ar tikincios jus? g.gif Ar susimastete kada apie tai?
Atsakyti
labas rytas wub.gif kukulis ramus šiandien, na dalinai, bet jau pati nekantrauju kaip laukiu tos dienos wub.gif ech... vežimukas su lovyte/lopšiuku ryt atkeliauja - galėsiu pataliukus bandyti pati siūtis - smagumėlis wub.gif

nea... vaškė su uogiene - negerai, pilveliukas išsipūtęs visą vakarą buvo.. taigi, palengva grįžinėjam prie grynų produktų ax.gif
ech.. aš vis paglostau preso pratimams skirtą spec. suolelį - kaip jo pasiilgau biggrin.gif

Fanore, nu fain, kad patiko javainukai thumbup.gif

Andrea, tikėjimas - tai antras biznis po naftos biggrin.gif daugiau ta tema nesiplėsiu, nes diskusijos čia yra be pabaigos mirksiukas.gif o filosofija - iš ties fainas dalykas, labai mėgau šias paskaitas bestudijuodama universitete thumbup.gif ir dabar karts nuo karto nusigiebiu kokį filosofą paskaitymui ax.gif

Armante, aš kėgelio pr. kasdien nemažiau 200 sutraukimų atlieku - jie superiniai thumbup.gif

Kaciau, agam, veiklos reikia thumbup.gif o sportas - būtų super, nes jis puikiai pailsina smegenis- atsigauni tiesiog wub.gif
Atsakyti