Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaras sveikuolių klubas

Kaciau, raganiukste tu , labai jau pasiilgta wub.gif
nesuk galvos, bus tu kilimu, megaukis naujais namais, nepastebek to ,kas nepatinka, ziurek i tas vietas, kurios patinka mirksiukas.gif

O as taip, dar namuose, bet jau ketvirtadieni grisiu i darba, sito sdienos organizmo stiprinimui labai man mielos, tokiso truputi kaip atostogos blush2.gif bigsmile.gif

Oi panos man siandien sunkokas vakaras, kovoju su savim na nezinau jau kiek kartu buvau uzsimanius eit ko skanaus biggrin.gif bet susilaikiau, jei dar galvosiu eisiu mieguciaus cool.gif

Irmulia, kaip tu manai jei vakarais duona su sviestu ri agurku, cia angliavandeniai ane? unsure.gif bet jei kazka kitko valgant sitaip noresis ka uzkast tai jau geriau tada duona sociai ir spakainiai isbunu g.gif
Pamenu ir ta vasara dazniausiai valgiau duona, nes nuo kito negaledavau ramiai saziningai isbut, turbut kartosiuos, na,bent jau kol organizmas pripras prie tos valandos rezimo g.gif 4u.gif
Atsakyti
kaciau, ne dar nežinome, bet tiesa, pasakius ir nebelabai norime sužinoti biggrin.gif - tai kad kiek kartų bežiūrėjom, jis vis slapstosi, duoda kažkiek proc. bet į tai žiurime keik kitaip ir prie konkrečios lyties neprisirišame, kad vėliau nebūtų staigmenos lotuliukas.gif o kukuliuku vadinu, nes tiesiog tai taip gražiai man skamba wub.gif dar beibiu vadinam pilveliuką biggrin.gif

joa, drinks_cheers.gif mums Mocarto muziką rekomendavo, tai dabar ir jį tiek ,kitus tiek, lengvą klasikinę ( bet ne perlabiausiai) klausausi ir aš kaifuoju ir kukuliukas wub.gif

na bet ir smagus tas kraustymasis, kai viską susitvarkysit iki galo, tada bus iš vis faina ir aplies tokia palaima bei ramuma thumbup.gif



Armante, vakarais duonos labai dideliais kiekiais, gal nereikėtų piktnaudžiauti, bet jei tai iki 2 riekių - tai tikrai nieko tokio ir jei dar su kalnu salotų - tai valio thumbup.gif H.Šeltonas ir rekomenduoja grūdinius valgyti būtent po pietų, o ne rytais mirksiukas.gif

Energijos skalė:

*IKI VIDUDIENIO
Švieži vaisiai ir vaisių sultys, šviežių daržovių sultys ir mišrainės, garintos daržovės, švieži riešutai ir sėklos.

*PO VIDUDIENIO
Kruopos, duona, bulvės, mėsa, žuvis, ankštiniai augalai, pieno produktai.


Produktai, nurodyti grafoje "Iki vidudienio" gali būti valgomi bet kokiu dienos metu, tačiau žemutinėje grafoje "Po vidudieno" nurodyti produktai negali būti valgomi pirmoje dienos pusėje.Tomis dienomis, kai valgysite tik vaisius ir daržoves, ir visai nevalgysite mėsos bei pieno produktų, turėsite daugiausiai energijos ir daugiausiai numesite svorio.

beje, minėjai kad sriubą valgei - tai valgyk tu kiek lenda thumbup.gif nes sriubos daug labai nesuvalgysi kiek galėtum suvalgyti kieto maisto mirksiukas.gif sriuba gerai, nes tai daržovės, kad ir termiškai apdorotos mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu Armante-stengsiuos nematyt kas nepatinka biggrin.gif burbanti paskutiniu metu-pati tai pastebiu.Vyras kasdien vis klausia-ar jau myliu naujus namus? lotuliukas.gif na o man reikia laiko...Nieko,ateis pavasaris,suzydes mano kieme geles-gersiu kavute ir kaifuosiu nuo ramybes,nes jau rajoniukas koks thumbup.gif wub.gif


Irmulia-kaip smagu,toks mazas siurpriziukas jusu laukia wub.gif
ech..nerealiai smagu uz jus,o kokia dar diena jusu laukia..tokia ypatinga gyvenime wub.gif wub.gif wub.gif
nors man jau beveik metai praejo nuo tos dienos-bet viska prisimenu kaip vakar kad butu buve,ir tie sparnai vel is naujo atsiranda,ta palaima wub.gif Megaukis kiekviena diena su savo pilvinuku-kukuliuku tongue.gif wub.gif

skaitau tavo bloga,busiu papuga,ir gaminsiu ir as.Maciau FB-ir Fanore gundosi,uzsinorejau ir as lotuliukas.gif tongue.gif manau puikus dalykelis bus musu sveteliams per mazutes gimtadieni wub.gif
Atsakyti
Oi Irmulia kaip aciu uz greita atsakyma bigsmile.gif

Na joa, valgiau pupeliu sriuba virta su namine vistyte uzauginta mociutes 4u.gif nuoviras su riebaliukais, su bulvytem morkytem, zodziu tvarkingai, nebus visai nekoloringa, bet del didesnio kiekio kazkaip pamasciau,kad istampysiu skrandi, nes suvalgiau pusantro bliudelio g.gif

na zodziu, kaip staigiai nepriaugau taip nereik noret ir iskart,akd jau organizmas butu priprates be uzkandziavimu, viskas su laiku, manau jau nuo kitos savaites situ bedu nekils, iprasiu ir isivaziuosiu, tuo labiau anksciau eisiu miegot nei dabar ir tai palengvins smile.gif
Papildyta:
Kaciau apie ka cia kalba is Irmulia blogo?



kas del nestuke.gif laikotarpio tai man cia atrodo stebuklingiausias metas wub.gif siandien drauge buvo , ji su savo leliu susitiks balandzio pabaigoj, tai jau pilvukas grazutis pupso, nerealiai ji man grazi dabar wub.gif ir tie planai svajones, deliojasi i lentyneles savo planelius, tikslus, o viskas tik nuspejama, svarstoma labai grazus laikas 4u.gif

As jau slinksiu link lovytes labanaktis, ryt susitiksim su kavyte mirksiukas.gif


Atsakyti
Armante, išsilaikyk tik 2 savaites su griežtu režimu mirksiukas.gif ir patikėk, po to bus gerokai lengviau thumbup.gif

Kaciau, oi pabandyk tuos javiniukus thumbup.gif , tik gali saldumo trūkti, tai gali medaus daugiau įdėti (arba prieš kepant paragauk pačią masę ir nuspręsi) mirksiukas.gif

na mergeliukės - labos visoms tariu ir einu savojo pilvinuko maudyti su relaxine muzikyte wub.gif iki rytojaus 4u.gif
Atsakyti
Armante-apie energetinius batonelius is seklu,medaus ir tt kalbu.Jau nuovargis matyt savo daro,minties nebaigiu rasydama doh.gif tai siandien susapnavus buvau jog 11d-ir labai nustebau jog jau pasirodo 14 lotuliukas.gif doh.gif
del skranduko,tai speju mano labiausiai issitampes cia doh.gif paskutiniu metu tikrai doh.gif bet pamazu pamazu pripratinsiu prie mazu porciju...o dabar tikrai jauciu,jog tas stresas veda link saldytuvo ir maistu raminu save doh.gif blush2.gif

Irmulia-tikrai bandysiu,juolab kad ir vyresnele padet lengvai gales thumbup.gif kulniuosim seklu visokiu nusipirkt ir gaminsim...skamba ir atrodo labai gardziai wub.gif
geru maudyniu jums ir saldziu sapnu abiem su nestuke.gif wub.gif

eisiu ir as jau miegot,rytoj anksti keltis,ciuziniai turetu atvaziuot,uzuolaidos ir tt... biggrin.gif
bandysiu jau ryt,save kazkaip kontroliuot,stebet kada valgyt noriu ir kiek..nes nenoriu vasara pasitikt stora..o kas cia beliko,laikas lekia oho kaip tongue.gif doh.gif

labanakt mergaites,ir grazaus rytojaus visoms 4u.gif
Atsakyti
Labukas kokia grazi sninganti ziemuze uz lango rolleyes.gif

Sveikinuosi su late, jau as ir papusryciavus, ryte suvalgiau 4mandarinus rolleyes.gif
dabar jau cia kaip priespieciai ax.gif turiu sureli jei noresis saldesio paskanausiu smile.gif

Nieko siandien nesuplanavus MB noreciau iskepti obuoliu pyraga tai gal siandien nes poto nebebus jau kada kaip dirbsiu, o taip smagu staigmena padaryti, jis pas mane toks smalizius wub.gif
Papildyta:
Bet va visgi kai idomiai, vakar vakare uvo taip sunku , nu labai sunku tikrai ax.gif ir sakiau sau, taigi ryt ryte atsikelsiu ir galesiu suvalgyti desertui sureli su kava, o va siandien to surelio nei nneoriu ir nevalgysiu, visgi labai gerai itikint save,kad galesiu ryt ryte, o poto dazniausiai ir nesinores bigsmile.gif thumbup.gif

Siaip nakti keliaus i toleta, tai pamasciau kokia as stora, nu tikrai esu sustorejus, pasisveriau siandien 60 unsure.gif reiskias jau buvau truputi ir savo riba virsijus, virs 60 jau buvo, kokiu sureliu kaip pagalvoji unsure.gif siaubas biggrin.gif vanduo vanduo ri dar karta vanduo tarp valgymu cool.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif

As siandien kaip ant sparnu - savaitgali atvaziuos pussesere su draugu (porai dieneliu). Jie tokie mylimi, laukiami, bet matomi retokai del atstumo, tai del to ir dziugauju. Uch! clap.gif Ir dar eissim i uosvio gimtadieni sestadieni (to nelabai noriu, nes ten bus balius, kur visi megsta atsipalaiduot).. doh.gif Jau nekalbant apie bacilu koncentrata. . biggrin.gif Bet labai dzaugiuos, kad vyras labai saikingai vartoja alkoholi, nes jo tevas turi rimtu problemu. MV nuo stipresniu gerimu purtos ir visi plaukai ant kuno pasistoja. lotuliukas.gif
Net valgyt nieko nesinori. hihihi.gif Pora latte isgeriau ir salegrazu su kokoso drozlem bei medum uzkandom su vaikais (truputi apsirge, tai kutuliojames visi namie). mirksiukas.gif

Ir vasara galvojam porai savaiteliu isvykt i Amerika. wub.gif Pas vyro pusbroli ten gyvenanti. Dar tik svajonese, nes reik ir pinigeliu atsidet daugiau, iatostogas vyrui gaut ir sugalvot, pas ka vaikus palkt, nes tokia kelione jiems butu per sunki. Taip noretusi turet iki to laiko pritrenkiancia figura. biggrin.gif na liko mazdaug 6men. Jei ne siemet, tai artimu laiku tikrai ten nukeliausim... smile.gif

Armante, tikrai neblogas tas budas pakentet iki ryto. Juk tas gabalelis iki ryto niekur nedings (na, turbut, jei niekas kitas neprasisuks saldytuve ar spintelej). biggrin.gif

Ineza, kaip tau sekasi? 4u.gif
Atsakyti
As jau sildausi vakarykscia pupeliu sriubyte mmm nereali ji man wub.gif
Andrea, pritrenkiancia figura gali turet mirksiukas.gif davai rimtai susiimam ir man smagiau bus ir tau tikslas kazkoks didesnis nepasiduot mirksiukas.gif

Smagu del laukiamu sveciu, ech kaip pagalvoji keik gyvenime mus supa mylimu zmoniu, su kuriais smagu tiesiog buti wub.gif

Keliones planai tai nerealus, nerealus cool.gif linkiu,kad viskas issipildytu dar siemet, o figura gali ir lLT turet, tam nereikia amerikos spam.gif biggrin.gif tongue.gif

Inezos as jau irgi pasiilgau verysad.gif
Atsakyti
Tai ta figura tobula ir Afrikoj gali turet, bet bent kazkoks tikslas, laukimas, motyvacija atsiranda. mirksiukas.gif Ir norisi ilisti i visas savo vasarines suknutes 36 dydzio, o nepalikti kabeti spintoje, kad riebaliukai isvirsta (kaip kad dabar). biggrin.gif Bet blogiausia tai, kad vistiek sau visai patinku, nors yra tie +10kg (lyginant su 2011m gruodziu). smile.gif Reik priverst savo riebaliukus verkt, reikia sportuot. Nes kaip ten sako? Prakaitas - tai riebalu asaros! thumbup.gif

Taip elegantiska sninga.... wub.gif
Atsakyti
Na taip andrea, motyvacija ir tikslas labai gerai rolleyes.gif

O as jau po pietu, suvalgiau sriubos beveik du bliudelius blush2.gif nesuprantu, psichologiskai as nuo jos nepasisotinu doh.gif o pilvas issipute vos panesu dabar, nu zodziu verysad.gif
Papildyta:
Kaip prajuokino biggrin.gif , bet ir vercia susimastyti g.gif blush2.gif

http://www.facebook....2...e=2
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Aš po darbų, pro duris nespėjau įeit jau pietus pradėjau gamint, nes tokia alkana grįžau! Katinas gerokai prasinešė per butą, mano visi vaisiai po žemę ridinėjas lotuliukas.gif Oi kaip gavo velnių, net vonioj pasislepė blush2.gif Reiks kažkur spintelėj laikyti, nes kriaušę ir apgraužt spėjo lotuliukas.gif Nu plem, ankstesnis katinas iš vis nieko nevalgydavo, tik kačių maistą - galėdavai gardžiausias dešras kišt - nei šniukšt, o šitas tai viską ėda ką tik randa biggrin.gif

Laukiu nesulaukiu vakaro, kai važiuosiu MV pasiimt wub.gif Dabar palauksiu kol susivirškins pietūs, tada sportas, dušas ir gražinimasis, noriu gražutė nuvažiuot pasitikt, o ir lengvesnė jau -2,5 kg nei kad išlydėjau thumbup.gif

irmulia, na su tais javainiais tai ne man blush2.gif Nemegėja aš virtuvėje kapstytis, o ypač su 'sausainiais', pagrindinis saldumynas, kurį darydavau tai tinginys - pavadinimas viską pasako lotuliukas.gif O dėl serialio, tai žinau žinau, kad galime internete peržiūrėti į priekį, mano sesė dar kai kartu gyvenome (~prieš metus) dažiūrėjo iki galo, bet va aš kažkaip nenoriu užbėgt viskam už akių, man patinka laukt pirmadienio vakaro, jau kaip tradicija man tokia tapusi, pirmadienio vakarais namų šeimininkes žiūrėti wub.gif blush2.gif

Beje, irmulia, katės jaučia nėštumą, ir mielesnes tampa. Mūsų draugų katė nebuvo labai meili, bet kai draugė pastojo, nu pas ją vis ant kelių lipdavo, o kai pagimdė, tai irgi labai tolerantiškai priėmė naują gyventoją mirksiukas.gif

*k.a.c.i.u.s*, tiesą pasakius net pati nežinau iš kur jėgų atsiranda kitą dieną į darbą keltis, kai tik vaisiais prasimaitinau.. biggrin.gif Bet iš tikrųjų tai prisipažinsiu, vakar kaip ir Armante, labai sunkiai vakarą atlaikiau doh.gif Aplink šaldytuvą glausčiausi kaip tik įmanydama, na tikrai labai sunku buvo, bet...šiaip ne taip... šiandien jau reikės kažko rimčiau, gal su MV grįžę po vyno taurę išgersim, nu bet visai ant nakties gausis, nes grįšim tik 23.00 doh.gif
Atsakyti