Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras sveikuolių klubas

Junciuk, laukia smagus vakaras bigsmile.gif
Kas del vakar, del sunkumu, atlaikem, tai yra labai sveikintina ir zinoma nera lengva, nes jei butu lengva visos vaikciotu kudutes, o toli grazu ... reiskias islieka tik stipriausi rolleyes.gif
Atsakyti
Ikeliau i musu albumeli savo didziausius pokycius. Net paciai sunku patiketi... smile.gif Didziausia motyvacija, kai pati zinai, jog viska gali pasiekti, tereikia truuuputi pasistengti. Rezultatai viska atperka. thumbup.gif

Junciuk, tu tai saunuole. 4u.gif Puikus savaites rezultatai. Gero vakaro jums su vyru. mirksiukas.gif
Atsakyti
Niuva ikvepta to klipuko paie sportui nera laiko biggrin.gif pamyniau elipsiuka 30min, poto issitraukiau dar kovo menesi pirkta kilimeli sportui padariau pratimu ir dar laiptais i antra auskta palaipiojau, visa tiesiog isprakaitavau, smagumelis wub.gif

Andrea bigsmile.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif ten ta blondine tu???
nesamone schmoll.gif biggrin.gif eina sau kaip graziai atrodei su ta mint spalvos suknyte jei kompas spalvu neiskreipia, nerealiai wub.gif nu tikrai ka kalbet ,kad rezultatai visai pakeicia zmogu, VISISKAI kaip kitas zmogus, sveikintina oro_buckis.gif saunuole
Papildyta:
Oi kaip slaunys atrodo no no pas ta blonde, atrodo neitiketina kai kuno linijos pasikeicia oi tu motyvatore bigsmile.gif
Atsakyti
Armante, taip, ta blondine as..... doh.gif Del plaukuciu, tai esu buvus kazkada ir peroksidine blondine, baltais baltais plaukuciais, ir kur is apacios tamsesni (o virsutiniai sviesesni). biggrin.gif O dabar kur su ta zydra suknute, tai naturali spalva- kazkaip pati graziausia man. Kazkaip bruozus veido isryskina. smile.gif Ooo taip, ten gyvendama labai nutukau. Ir tie pokyciai per 2m. Kaip mama man sake: "Netikejau, kad tu vel kazkada grisi prie buvusio svorio (ypac po 2 vaiku). Tos pirmosios fotkes dar net be vaiku. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @Andrea: 15 sausio 2013 - 16:41
Andrea, tikrai nuostabiai tau atrodo naturali plauku spalva, oi ta blonde tikrai nekaip schmoll.gif
bet cia ne apie spalva aplamai visa ta blonde nekaip 4u.gif dziugu ,kad pasiekei tokiu rezultatu, visam gyvenimui liks zinia,kad viskas imanoma tik reikia laiko tai suvokti ir padaryti mirksiukas.gif tikiu,kad tu i amerika skrisi tobula, kaip pamaciau tas foto tai tikrai tikiu thumbup.gif
Ir man iputei nemazai motyvacijos rolleyes.gif

Atsakyti
Oj, dekui, Armante. blush2.gif friends.gif O jei dar ipuciau motyvacijos, tai isvis smagu! thumbup.gif Ir paciai be galo daug atsirado prisiminus ta netolima praeiti. Nenoriu grizt i praeiti, reikia zengt i prieki. smile.gif Bandysiu iki savo gimtadienio nesuvalgyt nei vieno saldaus kasnelio - saldainiu, ledu, tortu ir pan, kad ir kur beiciau, kad ir kokia svente bus. Apie 40 dienu gaunas. Kazkuri is musu juk parode valia ir istvere net 3 men!.. Tai kodelgi ir mes negalim? mirksiukas.gif
Zodziu, ir toliau siandien skraidau lyg ant sparnu..... wub.gif Labai gera nuotaika. thumbup.gif
Atsakyti
andrea as dar nesiryztu labai ka sakyt, ziuresiu kaip bus kaip grisiu i darbuka, nes daug turiu planu su sportu, ziuresiu kaip pavyks rolleyes.gif

Mano siandien diena
ryte 4 mandarinai
late
pietus du liudeliai pupeliu sriubos
pavakariams duona sus sviestu ir agurku, 2 nemazos riekes
vakarienei ec ta vakariene unsure.gif biggrin.gif kepiau obuoliu pyraga, labai norejau MB pasigerint ir obuoliukus sunaudot, kad neputu, tai mazas gabaliukas su rutuliuku ledu, poto dar gabaliukas, bet laikiausi toliau, vandenuka liurlinu ir viskas rolleyes.gif

beje sportas 30min elipsiukas ir apie 20min manksta smile.gif
Atsakyti
Andrea, vooo čia tai bent pokyčiai blink.gif thumbup.gif malačius thumbup.gif

Armante, stimulas yra , tik noro ir gerai sau į sėdimąją įsipirti mirksiukas.gif beje, rekomenduoju jau dabar kėgelio pratimėlius atlikinėti - patikėk nesigailėsi thumbup.gif

Junciuk, matai kaip o aš negaliu išlaukti lotuliukas.gif tai peržiūriu , jei tik yra proga .

o man puikiai diena prabėgo, darbuojuos net rūksta aplink lotuliukas.gif

ir meniukas nieko toks

pusryčiams sulapnojau didelį obuolį ir porą kivių, priešpiečiams kliuvo 1,5 mandarino ir 1 kivi , pietums norėjau labai paprastai - tai viriau grikius, pagardinau gabaliuku sviesto ir druska plius agurkas šviežias. pavakariams riekė juodos duonelės su sviestu ir vakarienei dideeeliiis indas salotų mix'o su parmezano sūriu, o kiek vėliau varškės bei varškės kremo trejetas šaukštų su vyšnių uogiene.. . vandens -daug labai daug. žodžiu, esu patenkinta šiandienos meniuku, kukulis gavo visko ko reikia - ir skaidulų ir ląstelienos ir vaisių . thumbup.gif


beje , pastaruoju metu labai patinka geltonieji kiviai, o kai dar akcija jiems - tai iš vis rojus thumbup.gif jie man žymiai skanesni, ne tokie rūgštūs ir primena aviečių skonį - prigriebiau porą dėžučių hihihi.gif
Atsakyti
Irmulia, koks skanus siandieninis tavo meniu. ax.gif
Armante, pupeliu sriuba as be galo megstu, galeciau visa puoda iskart suvalgyt. biggrin.gif Tik svarbu, kad mesos nei kvapo ten nebutu. smile.gif
Kaciau, kaip tavo dienele? 4u.gif

As tai gurksnoju vandenuka, prisedau filosofija mokintis, tai oooo siaube. doh.gif Visokie fenomenai, noumenai ir kt. Savotiskai idomu. smile.gif

Beje, radau viena labai motyvuojancia demotyvacija. Tai ar pradejot ruostis pavasariui? lotuliukas.gif
http://www.facebook....1...nt=1&ref=nf
Atsakyti
Andrea-kadangi maciau ir FB tavo nuotraukas,tai tik pasikartot galiu ir pasakyt WOW pokyciai blink.gif biggrin.gif zinai manau taves niekas kitas taip stipriai ir neuzmotyvuos,kaip nuotraukos savo pacios. thumbup.gif Nerealiai graziai atrodei,per Nikoletos svente wub.gif
beje kaip augat,kaip zandukas mergytei?

na o mano diena..hm...nieko gero.Nelabai ir cia noris lyst,kai susipykus su visu pasauliu ir pati savimi doh.gif Tiesiog ziauriai paveike vienas ivykis susijes su mano seima LT,ir jauciu jog negaliu atsigaut..Dar tas namas,na viskas susideda ir smegenis net verda.Bet rytoj vyrui iseigine,iduosiu vaikus-ir eisiu pagulet i vonia su gera knyga..
Siandien isvis gavau laikrasti ryte,perskaiciau apie tokia lenkaite-jauna moteri kuri mire nuo leukemijos.Gal nebutu taip paveikei,jei nebuciau dar rudeni skaiciusi tos istorijos,kur pinigeliu paaukot,tos visos kovos su liga stebejus..O dabar... doh.gif
Kazkaip ir priverte pamastyt..Kad niurzgu del netvarkingo namo,lyg didesniu bedu gyvenime zmonems nebutu...zodziu tokia pamastymu diena man siandien,nelabai upo buvo kam. Bet mergytes sveiksta,duksta-krykstauja.Viskas taisosi geraja linkme wub.gif
Armante-oi kaip skaniai nuskambejo man tavo meniukas-nes pupeliu sriuba labai megstu biggrin.gif bet vis neprisiruosiu issivirt. Aplamai sriubas labai megstu-galvoju,juk reiktu jas dazniau valgyt-ir sveika,o ir kunui i nauda.

Irmulia-ar dar negavai siuntinuko? ax.gif
Atsakyti
Andrea, skanus - žinau ir kas man pačiai smagu - jokių nesąmonių neprivalgiau, tai pakylėta jaučiuosi wub.gif

motyvacijai pavasariui ? oi yra daug tos motyvacijos biggrin.gif guodžiuosi tuo , kad po visos tos svarbios dienos įlysčiau į 28 džinsų dydį - man tai būtų super duper bigsmile.gif

pupelių sriuba... senokai bevalgiau ankštinius, bet kažkaip ir netraukia prie jų , nors karts nuo karto vienus be nieko konservuotus žirnelius pakabliuoju biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2013 01 15, 23:48)

Irmulia-ar dar negavai siuntinuko? ax.gif


žinok, lapeliukas pašto dėžutėje gulėjo rodos nuo 11 bet kaip jo nepastebėjau- nesuprantu, arba jį vėliau atnešė biggrin.gif tai ryt, jei labai nepustys nulėksiu paštan arba savaitgalį - kažkaip greitai ta spirulina geriasi g.gif net keista, anos liko pusė pakuotės blink.gif


gal nerašiau o gal rašiau -nebepamenu, gavau siuntinuką su visomis Palmer's sviestais ir losionu - nu ką labai gerai sakyčiau, gal losiono kvapas toks gan intensyvus (o sviesto tai gerokai švelnesnis) bet odą puikiai sudrėkina thumbup.gif net maniškiui patiko lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaciau, aciu. ax.gif Tikrai, pacios nueitas kelias - pati geriausia motyvacija. Ir kai zinai, kad tai veikia, kad nieko nera neimanomo. smile.gif (uztat per ta apsileidima suzinojau, kad as labai stipri tiek emociskai, tiek fiziskai). Mergytes zandukai negereja - vazelinas tik pirmas dvi dienas gal kiek apmazino, o veliau nieko gero. Ir A-derma tepem dvi pastarasias sav - jokio progreso. Rytoj pas dermatologa leksim 16val, tai giliai mintyse meldziuosi, jog pasakytu,kad jai yra ir kad israsyti vaistai veiktu... Nes jei taip ir toliau, dar kokie randai liks nuo to berimo...
O beje, kaip tavo vairavimo mokykla, Kaciau? g.gif Ar judi i prieki? rolleyes.gif Ir as tau siulyciau rytoj ne i vonia listi, o begt is namu, pailset nuo tos aplinkos truputuka. Nes skaitant kartais atrodo, jog tu per daug uzsisedejusi namuciuose.. verysad.gif
Atsakyti